MENU

Serie 3 , Pulje 7 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
981671
fr
13-08 2021
Kl. 18:30
Kværkeby IF Skælskør B&I Kværkeby Stadion
2
-
5
981669
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
FC Kalundborg Raklev GI Munkesø Stadion Kunst
5
-
2
981670
14-08 2021
Kl. 13:00
Slagelse IK Ørslev-Bjerge IF Nordhallen
2
-
5
981668
14-08 2021
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse Sorø Freja Stadion Vest
0
-
2
981501
15-08 2021
Kl. 13:00
Kalundborg GB RV Stenlille Munkesø Stadion
3
-
2
981502
ti
17-08 2021
Kl. 19:00
Vemmelev Boldklub Gørlev IF Vemmelev Kunstgræs
0
-
5
982862
21-08 2021
Kl. 13:00
Raklev GI Vemmelev Boldklub Røsnæshallen
Udehold taberdømt
982866
21-08 2021
Kl. 13:00
RV Stenlille Kværkeby IF Stenlille Stadion
4
-
3
982863
21-08 2021
Kl. 14:00
Ørslev-Bjerge IF FC Kalundborg Kirkeskovskolen
0
-
6
982860
21-08 2021
Kl. 14:00
Skælskør B&I Slagelse IK Skælskør Stadion
1
-
1
982867
21-08 2021
Kl. 15:00
Sorø Freja Kalundborg GB Sorø Stadion
1
-
0
982861
21-08 2021
Kl. 15:30
Gørlev IF B. 73, Slagelse Gørlevhallen Kunst
3
-
0
982977
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Kværkeby IF Sorø Freja Kværkeby Stadion
1
-
2
982975
fr
27-08 2021
Kl. 19:00
FC Kalundborg Skælskør B&I Munkesø Stadion Kunst
2
-
2
982925
28-08 2021
Kl. 12:00
Vemmelev Boldklub Ørslev-Bjerge IF Vemmelev Kunstgræs
3
-
4
982976
28-08 2021
Kl. 13:00
Slagelse IK RV Stenlille Nordhallen
5
-
2
982926
28-08 2021
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse Kalundborg GB Stadion Vest
2
-
4
982927
28-08 2021
Kl. 15:30
Gørlev IF Raklev GI Gørlevhallen Kunst
3
-
3
982982
on
01-09 2021
Kl. 19:00
FC Kalundborg RV Stenlille Munkesø Stadion Kunst
3
-
1
982980
04-09 2021
Kl. 13:00
Raklev GI B. 73, Slagelse Røsnæshallen
3
-
0
982981
04-09 2021
Kl. 14:00
Ørslev-Bjerge IF Gørlev IF Kirkeskovskolen
1
-
4
982978
04-09 2021
Kl. 14:00
Skælskør B&I Vemmelev Boldklub Skælskør Stadion
Udehold taberdømt
982983
04-09 2021
Kl. 15:00
Sorø Freja Slagelse IK Sorø Stadion
4
-
3
982979
05-09 2021
Kl. 13:00
Kalundborg GB Kværkeby IF Munkesø Stadion
4
-
1
982987
fr
10-09 2021
Kl. 19:00
FC Kalundborg Sorø Freja Munkesø Stadion Kunst
2
-
4
982984
11-09 2021
Kl. 12:00
Vemmelev Boldklub RV Stenlille Vemmelev Kunstgræs
1
-
3
982988
11-09 2021
Kl. 13:00
Raklev GI Ørslev-Bjerge IF Røsnæshallen Kunstgræs
1
-
2
982989
11-09 2021
Kl. 13:00
Slagelse IK Kalundborg GB Nordhallen
982986
11-09 2021
Kl. 14:00
Gørlev IF Skælskør B&I Gørlevhallen Kunst
3
-
0
982985
12-09 2021
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse Kværkeby IF Stadion Vest
4
-
0
983127
18-09 2021
Kl. 14:00
Skælskør B&I Raklev GI Skælskør Stadion
5
-
2
983129
18-09 2021
Kl. 14:00
Ørslev-Bjerge IF B. 73, Slagelse Kirkeskovskolen
3
-
1
983130
18-09 2021
Kl. 14:00
Kværkeby IF Slagelse IK Kværkeby Stadion
0
-
12
983131
18-09 2021
Kl. 15:00
RV Stenlille Gørlev IF Stenlille Stadion
1
-
2
983132
18-09 2021
Kl. 15:00
Sorø Freja Vemmelev Boldklub Sorø Stadion
Udehold taberdømt
983128
19-09 2021
Kl. 13:00
Kalundborg GB FC Kalundborg Munkesø Stadion
1
-
4
983136
fr
24-09 2021
Kl. 19:00
FC Kalundborg Kværkeby IF Munkesø Stadion Kunst
4
-
1
983133
25-09 2021
Kl. 12:00
Vemmelev Boldklub Kalundborg GB Vemmelev Kunstgræs
983139
25-09 2021
Kl. 13:00
Raklev GI RV Stenlille Røsnæshallen
7
-
1
983134
25-09 2021
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse Slagelse IK Stadion Vest
0
-
2
983143
25-09 2021
Kl. 14:00
Ørslev-Bjerge IF Skælskør B&I Kirkeskovskolen
3
-
4
983135
25-09 2021
Kl. 15:30
Gørlev IF Sorø Freja Gørlevhallen Kunst
0
-
0
983156
02-10 2021
Kl. 13:00
Slagelse IK FC Kalundborg Nordhallen
0
-
5
983170
02-10 2021
Kl. 14:00
Kværkeby IF Vemmelev Boldklub Kværkeby Stadion
Udehold taberdømt
983144
02-10 2021
Kl. 14:00
Skælskør B&I B. 73, Slagelse Skælskør Stadion
2
-
1
983254
02-10 2021
Kl. 15:00
RV Stenlille Ørslev-Bjerge IF Stenlille Stadion
3
-
2
983255
02-10 2021
Kl. 15:00
Sorø Freja Raklev GI Sorø Stadion
1
-
1
983145
03-10 2021
Kl. 13:00
Kalundborg GB Gørlev IF Munkesø Stadion
2
-
3
983257
09-10 2021
Kl. 12:00
Vemmelev Boldklub Slagelse IK Vemmelev Kunstgræs
983263
09-10 2021
Kl. 13:00
Raklev GI Kalundborg GB Røsnæshallen Kunstgræs
2
-
0
983256
09-10 2021
Kl. 13:00
RV Stenlille Skælskør B&I Stenlille Stadion
0
-
5
983261
09-10 2021
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse FC Kalundborg Stadion Vest
0
-
11
983264
09-10 2021
Kl. 14:00
Ørslev-Bjerge IF Sorø Freja Kirkeskovskolen
2
-
3
983262
09-10 2021
Kl. 15:30
Gørlev IF Kværkeby IF Gørlevhallen Kunst
2
-
1
983301 fr
15-10 2021
Kl. 19:00
FC Kalundborg Vemmelev Boldklub Munkesø Stadion Kunst
Udehold taberdømt
983302
16-10 2021
Kl. 13:00
Slagelse IK Gørlev IF Nordhallen
1
-
3
983272
16-10 2021
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse RV Stenlille Stadion Vest
4
-
1
983303
16-10 2021
Kl. 14:00
Kværkeby IF Raklev GI Kværkeby Stadion
3
-
5
983304
16-10 2021
Kl. 15:00
Sorø Freja Skælskør B&I Sorø Stadion
3
-
0
983265
17-10 2021
Kl. 13:00
Kalundborg GB Ørslev-Bjerge IF Munkesø Stadion
3
-
1
983337
ti
19-10 2021
Kl. 18:30
Gørlev IF FC Kalundborg Gørlevhallen Kunst
1
-
0
983306
23-10 2021
Kl. 12:00
Vemmelev Boldklub B. 73, Slagelse Vemmelev Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
983338
23-10 2021
Kl. 13:00
Raklev GI Slagelse IK Røsnæshallen
5
-
0
983388
23-10 2021
Kl. 13:00
RV Stenlille Sorø Freja Stenlille Stadion
3
-
1
983387
23-10 2021
Kl. 14:00
Ørslev-Bjerge IF Kværkeby IF Kirkeskovskolen
3
-
3
983305
23-10 2021
Kl. 14:00
Skælskør B&I Kalundborg GB Skælskør Stadion
4
-
1
983391
02-04 2022
Kl. 12:30
Raklev GI FC Kalundborg Røsnæshallen
1
-
2
983394
02-04 2022
Kl. 13:00
RV Stenlille Kalundborg GB Stenlille Stadion
Udehold taberdømt
983392
02-04 2022
Kl. 14:00
Ørslev-Bjerge IF Slagelse IK Kirkeskovskolen
Udehold taberdømt
983389
02-04 2022
Kl. 14:00
Skælskør B&I Kværkeby IF Skælskør Stadion Kunstgræs
4
-
0
983390
02-04 2022
Kl. 15:30
Gørlev IF Vemmelev Boldklub Gørlevhallen Kunst
Udehold taberdømt
983395
02-04 2022
Kl. 16:00
Sorø Freja B. 73, Slagelse Sorø Stadion
1
-
1
983427
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Kværkeby IF RV Stenlille Kværkeby Stadion
4
-
1
983418
fr
08-04 2022
Kl. 19:00
FC Kalundborg Ørslev-Bjerge IF Munkesø Stadion Kunst
8
-
1
983416
09-04 2022
Kl. 12:00
Vemmelev Boldklub Raklev GI Vemmelev Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
983417
09-04 2022
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Gørlev IF Stadion Vest
0
-
1
983419
09-04 2022
Kl. 13:00
Slagelse IK Skælskør B&I Nordhallen
Hjemmehold taberdømt
983401
10-04 2022
Kl. 13:00
Kalundborg GB Sorø Freja Munkesø Stadion
Hjemmehold taberdømt
983464 to
14-04 2022
Kl. 11:00
RV Stenlille Slagelse IK Stenlille Stadion
Udehold taberdømt
983462
to
14-04 2022
Kl. 12:00
Raklev GI Gørlev IF Røsnæshallen
2
-
2
983438
16-04 2022
Kl. 14:00
Skælskør B&I FC Kalundborg Skælskør Stadion
2
-
2
983463
16-04 2022
Kl. 14:00
Ørslev-Bjerge IF Vemmelev Boldklub Kirkeskovskolen
Udehold taberdømt
983465
16-04 2022
Kl. 15:00
Sorø Freja Kværkeby IF Sorø Stadion
1
-
0
983439
17-04 2022
Kl. 13:00
Kalundborg GB B. 73, Slagelse Munkesø Stadion
Hjemmehold taberdømt
983471 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Kværkeby IF Kalundborg GB Kværkeby Stadion
Udehold taberdømt
983469
fr
22-04 2022
Kl. 19:00
RV Stenlille FC Kalundborg Holberg Arena Kunst
3
-
4
983467
23-04 2022
Kl. 11:30
B. 73, Slagelse Raklev GI Stadion Vest
0
-
0
983466
23-04 2022
Kl. 12:00
Vemmelev Boldklub Skælskør B&I Vemmelev Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
983470
23-04 2022
Kl. 13:00
Slagelse IK Sorø Freja Nordhallen
Hjemmehold taberdømt
983468
23-04 2022
Kl. 15:30
Gørlev IF Ørslev-Bjerge IF Gørlevhallen Kunst
3
-
1
983528
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Kværkeby IF B. 73, Slagelse Kværkeby Stadion
0
-
5
983529
30-04 2022
Kl. 13:00
RV Stenlille Vemmelev Boldklub Stenlille Stadion
Udehold taberdømt
983472
30-04 2022
Kl. 14:00
Skælskør B&I Gørlev IF Skælskør Stadion
2
-
0
983515
30-04 2022
Kl. 14:00
Ørslev-Bjerge IF Raklev GI Kirkeskovskolen
1
-
3
983530
30-04 2022
Kl. 15:00
Sorø Freja FC Kalundborg Sorø Stadion
1
-
0
983503
01-05 2022
Kl. 13:00
Kalundborg GB Slagelse IK Munkesø Stadion
983639 fr
06-05 2022
Kl. 19:00
FC Kalundborg Kalundborg GB Munkesø Stadion Kunst
Udehold taberdømt
983531
07-05 2022
Kl. 12:00
Vemmelev Boldklub Sorø Freja Vemmelev Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
983641
07-05 2022
Kl. 12:30
Raklev GI Skælskør B&I Røsnæshallen
2
-
2
983647
07-05 2022
Kl. 13:00
Slagelse IK Kværkeby IF Nordhallen
Hjemmehold taberdømt
983532
07-05 2022
Kl. 14:00
B. 73, Slagelse Ørslev-Bjerge IF Stadion Vest
2
-
2
983534
07-05 2022
Kl. 15:30
Gørlev IF RV Stenlille Gørlevhallen Kunst
Udehold taberdømt
983654
to
12-05 2022
Kl. 18:30
Kværkeby IF FC Kalundborg Kværkeby Stadion
1
-
3
983653
14-05 2022
Kl. 13:00
Slagelse IK B. 73, Slagelse Nordhallen
Hjemmehold taberdømt
983650
14-05 2022
Kl. 14:00
Ørslev-Bjerge IF Skælskør B&I Kirkeskovskolen
0
-
1
983656
14-05 2022
Kl. 15:00
Sorø Freja Gørlev IF Sorø Stadion
1
-
2
983652
15-05 2022
Kl. 13:00
Kalundborg GB Vemmelev Boldklub Munkesø Stadion
983655
15-05 2022
Kl. 13:00
RV Stenlille Raklev GI Stenlille Stadion
4
-
7
985047 fr
20-05 2022
Kl. 19:00
FC Kalundborg Slagelse IK Munkesø Stadion Kunst
Udehold taberdømt
984947
21-05 2022
Kl. 11:30
B. 73, Slagelse Skælskør B&I Stadion Vest
0
-
3
983658
21-05 2022
Kl. 12:00
Vemmelev Boldklub Kværkeby IF Vemmelev Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
985189
21-05 2022
Kl. 13:30
Raklev GI Sorø Freja Røsnæshallen
1
-
1
985190
21-05 2022
Kl. 14:00
Ørslev-Bjerge IF RV Stenlille Kirkeskovskolen
5
-
8
985046
21-05 2022
Kl. 15:30
Gørlev IF Kalundborg GB Gørlevhallen Kunst
Udehold taberdømt
985192
to
26-05 2022
Kl. 14:00
FC Kalundborg B. 73, Slagelse Munkesø Stadion Kunst
2
-
1
985194
fr
27-05 2022
Kl. 18:30
Kværkeby IF Gørlev IF Kværkeby Stadion
1
-
6
985193
28-05 2022
Kl. 13:00
Slagelse IK Vemmelev Boldklub Nordhallen
985195
28-05 2022
Kl. 14:00
Skælskør B&I RV Stenlille Skælskør Stadion
5
-
0
985196
28-05 2022
Kl. 15:00
Sorø Freja Ørslev-Bjerge IF Sorø Stadion
5
-
0
985191
29-05 2022
Kl. 13:00
Kalundborg GB Raklev GI Munkesø Stadion
Hjemmehold taberdømt
985272
fr
03-06 2022
Kl. 18:30
RV Stenlille B. 73, Slagelse Stenlille Stadion
3
-
3
985270
fr
03-06 2022
Kl. 19:00
Raklev GI Kværkeby IF Røsnæshallen
3
-
1
985255
04-06 2022
Kl. 12:00
Vemmelev Boldklub FC Kalundborg Vemmelev Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
985198
04-06 2022
Kl. 14:00
Skælskør B&I Sorø Freja Skælskør Stadion
2
-
0
985271
04-06 2022
Kl. 14:00
Ørslev-Bjerge IF Kalundborg GB Kirkeskovskolen
Udehold taberdømt
985269
04-06 2022
Kl. 15:30
Gørlev IF Slagelse IK Gørlevhallen Kunst
Udehold taberdømt
985304
fr
10-06 2022
Kl. 16:00
FC Kalundborg Gørlev IF Munkesø Stadion Kunst
5
-
1
985322
fr
10-06 2022
Kl. 18:30
Kværkeby IF Ørslev-Bjerge IF Kværkeby Stadion
3
-
1
985319
11-06 2022
Kl. 11:00
Slagelse IK Raklev GI Nordhallen
Hjemmehold taberdømt
985275
11-06 2022
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse Vemmelev Boldklub Stadion Vest
Udehold taberdømt
985323
11-06 2022
Kl. 15:00
Sorø Freja RV Stenlille Sorø Stadion
4
-
2
985273
12-06 2022
Kl. 13:00
Kalundborg GB Skælskør B&I Munkesø Stadion
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind