MENU

VinterBold U12 Piger 2 (10) 8v8, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
632330
20-11 2021
Kl. 09:00
Greve Fodbold 2 Brøndbyernes IF 2 Greve Idræts Center
632242
20-11 2021
Kl. 10:00
FB Nørrebro United Jens Jessens Vej
632329
21-11 2021
Kl. 10:00
B 1908 Kastrup Sundby Idrætspark
632273
21-11 2021
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 2 Brøndbyernes IF Himmelev Idrætspark
632246
21-11 2021
Kl. 15:00
Fix Roskilde Pigefodbold Tingbjerg Idrætspark
632334
04-12 2021
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF Fix Brøndby Stadion
632331
05-12 2021
Kl. 10:00
Kastrup Greve Fodbold 2 Kastrup IA ved Diget
632332
05-12 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United B 1908 Kunst, Mimersparken
632335
05-12 2021
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF 2 Roskilde Pigefodbold 2 Brøndby Stadion
632333
05-12 2021
Kl. 13:00
Roskilde Pigefodbold FB Himmelev Idrætspark
632337
19-12 2021
Kl. 10:00
FB Brøndbyernes IF Jens Jessens Vej
UDS

Kampen udsat

632339
19-12 2021
Kl. 12:00
B 1908 Roskilde Pigefodbold Sundby Idrætspark
632336
09-01 2022
Kl. 11:15
Kastrup Nørrebro United Kastrup IA ved Diget
636248
09-01 2022
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold Roskilde Pigefodbold 2 Himmelev Idrætspark
632549
15-01 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF 2 FB Brøndby Stadion
632548
15-01 2022
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
B 1908 Brøndby Stadion
632546
16-01 2022
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold Kastrup Himmelev Idrætspark
632547
16-01 2022
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 2 Fix
!
NB: Fix er taberdømt
Himmelev Idrætspark
632340
22-01 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold 2 Roskilde Pigefodbold 2
!
NB: Roskilde Pigefodbold 2 er taberdømt
Greve Idræts Center
632341
23-01 2022
Kl. 11:00
Nørrebro United Greve Fodbold 2 Kunst, Mimersparken
632554
29-01 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold 2 Fix Greve Idræts Center
632551
29-01 2022
Kl. 12:00
FB Roskilde Pigefodbold 2 Jens Jessens Vej
632550
30-01 2022
Kl. 11:15
Kastrup Brøndbyernes IF Kastrup IA ved Diget
632553
30-01 2022
Kl. 11:30
B 1908 Brøndbyernes IF 2 Sundby Idrætspark
632338
06-02 2022
Kl. 15:30
Fix Brøndbyernes IF 2
!
NB: Brøndbyernes IF 2 er taberdømt
Tingbjerg Idrætspark
632552
27-02 2022
Kl. 11:30
Nørrebro United Roskilde Pigefodbold Kunst, Mimersparken
632559
05-03 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF 2 Kastrup Brøndby Stadion
632558
05-03 2022
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF Nørrebro United Brøndby Stadion
632555
06-03 2022
Kl. 10:00
Fix FB Tingbjerg Idrætspark
632557
06-03 2022
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 2 B 1908 Himmelev Idrætspark
636240
12-03 2022
Kl. 09:00
Greve Fodbold 2 FB Greve Idræts Center
632560
13-03 2022
Kl. 10:00
Kastrup Roskilde Pigefodbold 2 Kastrup IA ved Diget
632671
13-03 2022
Kl. 11:30
Nørrebro United Brøndbyernes IF 2 Kunst, Mimersparken
636238
13-03 2022
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold Brøndbyernes IF Himmelev Idrætspark
636239
13-03 2022
Kl. 12:00
B 1908 Fix Sundby Idrætspark
636244
19-03 2022
Kl. 09:00
Greve Fodbold 2 Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
636241
19-03 2022
Kl. 10:00
FB B 1908 Jens Jessens Vej
636245
19-03 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF 2 Roskilde Pigefodbold Brøndby Stadion
636243
20-03 2022
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 2 Nørrebro United Himmelev Idrætspark
636242
20-03 2022
Kl. 15:00
Fix Kastrup Tingbjerg Idrætspark
636249
26-03 2022
Kl. 14:00
B 1908 Greve Fodbold 2 Sundby Idrætspark
636250
26-03 2022
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF Brøndbyernes IF 2
!
NB: Brøndbyernes IF 2 er taberdømt
Brøndby Stadion
636247
27-03 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United Fix Kunst, Mimersparken
632556
27-03 2022
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold Greve Fodbold 2 Himmelev Idrætspark
636246
03-04 2022
Kl. 15:00
Kastrup FB Kastrup IA ved Diget
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind