MENU

Serie 3 , Pulje 6 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
980873
fr
13-08 2021
Kl. 18:30
Jernløse BK Nykøbing IF Jernløse Hallen
2 - 2
980877
14-08 2021
Kl. 12:00
Mørkøv IF KFUM BK, Roskilde Mørkøv Kunstgræs
3 - 1
980876
14-08 2021
Kl. 16:00
Svinninge IF Tølløse BK Svinninge Sportscenter
3 - 2
980874
15-08 2021
Kl. 13:30
RU Vipperød BK Målfeltet
0 - 2
980925
ti
17-08 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I Mørkøv IF Holbæk Sportsby - Kunstgræs
3 - 2
980878
21-08 2021
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Svinninge IF Lillevang Idrætscenter
2 - 4
980894
21-08 2021
Kl. 14:00
Tølløse BK Roskilde Boldklub Tølløse Stadion
4 - 2
980926
21-08 2021
Kl. 14:00
Vipperød BK Hvalsø IF Vipperødhallen
2 - 0
980879
21-08 2021
Kl. 14:15
Nykøbing IF RU Kongeengen
3 - 0
980880
22-08 2021
Kl. 13:00
Jystrup IF Jernløse BK Jystrup Stadion
1 - 0
980931
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Svinninge IF Holbæk B&I Svinninge Sportscenter
5 - 3
980927
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Jernløse BK Tølløse BK Jernløse Hallen
2 - 2
980932
28-08 2021
Kl. 11:00
Mørkøv IF Vipperød BK Mørkøv Kunstgræs
2 - 0
980929
28-08 2021
Kl. 14:15
Nykøbing IF Jystrup IF Kongeengen
1 - 0
980928
29-08 2021
Kl. 13:30
RU Hvalsø IF Målfeltet
2 - 4
980939
to
02-09 2021
Kl. 18:30
Vipperød BK Svinninge IF Vipperødhallen
0 - 3
980936
fr
03-09 2021
Kl. 19:00
Tølløse BK Nykøbing IF Tølløse Kunstgræsbane
6 - 0
980934
04-09 2021
Kl. 14:00
Hvalsø IF Mørkøv IF Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 3
980935
05-09 2021
Kl. 13:00
Jystrup IF RU Jystrup Stadion
1 - 5
980875 on
08-09 2021
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Jystrup IF Roskilde Idrætspark
0 - 0
980951
on
08-09 2021
Kl. 18:30
Svinninge IF Hvalsø IF Svinninge Sportscenter
1 - 1
980940
fr
10-09 2021
Kl. 18:15
Jernløse BK Holbæk B&I Jernløse Hallen
3 - 2
980948
11-09 2021
Kl. 14:15
Nykøbing IF KFUM BK, Roskilde Kongeengen
UHT

Udehold taberdømt

980950
12-09 2021
Kl. 12:00
Jystrup IF Tølløse BK Jystrup Stadion
0 - 3
980946
12-09 2021
Kl. 13:30
RU Mørkøv IF Målfeltet
0 - 5
980949
ti
14-09 2021
Kl. 19:00
Vipperød BK Roskilde Boldklub Vipperødhallen
2 - 0
980933
to
16-09 2021
Kl. 19:00
KFUM BK, Roskilde Jernløse BK Lillevang Idrætscenter kunst
6 - 1
980954
fr
17-09 2021
Kl. 19:00
Tølløse BK RU Tølløse Kunstgræsbane
2 - 4
980958
fr
17-09 2021
Kl. 19:00
Holbæk B&I Nykøbing IF Holbæk Sportsby
7 - 3
980955
18-09 2021
Kl. 12:00
Mørkøv IF Svinninge IF Mørkøv Kunstgræs
5 - 3
980952
18-09 2021
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Jystrup IF Lillevang Idrætscenter
1 - 2
980959
18-09 2021
Kl. 14:00
Vipperød BK Jernløse BK Vipperødhallen
2 - 1
980953
18-09 2021
Kl. 14:00
Hvalsø IF Roskilde Boldklub Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 2
980872
ti
21-09 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I Hvalsø IF Holbæk Sportsby
3 - 3
980960
fr
24-09 2021
Kl. 18:30
Jernløse BK Hvalsø IF Jernløse Hallen
2 - 4
980966
fr
24-09 2021
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Mørkøv IF Roskilde Idrætspark
5 - 4
980968
fr
24-09 2021
Kl. 19:15
Tølløse BK KFUM BK, Roskilde Tølløse Kunstgræsbane
4 - 2
980964
25-09 2021
Kl. 14:15
Nykøbing IF Vipperød BK Kongeengen
0 - 0
980967
26-09 2021
Kl. 12:00
Jystrup IF Holbæk B&I Jystrup Stadion
1 - 2
980963
26-09 2021
Kl. 12:30
RU Svinninge IF Målfeltet
3 - 2
980978
ti
28-09 2021
Kl. 19:00
Holbæk B&I Tølløse BK Holbæk Sportsby
1 - 4
980930
on
29-09 2021
Kl. 18:00
Roskilde Boldklub KFUM BK, Roskilde Roskilde Idrætspark
4 - 2
980975
fr
01-10 2021
Kl. 19:00
Mørkøv IF Jernløse BK Mørkøv Kunstgræs
3 - 1
980969
02-10 2021
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde RU Lillevang Idrætscenter
3 - 5
980979
02-10 2021
Kl. 14:00
Vipperød BK Jystrup IF Vipperødhallen
3 - 2
980971
02-10 2021
Kl. 15:00
Hvalsø IF Nykøbing IF Hvalsø ny Idrætsplads
4 - 1
980973
02-10 2021
Kl. 16:00
Svinninge IF Roskilde Boldklub Svinninge Sportscenter
4 - 0
980937 ti
05-10 2021
Kl. 19:00
Holbæk B&I Roskilde Boldklub Holbæk Sportsby - Kunstgræs
3 - 1
980982
fr
08-10 2021
Kl. 18:30
Jernløse BK Svinninge IF Jernløse Hallen
1 - 7
980986
fr
08-10 2021
Kl. 19:15
Tølløse BK Vipperød BK Tølløse Kunstgræsbane
2 - 1
980980
09-10 2021
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Holbæk B&I Lillevang Idrætscenter
5 - 1
980984
09-10 2021
Kl. 14:15
Nykøbing IF Mørkøv IF Kongeengen
0 - 2
980985
10-10 2021
Kl. 12:00
Jystrup IF Hvalsø IF Jystrup Stadion
2 - 0
980983
10-10 2021
Kl. 13:30
RU Roskilde Boldklub Målfeltet
5 - 1
981016 ti
12-10 2021
Kl. 19:00
Holbæk B&I Vipperød BK Holbæk Sportsby
3 - 0
980989 fr
15-10 2021
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Jernløse BK Roskilde Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

980997
16-10 2021
Kl. 12:00
Mørkøv IF Jystrup IF Mørkøv Kunstgræs
7 - 1
980998
16-10 2021
Kl. 14:00
Vipperød BK KFUM BK, Roskilde Vipperødhallen
4 - 2
980987
16-10 2021
Kl. 15:00
Hvalsø IF Tølløse BK Hvalsø ny Idrætsplads
0 - 1
980996
16-10 2021
Kl. 16:00
Svinninge IF Nykøbing IF Svinninge Sportscenter
4 - 2
980988
17-10 2021
Kl. 13:30
RU Holbæk B&I Målfeltet
3 - 1
981011 fr
22-10 2021
Kl. 18:30
Jernløse BK RU Jernløse Hallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

981015
fr
22-10 2021
Kl. 19:00
Tølløse BK Mørkøv IF Tølløse Kunstgræsbane
3 - 2
981001
23-10 2021
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Hvalsø IF Lillevang Idrætscenter
0 - 2
981012
23-10 2021
Kl. 14:15
Nykøbing IF Roskilde Boldklub Kongeengen
UHT

Udehold taberdømt

981014
24-10 2021
Kl. 12:00
Jystrup IF Svinninge IF Jystrup Stadion
1 - 2
981022
02-04 2022
Kl. 14:00
Tølløse BK Svinninge IF Tølløse Stadion
981024
02-04 2022
Kl. 14:00
Vipperød BK RU Vipperødhallen
981018
02-04 2022
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Mørkøv IF Lillevang Idrætscenter
981019
02-04 2022
Kl. 16:00
Nykøbing IF Jernløse BK Kongeengen
UHT

Udehold taberdømt

981021
03-04 2022
Kl. 13:00
Jystrup IF Roskilde Boldklub Jystrup Stadion
981023 ti
05-04 2022
Kl. 18:30
Hvalsø IF Holbæk B&I Hvalsø ny Idrætsplads
981026 fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Jernløse BK Jystrup IF Jernløse Hallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

981028 fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Tølløse BK Roskilde Idrætspark
981025
09-04 2022
Kl. 14:00
Hvalsø IF Vipperød BK Hvalsø ny Idrætsplads
981060
09-04 2022
Kl. 15:00
Mørkøv IF Holbæk B&I Mørkøvhallen
981029
09-04 2022
Kl. 16:00
Svinninge IF KFUM BK, Roskilde Svinninge Sportscenter
981027
10-04 2022
Kl. 13:30
RU Nykøbing IF Målfeltet
981062
16-04 2022
Kl. 14:00
Hvalsø IF RU Hvalsø ny Idrætsplads
981064
16-04 2022
Kl. 14:00
Tølløse BK Jernløse BK Tølløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

981067
16-04 2022
Kl. 14:00
Vipperød BK Mørkøv IF Vipperødhallen
981061
16-04 2022
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Roskilde Boldklub Lillevang Idrætscenter
981063
17-04 2022
Kl. 13:00
Jystrup IF Nykøbing IF Jystrup Stadion
981066 ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I Svinninge IF Holbæk Sportsby
981068 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Jernløse BK KFUM BK, Roskilde Jernløse Hallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

981092 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Holbæk B&I Roskilde Idrætspark
981095
23-04 2022
Kl. 15:00
Mørkøv IF Hvalsø IF Mørkøvhallen
981093
23-04 2022
Kl. 16:00
Svinninge IF Vipperød BK Svinninge Sportscenter
981085
23-04 2022
Kl. 16:00
Nykøbing IF Tølløse BK Kongeengen
981069
24-04 2022
Kl. 13:30
RU Jystrup IF Målfeltet
981109 on
27-04 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I Jernløse BK Holbæk Sportsby
UHT

Udehold taberdømt

981113 fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Vipperød BK Roskilde Idrætspark
981105
30-04 2022
Kl. 14:00
Hvalsø IF Svinninge IF Hvalsø ny Idrætsplads
981106
30-04 2022
Kl. 14:00
Tølløse BK Jystrup IF Tølløse Stadion
981107
30-04 2022
Kl. 15:00
Mørkøv IF RU Mørkøvhallen
981096
30-04 2022
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Nykøbing IF Lillevang Idrætscenter
981115 fr
06-05 2022
Kl. 18:30
Jernløse BK Vipperød BK Jernløse Hallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

981132 fr
06-05 2022
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Hvalsø IF Roskilde Idrætspark
981134
07-05 2022
Kl. 16:00
Svinninge IF Mørkøv IF Svinninge Sportscenter
981131
07-05 2022
Kl. 16:00
Nykøbing IF Holbæk B&I Kongeengen
981133
08-05 2022
Kl. 13:00
Jystrup IF KFUM BK, Roskilde Jystrup Stadion
981130
08-05 2022
Kl. 13:30
RU Tølløse BK Målfeltet
981156
14-05 2022
Kl. 14:00
Hvalsø IF Jernløse BK Hvalsø ny Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

981187
14-05 2022
Kl. 14:00
Vipperød BK Nykøbing IF Vipperødhallen
981158
14-05 2022
Kl. 15:00
Mørkøv IF Roskilde Boldklub Mørkøvhallen
981135
14-05 2022
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Tølløse BK Lillevang Idrætscenter
981157
14-05 2022
Kl. 16:00
Svinninge IF RU Svinninge Sportscenter
981159 ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I Jystrup IF Holbæk Sportsby
981188 fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Jernløse BK Mørkøv IF Jernløse Hallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

981264 fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Svinninge IF Roskilde Idrætspark
981267
21-05 2022
Kl. 14:00
Tølløse BK Holbæk B&I Tølløse Stadion
981263
21-05 2022
Kl. 16:00
Nykøbing IF Hvalsø IF Kongeengen
981266
22-05 2022
Kl. 13:00
Jystrup IF Vipperød BK Jystrup Stadion
981212
22-05 2022
Kl. 13:30
RU KFUM BK, Roskilde Målfeltet
981269 fr
27-05 2022
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub RU Roskilde Idrætspark
981334
28-05 2022
Kl. 14:00
Vipperød BK Tølløse BK Vipperødhallen
981268
28-05 2022
Kl. 14:00
Hvalsø IF Jystrup IF Hvalsø ny Idrætsplads
981281
28-05 2022
Kl. 15:00
Mørkøv IF Nykøbing IF Mørkøvhallen
981271
28-05 2022
Kl. 16:00
Svinninge IF Jernløse BK Svinninge Sportscenter
UHT

Udehold taberdømt

981333 ti
31-05 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I KFUM BK, Roskilde Holbæk Sportsby
981336 fr
03-06 2022
Kl. 18:30
Jernløse BK Roskilde Boldklub Jernløse Hallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

981342
04-06 2022
Kl. 14:00
Tølløse BK Hvalsø IF Tølløse Stadion
981335
04-06 2022
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Vipperød BK Lillevang Idrætscenter
981337
04-06 2022
Kl. 16:00
Nykøbing IF Svinninge IF Kongeengen
981338
05-06 2022
Kl. 13:00
Jystrup IF Mørkøv IF Jystrup Stadion
981343 ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I RU Holbæk Sportsby
981346 fr
10-06 2022
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Nykøbing IF Roskilde Idrætspark
981500
11-06 2022
Kl. 14:00
Vipperød BK Holbæk B&I Vipperødhallen
981344
11-06 2022
Kl. 14:00
Hvalsø IF KFUM BK, Roskilde Hvalsø ny Idrætsplads
981499
11-06 2022
Kl. 15:00
Mørkøv IF Tølløse BK Mørkøvhallen
981492
11-06 2022
Kl. 16:00
Svinninge IF Jystrup IF Svinninge Sportscenter
981345
12-06 2022
Kl. 13:30
RU Jernløse BK Målfeltet
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind