MENU

Serie 2 , Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
917090
14-08 2021
Kl. 12:00
Bagsværd BK Helsinge Fodbold Bagsværd Stadion
1
-
1
917087
14-08 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Hareskov IF Virum Stadion
2
-
0
917088
14-08 2021
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Lynge-Uggeløse IF Frederiksværk Stadion
4
-
0
917085
14-08 2021
Kl. 13:30
Fredensborg BI Allerød FK Fredensborg Stadion
Udehold taberdømt
917086
14-08 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC Frederikssund IK Spraglehøj Idrætsanlæg
4
-
0
917097
21-08 2021
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Frederiksværk FK Helsinge Stadion
1
-
1
917100
21-08 2021
Kl. 13:00
Hareskov IF Fredensborg BI Birkevang
3
-
2
917093
21-08 2021
Kl. 13:00
Græsted IF Bagsværd BK Græsted Stadion
1
-
0
917094
21-08 2021
Kl. 13:00
Frederikssund IK Virum-Sorgenfri Frederikssund Stadion
0
-
1
917096
21-08 2021
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Jyllinge FC Lyngehallen
3
-
3
917099
21-08 2021
Kl. 15:00
Allerød FK Brødeskov IF Allerød Idrætspark
3
-
2
917106
to
26-08 2021
Kl. 19:30
Brødeskov IF Hareskov IF Brødeskov Stadion Kunst
3
-
1
917105
28-08 2021
Kl. 12:00
Bagsværd BK Allerød FK Bagsværd Stadion
1
-
1
917102
28-08 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Fredensborg BI Virum Stadion
3
-
1
917104
28-08 2021
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Græsted IF Frederiksværk Stadion
2
-
1
917101
28-08 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC Helsinge Fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
2
917103
28-08 2021
Kl. 15:00
Frederikssund IK Lynge-Uggeløse IF Frederikssund Stadion
2
-
2
917110
04-09 2021
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Frederikssund IK Helsinge Stadion
2
-
4
917109
04-09 2021
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Virum-Sorgenfri Lyngehallen
2
-
2
917112
04-09 2021
Kl. 13:00
Hareskov IF Bagsværd BK Birkevang
6
-
2
917107
04-09 2021
Kl. 13:00
Græsted IF Jyllinge FC Græsted Stadion
0
-
3
917108
04-09 2021
Kl. 13:30
Fredensborg BI Brødeskov IF Fredensborg Stadion
2
-
2
917111
04-09 2021
Kl. 15:00
Allerød FK Frederiksværk FK Allerød Idrætspark
0
-
1
917115
11-09 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Brødeskov IF Virum Stadion
7
-
3
917118
11-09 2021
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold Lyngehallen
2
-
3
917117
11-09 2021
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Hareskov IF Frederiksværk Stadion
5
-
1
917114
11-09 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC Allerød FK Spraglehøj Idrætsanlæg
3
-
1
917116
11-09 2021
Kl. 15:00
Frederikssund IK Græsted IF Frederikssund Stadion
2
-
1
917123
to
16-09 2021
Kl. 19:30
Brødeskov IF Bagsværd BK Brødeskov Stadion Kunst
2
-
2
917122
18-09 2021
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Virum-Sorgenfri Helsinge Stadion
2
-
1
917125
18-09 2021
Kl. 13:00
Hareskov IF Jyllinge FC Birkevang
2
-
2
917120
18-09 2021
Kl. 13:00
Græsted IF Lynge-Uggeløse IF Græsted Stadion
1
-
6
917121
18-09 2021
Kl. 13:00
Fredensborg BI Frederiksværk FK Fredensborg Stadion
3
-
1
917124
18-09 2021
Kl. 15:00
Allerød FK Frederikssund IK Allerød Idrætspark
0
-
2
917131
25-09 2021
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Græsted IF Helsinge Stadion
4
-
0
917127
25-09 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Bagsværd BK Virum Stadion
3
-
1
917130
25-09 2021
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Allerød FK Lyngehallen
2
-
0
917129
25-09 2021
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Brødeskov IF Frederiksværk Stadion
5
-
1
917126
25-09 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC Fredensborg BI Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
2
917128
25-09 2021
Kl. 15:00
Frederikssund IK Hareskov IF Frederikssund Stadion
3
-
4
917135
to
30-09 2021
Kl. 19:30
Brødeskov IF Jyllinge FC Brødeskov Stadion Kunst
2
-
6
917134
02-10 2021
Kl. 12:00
Bagsværd BK Frederiksværk FK Bagsværd Stadion
0
-
2
917137
02-10 2021
Kl. 13:00
Hareskov IF Lynge-Uggeløse IF Birkevang
0
-
8
917132
02-10 2021
Kl. 13:00
Græsted IF Virum-Sorgenfri Græsted Stadion
3
-
2
917133
02-10 2021
Kl. 13:00
Fredensborg BI Frederikssund IK Fredensborg Stadion
5
-
1
917136
02-10 2021
Kl. 15:00
Allerød FK Helsinge Fodbold Allerød Idrætspark
1
-
0
917143
09-10 2021
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Hareskov IF Helsinge Stadion
4
-
1
917138
09-10 2021
Kl. 13:00
Græsted IF Allerød FK Græsted Stadion
6
-
0
917140
09-10 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Frederiksværk FK Virum Stadion
2
-
2
917141
09-10 2021
Kl. 13:00
Frederikssund IK Brødeskov IF Frederikssund Stadion
2
-
0
917142
09-10 2021
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Fredensborg BI Lyngehallen
3
-
3
917139
09-10 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC Bagsværd BK Spraglehøj Idrætsanlæg
3
-
4
919487 to
14-10 2021
Kl. 19:30
Brødeskov IF Lynge-Uggeløse IF Brødeskov Stadion Kunst
1
-
0
919486
16-10 2021
Kl. 12:00
Bagsværd BK Frederikssund IK Bagsværd Stadion
1
-
2
919488
16-10 2021
Kl. 13:00
Hareskov IF Græsted IF Birkevang
3
-
2
917144
16-10 2021
Kl. 13:00
Fredensborg BI Helsinge Fodbold Fredensborg Stadion
2
-
1
919484
16-10 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Allerød FK Virum Stadion
3
-
0
919485
16-10 2021
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Jyllinge FC Frederiksværk Stadion
3
-
1
919493
23-10 2021
Kl. 11:30
Helsinge Fodbold Brødeskov IF Helsinge Stadion
3
-
2
919489
23-10 2021
Kl. 13:00
Græsted IF Fredensborg BI Græsted Stadion
0
-
2
919492
23-10 2021
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Bagsværd BK Lyngehallen
4
-
3
919490
23-10 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC Virum-Sorgenfri Spraglehøj Idrætsanlæg
3
-
2
919491
23-10 2021
Kl. 15:00
Frederikssund IK Frederiksværk FK Frederikssund Stadion
1
-
3
919494
23-10 2021
Kl. 15:00
Allerød FK Hareskov IF Allerød Idrætspark
0
-
5
917119
30-10 2021
Kl. 12:00
Bagsværd BK Fredensborg BI Bagsværd Stadion
1
-
2
917092
30-10 2021
Kl. 14:00
Brødeskov IF Græsted IF Brødeskov Stadion Kunst
5
-
3
919495
02-04 2022
Kl. 13:00
Græsted IF Brødeskov IF Græsted Stadion
1
-
4
919497
02-04 2022
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Frederiksværk FK Lyngehallen
2
-
2
919500
02-04 2022
Kl. 13:00
Hareskov IF Virum-Sorgenfri Birkevang
1
-
0
919499
02-04 2022
Kl. 14:00
Allerød FK Fredensborg BI Allerød Idrætspark
0
-
0
919498
02-04 2022
Kl. 15:00
Helsinge Fodbold Bagsværd BK Helsinge Stadion Kunstgræs
1
-
0
919496
02-04 2022
Kl. 15:30
Frederikssund IK Jyllinge FC Frederikssund Stadion
1
-
5
919501
09-04 2022
Kl. 12:00
Fredensborg BI Hareskov IF Fredensborg Stadion
4
-
1
919574
09-04 2022
Kl. 12:00
Bagsværd BK Græsted IF Bagsværd Stadion
3
-
1
919572
09-04 2022
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Frederikssund IK Virumgård kunstgræsbane
3
-
0
919573
09-04 2022
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Helsinge Fodbold Frederiksværk Stadion
4
-
1
919568
09-04 2022
Kl. 14:30
Jyllinge FC Lynge-Uggeløse IF Spraglehøj Idrætsanlæg
4
-
3
919575
09-04 2022
Kl. 15:00
Brødeskov IF Allerød FK Brødeskov Stadion Kunst
6
-
2
919576
to
14-04 2022
Kl. 13:00
Græsted IF Frederiksværk FK Græsted Stadion
0
-
2
919578
16-04 2022
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Frederikssund IK Lyngehallen
1
-
0
919577
16-04 2022
Kl. 13:30
Fredensborg BI Virum-Sorgenfri Fredensborg Stadion
1
-
0
919579
16-04 2022
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Jyllinge FC Helsinge Stadion
0
-
4
919580
ti
19-04 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Bagsværd BK Allerød Idrætspark Kunstgræs
7
-
3
919622
23-04 2022
Kl. 12:00
Bagsværd BK Hareskov IF Bagsværd Stadion
0
-
7
919598
23-04 2022
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Lynge-Uggeløse IF Virum Stadion
0
-
1
919614
23-04 2022
Kl. 13:00
Frederikssund IK Helsinge Fodbold Frederikssund Stadion
2
-
0
919618
23-04 2022
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Allerød FK Frederiksværk Stadion
5
-
0
919582
23-04 2022
Kl. 14:30
Jyllinge FC Græsted IF Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
919623
23-04 2022
Kl. 16:00
Brødeskov IF Fredensborg BI Brødeskov Stadion Kunst
1
-
5
919640
to
28-04 2022
Kl. 19:15
Brødeskov IF Virum-Sorgenfri Brødeskov Stadion Kunst
1
-
4
919624
30-04 2022
Kl. 13:00
Græsted IF Frederikssund IK Græsted Stadion
1
-
2
919642
30-04 2022
Kl. 13:00
Hareskov IF Frederiksværk FK Birkevang
0
-
1
919639
30-04 2022
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Lynge-Uggeløse IF Helsinge Stadion
1
-
2
919641
30-04 2022
Kl. 14:00
Allerød FK Jyllinge FC Allerød Idrætspark
1
-
2
919638
30-04 2022
Kl. 15:00
Fredensborg BI Bagsværd BK Fredensborg Stadion
6
-
0
921698
07-05 2022
Kl. 12:00
Bagsværd BK Brødeskov IF Bagsværd Stadion
1
-
3
921697
07-05 2022
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Græsted IF Lyngehallen
3
-
1
919644
07-05 2022
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Helsinge Fodbold Virum Stadion
0
-
0
919645
07-05 2022
Kl. 13:00
Frederikssund IK Allerød FK Frederikssund Stadion
Udehold taberdømt
919646
07-05 2022
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Fredensborg BI Frederiksværk Stadion
2
-
1
919643
07-05 2022
Kl. 14:30
Jyllinge FC Hareskov IF Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
2
921702
to
12-05 2022
Kl. 19:15
Brødeskov IF Frederiksværk FK Brødeskov Stadion Kunst
2
-
4
921701
14-05 2022
Kl. 12:00
Bagsværd BK Virum-Sorgenfri Bagsværd Stadion
Hjemmehold taberdømt
921699
14-05 2022
Kl. 13:00
Græsted IF Helsinge Fodbold Græsted Stadion
2
-
3
921941
14-05 2022
Kl. 13:00
Hareskov IF Frederikssund IK Birkevang
0
-
4
921934
14-05 2022
Kl. 14:00
Allerød FK Lynge-Uggeløse IF Allerød Idrætspark
1
-
5
919581
ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Hareskov IF Brødeskov IF Birkevang
6
-
2
921943
21-05 2022
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Græsted IF Virum Stadion
3
-
0
922212
21-05 2022
Kl. 13:00
Frederikssund IK Fredensborg BI Frederikssund Stadion
2
-
2
922214
21-05 2022
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Hareskov IF Lyngehallen
3
-
6
922213
21-05 2022
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Bagsværd BK Frederiksværk Stadion
Udehold taberdømt
922215
21-05 2022
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Allerød FK Helsinge Stadion
2
-
1
921942
21-05 2022
Kl. 14:30
Jyllinge FC Brødeskov IF Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
921700
ti
24-05 2022
Kl. 18:30
Fredensborg BI Jyllinge FC Fredensborg Stadion
1
-
2
922222
28-05 2022
Kl. 12:00
Bagsværd BK Jyllinge FC Bagsværd Stadion
1
-
2
922223
28-05 2022
Kl. 12:00
Brødeskov IF Frederikssund IK Brødeskov Stadion Kunst
2
-
6
922225
28-05 2022
Kl. 13:00
Hareskov IF Helsinge Fodbold Birkevang
4
-
2
922220
28-05 2022
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Virum-Sorgenfri Frederiksværk Stadion
2
-
4
922224
28-05 2022
Kl. 14:00
Allerød FK Græsted IF Allerød Idrætspark
5
-
2
922219
28-05 2022
Kl. 15:00
Fredensborg BI Lynge-Uggeløse IF Fredensborg Stadion
5
-
3
922238
04-06 2022
Kl. 13:00
Græsted IF Hareskov IF Græsted Stadion
2
-
3
922244
04-06 2022
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Brødeskov IF Lyngehallen
5
-
0
922247
04-06 2022
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Fredensborg BI Helsinge Stadion
1
-
0
922248
04-06 2022
Kl. 14:00
Allerød FK Virum-Sorgenfri Allerød Idrætspark
2
-
8
922239
04-06 2022
Kl. 14:30
Jyllinge FC Frederiksværk FK Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
3
922241
04-06 2022
Kl. 15:00
Frederikssund IK Bagsværd BK Frederikssund Stadion
7
-
2
922252
11-06 2022
Kl. 12:00
Bagsværd BK Lynge-Uggeløse IF Bagsværd Stadion
2
-
4
922254
11-06 2022
Kl. 13:00
Hareskov IF Allerød FK Birkevang
5
-
3
922250
11-06 2022
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Jyllinge FC Virum Stadion
4
-
1
922251
11-06 2022
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Frederikssund IK Frederiksværk Stadion
3
-
5
922253
11-06 2022
Kl. 14:00
Brødeskov IF Helsinge Fodbold Brødeskov Stadion Kunst
2
-
3
922249
11-06 2022
Kl. 15:00
Fredensborg BI Græsted IF Fredensborg Stadion
2
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.

Log ind