Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
954353 |
on11-08 2021
|
18:00 | Vedbæk Stadion |
3
-
1
|
11. aug 2021
18:00
FC Rudersdal
3
Lundtofte Boldklub (2)
1
|
||||||||||||||
954322 |
lø14-08 2021
|
12:00 | Gladsaxe Stadion |
0
-
1
|
14. aug 2021
12:00
Gladsaxe-Hero BK
0
IF Skjold Birkerød (2)
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
954297 |
lø14-08 2021
|
13:30 | Elverroad Kunstgræs |
4
-
1
|
14. aug 2021
13:30
B. 1973, Herlev
4
Farum BK (1)
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
954352 |
lø14-08 2021
|
15:00 | Skinderskovgård |
3
-
5
|
14. aug 2021
15:00
Liria FK
3
ORI-Fodbold (1)
5
|
||||||||||||||
954321 |
lø14-08 2021
|
16:00 | Brede Idrætsplads |
1
-
4
|
14. aug 2021
16:00
Brede IF
1
Hørsholm-Usserød IK
4
|
||||||||||||||
958992 |
to19-08 2021
|
18:30 | Oppe-Sundby Stadion |
4
-
1
|
19. aug 2021
18:30
ORI-Fodbold (1)
4
Gladsaxe-Hero BK
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
954354 |
lø21-08 2021
|
11:00 | Lundtofte Idrætsplads |
1
-
4
|
21. aug 2021
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
1
Liria FK
4
|
||||||||||||||
958994 |
lø21-08 2021
|
12:00 | Hørsholm Idrætspark |
11
-
1
|
21. aug 2021
12:00
Hørsholm-Usserød IK
11
B. 1973, Herlev
1
|
||||||||||||||
958993 |
lø21-08 2021
|
15:00 | Farum Park |
1
-
5
|
21. aug 2021
15:00
Farum BK (1)
1
FC Rudersdal
5
|
||||||||||||||
955334 |
lø21-08 2021
|
15:30 | Slangerup Stadion Kunst |
3
-
1
|
21. aug 2021
15:30
Slangerup & Omegn IF
3
Brede IF
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
958991 |
lø21-08 2021
|
15:30 | Birkerød Stadion |
4
-
4
|
21. aug 2021
15:30
IF Skjold Birkerød (2)
4
Lyngby Boldklub 1921
4
|
||||||||||||||
959008 |
on25-08 2021
|
18:30 | Vedbæk Stadion |
3
-
4
|
25. aug 2021
18:30
FC Rudersdal
3
Hørsholm-Usserød IK
4
|
||||||||||||||
958998 |
lø28-08 2021
|
12:00 | Gladsaxe Stadion |
3
-
2
|
28. aug 2021
12:00
Gladsaxe-Hero BK
3
Lundtofte Boldklub (2)
2
|
||||||||||||||
958995 |
lø28-08 2021
|
14:00 | Lyngby Stadion |
1
-
2
|
28. aug 2021
14:00
Lyngby Boldklub 1921
1
ORI-Fodbold (1)
2
|
||||||||||||||
959005 |
lø28-08 2021
|
15:00 | Skinderskovgård |
1
-
0
|
28. aug 2021
15:00
Liria FK
1
Farum BK (1)
0
|
||||||||||||||
958997 |
lø28-08 2021
|
15:30 | Slangerup Stadion Kunst |
1
-
2
|
28. aug 2021
15:30
Slangerup & Omegn IF
1
IF Skjold Birkerød (2)
2
|
||||||||||||||
958996 |
lø28-08 2021
|
16:00 | Brede Idrætsplads |
5
-
3
|
28. aug 2021
16:00
Brede IF
5
B. 1973, Herlev
3
|
||||||||||||||
932029 |
on01-09 2021
|
18:00 | Vedbæk Stadion |
2
-
1
|
01. sep 2021
18:00
FC Rudersdal
2
B. 1973, Herlev
1
|
||||||||||||||
932039 |
to02-09 2021
|
20:00 | Birkerød Stadion |
4
-
5
|
02. sep 2021
20:00
IF Skjold Birkerød (2)
4
Brede IF
5
|
||||||||||||||
932210 |
fr03-09 2021
|
18:30 | Hørsholm Idrætspark Kunstgræs |
4
-
3
|
03. sep 2021
18:30
Hørsholm-Usserød IK
4
Liria FK
3
|
||||||||||||||
932028 |
lø04-09 2021
|
11:00 | Lundtofte Idrætsplads |
7
-
2
|
04. sep 2021
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
7
Lyngby Boldklub 1921
2
|
||||||||||||||
932172 |
lø04-09 2021
|
15:00 | Farum Park |
1
-
2
|
04. sep 2021
15:00
Farum BK (1)
1
Gladsaxe-Hero BK
2
|
||||||||||||||
932040 |
lø04-09 2021
|
15:30 | Oppe-Sundby Stadion |
1
-
2
|
04. sep 2021
15:30
ORI-Fodbold (1)
1
Slangerup & Omegn IF
2
|
||||||||||||||
932211 |
lø11-09 2021
|
14:00 | Lyngby Stadion |
1
-
4
|
11. sep 2021
14:00
Lyngby Boldklub 1921
1
Farum BK (1)
4
|
||||||||||||||
932216 |
lø11-09 2021
|
15:00 | Skinderskovgård |
3
-
1
|
11. sep 2021
15:00
Liria FK
3
B. 1973, Herlev
1
|
||||||||||||||
932213 |
lø11-09 2021
|
15:30 | Slangerup Stadion Kunst |
0
-
2
|
11. sep 2021
15:30
Slangerup & Omegn IF
0
Lundtofte Boldklub (2)
2
|
||||||||||||||
932215 |
lø11-09 2021
|
16:00 | Birkerød Stadion |
4
-
1
|
11. sep 2021
16:00
IF Skjold Birkerød (2)
4
ORI-Fodbold (1)
1
|
||||||||||||||
932212 |
lø11-09 2021
|
16:00 | Brede Idrætsplads |
1
-
1
|
11. sep 2021
16:00
Brede IF
1
FC Rudersdal
1
|
||||||||||||||
959158 |
on15-09 2021
|
18:00 | Vedbæk Stadion |
0
-
3
|
15. sep 2021
18:00
FC Rudersdal
0
Liria FK
3
|
||||||||||||||
959160 |
fr17-09 2021
|
18:00 | Hørsholm Idrætspark Kunstgræs |
11
-
1
|
17. sep 2021
18:00
Hørsholm-Usserød IK
11
Lyngby Boldklub 1921
1
|
||||||||||||||
932222 |
lø18-09 2021
|
11:00 | Lundtofte Idrætsplads |
4
-
4
|
18. sep 2021
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
4
IF Skjold Birkerød (2)
4
|
||||||||||||||
959156 |
lø18-09 2021
|
11:30 | Elverroad Kunstgræs |
5
-
0
|
18. sep 2021
11:30
B. 1973, Herlev
5
Gladsaxe-Hero BK
0
|
||||||||||||||
959157 |
lø18-09 2021
|
15:30 | Oppe-Sundby Stadion |
2
-
0
|
18. sep 2021
15:30
ORI-Fodbold (1)
2
Brede IF
0
|
||||||||||||||
959159 |
ti21-09 2021
|
19:00 | Farum Park |
2
-
3
|
21. sep 2021
19:00
Farum BK (1)
2
Slangerup & Omegn IF
3
|
||||||||||||||
959161 |
lø25-09 2021
|
15:00 | Lyngby Stadion |
3
-
6
|
25. sep 2021
15:00
Lyngby Boldklub 1921
3
B. 1973, Herlev
6
|
||||||||||||||
959167 |
lø25-09 2021
|
15:30 | Slangerup Stadion Kunst |
1
-
3
|
25. sep 2021
15:30
Slangerup & Omegn IF
1
Hørsholm-Usserød IK
3
|
||||||||||||||
959183 |
lø25-09 2021
|
15:30 | Birkerød Stadion |
1
-
1
|
25. sep 2021
15:30
IF Skjold Birkerød (2)
1
Farum BK (1)
1
|
||||||||||||||
959184 |
lø25-09 2021
|
15:30 | Oppe-Sundby Stadion |
1
-
4
|
25. sep 2021
15:30
ORI-Fodbold (1)
1
Lundtofte Boldklub (2)
4
|
||||||||||||||
959166 |
lø25-09 2021
|
16:00 | Brede Idrætsplads |
1
-
2
|
25. sep 2021
16:00
Brede IF
1
Liria FK
2
|
||||||||||||||
959182 |
ti28-09 2021
|
18:30 | Gladsaxe Stadion |
2
-
3
|
28. sep 2021
18:30
Gladsaxe-Hero BK
2
FC Rudersdal
3
|
||||||||||||||
959190 |
fr01-10 2021
|
18:00 | Hørsholm Idrætspark Kunstgræs |
6
-
1
|
01. okt 2021
18:00
Hørsholm-Usserød IK
6
IF Skjold Birkerød (2)
1
|
||||||||||||||
959185 |
lø02-10 2021
|
11:00 | Lundtofte Idrætsplads |
2
-
2
|
02. okt 2021
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
2
Brede IF
2
|
||||||||||||||
959186 |
lø02-10 2021
|
13:30 | Elverroad Kunstgræs |
3
-
2
|
02. okt 2021
13:30
B. 1973, Herlev
3
Slangerup & Omegn IF
2
|
||||||||||||||
959189 |
lø02-10 2021
|
13:30 | Farum Park |
0
-
1
|
02. okt 2021
13:30
Farum BK (1)
0
ORI-Fodbold (1)
1
|
||||||||||||||
959187 |
lø02-10 2021
|
15:00 | Skinderskovgård |
9
-
2
|
02. okt 2021
15:00
Liria FK
9
Gladsaxe-Hero BK
2
|
||||||||||||||
959188 |
lø02-10 2021
|
15:30 | Vedbæk Stadion |
6
-
2
|
02. okt 2021
15:30
FC Rudersdal
6
Lyngby Boldklub 1921
2
|
||||||||||||||
959191 |
lø09-10 2021
|
11:00 | Lundtofte Idrætsplads |
2
-
0
|
09. okt 2021
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
2
Farum BK (1)
0
|
||||||||||||||
959192 |
lø09-10 2021
|
14:00 | Lyngby Stadion |
3
-
3
|
09. okt 2021
14:00
Lyngby Boldklub 1921
3
Liria FK
3
|
||||||||||||||
959195 |
lø09-10 2021
|
15:30 | Slangerup Stadion Kunst |
5
-
1
|
09. okt 2021
15:30
Slangerup & Omegn IF
5
FC Rudersdal
1
|
||||||||||||||
959197 |
lø09-10 2021
|
15:30 | Oppe-Sundby Stadion |
1
-
0
|
09. okt 2021
15:30
ORI-Fodbold (1)
1
Hørsholm-Usserød IK
0
|
||||||||||||||
959194 |
lø09-10 2021
|
16:00 | Brede Idrætsplads |
1
-
1
|
09. okt 2021
16:00
Brede IF
1
Gladsaxe-Hero BK
1
|
||||||||||||||
959196 |
on13-10 2021
|
20:00 | Birkerød Stadion |
2
-
2
|
13. okt 2021
20:00
IF Skjold Birkerød (2)
2
B. 1973, Herlev
2
|
||||||||||||||
959832 |
fr15-10 2021
|
18:30 | Hørsholm Idrætspark |
12
-
0
|
15. okt 2021
18:30
Hørsholm-Usserød IK
12
Lundtofte Boldklub (2)
0
|
||||||||||||||
959731 |
lø16-10 2021
|
12:00 | Gladsaxe Stadion |
2
-
2
|
16. okt 2021
12:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Lyngby Boldklub 1921
2
|
||||||||||||||
959198 |
lø16-10 2021
|
13:30 | Elverroad Kunstgræs |
1
-
5
|
16. okt 2021
13:30
B. 1973, Herlev
1
ORI-Fodbold (1)
5
|
||||||||||||||
959734 |
lø16-10 2021
|
15:00 | Skinderskovgård |
6
-
5
|
16. okt 2021
15:00
Liria FK
6
Slangerup & Omegn IF
5
|
||||||||||||||
959735 |
lø16-10 2021
|
15:30 | Vedbæk Stadion |
1
-
0
|
16. okt 2021
15:30
FC Rudersdal
1
IF Skjold Birkerød (2)
0
|
||||||||||||||
959730 |
lø16-10 2021
|
16:00 | Brede Idrætsplads |
1
-
1
|
16. okt 2021
16:00
Brede IF
1
Farum BK (1)
1
|
||||||||||||||
959868 |
lø23-10 2021
|
11:00 | Lundtofte Idrætsplads |
1
-
2
|
23. okt 2021
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
1
B. 1973, Herlev
2
|
||||||||||||||
959869 |
lø23-10 2021
|
11:00 | Lyngby Stadion |
0
-
3
|
23. okt 2021
11:00
Lyngby Boldklub 1921
0
Brede IF
3
|
||||||||||||||
959915 |
lø23-10 2021
|
13:00 | Slangerup Stadion Kunst |
4
-
1
|
23. okt 2021
13:00
Slangerup & Omegn IF
4
Gladsaxe-Hero BK
1
|
||||||||||||||
959920 |
lø23-10 2021
|
15:00 | Farum Park |
1
-
4
|
23. okt 2021
15:00
Farum BK (1)
1
Hørsholm-Usserød IK
4
|
||||||||||||||
959916 |
lø23-10 2021
|
15:30 | Birkerød Stadion |
1
-
4
|
23. okt 2021
15:30
IF Skjold Birkerød (2)
1
Liria FK
4
|
||||||||||||||
959919 |
lø23-10 2021
|
15:30 | Oppe-Sundby Stadion |
3
-
1
|
23. okt 2021
15:30
ORI-Fodbold (1)
3
FC Rudersdal
1
|
||||||||||||||
932214 |
lø30-10 2021
|
12:00 | Gladsaxe Stadion |
1
-
1
|
30. okt 2021
12:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Hørsholm-Usserød IK
1
|
||||||||||||||
954298 |
lø30-10 2021
|
14:00 | Lyngby Stadion |
1
-
5
|
30. okt 2021
14:00
Lyngby Boldklub 1921
1
Slangerup & Omegn IF
5
|
||||||||||||||
959927 |
fr01-04 2022
|
18:15 | Hørsholm Idrætspark Kunstgræs |
7
-
1
|
01. apr 2022
18:15
Hørsholm-Usserød IK
7
Brede IF
1
|
||||||||||||||
959922 |
lø02-04 2022
|
11:00 | Lundtofte Idrætsplads |
0
-
0
|
02. apr 2022
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
0
FC Rudersdal
0
|
||||||||||||||
959923 |
lø02-04 2022
|
13:00 | Slangerup Stadion Kunst |
1
-
2
|
02. apr 2022
13:00
Slangerup & Omegn IF
1
Lyngby Boldklub 1921
2
|
||||||||||||||
959925 |
lø02-04 2022
|
13:00 | Oppe-Sundby Stadion |
2
-
2
|
02. apr 2022
13:00
ORI-Fodbold (1)
2
Liria FK
2
|
||||||||||||||
959926 |
lø02-04 2022
|
15:00 | Farum Park |
HHT
|
02. apr 2022
15:00
Farum BK (1)
B. 1973, Herlev
HHT
|
||||||||||||||
959939 |
to07-04 2022
|
18:00 | Vedbæk Stadion |
UHT
|
07. apr 2022
18:00
FC Rudersdal
Farum BK (1)
UHT
|
||||||||||||||
959937 |
lø09-04 2022
|
12:00 | Gladsaxe Stadion |
1
-
5
|
09. apr 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
1
ORI-Fodbold (1)
5
|
||||||||||||||
959938 |
lø09-04 2022
|
13:00 | Skinderskovgård |
2
-
2
|
09. apr 2022
13:00
Liria FK
2
Lundtofte Boldklub (2)
2
|
||||||||||||||
959928 |
lø09-04 2022
|
13:30 | Elverroad Kunstgræs |
1
-
1
|
09. apr 2022
13:30
B. 1973, Herlev
1
Hørsholm-Usserød IK
1
|
||||||||||||||
959929 |
lø09-04 2022
|
14:45 | Lyngby Stadion |
1
-
3
|
09. apr 2022
14:45
Lyngby Boldklub 1921
1
IF Skjold Birkerød (2)
3
|
||||||||||||||
959936 |
lø09-04 2022
|
16:00 | Brede Idrætsplads |
1
-
0
|
09. apr 2022
16:00
Brede IF
1
Slangerup & Omegn IF
0
|
||||||||||||||
960468 |
to14-04 2022
|
12:00 | Birkerød Stadion |
3
-
1
|
14. apr 2022
12:00
IF Skjold Birkerød (2)
3
Slangerup & Omegn IF
1
|
||||||||||||||
959942 |
lø16-04 2022
|
11:00 | Lundtofte Idrætsplads |
2
-
1
|
16. apr 2022
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
2
Gladsaxe-Hero BK
1
|
||||||||||||||
960472 |
lø16-04 2022
|
13:00 | Oppe-Sundby Stadion |
5
-
2
|
16. apr 2022
13:00
ORI-Fodbold (1)
5
Lyngby Boldklub 1921
2
|
||||||||||||||
960473 |
lø16-04 2022
|
13:30 | Farum Park |
HHT
|
16. apr 2022
13:30
Farum BK (1)
Liria FK
HHT
|
||||||||||||||
960462 |
lø16-04 2022
|
13:30 | Elverroad Kunstgræs |
4
-
2
|
16. apr 2022
13:30
B. 1973, Herlev
4
Brede IF
2
|
||||||||||||||
960479 |
to21-04 2022
|
18:30 | Gladsaxe Stadion |
UHT
|
21. apr 2022
18:30
Gladsaxe-Hero BK
Farum BK (1)
UHT
|
||||||||||||||
960478 |
lø23-04 2022
|
13:00 | Slangerup Stadion Kunst |
2
-
1
|
23. apr 2022
13:00
Slangerup & Omegn IF
2
ORI-Fodbold (1)
1
|
||||||||||||||
960481 |
lø23-04 2022
|
13:00 | Skinderskovgård |
2
-
5
|
23. apr 2022
13:00
Liria FK
2
Hørsholm-Usserød IK
5
|
||||||||||||||
960485 |
lø23-04 2022
|
13:30 | Elverroad Kunstgræs |
2
-
4
|
23. apr 2022
13:30
B. 1973, Herlev
2
FC Rudersdal
4
|
||||||||||||||
960475 |
lø23-04 2022
|
14:00 | Lyngby Stadion |
2
-
1
|
23. apr 2022
14:00
Lyngby Boldklub 1921
2
Lundtofte Boldklub (2)
1
|
||||||||||||||
960476 |
lø23-04 2022
|
16:00 | Brede Idrætsplads |
3
-
1
|
23. apr 2022
16:00
Brede IF
3
IF Skjold Birkerød (2)
1
|
||||||||||||||
960916 |
fr29-04 2022
|
18:30 | Hørsholm Idrætspark |
2
-
1
|
29. apr 2022
18:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Gladsaxe-Hero BK
1
|
||||||||||||||
960488 |
lø30-04 2022
|
11:00 | Lundtofte Idrætsplads |
0
-
3
|
30. apr 2022
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
0
Slangerup & Omegn IF
3
|
||||||||||||||
960909 |
lø30-04 2022
|
13:00 | Oppe-Sundby Stadion |
UHT
|
30. apr 2022
13:00
ORI-Fodbold (1)
IF Skjold Birkerød (2)
UHT
|
||||||||||||||
960908 |
lø30-04 2022
|
13:30 | Elverroad Kunstgræs |
1
-
4
|
30. apr 2022
13:30
B. 1973, Herlev
1
Liria FK
4
|
||||||||||||||
960915 |
lø30-04 2022
|
13:30 | Farum Park |
HHT
|
30. apr 2022
13:30
Farum BK (1)
Lyngby Boldklub 1921
HHT
|
||||||||||||||
960910 |
lø30-04 2022
|
15:30 | Vedbæk Stadion |
4
-
2
|
30. apr 2022
15:30
FC Rudersdal
4
Brede IF
2
|
||||||||||||||
960921 |
on04-05 2022
|
19:00 | Birkerød Stadion |
HHT
|
04. maj 2022
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
Lundtofte Boldklub (2)
HHT
|
||||||||||||||
960920 |
to05-05 2022
|
18:30 | Gladsaxe Stadion |
1
-
1
|
05. maj 2022
18:30
Gladsaxe-Hero BK
1
B. 1973, Herlev
1
|
||||||||||||||
960919 |
lø07-05 2022
|
13:00 | Slangerup Stadion Kunst |
UHT
|
07. maj 2022
13:00
Slangerup & Omegn IF
Farum BK (1)
UHT
|
||||||||||||||
960917 |
lø07-05 2022
|
14:00 | Lyngby Stadion |
2
-
5
|
07. maj 2022
14:00
Lyngby Boldklub 1921
2
Hørsholm-Usserød IK
5
|
||||||||||||||
960922 |
lø07-05 2022
|
15:00 | Skinderskovgård |
2
-
2
|
07. maj 2022
15:00
Liria FK
2
FC Rudersdal
2
|
||||||||||||||
960918 |
lø07-05 2022
|
16:00 | Brede Idrætsplads |
3
-
1
|
07. maj 2022
16:00
Brede IF
3
ORI-Fodbold (1)
1
|
||||||||||||||
964072 |
ma09-05 2022
|
19:00 | Farum Park |
HHT
|
09. maj 2022
19:00
Farum BK (1)
IF Skjold Birkerød (2)
HHT
|
||||||||||||||
964071 |
to12-05 2022
|
18:30 | Vedbæk Stadion |
3
-
2
|
12. maj 2022
18:30
FC Rudersdal
3
Gladsaxe-Hero BK
2
|
||||||||||||||
964073 |
fr13-05 2022
|
12:00 | Hørsholm Idrætspark |
5
-
2
|
13. maj 2022
12:00
Hørsholm-Usserød IK
5
Slangerup & Omegn IF
2
|
||||||||||||||
960923 |
lø14-05 2022
|
11:00 | Lundtofte Idrætsplads |
HHT
|
14. maj 2022
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
ORI-Fodbold (1)
HHT
|
||||||||||||||
960931 |
lø14-05 2022
|
11:30 | Elverroad Kunstgræs |
3
-
4
|
14. maj 2022
11:30
B. 1973, Herlev
3
Lyngby Boldklub 1921
4
|
||||||||||||||
964040 |
lø14-05 2022
|
13:00 | Skinderskovgård |
5
-
1
|
14. maj 2022
13:00
Liria FK
5
Brede IF
1
|
||||||||||||||
965692 |
to19-05 2022
|
19:00 | Birkerød Stadion |
1
-
6
|
19. maj 2022
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
1
Hørsholm-Usserød IK
6
|
||||||||||||||
965687 |
lø21-05 2022
|
12:00 | Gladsaxe Stadion |
1
-
3
|
21. maj 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Liria FK
3
|
||||||||||||||
965694 |
lø21-05 2022
|
13:00 | Oppe-Sundby Stadion |
UHT
|
21. maj 2022
13:00
ORI-Fodbold (1)
Farum BK (1)
UHT
|
||||||||||||||
965681 |
lø21-05 2022
|
13:00 | Slangerup Stadion Kunst |
1
-
0
|
21. maj 2022
13:00
Slangerup & Omegn IF
1
B. 1973, Herlev
0
|
||||||||||||||
964104 |
lø21-05 2022
|
14:00 | Lyngby Stadion |
2
-
1
|
21. maj 2022
14:00
Lyngby Boldklub 1921
2
FC Rudersdal
1
|
||||||||||||||
965637 |
lø21-05 2022
|
16:00 | Brede Idrætsplads |
2
-
4
|
21. maj 2022
16:00
Brede IF
2
Lundtofte Boldklub (2)
4
|
||||||||||||||
965708 |
ti24-05 2022
|
18:30 | Vedbæk Stadion |
7
-
2
|
24. maj 2022
18:30
FC Rudersdal
7
Slangerup & Omegn IF
2
|
||||||||||||||
965701 |
on25-05 2022
|
18:30 | Gladsaxe Stadion |
3
-
3
|
25. maj 2022
18:30
Gladsaxe-Hero BK
3
Brede IF
3
|
||||||||||||||
965702 |
lø28-05 2022
|
13:00 | Skinderskovgård |
3
-
1
|
28. maj 2022
13:00
Liria FK
3
Lyngby Boldklub 1921
1
|
||||||||||||||
965709 |
lø28-05 2022
|
13:30 | Farum Park |
HHT
|
28. maj 2022
13:30
Farum BK (1)
Lundtofte Boldklub (2)
HHT
|
||||||||||||||
965695 |
lø28-05 2022
|
13:30 | Elverroad Kunstgræs |
1
-
2
|
28. maj 2022
13:30
B. 1973, Herlev
1
IF Skjold Birkerød (2)
2
|
||||||||||||||
965710 |
ma30-05 2022
|
19:30 | Hørsholm Idrætspark |
3
-
0
|
30. maj 2022
19:30
Hørsholm-Usserød IK
3
ORI-Fodbold (1)
0
|
||||||||||||||
966785 |
to02-06 2022
|
19:00 | Birkerød Stadion |
2
-
6
|
02. jun 2022
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
2
FC Rudersdal
6
|
||||||||||||||
966791 |
to02-06 2022
|
19:00 | Oppe-Sundby Stadion |
3
-
1
|
02. jun 2022
19:00
ORI-Fodbold (1)
3
B. 1973, Herlev
1
|
||||||||||||||
966689 |
lø04-06 2022
|
11:00 | Lundtofte Idrætsplads |
1
-
4
|
04. jun 2022
11:00
Lundtofte Boldklub (2)
1
Hørsholm-Usserød IK
4
|
||||||||||||||
966792 |
lø04-06 2022
|
13:30 | Farum Park |
HHT
|
04. jun 2022
13:30
Farum BK (1)
Brede IF
HHT
|
||||||||||||||
966691 |
lø04-06 2022
|
14:00 | Lyngby Stadion |
5
-
1
|
04. jun 2022
14:00
Lyngby Boldklub 1921
5
Gladsaxe-Hero BK
1
|
||||||||||||||
959924 |
ti07-06 2022
|
19:00 | Birkerød Stadion |
1
-
2
|
07. jun 2022
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
1
Gladsaxe-Hero BK
2
|
||||||||||||||
966784 |
ti07-06 2022
|
19:00 | Slangerup Stadion Kunst |
3
-
3
|
07. jun 2022
19:00
Slangerup & Omegn IF
3
Liria FK
3
|
||||||||||||||
967071 |
to09-06 2022
|
18:30 | Vedbæk Stadion |
1
-
1
|
09. jun 2022
18:30
FC Rudersdal
1
ORI-Fodbold (1)
1
|
||||||||||||||
960474 |
fr10-06 2022
|
18:30 | Hørsholm Idrætspark |
6
-
1
|
10. jun 2022
18:30
Hørsholm-Usserød IK
6
FC Rudersdal
1
|
||||||||||||||
967112 |
fr10-06 2022
|
18:30 | Hørsholm Idrætspark |
UHT
|
10. jun 2022
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Farum BK (1)
UHT
|
||||||||||||||
967062 |
lø11-06 2022
|
13:00 | Skinderskovgård |
UHT
|
11. jun 2022
13:00
Liria FK
IF Skjold Birkerød (2)
UHT
|
||||||||||||||
966793 |
lø11-06 2022
|
13:30 | Elverroad Kunstgræs |
2
-
4
|
11. jun 2022
13:30
B. 1973, Herlev
2
Lundtofte Boldklub (2)
4
|
||||||||||||||
967061 |
lø11-06 2022
|
15:00 | Gladsaxe Stadion |
3
-
2
|
11. jun 2022
15:00
Gladsaxe-Hero BK
3
Slangerup & Omegn IF
2
|
||||||||||||||
966794 |
lø11-06 2022
|
16:00 | Brede Idrætsplads |
2
-
1
|
11. jun 2022
16:00
Brede IF
2
Lyngby Boldklub 1921
1
|
Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1