MENU

Serie 1 , Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
910737
to
12-08 2021
Kl. 18:30
Svebølle BI 2016 Såby Fodbold Svebølle Stadion
0 - 4
910739
to
12-08 2021
Kl. 18:30
BK Avarta Holbæk B&I Espelundens Idrætsanlæg
6 - 0
910733
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Hvalsø IF Køge BK Hvalsø ny Idrætsplads
0 - 0
910883
14-08 2021
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Herlufsholm GF Bjæverskov Stadion
2 - 0
910731
14-08 2021
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Svogerslev BK Ørslev Stadion
3 - 3
910734
14-08 2021
Kl. 15:30
Karlslunde IF Fårevejle BK Karlslunde Stadion
3 - 3
910738
14-08 2021
Kl. 15:30
B. 73, Slagelse Raklev GI Stadion Vest
0 - 2
910885
ti
17-08 2021
Kl. 19:15
Holbæk B&I IF Frem Bjæverskov Holbæk Sportsby
4 - 1
910888
fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Fårevejle BK Svebølle BI 2016 Faarevejle Stadion
1 - 2
910890
fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Ørslev GIF (V) SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1 - 2
910889
fr
20-08 2021
Kl. 19:00
Køge BK Karlslunde IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 0
910887
21-08 2021
Kl. 12:00
Såby Fodbold B. 73, Slagelse Såby Hallen
4 - 1
910884
21-08 2021
Kl. 15:00
Svogerslev BK Hvalsø IF Svogerslev Idrætspark
0 - 1
910886
21-08 2021
Kl. 15:30
Raklev GI BK Avarta Røsnæshallen
0 - 1
910911
on
25-08 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I Herlufsholm GF Holbæk Sportsby
1 - 5
910910
to
26-08 2021
Kl. 18:30
IF Frem Bjæverskov Raklev GI Bjæverskov Stadion
0 - 3
910891
fr
27-08 2021
Kl. 18:15
Hvalsø IF Ørslev GIF (V) Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 0
910909
28-08 2021
Kl. 15:15
BK Avarta Såby Fodbold Tømrermester Jim Jensens Park
6 - 2
910892
28-08 2021
Kl. 15:30
Karlslunde IF Svogerslev BK Karlslunde Stadion
3 - 0
910893
28-08 2021
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Køge BK Svebølle Stadion
2 - 2
910908
29-08 2021
Kl. 14:00
B. 73, Slagelse Fårevejle BK Stadion Vest
2 - 1
910926
fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Hvalsø IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2 - 0
910925
fr
03-09 2021
Kl. 19:00
Køge BK B. 73, Slagelse Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5 - 1
910923
04-09 2021
Kl. 12:00
Såby Fodbold IF Frem Bjæverskov Såby Hallen
4 - 2
910924
04-09 2021
Kl. 13:00
Fårevejle BK BK Avarta Faarevejle Stadion
1 - 5
910912
04-09 2021
Kl. 14:00
Svogerslev BK Svebølle BI 2016 Svogerslev Idrætspark
2 - 5
910913
04-09 2021
Kl. 14:00
Ørslev GIF (V) Karlslunde IF Ørslev Stadion
4 - 1
910922
04-09 2021
Kl. 15:30
Raklev GI Holbæk B&I Røsnæshallen
UHT

Udehold taberdømt

911314
on
08-09 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I Såby Fodbold Holbæk Sportsby
1 - 8
910929
fr
10-09 2021
Kl. 19:00
Svebølle BI 2016 Ørslev GIF (V) Svebølle Stadion
5 - 1
910931
11-09 2021
Kl. 13:00
BK Avarta Køge BK Espelundens Idrætsanlæg
2 - 3
911313
11-09 2021
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Fårevejle BK Bjæverskov Stadion
1 - 2
910928
11-09 2021
Kl. 15:30
Karlslunde IF Hvalsø IF Karlslunde Stadion
1 - 2
911513
11-09 2021
Kl. 15:30
Raklev GI Herlufsholm GF Røsnæshallen
2 - 2
910930
12-09 2021
Kl. 15:30
B. 73, Slagelse Svogerslev BK Stadion Vest
5 - 2
911520
fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Karlslunde IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5 - 1
911519
fr
17-09 2021
Kl. 19:00
Køge BK IF Frem Bjæverskov Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 0
911517
18-09 2021
Kl. 12:00
Såby Fodbold Raklev GI Såby Hallen
3 - 3
911518
18-09 2021
Kl. 13:00
Fårevejle BK Holbæk B&I Faarevejle Stadion
2 - 2
911514
18-09 2021
Kl. 14:00
Svogerslev BK BK Avarta Svogerslev Idrætspark
1 - 10
911515
18-09 2021
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) B. 73, Slagelse Ørslev Stadion
2 - 3
911516
18-09 2021
Kl. 16:00
Hvalsø IF Svebølle BI 2016 Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 1
911525
on
22-09 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I Køge BK Holbæk Sportsby
0 - 4
911527
25-09 2021
Kl. 12:00
Såby Fodbold Herlufsholm GF Såby Hallen
2 - 1
911523
25-09 2021
Kl. 13:00
BK Avarta Ørslev GIF (V) Espelundens Idrætsanlæg
8 - 2
911524
25-09 2021
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Svogerslev BK Bjæverskov Stadion
1 - 2
911526
25-09 2021
Kl. 15:30
Raklev GI Fårevejle BK Røsnæshallen
3 - 2
911522
25-09 2021
Kl. 15:30
B. 73, Slagelse Hvalsø IF Stadion Vest
1 - 4
911521
25-09 2021
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Karlslunde IF Svebølle Stadion
4 - 1
911539
fr
01-10 2021
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Svebølle BI 2016 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
0 - 3
911533
fr
01-10 2021
Kl. 19:00
Køge BK Raklev GI Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 2
911530
02-10 2021
Kl. 13:00
Hvalsø IF BK Avarta Hvalsø ny Idrætsplads
3 - 3
911531
02-10 2021
Kl. 13:00
Karlslunde IF B. 73, Slagelse Karlslunde Stadion
1 - 3
911532
02-10 2021
Kl. 13:00
Fårevejle BK Såby Fodbold Faarevejle Stadion
0 - 1
911528
02-10 2021
Kl. 14:00
Svogerslev BK Holbæk B&I Svogerslev Idrætspark
3 - 0
911529
02-10 2021
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) IF Frem Bjæverskov Ørslev Stadion
4 - 1
911552
on
06-10 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I Ørslev GIF (V) Holbæk Sportsby
0 - 5
911549
fr
08-10 2021
Kl. 18:30
BK Avarta Karlslunde IF Espelunden Kunstgræs
4 - 1
911588
09-10 2021
Kl. 12:00
Såby Fodbold Køge BK Såby Hallen
1 - 0
911589
09-10 2021
Kl. 13:00
Fårevejle BK Herlufsholm GF Faarevejle Stadion
1 - 4
911551
09-10 2021
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Hvalsø IF Bjæverskov Stadion
1 - 1
911564
09-10 2021
Kl. 15:30
Raklev GI Svogerslev BK Røsnæshallen Kunstgræs
3 - 0
911548
09-10 2021
Kl. 15:30
B. 73, Slagelse Svebølle BI 2016 Stadion Vest
2 - 2
911597
fr
15-10 2021
Kl. 18:30
Herlufsholm GF B. 73, Slagelse SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3 - 1
911596
fr
15-10 2021
Kl. 19:00
Køge BK Fårevejle BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 0
911593
16-10 2021
Kl. 13:00
Hvalsø IF Holbæk B&I Hvalsø ny Idrætsplads
3 - 0
911594
16-10 2021
Kl. 13:00
Karlslunde IF IF Frem Bjæverskov Karlslunde Stadion
2 - 1
911590
16-10 2021
Kl. 14:00
Svogerslev BK Såby Fodbold Svogerslev Idrætspark
2 - 3
911591
16-10 2021
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Raklev GI Ørslev Stadion
2 - 2
911595
16-10 2021
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 BK Avarta Svebølle Stadion
0 - 5
911600
on
20-10 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I Karlslunde IF Holbæk Sportsby
0 - 3
911598
fr
22-10 2021
Kl. 18:30
BK Avarta B. 73, Slagelse Espelunden Kunstgræs
5 - 0
911602
23-10 2021
Kl. 12:00
Såby Fodbold Ørslev GIF (V) Såby Hallen
6 - 0
911604
23-10 2021
Kl. 12:45
Køge BK Herlufsholm GF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 1
911603
23-10 2021
Kl. 13:00
Fårevejle BK Svogerslev BK Faarevejle Stadion
0 - 3
911599
23-10 2021
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Svebølle BI 2016 Bjæverskov Stadion
4 - 3
911601
23-10 2021
Kl. 15:30
Raklev GI Hvalsø IF Røsnæshallen
2 - 2
911611
fr
29-10 2021
Kl. 18:30
BK Avarta Herlufsholm GF Espelunden Kunstgræs
1 - 4
911607
30-10 2021
Kl. 13:00
Hvalsø IF Såby Fodbold Hvalsø ny Idrætsplads
0 - 1
911608
30-10 2021
Kl. 13:00
Karlslunde IF Raklev GI Karlslunde Stadion
1 - 4
911605
30-10 2021
Kl. 14:00
Svogerslev BK Køge BK Svogerslev Idrætspark
1 - 6
911606
30-10 2021
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Fårevejle BK Ørslev Stadion
0 - 3
911610
30-10 2021
Kl. 15:30
B. 73, Slagelse IF Frem Bjæverskov Stadion Vest
4 - 1
911609
30-10 2021
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Holbæk B&I Svebølle Stadion
5 - 0
911613
on
03-11 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I B. 73, Slagelse Holbæk Sportsby
3 - 3
911618
fr
05-11 2021
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Svogerslev BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
0 - 1
911617
fr
05-11 2021
Kl. 19:00
Køge BK Ørslev GIF (V) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
8 - 0
911615
06-11 2021
Kl. 12:00
Såby Fodbold Karlslunde IF Såby Hallen
2 - 0
911616
06-11 2021
Kl. 13:00
Fårevejle BK Hvalsø IF Faarevejle Stadion
0 - 0
911612
06-11 2021
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov BK Avarta Bjæverskov Stadion
0 - 4
911614
06-11 2021
Kl. 13:30
Raklev GI Svebølle BI 2016 Røsnæshallen
1 - 6
911620 ti
15-03 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I BK Avarta Holbæk Sportsby
911625 fr
18-03 2022
Kl. 18:30
Herlufsholm GF IF Frem Bjæverskov SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
911624 fr
18-03 2022
Kl. 19:00
Køge BK Hvalsø IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
911623
19-03 2022
Kl. 13:00
Fårevejle BK Karlslunde IF Asnæs Stadion, Kunstgræs
911621
19-03 2022
Kl. 13:30
Raklev GI B. 73, Slagelse Røsnæshallen
911619
19-03 2022
Kl. 14:00
Svogerslev BK Ørslev GIF (V) Svogerslev Idrætspark
911622
19-03 2022
Kl. 14:15
Såby Fodbold Svebølle BI 2016 Lejrehallen Kunstbanen
911634 fr
25-03 2022
Kl. 18:30
BK Avarta Raklev GI Espelunden Kunstgræs
911628 fr
25-03 2022
Kl. 19:00
Karlslunde IF Køge BK Karlslunde Stadion
911637
26-03 2022
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Holbæk B&I Bjæverskov Stadion
911627
26-03 2022
Kl. 13:30
Hvalsø IF Svogerslev BK Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
911630
26-03 2022
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse Såby Fodbold Stadion Vest
911626
26-03 2022
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Herlufsholm GF Ørslev Stadion
911629
26-03 2022
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Fårevejle BK Svebølle Stadion
911669 fr
01-04 2022
Kl. 18:30
Såby Fodbold BK Avarta Lejrehallen Kunstbanen
911677 fr
01-04 2022
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Holbæk B&I SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
911671 fr
01-04 2022
Kl. 19:00
Køge BK Svebølle BI 2016 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
911670
02-04 2022
Kl. 13:00
Fårevejle BK B. 73, Slagelse Asnæs Stadion, Kunstgræs
911638
02-04 2022
Kl. 14:00
Svogerslev BK Karlslunde IF Svogerslev Idrætspark
911668
02-04 2022
Kl. 14:30
Raklev GI IF Frem Bjæverskov Røsnæshallen
911639
02-04 2022
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Hvalsø IF Ørslev Stadion
911702 ti
05-04 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I Raklev GI Holbæk Sportsby
911682 fr
08-04 2022
Kl. 18:30
BK Avarta Fårevejle BK Espelunden Kunstgræs
911679 fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Karlslunde IF Ørslev GIF (V) Karlslunde Stadion
911678
09-04 2022
Kl. 13:00
Hvalsø IF Herlufsholm GF Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
911689
09-04 2022
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Såby Fodbold Bjæverskov Stadion
911681
09-04 2022
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse Køge BK Stadion Vest
911680
09-04 2022
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Svogerslev BK Svebølle Stadion
911703 to
14-04 2022
Kl. 11:00
Svogerslev BK B. 73, Slagelse Svogerslev Idrætspark
911740 to
14-04 2022
Kl. 11:00
Herlufsholm GF Raklev GI SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
911709 to
14-04 2022
Kl. 13:00
Fårevejle BK IF Frem Bjæverskov Faarevejle Stadion
911708
16-04 2022
Kl. 12:00
Såby Fodbold Holbæk B&I Lejrehallen Kunstbanen
911705
16-04 2022
Kl. 13:00
Hvalsø IF Karlslunde IF Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
911733
16-04 2022
Kl. 13:00
Køge BK BK Avarta Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
911704
16-04 2022
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Svebølle BI 2016 Ørslev Stadion
911784 ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I Fårevejle BK Holbæk Sportsby
911746 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
BK Avarta Svogerslev BK Espelunden Kunstgræs
911807 fr
22-04 2022
Kl. 19:00
Raklev GI Såby Fodbold Røsnæshallen
911741
23-04 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF Herlufsholm GF Karlslunde Stadion
911747
23-04 2022
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Køge BK Bjæverskov Stadion
911744
23-04 2022
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse Ørslev GIF (V) Stadion Vest
911742
23-04 2022
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Hvalsø IF Svebølle Stadion
911810 fr
29-04 2022
Kl. 18:00
Hvalsø IF B. 73, Slagelse Hvalsø ny Idrætsplads
911872 fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Såby Fodbold SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
911870
30-04 2022
Kl. 13:00
Fårevejle BK Raklev GI Faarevejle Stadion
911871
30-04 2022
Kl. 13:00
Køge BK Holbæk B&I Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
911813
30-04 2022
Kl. 14:00
Karlslunde IF Svebølle BI 2016 Karlslunde Stadion
911808
30-04 2022
Kl. 14:00
Svogerslev BK IF Frem Bjæverskov Svogerslev Idrætspark
911809
30-04 2022
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) BK Avarta Ørslev Stadion
911877 ti
03-05 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I Svogerslev BK Holbæk Sportsby
911875 fr
06-05 2022
Kl. 18:30
BK Avarta Hvalsø IF Espelundens Idrætsanlæg
911879
07-05 2022
Kl. 12:00
Såby Fodbold Fårevejle BK Såby Hallen
911876
07-05 2022
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Ørslev GIF (V) Bjæverskov Stadion
911874
07-05 2022
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse Karlslunde IF Stadion Vest
911878
07-05 2022
Kl. 14:30
Raklev GI Køge BK Røsnæshallen
911873
07-05 2022
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 Herlufsholm GF Svebølle Stadion
911894 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Køge BK Såby Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
911895 to
12-05 2022
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Fårevejle BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
911882
14-05 2022
Kl. 13:00
Hvalsø IF IF Frem Bjæverskov Hvalsø ny Idrætsplads
911883
14-05 2022
Kl. 14:00
Karlslunde IF BK Avarta Karlslunde Stadion
911880
14-05 2022
Kl. 14:00
Svogerslev BK Raklev GI Svogerslev Idrætspark
911881
14-05 2022
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Holbæk B&I Ørslev Stadion
911885
14-05 2022
Kl. 16:00
Svebølle BI 2016 B. 73, Slagelse Svebølle Stadion
911899 ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I Hvalsø IF Holbæk Sportsby
911897 fr
20-05 2022
Kl. 18:30
BK Avarta Svebølle BI 2016 Espelundens Idrætsanlæg
911901
21-05 2022
Kl. 12:00
Såby Fodbold Svogerslev BK Såby Hallen
911902
21-05 2022
Kl. 13:00
Fårevejle BK Køge BK Faarevejle Stadion
911898
21-05 2022
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Karlslunde IF Bjæverskov Stadion
911896
21-05 2022
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse Herlufsholm GF Stadion Vest
911900
21-05 2022
Kl. 15:30
Raklev GI Ørslev GIF (V) Røsnæshallen
911911 fr
27-05 2022
Kl. 18:00
Hvalsø IF Raklev GI Hvalsø ny Idrætsplads
911919 fr
27-05 2022
Kl. 18:00
Svebølle BI 2016 IF Frem Bjæverskov Svebølle Stadion
911933 fr
27-05 2022
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Køge BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
911931
28-05 2022
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse BK Avarta Stadion Vest
911915
28-05 2022
Kl. 14:00
Karlslunde IF Holbæk B&I Karlslunde Stadion
911906
28-05 2022
Kl. 14:00
Svogerslev BK Fårevejle BK Svogerslev Idrætspark
911907
28-05 2022
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Såby Fodbold Ørslev Stadion
911935 ti
31-05 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I Svebølle BI 2016 Holbæk Sportsby
911939 fr
03-06 2022
Kl. 18:00
Fårevejle BK Ørslev GIF (V) Faarevejle Stadion
911942 fr
03-06 2022
Kl. 18:30
Herlufsholm GF BK Avarta SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
911940 fr
03-06 2022
Kl. 19:00
Køge BK Svogerslev BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
911938
04-06 2022
Kl. 12:00
Såby Fodbold Hvalsø IF Såby Hallen
911934
04-06 2022
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov B. 73, Slagelse Bjæverskov Stadion
911937
04-06 2022
Kl. 14:30
Raklev GI Karlslunde IF Røsnæshallen
911945
11-06 2022
Kl. 13:00
Hvalsø IF Fårevejle BK Hvalsø ny Idrætsplads
911946
11-06 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF Såby Fodbold Karlslunde Stadion
911947
11-06 2022
Kl. 13:00
Svebølle BI 2016 Raklev GI Svebølle Stadion
911948
11-06 2022
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Holbæk B&I Stadion Vest
911949
11-06 2022
Kl. 13:00
BK Avarta IF Frem Bjæverskov Espelundens Idrætsanlæg
911943
11-06 2022
Kl. 14:00
Svogerslev BK Herlufsholm GF Svogerslev Idrætspark
911944
11-06 2022
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) Køge BK Ørslev Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind