Serie 3 , Pulje 5 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
973485
14-08 2021
12:00 Karlslunde IF Torslunde-Ishøj IF Karlslunde Stadion
4
-
0
14. aug 2021
12:00
Karlslunde IF
4
Torslunde-Ishøj IF
0
973490
14-08 2021
12:00 Fløng-Hedehusene Himmelev-Veddelev BK Hedehusene Idrætspark
3
-
2
14. aug 2021
12:00
Fløng-Hedehusene
3
Himmelev-Veddelev BK
2
973492
14-08 2021
13:00 Taastrup FC Ejby IF Fodbold Tåstrup Idrætspark
1
-
4
14. aug 2021
13:00
Taastrup FC
1
Ejby IF Fodbold
4
973541
21-08 2021
12:00 Torslunde-Ishøj IF Taastrup FC Ishøj Idrætsplads
2
-
0
21. aug 2021
12:00
Torslunde-Ishøj IF
2
Taastrup FC
0
973509
21-08 2021
14:45 Havdrup GI Fløng-Hedehusene Havdrup Idrætscenter
0
-
0
21. aug 2021
14:45
Havdrup GI
0
Fløng-Hedehusene
0
973498
21-08 2021
15:30 Himmelev-Veddelev BK Køge BK Himmelev Kunstgræsbane
3
-
2
21. aug 2021
15:30
Himmelev-Veddelev BK
3
Køge BK
2
973496
ti24-08 2021
18:30 Ejby IF Fodbold Jersie United Ejby Stadion
5
-
1
24. aug 2021
18:30
Ejby IF Fodbold
5
Jersie United
1
973545
fr27-08 2021
19:00 Køge BK Havdrup GI Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
5
27. aug 2021
19:00
Køge BK
0
Havdrup GI
5
973546
28-08 2021
12:00 FC Ishøj Karlslunde IF Ishøj Idrætscenter
1
-
1
28. aug 2021
12:00
FC Ishøj
1
Karlslunde IF
1
973548
28-08 2021
12:00 Fløng-Hedehusene Ejby IF Fodbold Hedehusene Idrætspark
1
-
3
28. aug 2021
12:00
Fløng-Hedehusene
1
Ejby IF Fodbold
3
973547
28-08 2021
14:45 Vallensbæk IF Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk Idrætscenter
3
-
2
28. aug 2021
14:45
Vallensbæk IF
3
Himmelev-Veddelev BK
2
973543
ti31-08 2021
19:00 Solrød FC Karlslunde IF Solrød Idrætscenter
0
-
6
31. aug 2021
19:00
Solrød FC
0
Karlslunde IF
6
973551
04-09 2021
12:00 Ejby IF Fodbold Køge BK Ejby Stadion
5
-
1
04. sep 2021
12:00
Ejby IF Fodbold
5
Køge BK
1
973552
04-09 2021
12:00 Karlslunde IF Taastrup FC Karlslunde Stadion
1
-
0
04. sep 2021
12:00
Karlslunde IF
1
Taastrup FC
0
973607
04-09 2021
12:00 Torslunde-Ishøj IF Fløng-Hedehusene Ishøj Idrætsplads
2
-
0
04. sep 2021
12:00
Torslunde-Ishøj IF
2
Fløng-Hedehusene
0
973554
05-09 2021
14:45 Havdrup GI Vallensbæk IF Havdrup Idrætscenter
3
-
3
05. sep 2021
14:45
Havdrup GI
3
Vallensbæk IF
3
973553
ti07-09 2021
19:00 Himmelev-Veddelev BK FC Ishøj Himmelev Kunstgræsbane
1
-
3
07. sep 2021
19:00
Himmelev-Veddelev BK
1
FC Ishøj
3
973608
on08-09 2021
20:00 Solrød FC Jersie United Solrød Idrætscenter
0
-
1
08. sep 2021
20:00
Solrød FC
0
Jersie United
1
973609
to09-09 2021
19:30 Køge BK Torslunde-Ishøj IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
0
09. sep 2021
19:30
Køge BK
2
Torslunde-Ishøj IF
0
973638
11-09 2021
12:00 FC Ishøj Taastrup FC Ishøj Idrætscenter
7
-
0
11. sep 2021
12:00
FC Ishøj
7
Taastrup FC
0
973641
11-09 2021
12:00 Fløng-Hedehusene Solrød FC Hedehusene Idrætspark
4
-
2
11. sep 2021
12:00
Fløng-Hedehusene
4
Solrød FC
2
973640
11-09 2021
14:45 Vallensbæk IF Ejby IF Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
0
-
6
11. sep 2021
14:45
Vallensbæk IF
0
Ejby IF Fodbold
6
975343
11-09 2021
15:30 Himmelev-Veddelev BK Havdrup GI Himmelev Kunstgræsbane
0
-
1
11. sep 2021
15:30
Himmelev-Veddelev BK
0
Havdrup GI
1
975655
ti14-09 2021
19:00 Jersie United Karlslunde IF Solrød Idrætscenter
UHT
14. sep 2021
19:00
Jersie United
Karlslunde IF
UHT
973487
on15-09 2021
19:00 FC Ishøj Solrød FC Ishøj Idrætscenter
0
-
1
15. sep 2021
19:00
FC Ishøj
0
Solrød FC
1
976077
18-09 2021
13:30 Solrød FC Køge BK Solrød Idrætscenter
2
-
2
18. sep 2021
13:30
Solrød FC
2
Køge BK
2
976073
18-09 2021
14:45 Havdrup GI FC Ishøj Havdrup Idrætscenter
3
-
1
18. sep 2021
14:45
Havdrup GI
3
FC Ishøj
1
975656
18-09 2021
15:30 Himmelev-Veddelev BK Ejby IF Fodbold Himmelev Kunstgræsbane
1
-
3
18. sep 2021
15:30
Himmelev-Veddelev BK
1
Ejby IF Fodbold
3
976075
19-09 2021
13:00 Torslunde-Ishøj IF Vallensbæk IF Ishøj Idrætsplads
2
-
4
19. sep 2021
13:00
Torslunde-Ishøj IF
2
Vallensbæk IF
4
975658
ma20-09 2021
19:00 Karlslunde IF Fløng-Hedehusene Karlslunde Stadion, Kunstgræs
2
-
1
20. sep 2021
19:00
Karlslunde IF
2
Fløng-Hedehusene
1
976080
25-09 2021
12:00 FC Ishøj Jersie United Ishøj Idrætscenter
5
-
2
25. sep 2021
12:00
FC Ishøj
5
Jersie United
2
976115
25-09 2021
12:00 Fløng-Hedehusene Taastrup FC Hedehusene Idrætspark
1
-
0
25. sep 2021
12:00
Fløng-Hedehusene
1
Taastrup FC
0
976082
25-09 2021
14:45 Vallensbæk IF Solrød FC Vallensbæk Idrætscenter
2
-
1
25. sep 2021
14:45
Vallensbæk IF
2
Solrød FC
1
976116
25-09 2021
15:30 Himmelev-Veddelev BK Torslunde-Ishøj IF Himmelev Kunstgræsbane
5
-
2
25. sep 2021
15:30
Himmelev-Veddelev BK
5
Torslunde-Ishøj IF
2
976079
25-09 2021
15:30 Køge BK Karlslunde IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
2
25. sep 2021
15:30
Køge BK
2
Karlslunde IF
2
973491
ti28-09 2021
20:00 Jersie United Havdrup GI Solrød Idrætscenter kunstgræs
0
-
5
28. sep 2021
20:00
Jersie United
0
Havdrup GI
5
976119
02-10 2021
12:00 Karlslunde IF Vallensbæk IF Karlslunde Stadion
HMH
02. okt 2021
12:00
Karlslunde IF
Vallensbæk IF
HMH
976167
02-10 2021
12:00 Torslunde-Ishøj IF Havdrup GI Ishøj Idrætsplads
0
-
2
02. okt 2021
12:00
Torslunde-Ishøj IF
0
Havdrup GI
2
976168
02-10 2021
12:00 Solrød FC Himmelev-Veddelev BK Solrød Idrætscenter
5
-
0
02. okt 2021
12:00
Solrød FC
5
Himmelev-Veddelev BK
0
976120
02-10 2021
14:00 Jersie United Fløng-Hedehusene Jersie-Hallen
1
-
6
02. okt 2021
14:00
Jersie United
1
Fløng-Hedehusene
6
973497
on06-10 2021
19:00 FC Ishøj Vallensbæk IF Ishøj Idrætscenter
1
-
2
06. okt 2021
19:00
FC Ishøj
1
Vallensbæk IF
2
976169
09-10 2021
12:00 Ejby IF Fodbold Torslunde-Ishøj IF Ejby Stadion
3
-
0
09. okt 2021
12:00
Ejby IF Fodbold
3
Torslunde-Ishøj IF
0
976171
09-10 2021
12:00 FC Ishøj Fløng-Hedehusene Ishøj Idrætscenter
0
-
1
09. okt 2021
12:00
FC Ishøj
0
Fløng-Hedehusene
1
976174
09-10 2021
14:15 Havdrup GI Solrød FC Havdrup Idrætscenter
1
-
2
09. okt 2021
14:15
Havdrup GI
1
Solrød FC
2
976172
09-10 2021
14:45 Vallensbæk IF Taastrup FC Vallensbæk Idrætscenter
5
-
0
09. okt 2021
14:45
Vallensbæk IF
5
Taastrup FC
0
976173
09-10 2021
15:30 Himmelev-Veddelev BK Karlslunde IF Himmelev Kunstgræsbane
6
-
0
09. okt 2021
15:30
Himmelev-Veddelev BK
6
Karlslunde IF
0
976117
ti12-10 2021
19:00 Ejby IF Fodbold Havdrup GI Ejby Stadion
3
-
4
12. okt 2021
19:00
Ejby IF Fodbold
3
Havdrup GI
4
976176
16-10 2021
12:00 FC Ishøj Torslunde-Ishøj IF Ishøj Idrætscenter
2
-
2
16. okt 2021
12:00
FC Ishøj
2
Torslunde-Ishøj IF
2
976177
16-10 2021
12:00 Fløng-Hedehusene Køge BK Hedehusene idrætspark Kunstgræs
4
-
5
16. okt 2021
12:00
Fløng-Hedehusene
4
Køge BK
5
976180
16-10 2021
12:00 Solrød FC Ejby IF Fodbold Solrød Idrætscenter
1
-
1
16. okt 2021
12:00
Solrød FC
1
Ejby IF Fodbold
1
976179
16-10 2021
13:00 Taastrup FC Himmelev-Veddelev BK Tåstrup Idrætspark
2
-
2
16. okt 2021
13:00
Taastrup FC
2
Himmelev-Veddelev BK
2
976178
16-10 2021
14:00 Jersie United Vallensbæk IF Jersie-Hallen
2
-
1
16. okt 2021
14:00
Jersie United
2
Vallensbæk IF
1
976196
23-10 2021
12:00 Torslunde-Ishøj IF Solrød FC Ishøj Idrætsplads
0
-
1
23. okt 2021
12:00
Torslunde-Ishøj IF
0
Solrød FC
1
976181
23-10 2021
12:00 Ejby IF Fodbold Karlslunde IF Ejby Stadion
3
-
1
23. okt 2021
12:00
Ejby IF Fodbold
3
Karlslunde IF
1
976183
23-10 2021
14:45 Vallensbæk IF Fløng-Hedehusene Vallensbæk Idrætscenter
2
-
3
23. okt 2021
14:45
Vallensbæk IF
2
Fløng-Hedehusene
3
976186
23-10 2021
14:45 Havdrup GI Taastrup FC Solrød Idrætscenter
6
-
1
23. okt 2021
14:45
Havdrup GI
6
Taastrup FC
1
976184
23-10 2021
15:30 Himmelev-Veddelev BK Jersie United Himmelev Kunstgræsbane
2
-
1
23. okt 2021
15:30
Himmelev-Veddelev BK
2
Jersie United
1
976182
23-10 2021
15:30 Køge BK FC Ishøj Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
2
23. okt 2021
15:30
Køge BK
3
FC Ishøj
2
976175
ma25-10 2021
19:30 Karlslunde IF Havdrup GI Karlslunde Stadion
0
-
2
25. okt 2021
19:30
Karlslunde IF
0
Havdrup GI
2
976118
ti26-10 2021
19:00 Ejby IF Fodbold FC Ishøj Ejby Stadion
2
-
1
26. okt 2021
19:00
Ejby IF Fodbold
2
FC Ishøj
1
973550
fr29-10 2021
19:00 Taastrup FC Solrød FC NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
4
29. okt 2021
19:00
Taastrup FC
0
Solrød FC
4
973549
30-10 2021
12:00 Jersie United Torslunde-Ishøj IF Solrød Idrætscenter kunstgræs
2
-
0
30. okt 2021
12:00
Jersie United
2
Torslunde-Ishøj IF
0
976170
on03-11 2021
19:30 Køge BK Jersie United Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
03. nov 2021
19:30
Køge BK
2
Jersie United
1
976074
06-11 2021
13:30 Taastrup FC Jersie United NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
5
06. nov 2021
13:30
Taastrup FC
2
Jersie United
5
976121
fr12-11 2021
19:00 Taastrup FC Køge BK Gadehaveskolen kunstgræs
1
-
3
12. nov 2021
19:00
Taastrup FC
1
Køge BK
3
973486
20-11 2021
15:00 Køge BK Vallensbæk IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
3
20. nov 2021
15:00
Køge BK
3
Vallensbæk IF
3
976204
to31-03 2022
19:00 Havdrup GI Jersie United Havdrup Idrætscenter kunstgræs
3
-
3
31. mar 2022
19:00
Havdrup GI
3
Jersie United
3
976251
02-04 2022
11:00 Torslunde-Ishøj IF Karlslunde IF Ishøj Idrætsplads
UHT
02. apr 2022
11:00
Torslunde-Ishøj IF
Karlslunde IF
UHT
976255
02-04 2022
12:00 Solrød FC FC Ishøj Solrød Idrætscenter
0
-
0
02. apr 2022
12:00
Solrød FC
0
FC Ishøj
0
976202
02-04 2022
12:30 Vallensbæk IF Køge BK Vallensbæk Idrætscenter
1
-
4
02. apr 2022
12:30
Vallensbæk IF
1
Køge BK
4
976200
02-04 2022
13:00 Ejby IF Fodbold Taastrup FC Ejby Stadion
3
-
2
02. apr 2022
13:00
Ejby IF Fodbold
3
Taastrup FC
2
976203
02-04 2022
15:30 Himmelev-Veddelev BK Fløng-Hedehusene Himmelev Kunstgræsbane
0
-
2
02. apr 2022
15:30
Himmelev-Veddelev BK
0
Fløng-Hedehusene
2
980505
09-04 2022
12:00 Fløng-Hedehusene Havdrup GI Hedehusene idrætspark Kunstgræs
0
-
1
09. apr 2022
12:00
Fløng-Hedehusene
0
Havdrup GI
1
980502
09-04 2022
12:00 Karlslunde IF Solrød FC Karlslunde Stadion
HHT
09. apr 2022
12:00
Karlslunde IF
Solrød FC
HHT
980506
09-04 2022
14:00 Jersie United Ejby IF Fodbold Jersie-Hallen
HHT
09. apr 2022
14:00
Jersie United
Ejby IF Fodbold
HHT
980503
09-04 2022
14:45 Køge BK Himmelev-Veddelev BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
1
09. apr 2022
14:45
Køge BK
4
Himmelev-Veddelev BK
1
980504
09-04 2022
15:00 Vallensbæk IF FC Ishøj Vallensbæk Idrætscenter
3
-
1
09. apr 2022
15:00
Vallensbæk IF
3
FC Ishøj
1
980507
09-04 2022
15:00 Taastrup FC Torslunde-Ishøj IF NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
2
09. apr 2022
15:00
Taastrup FC
0
Torslunde-Ishøj IF
2
980548
ti12-04 2022
19:00 Havdrup GI Køge BK Havdrup Idrætscenter kunstgræs
2
-
2
12. apr 2022
19:00
Havdrup GI
2
Køge BK
2
980550
ti12-04 2022
19:00 Solrød FC Taastrup FC Solrød Idrætscenter
5
-
1
12. apr 2022
19:00
Solrød FC
5
Taastrup FC
1
980549
fr15-04 2022
11:00 Torslunde-Ishøj IF Jersie United Ishøj Idrætsplads
3
-
0
15. apr 2022
11:00
Torslunde-Ishøj IF
3
Jersie United
0
980546
16-04 2022
12:00 Karlslunde IF FC Ishøj Karlslunde Stadion
HHT
16. apr 2022
12:00
Karlslunde IF
FC Ishøj
HHT
980547
16-04 2022
15:30 Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk IF Himmelev Kunstgræsbane
1
-
3
16. apr 2022
15:30
Himmelev-Veddelev BK
1
Vallensbæk IF
3
980553
on20-04 2022
19:00 FC Ishøj Himmelev-Veddelev BK Ishøj Idrætscenter
1
-
0
20. apr 2022
19:00
FC Ishøj
1
Himmelev-Veddelev BK
0
980556
on20-04 2022
19:30 Jersie United Solrød FC Solrød Idrætscenter
0
-
1
20. apr 2022
19:30
Jersie United
0
Solrød FC
1
980555
23-04 2022
12:00 Fløng-Hedehusene Torslunde-Ishøj IF Hedehusene idrætspark Kunstgræs
6
-
2
23. apr 2022
12:00
Fløng-Hedehusene
6
Torslunde-Ishøj IF
2
980557
23-04 2022
13:00 Taastrup FC Karlslunde IF Tåstrup Idrætspark
UHT
23. apr 2022
13:00
Taastrup FC
Karlslunde IF
UHT
980552
23-04 2022
14:00 Køge BK Ejby IF Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
5
23. apr 2022
14:00
Køge BK
0
Ejby IF Fodbold
5
980554
23-04 2022
15:00 Vallensbæk IF Havdrup GI Vallensbæk Idrætscenter
1
-
4
23. apr 2022
15:00
Vallensbæk IF
1
Havdrup GI
4
980560
to28-04 2022
19:00 Havdrup GI Himmelev-Veddelev BK Havdrup Idrætscenter kunstgræs
2
-
1
28. apr 2022
19:00
Havdrup GI
2
Himmelev-Veddelev BK
1
980562
30-04 2022
11:00 Torslunde-Ishøj IF Køge BK Ishøj Idrætsplads
2
-
4
30. apr 2022
11:00
Torslunde-Ishøj IF
2
Køge BK
4
980563
30-04 2022
12:00 Solrød FC Fløng-Hedehusene Solrød Idrætscenter
2
-
1
30. apr 2022
12:00
Solrød FC
2
Fløng-Hedehusene
1
980559
30-04 2022
12:00 Karlslunde IF Jersie United Karlslunde Stadion
HHT
30. apr 2022
12:00
Karlslunde IF
Jersie United
HHT
980561
30-04 2022
13:00 Taastrup FC FC Ishøj Tåstrup Idrætspark
1
-
2
30. apr 2022
13:00
Taastrup FC
1
FC Ishøj
2
980558
30-04 2022
13:00 Ejby IF Fodbold Vallensbæk IF Ejby Stadion
6
-
2
30. apr 2022
13:00
Ejby IF Fodbold
6
Vallensbæk IF
2
980569
07-05 2022
11:30 Jersie United Taastrup FC Jersie-Hallen
5
-
0
07. maj 2022
11:30
Jersie United
5
Taastrup FC
0
980567
07-05 2022
12:00 Fløng-Hedehusene Karlslunde IF Hedehusene Idrætspark
UHT
07. maj 2022
12:00
Fløng-Hedehusene
Karlslunde IF
UHT
980564
07-05 2022
12:00 Køge BK Solrød FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
07. maj 2022
12:00
Køge BK
1
Solrød FC
2
980565
07-05 2022
12:00 FC Ishøj Havdrup GI Ishøj Idrætscenter
2
-
2
07. maj 2022
12:00
FC Ishøj
2
Havdrup GI
2
980568
07-05 2022
13:30 Ejby IF Fodbold Himmelev-Veddelev BK Ejby Stadion
UHT
07. maj 2022
13:30
Ejby IF Fodbold
Himmelev-Veddelev BK
UHT
980566
07-05 2022
15:00 Vallensbæk IF Torslunde-Ishøj IF Vallensbæk Idrætscenter
3
-
3
07. maj 2022
15:00
Vallensbæk IF
3
Torslunde-Ishøj IF
3
980757
to12-05 2022
19:00 Havdrup GI Ejby IF Fodbold Havdrup Idrætscenter kunstgræs
3
-
1
12. maj 2022
19:00
Havdrup GI
3
Ejby IF Fodbold
1
980765
14-05 2022
11:00 Torslunde-Ishøj IF Himmelev-Veddelev BK Ishøj Idrætsplads
3
-
1
14. maj 2022
11:00
Torslunde-Ishøj IF
3
Himmelev-Veddelev BK
1
980768
14-05 2022
12:00 Solrød FC Vallensbæk IF Solrød Idrætscenter
5
-
0
14. maj 2022
12:00
Solrød FC
5
Vallensbæk IF
0
980762
14-05 2022
12:00 Karlslunde IF Køge BK Karlslunde Stadion
HHT
14. maj 2022
12:00
Karlslunde IF
Køge BK
HHT
980764
14-05 2022
13:00 Taastrup FC Fløng-Hedehusene Tåstrup Idrætspark
1
-
5
14. maj 2022
13:00
Taastrup FC
1
Fløng-Hedehusene
5
980763
14-05 2022
14:00 Jersie United FC Ishøj Jersie-Hallen
1
-
4
14. maj 2022
14:00
Jersie United
1
FC Ishøj
4
980520
ti17-05 2022
19:00 Ejby IF Fodbold Fløng-Hedehusene Ejby Stadion
4
-
2
17. maj 2022
19:00
Ejby IF Fodbold
4
Fløng-Hedehusene
2
980770
21-05 2022
12:00 FC Ishøj Ejby IF Fodbold Ishøj Idrætscenter
1
-
3
21. maj 2022
12:00
FC Ishøj
1
Ejby IF Fodbold
3
980772
21-05 2022
12:00 Fløng-Hedehusene Jersie United Hedehusene Idrætspark
1
-
2
21. maj 2022
12:00
Fløng-Hedehusene
1
Jersie United
2
980769
21-05 2022
14:00 Køge BK Taastrup FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
1
21. maj 2022
14:00
Køge BK
3
Taastrup FC
1
980771
21-05 2022
14:45 Vallensbæk IF Karlslunde IF Vallensbæk Idrætscenter
3
-
0
21. maj 2022
14:45
Vallensbæk IF
3
Karlslunde IF
0
980839
21-05 2022
14:45 Havdrup GI Torslunde-Ishøj IF Havdrup Idrætscenter kunstgræs
UHT
21. maj 2022
14:45
Havdrup GI
Torslunde-Ishøj IF
UHT
980774
21-05 2022
15:30 Himmelev-Veddelev BK Solrød FC Himmelev Kunstgræsbane
2
-
3
21. maj 2022
15:30
Himmelev-Veddelev BK
2
Solrød FC
3
980857
28-05 2022
11:00 Torslunde-Ishøj IF Ejby IF Fodbold Ishøj Idrætsplads
0
-
2
28. maj 2022
11:00
Torslunde-Ishøj IF
0
Ejby IF Fodbold
2
980858
28-05 2022
12:00 Solrød FC Havdrup GI Solrød Idrætscenter
2
-
1
28. maj 2022
12:00
Solrød FC
2
Havdrup GI
1
980840
28-05 2022
12:00 Karlslunde IF Himmelev-Veddelev BK Karlslunde Stadion
HHT
28. maj 2022
12:00
Karlslunde IF
Himmelev-Veddelev BK
HHT
980841
28-05 2022
12:00 Fløng-Hedehusene FC Ishøj Hedehusene Idrætspark
4
-
2
28. maj 2022
12:00
Fløng-Hedehusene
4
FC Ishøj
2
980855
28-05 2022
13:00 Jersie United Køge BK Jersie-Hallen
3
-
1
28. maj 2022
13:00
Jersie United
3
Køge BK
1
980856
28-05 2022
13:00 Taastrup FC Vallensbæk IF Tåstrup Idrætspark
3
-
1
28. maj 2022
13:00
Taastrup FC
3
Vallensbæk IF
1
980865
04-06 2022
11:00 Torslunde-Ishøj IF FC Ishøj Ishøj Idrætsplads
0
-
0
04. jun 2022
11:00
Torslunde-Ishøj IF
0
FC Ishøj
0
980859
04-06 2022
13:00 Ejby IF Fodbold Solrød FC Ejby Stadion
5
-
1
04. jun 2022
13:00
Ejby IF Fodbold
5
Solrød FC
1
980860
04-06 2022
14:00 Køge BK Fløng-Hedehusene Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
3
04. jun 2022
14:00
Køge BK
2
Fløng-Hedehusene
3
980862
04-06 2022
14:30 Himmelev-Veddelev BK Taastrup FC Himmelev Kunstgræsbane
0
-
0
04. jun 2022
14:30
Himmelev-Veddelev BK
0
Taastrup FC
0
980863
04-06 2022
14:30 Havdrup GI Karlslunde IF Havdrup Idrætscenter kunstgræs
UHT
04. jun 2022
14:30
Havdrup GI
Karlslunde IF
UHT
980861
05-06 2022
12:00 Vallensbæk IF Jersie United Vallensbæk Idrætscenter
1
-
3
05. jun 2022
12:00
Vallensbæk IF
1
Jersie United
3
980869
to09-06 2022
18:30 Jersie United Himmelev-Veddelev BK Jersie-Hallen
2
-
0
09. jun 2022
18:30
Jersie United
2
Himmelev-Veddelev BK
0
980866
11-06 2022
11:00 Karlslunde IF Ejby IF Fodbold Karlslunde Stadion
HHT
11. jun 2022
11:00
Karlslunde IF
Ejby IF Fodbold
HHT
980867
11-06 2022
12:00 FC Ishøj Køge BK Ishøj Idrætscenter
3
-
2
11. jun 2022
12:00
FC Ishøj
3
Køge BK
2
980868
11-06 2022
12:00 Fløng-Hedehusene Vallensbæk IF Hedehusene Idrætspark
6
-
2
11. jun 2022
12:00
Fløng-Hedehusene
6
Vallensbæk IF
2
980871
11-06 2022
12:00 Solrød FC Torslunde-Ishøj IF Solrød Idrætscenter
2
-
4
11. jun 2022
12:00
Solrød FC
2
Torslunde-Ishøj IF
4
980870
11-06 2022
13:00 Taastrup FC Havdrup GI Tåstrup Idrætspark
0
-
6
11. jun 2022
13:00
Taastrup FC
0
Havdrup GI
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind