MENU

Herre DS nedrykningsspil, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
966129
22-05 2021
Kl. 10:00
B 1908 Husum Bk. Sundby I P. Opvisn.
1 - 0
966124
22-05 2021
Kl. 12:00
Taastrup FC Tårnby FF Tåstrup Idrætspark
1 - 1
966130
22-05 2021
Kl. 13:00
Greve Avedøre IF Greve Idræts Center
2 - 1
966127
22-05 2021
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Union Birkerød Stadion
1 - 2
966128
23-05 2021
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Fremad Valby Roskilde Idrætspark
1 - 2
966125
23-05 2021
Kl. 13:00
Vordingborg IF KFUM Rema 1000 Stadion
1 - 0
966126
23-05 2021
Kl. 13:00
Otterup B & IK BSF Nordfyns Bank Arena
1 - 1
966131
fr
28-05 2021
Kl. 18:30
Tårnby FF Roskilde Boldklub Vestamager Idrætsanlæg
3 - 0
966135
fr
28-05 2021
Kl. 19:00
Fremad Valby Vordingborg IF Valby IP, Opvisningsbanen
2 - 1
966132
29-05 2021
Kl. 12:00
KFUM B 1908 Emdrupparken
2 - 0
966139
29-05 2021
Kl. 12:00
Avedøre IF IF Skjold Birkerød Avedøre Stadion
2 - 1
966134
29-05 2021
Kl. 14:00
Union Taastrup FC Genforeningspladsen
2 - 2
966133
30-05 2021
Kl. 12:00
BSF Greve Ballerup Idrætspark
2 - 1
966136
30-05 2021
Kl. 16:00
Husum Bk. Otterup B & IK Husumparken
3 - 0
966145
fr
04-06 2021
Kl. 18:30
Vordingborg IF Husum Bk. Rema 1000 Stadion
2 - 0
966142
05-06 2021
Kl. 12:00
B 1908 BSF Sundby I P. Opvisn.
1 - 3
966144
05-06 2021
Kl. 12:00
Taastrup FC Fremad Valby Tåstrup Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

966146
05-06 2021
Kl. 13:00
Otterup B & IK Avedøre IF Nordfyns Bank Arena
5 - 0
966143
05-06 2021
Kl. 13:00
Greve Union Greve Idræts Center
0 - 0
966140
05-06 2021
Kl. 13:30
IF Skjold Birkerød Tårnby FF Birkerød Stadion
3 - 5
966141
06-06 2021
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub KFUM Roskilde Idrætspark
1 - 4
986326
fr
11-06 2021
Kl. 18:30
Husum Bk. Taastrup FC Husumparken
1 - 2
966342
12-06 2021
Kl. 11:00
BSF Roskilde Boldklub Ballerup Idrætspark
2 - 0
966147
12-06 2021
Kl. 12:00
Tårnby FF Otterup B & IK Vestamager Idrætsanlæg
5 - 1
966148
12-06 2021
Kl. 12:00
KFUM IF Skjold Birkerød Emdrupparken
2 - 1
986325
12-06 2021
Kl. 12:00
Fremad Valby Greve Valby IP, Opvisningsbanen
2 - 3
986327
12-06 2021
Kl. 12:00
Avedøre IF Vordingborg IF Avedøre Stadion
2 - 2
966343
12-06 2021
Kl. 14:00
Union B 1908 Genforeningspladsen
0 - 1
986328
fr
18-06 2021
Kl. 18:30
Tårnby FF Vordingborg IF Vestamager Idrætsanlæg
2 - 2
986335
fr
18-06 2021
Kl. 19:00
Taastrup FC Avedøre IF Tåstrup Idrætspark
3 - 0
986332
19-06 2021
Kl. 12:00
B 1908 Fremad Valby Sundby I P. Opvisn.
2 - 2
986333
19-06 2021
Kl. 13:00
Greve Husum Bk. Greve Idræts Center
1 - 0
986330
19-06 2021
Kl. 13:00
BSF IF Skjold Birkerød Ballerup Idrætspark
0 - 1
986331
19-06 2021
Kl. 14:00
Union Roskilde Boldklub Genforeningspladsen
5 - 1
986329
19-06 2021
Kl. 14:00
KFUM Otterup B & IK Emdrupparken
3 - 0
986423
on
23-06 2021
Kl. 18:30
B 1908 Tårnby FF Sundby I P. Opvisn.
4 - 3
986429
on
23-06 2021
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Avedøre IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1 - 5
986426
on
23-06 2021
Kl. 18:30
Vordingborg IF Union Rema 1000 Stadion
1 - 3
986427
on
23-06 2021
Kl. 19:00
Otterup B & IK Fremad Valby Nordfyns Bank Arena
1 - 1
986428
on
23-06 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Husum Bk. Birkerød Stadion
3 - 1
986424
on
23-06 2021
Kl. 19:00
Greve KFUM Greve Idræts Center
0 - 0
986425
on
23-06 2021
Kl. 19:00
Taastrup FC BSF Tåstrup Idrætspark
0 - 1
986436
26-06 2021
Kl. 14:00
Avedøre IF B 1908 Avedøre Stadion
0 - 6
986434
26-06 2021
Kl. 14:00
Fremad Valby IF Skjold Birkerød Valby IP, Opvisningsbanen
1 - 2
986435
26-06 2021
Kl. 14:00
Husum Bk. Roskilde Boldklub Husumparken
2 - 2
986430
on
30-06 2021
Kl. 19:00
Tårnby FF Greve Vestamager Idrætsanlæg
2 - 0
986431
on
30-06 2021
Kl. 19:00
KFUM Taastrup FC Emdrupparken
3 - 3
986432
on
30-06 2021
Kl. 19:00
BSF Vordingborg IF Ballerup Idrætspark
3 - 0
986433
on
30-06 2021
Kl. 19:00
Union Otterup B & IK Genforeningspladsen
3 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind