Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. aug 2021
18:30
Karrebæk IF
Greve Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2021
18:30
FK Sydsjælland 05
1
KFUM BK, Roskilde
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2021
18:45
Førslev IF
1
Suså IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
12:00
VG Fodbold
2
Rosenhøj BK
1
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
12:00
Gørslev IF
2
BK Friheden
4
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
13:30
Tune IF
2
AIK 65 Strøby Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
19:00
Greve Fodbold
2
Gørslev IF
4
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2021
18:30
Rosenhøj BK
0
Tune IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2021
18:30
Suså IF
1
FK Sydsjælland 05
0
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
3
Førslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
14:15
BK Friheden
3
VG Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
15:30
KFUM BK, Roskilde
9
Karrebæk IF
6
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
18:00
Rosenhøj BK
4
BK Friheden
3
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
18:30
Karrebæk IF
0
Suså IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
12:00
VG Fodbold
2
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
12:00
Gørslev IF
1
KFUM BK, Roskilde
5
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
13:00
FK Sydsjælland 05
2
AIK 65 Strøby Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
13:30
Tune IF
7
Førslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2021
18:30
Suså IF
4
Gørslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
14:00
Førslev IF
2
FK Sydsjælland 05
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
2
Karrebæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
14:15
BK Friheden
0
Tune IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
15:30
KFUM BK, Roskilde
4
VG Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
18:00
Gørslev IF
2
AIK 65 Strøby Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
18:15
Karrebæk IF
3
Førslev IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
12:00
VG Fodbold
1
Suså IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
13:30
Tune IF
4
FK Sydsjælland 05
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
14:00
Rosenhøj BK
2
KFUM BK, Roskilde
5
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
14:15
BK Friheden
7
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
19:00
Greve Fodbold
5
Tune IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2021
18:30
FK Sydsjælland 05
5
Karrebæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2021
19:00
Suså IF
0
Rosenhøj BK
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:00
Førslev IF
2
Gørslev IF
7
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
3
VG Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
15:30
KFUM BK, Roskilde
4
BK Friheden
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
19:00
Greve Fodbold
1
KFUM BK, Roskilde
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
12:00
VG Fodbold
2
Førslev IF
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
12:00
Gørslev IF
6
FK Sydsjælland 05
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:30
Tune IF
8
Karrebæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
14:00
Rosenhøj BK
2
AIK 65 Strøby Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
14:15
BK Friheden
Suså IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
19:00
Greve Fodbold
3
FK Sydsjælland 05
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2021
18:30
Suså IF
5
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2021
19:00
FK Sydsjælland 05
4
VG Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
Karrebæk IF
4
Gørslev IF
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
14:00
Førslev IF
0
Rosenhøj BK
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
15:30
KFUM BK, Roskilde
4
Tune IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
19:00
Greve Fodbold
3
AIK 65 Strøby Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:00
VG Fodbold
3
Karrebæk IF
5
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
13:30
Tune IF
2
Gørslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
14:00
Rosenhøj BK
4
FK Sydsjælland 05
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
14:15
BK Friheden
4
Førslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
15:30
KFUM BK, Roskilde
5
Suså IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
18:30
FK Sydsjælland 05
4
BK Friheden
4
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
12:00
Førslev IF
Greve Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
12:00
Gørslev IF
1
VG Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:00
Karrebæk IF
2
Rosenhøj BK
5
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:30
Tune IF
2
Suså IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
0
KFUM BK, Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2021
18:30
Suså IF
5
AIK 65 Strøby Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
12:00
VG Fodbold
1
Tune IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
14:15
BK Friheden
5
Karrebæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
14:30
Rosenhøj BK
3
Gørslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
15:30
KFUM BK, Roskilde
3
Førslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2021
19:30
AIK 65 Strøby Fodbold
3
BK Friheden
1
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2021
19:00
Greve Fodbold
0
Rosenhøj BK
5
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2022
19:30
Greve Fodbold
3
Karrebæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2022
18:30
Suså IF
1
Førslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2022
19:00
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Tune IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
14:15
BK Friheden
3
Gørslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
14:30
Rosenhøj BK
3
VG Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
16:00
KFUM BK, Roskilde
FK Sydsjælland 05
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
18:30
Karrebæk IF
2
KFUM BK, Roskilde
4
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
18:30
FK Sydsjælland 05
Suså IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
12:00
Gørslev IF
2
Greve Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
12:00
VG Fodbold
0
BK Friheden
6
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:30
Tune IF
2
Rosenhøj BK
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
14:00
Førslev IF
0
AIK 65 Strøby Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2022
19:00
AIK 65 Strøby Fodbold
FK Sydsjælland 05
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
11:00
Greve Fodbold
4
VG Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
12:00
Førslev IF
2
Tune IF
8
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
12:30
KFUM BK, Roskilde
4
Gørslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
14:15
BK Friheden
2
Rosenhøj BK
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
16:00
Suså IF
0
Karrebæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2022
18:30
Karrebæk IF
4
AIK 65 Strøby Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2022
18:30
FK Sydsjælland 05
Førslev IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:00
VG Fodbold
0
KFUM BK, Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:00
Gørslev IF
6
Suså IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
13:30
Tune IF
2
BK Friheden
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
14:30
Rosenhøj BK
1
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
19:00
Greve Fodbold
0
BK Friheden
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
18:30
FK Sydsjælland 05
Tune IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
18:30
Suså IF
0
VG Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
14:00
Førslev IF
3
Karrebæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
3
Gørslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
15:30
KFUM BK, Roskilde
2
Rosenhøj BK
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
18:30
Karrebæk IF
FK Sydsjælland 05
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:00
VG Fodbold
2
AIK 65 Strøby Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:00
Gørslev IF
4
Førslev IF
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
13:30
Tune IF
5
Greve Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
14:15
BK Friheden
3
KFUM BK, Roskilde
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
14:30
Rosenhøj BK
Suså IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
18:30
FK Sydsjælland 05
Gørslev IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2022
12:00
Karrebæk IF
4
Tune IF
5
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2022
12:00
Suså IF
1
BK Friheden
4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
14:00
Førslev IF
2
VG Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Rosenhøj BK
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
15:30
KFUM BK, Roskilde
0
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
19:00
Greve Fodbold
8
Suså IF
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
12:00
VG Fodbold
FK Sydsjælland 05
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
12:00
Gørslev IF
5
Karrebæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:15
BK Friheden
6
AIK 65 Strøby Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:30
Tune IF
1
KFUM BK, Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
14:30
Rosenhøj BK
2
Førslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
18:30
FK Sydsjælland 05
Rosenhøj BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
18:30
Rosenhøj BK
10
Karrebæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2022
18:30
Karrebæk IF
1
VG Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2022
18:30
Suså IF
0
KFUM BK, Roskilde
5
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
12:00
Gørslev IF
2
Tune IF
5
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
0
Greve Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
14:00
Førslev IF
0
BK Friheden
10
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
19:00
Greve Fodbold
9
Førslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2022
18:30
Suså IF
2
Tune IF
3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
12:00
VG Fodbold
1
Gørslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
14:15
BK Friheden
FK Sydsjælland 05
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
15:30
KFUM BK, Roskilde
3
AIK 65 Strøby Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
18:30
FK Sydsjælland 05
Greve Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
19:00
Gørslev IF
4
Rosenhøj BK
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:00
Karrebæk IF
5
BK Friheden
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:30
Tune IF
3
VG Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
6
Suså IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
14:00
Førslev IF
0
KFUM BK, Roskilde
5
|
Turneringsafslutning:
Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.