MENU

VinterBold U9 Piger 2 (13) 5v5 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Birkerød Stadion K2 Bistrupvej 1 3460 Birkerød
764312 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød Allerød Fodbold Klub K2
764313 Kl. 10:00 BK Hekla Måløv BK (1)
!
NB: Måløv BK (1) er taberdømt
K2
764314 Kl. 10:25 Måløv BK (1)
!
NB: Måløv BK (1) er taberdømt
IF Skjold Birkerød K2
764315 Kl. 10:25 Allerød Fodbold Klub BK Hekla
!
NB: BK Hekla er taberdømt
K2
764316 Kl. 10:50 IF Skjold Birkerød BK Hekla
!
NB: BK Hekla er taberdømt
K2
764317 Kl. 10:50 Allerød Fodbold Klub Måløv BK (1)
!
NB: Måløv BK (1) er taberdømt
K2
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Roskilde Idrætspark Rådmandshaven 10 4000 Roskilde
764306 Kl. 10:00 Greve Fodbold Roskilde Boldklub
764307 Kl. 10:00 LSF Orient GI
764308 Kl. 10:25 Orient GI Greve Fodbold
764309 Kl. 10:25 Roskilde Boldklub LSF
764310 Kl. 10:50 Greve Fodbold LSF
764311 Kl. 10:50 Roskilde Boldklub Orient GI
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
764342 Kl. 10:00 GVI Husum BK
764343 Kl. 10:00 Fix
!
NB: Fix er taberdømt
Nørrebro United 2 1
764336 Kl. 10:00 Dragør BK Sundby BK
764337 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Nørrebro United 1
764338 Kl. 10:25 BK Vestia 1 Dragør BK
764339 Kl. 10:25 Sundby BK Nørrebro United 1
764344 Kl. 10:25 Fix
!
NB: Fix er taberdømt
GVI 1
764345 Kl. 10:25 Husum BK Nørrebro United 2
764346 Kl. 10:50 GVI Nørrebro United 2
764347 Kl. 10:50 Husum BK Fix
!
NB: Fix er taberdømt
1
764340 Kl. 10:50 Dragør BK Nørrebro United 1
764341 Kl. 10:50 Sundby BK BK Vestia 1
Arrangør:
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Måløv Idrætspark Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
764363 Kl. 10:15 Roskilde Boldklub Måløv BK (1)
764364 Kl. 10:15 BK Vestia 1 Nørrebro United 2
764365 Kl. 10:40 BK Vestia 1 Roskilde Boldklub
764366 Kl. 10:40 Nørrebro United 2 Måløv BK (1)
764367 Kl. 11:05 Roskilde Boldklub Nørrebro United 2
764368 Kl. 11:05 Måløv BK (1) BK Vestia 1
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
764348 Kl. 11:15 Greve Fodbold IF Skjold Birkerød 1
764349 Kl. 11:15 Nørrebro United 1 GVI 1
764352 Kl. 11:40 Nørrebro United 1 Greve Fodbold 1
764360 Kl. 11:40 IF Skjold Birkerød GVI 1
764361 Kl. 12:05 Greve Fodbold GVI 1
764362 Kl. 12:05 IF Skjold Birkerød Nørrebro United 1 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Hekla Park Kunst 5A Artillerivej 190 2300 København S
764369 Kl. 12:00 Orient GI BK Hekla Kunst 5A
764370 Kl. 12:00 Sundby BK Husum BK Kunst 5B
764371 Kl. 12:25 Sundby BK Orient GI Kunst 5A
764372 Kl. 12:25 Husum BK BK Hekla Kunst 5B
764373 Kl. 12:50 Orient GI Husum BK Kunst 5B
764374 Kl. 12:50 BK Hekla Sundby BK Kunst 5A
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
764375 Kl. 12:00 LSF
!
NB: LSF er taberdømt
Allerød Fodbold Klub 1
764376 Kl. 12:00 Fix Dragør BK
764377 Kl. 12:25 Dragør BK LSF
!
NB: LSF er taberdømt
1
764378 Kl. 12:25 Allerød Fodbold Klub
!
NB: Allerød Fodbold Klub er taberdømt
Fix 1
766335 Kl. 12:50 LSF
!
NB: LSF er taberdømt
Fix 1
766336 Kl. 12:50 Allerød Fodbold Klub
!
NB: Allerød Fodbold Klub er taberdømt
Dragør BK 1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
766583 Kl. 11:15 Orient GI IF Skjold Birkerød 1
766584 Kl. 11:15 Nørrebro United 2 Dragør BK 1
766585 Kl. 11:40 Dragør BK Orient GI 1
766586 Kl. 11:40 IF Skjold Birkerød Nørrebro United 2 1
766599 Kl. 12:05 Orient GI Nørrebro United 2 1
766600 Kl. 12:05 IF Skjold Birkerød Dragør BK 1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Husumparken Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
766337 Kl. 10:00 Roskilde Boldklub Allerød Fodbold Klub Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
766338 Kl. 10:00 Husum BK Nørrebro United 1 Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
766339 Kl. 10:25 Nørrebro United 1 Roskilde Boldklub Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
766340 Kl. 10:25 Allerød Fodbold Klub Husum BK Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
766341 Kl. 10:50 Roskilde Boldklub Husum BK Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
766342 Kl. 10:50 Allerød Fodbold Klub Nørrebro United 1 Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
766343 Kl. 13:00 LSF Måløv BK (1)
!
NB: Måløv BK (1) er taberdømt
Kunst 5 mands 2A
766344 Kl. 13:00 GVI Sundby BK Kunst 5 mands 2B
766345 Kl. 13:25 Sundby BK LSF Kunst 5 mands 2A
766352 Kl. 13:25 Måløv BK (1)
!
NB: Måløv BK (1) er taberdømt
GVI Kunst 5 mands 2B
766569 Kl. 13:50 LSF GVI Kunst 5 mands 2A
766570 Kl. 13:50 Måløv BK (1)
!
NB: Måløv BK (1) er taberdømt
Sundby BK Kunst 5 mands 2B
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2 Enghavevej 90 2450 København SV
766571 Kl. 10:00 Greve Fodbold BK Hekla Bane 2
766572 Kl. 10:00 Fix BK Vestia 1 Bane 2
766573 Kl. 10:25 BK Vestia 1 Greve Fodbold Bane 2
766580 Kl. 10:25 BK Hekla Fix Bane 2
766581 Kl. 10:50 Greve Fodbold Fix Bane 2
766582 Kl. 10:50 BK Hekla BK Vestia 1 Bane 2
Arrangør:
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
766601 Kl. 10:00 Orient GI Måløv BK (1)
!
NB: Måløv BK (1) er taberdømt
1
766602 Kl. 10:00 Fix Nørrebro United 1 1
766603 Kl. 10:25 Nørrebro United 1 Orient GI 1
766604 Kl. 10:25 Måløv BK (1)
!
NB: Måløv BK (1) er taberdømt
Fix 1
766605 Kl. 10:50 Orient GI Fix 1
766606 Kl. 10:50 Måløv BK (1)
!
NB: Måløv BK (1) er taberdømt
Nørrebro United 1 1
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Smørum Idrætscenter Flodvej 62 2765 Smørum
766680 Kl. 10:00 LSF IF Skjold Birkerød
766681 Kl. 10:00 Husum BK BK Vestia 1
766682 Kl. 10:25 BK Vestia 1 LSF
766683 Kl. 10:25 IF Skjold Birkerød Husum BK
766692 Kl. 10:50 LSF Husum BK
766693 Kl. 10:50 IF Skjold Birkerød BK Vestia 1
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Lyngehallen Kunstgræs 1 Idrætsvej 14 3540 Lynge
766674 Kl. 10:00 Greve Fodbold Allerød Fodbold Klub 1
766675 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 Sundby BK 1
766676 Kl. 10:25 Sundby BK Greve Fodbold 1
766677 Kl. 10:25 Allerød Fodbold Klub Nørrebro United 2 1
766678 Kl. 10:50 Greve Fodbold Nørrebro United 2 1
766679 Kl. 10:50 Allerød Fodbold Klub Sundby BK 1
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
766607 Kl. 13:00 Roskilde Boldklub BK Hekla
766608 Kl. 13:00 GVI Dragør BK
766609 Kl. 13:25 Dragør BK Roskilde Boldklub
766669 Kl. 13:25 BK Hekla GVI
766672 Kl. 13:50 Roskilde Boldklub GVI
766673 Kl. 13:50 BK Hekla Dragør BK
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Greve Idræts Center 1 Lillevangsvej 88 2670 Greve
766763 Kl. 10:20 Greve Fodbold Måløv BK (1)
!
NB: Måløv BK (1) er taberdømt
1
766764 Kl. 10:20 Husum BK Dragør BK Bane 8-7 (Kunstgræs)
768222 Kl. 10:45 Dragør BK Greve Fodbold Bane 8-7 (Kunstgræs)
768223 Kl. 10:45 Måløv BK (1)
!
NB: Måløv BK (1) er taberdømt
Husum BK 1
768224 Kl. 11:10 Greve Fodbold Husum BK Bane 8-7 (Kunstgræs)
768225 Kl. 11:10 Måløv BK (1)
!
NB: Måløv BK (1) er taberdømt
Dragør BK 1
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
768226 Kl. 11:15 Orient GI Allerød Fodbold Klub 1
768227 Kl. 11:15 GVI BK Vestia 1 1
768228 Kl. 11:40 BK Vestia 1 Orient GI 1
768229 Kl. 11:40 Allerød Fodbold Klub GVI 1
768230 Kl. 12:05 Orient GI GVI 1
768231 Kl. 12:05 Allerød Fodbold Klub BK Vestia 1 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
766757 Kl. 12:00 Roskilde Boldklub IF Skjold Birkerød 1
766758 Kl. 12:00 Fix Sundby BK
766759 Kl. 12:25 Sundby BK Roskilde Boldklub 1
766760 Kl. 12:25 IF Skjold Birkerød Fix
766761 Kl. 12:50 Roskilde Boldklub Fix
766762 Kl. 12:50 IF Skjold Birkerød Sundby BK 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
766694 Kl. 10:00 LSF BK Hekla
766695 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 Nørrebro United 1
766696 Kl. 10:25 Nørrebro United 1 LSF
766754 Kl. 10:25 BK Hekla Nørrebro United 2
766755 Kl. 10:50 LSF Nørrebro United 2
766756 Kl. 10:50 BK Hekla Nørrebro United 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Måløv Idrætspark Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
768232 Kl. 09:00 Orient GI Sundby BK
768233 Kl. 09:00 IF Skjold Birkerød Måløv BK (1)
768234 Kl. 09:25 Orient GI Måløv BK (1)
768235 Kl. 09:25 IF Skjold Birkerød Sundby BK
768236 Kl. 09:50 Orient GI IF Skjold Birkerød
768237 Kl. 09:50 Måløv BK (1) Sundby BK
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Roskilde Idrætspark Bane 1B Rådmandshaven 10 4000 Roskilde
768238 Kl. 10:00 Roskilde Boldklub LSF Bane 1B
768239 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub BK Hekla
!
NB: BK Hekla er taberdømt
Bane 1B
768240 Kl. 10:25 LSF BK Hekla
!
NB: BK Hekla er taberdømt
Bane 1B
768241 Kl. 10:25 Roskilde Boldklub Allerød Fodbold Klub Bane 1B
768242 Kl. 10:50 LSF Allerød Fodbold Klub Bane 1B
768243 Kl. 10:50 Roskilde Boldklub BK Hekla
!
NB: BK Hekla er taberdømt
Bane 1B
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Husumparken Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
768250 Kl. 12:00 Greve Fodbold
!
NB: Greve Fodbold er taberdømt
Nørrebro United 1 Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
768251 Kl. 12:00 Husum BK Nørrebro United 2 Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
768252 Kl. 12:25 Nørrebro United 1 Nørrebro United 2 Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
768253 Kl. 12:25 Greve Fodbold
!
NB: Greve Fodbold er taberdømt
Husum BK Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
768254 Kl. 12:50 Nørrebro United 1 Husum BK Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
768256 Kl. 12:50 Greve Fodbold
!
NB: Greve Fodbold er taberdømt
Nørrebro United 2 Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1B Enghavevej 90 2450 København SV
768244 Kl. 10:00 Dragør BK BK Vestia 1 Bane 1B
768245 Kl. 10:00 GVI Fix Bane 1B
768246 Kl. 10:25 BK Vestia 1 Fix Bane 1B
768247 Kl. 10:25 Dragør BK GVI Bane 1B
768248 Kl. 10:50 BK Vestia 1 GVI Bane 1B
768249 Kl. 10:50 Dragør BK Fix Bane 1B
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs 1 Sortemosevej 20 3450 Allerød
768269 Kl. 10:00 IF Skjold Birkerød Allerød Fodbold Klub 1
768270 Kl. 10:00 Fix Nørrebro United 2 1
768271 Kl. 10:25 Allerød Fodbold Klub Nørrebro United 2 1
768272 Kl. 10:25 IF Skjold Birkerød Fix 1
768273 Kl. 10:50 Allerød Fodbold Klub Fix 1
768274 Kl. 10:50 IF Skjold Birkerød Nørrebro United 2 1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Elstedvej 40 2610 Rødovre
768263 Kl. 10:00 Orient GI LSF
768264 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Nørrebro United 1
768265 Kl. 10:25 LSF Nørrebro United 1
768266 Kl. 10:25 Orient GI BK Vestia 1
768267 Kl. 10:50 LSF BK Vestia 1
768268 Kl. 10:50 Orient GI Nørrebro United 1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Hekla Park Kunst 5A Artillerivej 190 2300 København S
768275 Kl. 10:00 Måløv BK (1) BK Hekla Kunst 5A
768276 Kl. 10:00 GVI Husum BK Kunst 5B
768277 Kl. 10:25 BK Hekla Husum BK Kunst 5A
768278 Kl. 10:25 Måløv BK (1) GVI Kunst 5B
768279 Kl. 10:50 BK Hekla GVI Kunst 5A
768286 Kl. 10:50 Måløv BK (1) Husum BK Kunst 5B
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
768257 Kl. 11:30 Greve Fodbold Roskilde Boldklub Kunst 5 mands 2A
768258 Kl. 11:30 Dragør BK Sundby BK Kunst 5 mands 2B
768259 Kl. 11:55 Roskilde Boldklub Sundby BK Kunst 5 mands 2A
768260 Kl. 11:55 Greve Fodbold Dragør BK Kunst 5 mands 2B
768261 Kl. 12:20 Roskilde Boldklub Dragør BK Kunst 5 mands 2A
768262 Kl. 12:20 Greve Fodbold Sundby BK Kunst 5 mands 2B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind