MENU

Serie 4, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
387092
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
FIF, Hillerød (3) FC Ballerup FIF-Stadion Kunstgræs
4
-
3
387091
14-08 2021
Kl. 11:00
Værløse BK (1) Liria FK Værløse Stadion
9
-
2
387044
15-08 2021
Kl. 13:00
B. 1973, Herlev Kr. Værløse IF Elverroad Kunstgræs
6
-
0
387045
15-08 2021
Kl. 14:00
Hareskov IF Mladost IF Birkevang
8
-
2
387094 on
18-08 2021
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK (2) IF Bytoften (2) Virum Stadion
2
-
1
387116
21-08 2021
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF Virum-Sorgenfri BK (2) Sandet Stadion
2
-
4
387117
21-08 2021
Kl. 13:00
IF Hjorten (2) B. 1973, Herlev Skinderskovgård
1
-
0
387100
21-08 2021
Kl. 13:00
FC Ballerup Værløse BK (1) Højagerskolen
0
-
11
387096
21-08 2021
Kl. 15:30
Mladost IF Herlev IF (2) Damgårdsparken, Ballerup
2
-
4
387099
22-08 2021
Kl. 13:30
Liria FK Hareskov IF Skinderskovgård
6
-
2
387118 on
25-08 2021
Kl. 18:30
Hareskov IF FC Ballerup Birkevang
Udehold taberdømt
387140 fr
27-08 2021
Kl. 19:00
FIF, Hillerød (3) Kr. Værløse IF FIF-Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
387133
28-08 2021
Kl. 11:00
Værløse BK (1) IF Bytoften (2) Værløse Stadion
4
-
5
387119
28-08 2021
Kl. 12:30
Herlev IF (2) B. 1973, Herlev Herlev IF Engen
1
-
3
387142
28-08 2021
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) IF Hjorten (2) Virum Stadion
1
-
0
387132
28-08 2021
Kl. 15:30
Mladost IF Liria FK Damgårdsparken, Ballerup
1
-
4
387147
04-09 2021
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF Værløse BK (1) Sandet Stadion
1
-
4
387148
04-09 2021
Kl. 13:00
IF Hjorten (2) FIF, Hillerød (3) Skinderskovgård
5
-
4
387143
05-09 2021
Kl. 11:15
IF Bytoften (2) Hareskov IF Gladsaxe skole
Udehold taberdømt
387146
05-09 2021
Kl. 13:00
FC Ballerup Mladost IF Højagerskolen
0
-
1
387145
05-09 2021
Kl. 13:30
Liria FK Herlev IF (2) Skinderskovgård
6
-
1
387154
fr
10-09 2021
Kl. 19:15
FIF, Hillerød (3) B. 1973, Herlev FIF-Stadion Kunstgræs
4
-
1
387152
11-09 2021
Kl. 11:00
Værløse BK (1) IF Hjorten (2) Værløse Stadion
8
-
1
387150
11-09 2021
Kl. 12:30
Herlev IF (2) Virum-Sorgenfri BK (2) Herlev IF Engen
2
-
6
387151
11-09 2021
Kl. 15:30
Mladost IF IF Bytoften (2) Damgårdsparken, Ballerup
1
-
5
387153
12-09 2021
Kl. 13:30
Liria FK FC Ballerup Skinderskovgård
6
-
0
387149
12-09 2021
Kl. 15:00
Hareskov IF Kr. Værløse IF Birkevang
387144 to
16-09 2021
Kl. 17:45
B. 1973, Herlev Virum-Sorgenfri BK (2) Elverroad
0
-
1
387200
18-09 2021
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF Mladost IF Sandet Stadion
0
-
0
387325
18-09 2021
Kl. 12:00
IF Hjorten (2) Hareskov IF Skinderskovgård
387163
18-09 2021
Kl. 13:30
Virum-Sorgenfri BK (2) FIF, Hillerød (3) Virum Stadion
4
-
0
387155
18-09 2021
Kl. 14:15
IF Bytoften (2) Liria FK Gladsaxe skole
0
-
5
387156
19-09 2021
Kl. 13:00
B. 1973, Herlev Værløse BK (1) Elverroad Kunstgræs
2
-
6
387162
19-09 2021
Kl. 13:00
FC Ballerup Herlev IF (2) Højagerskolen
Hjemmehold taberdømt
387399
25-09 2021
Kl. 11:00
Værløse BK (1) Virum-Sorgenfri BK (2) Værløse Stadion
6
-
3
387393
25-09 2021
Kl. 12:30
Herlev IF (2) FIF, Hillerød (3) Herlev IF Engen
0
-
4
387394
25-09 2021
Kl. 15:30
Mladost IF IF Hjorten (2) Damgårdsparken, Ballerup
3
-
6
387401
26-09 2021
Kl. 13:00
FC Ballerup IF Bytoften (2) Højagerskolen
1
-
4
387400
26-09 2021
Kl. 13:30
Liria FK Kr. Værløse IF Skinderskovgård
4
-
1
387326
26-09 2021
Kl. 15:00
Hareskov IF B. 1973, Herlev Birkevang
Hjemmehold taberdømt
370723
02-10 2021
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF FC Ballerup Sandet Stadion
2
-
3
370724
02-10 2021
Kl. 12:00
IF Hjorten (2) Liria FK Skinderskovgård
Hjemmehold taberdømt
387416
02-10 2021
Kl. 14:30
IF Bytoften (2) Herlev IF (2) Gladsaxe skole
1
-
2
370694
02-10 2021
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Hareskov IF Virum Stadion
Udehold taberdømt
370693
02-10 2021
Kl. 15:30
FIF, Hillerød (3) Værløse BK (1) FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
3
387423
03-10 2021
Kl. 13:00
B. 1973, Herlev Mladost IF Elverroad Kunstgræs
4
-
2
370727
09-10 2021
Kl. 12:30
Herlev IF (2) Værløse BK (1) Herlev IF Engen
0
-
7
370728
09-10 2021
Kl. 15:30
Mladost IF Virum-Sorgenfri BK (2) Damgårdsparken, Ballerup
0
-
3
370757
10-10 2021
Kl. 13:00
FC Ballerup IF Hjorten (2) Højagerskolen
Udehold taberdømt
370729
10-10 2021
Kl. 13:30
Liria FK B. 1973, Herlev Skinderskovgård
3
-
1
370725
10-10 2021
Kl. 14:00
IF Bytoften (2) Kr. Værløse IF Gladsaxe skole
5
-
1
370726
10-10 2021
Kl. 15:00
Hareskov IF FIF, Hillerød (3) Birkevang
Hjemmehold taberdømt
370796
16-10 2021
Kl. 11:00
Værløse BK (1) Hareskov IF Værløse Stadion
Udehold taberdømt
370758
16-10 2021
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev FC Ballerup Elverroad Kunstgræs
4
-
3
370801
16-10 2021
Kl. 12:00
IF Hjorten (2) IF Bytoften (2) Skinderskovgård
Hjemmehold taberdømt
370759
16-10 2021
Kl. 12:30
Herlev IF (2) Kr. Værløse IF Herlev IF Engen
Udehold taberdømt
370800
16-10 2021
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Liria FK Virum Stadion
2
-
3
370808
23-10 2021
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF IF Hjorten (2) Sandet Stadion
370802
23-10 2021
Kl. 13:00
IF Bytoften (2) B. 1973, Herlev Gladsaxe skole
3
-
3
370806
23-10 2021
Kl. 13:00
FC Ballerup Virum-Sorgenfri BK (2) Højagerskolen
0
-
3
370805
24-10 2021
Kl. 13:30
Liria FK FIF, Hillerød (3) Skinderskovgård
4
-
3
370803
24-10 2021
Kl. 14:00
Hareskov IF Herlev IF (2) Birkevang
Hjemmehold taberdømt
387046
30-10 2021
Kl. 13:00
Herlev IF (2) IF Hjorten (2) Herlev IF Engen
Udehold taberdømt
387095
30-10 2021
Kl. 13:00
IF Bytoften (2) FIF, Hillerød (3) Gladsaxe skole
0
-
4
370804
30-10 2021
Kl. 13:30
Værløse BK (1) Mladost IF Birkevang
Udehold taberdømt
370799
06-11 2021
Kl. 15:00
FIF, Hillerød (3) Mladost IF FIF-Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
370813
02-04 2022
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF B. 1973, Herlev Sandet Stadion
Hjemmehold taberdømt
370809
02-04 2022
Kl. 12:30
IF Bytoften (2) Virum-Sorgenfri BK (2) Gladsaxe skole
3
-
2
370811
02-04 2022
Kl. 13:30
Liria FK Værløse BK (1) Skinderskovgård
1
-
1
370810
02-04 2022
Kl. 15:30
Mladost IF Hareskov IF Damgårdsparken, Ballerup
Udehold taberdømt
370814
02-04 2022
Kl. 15:30
IF Hjorten (2) Herlev IF (2) Skinderskovgård
Hjemmehold taberdømt
370812
03-04 2022
Kl. 14:30
FC Ballerup FIF, Hillerød (3) Top Danmark Hallen, kunstgræs
8
-
3
370835
09-04 2022
Kl. 12:30
Herlev IF (2) Mladost IF Herlev IF Engen
3
-
0
370838
09-04 2022
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Kr. Værløse IF Virum Stadion
Udehold taberdømt
370824
09-04 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev IF Hjorten (2) Elverroad
Udehold taberdømt
370836
10-04 2022
Kl. 11:00
Værløse BK (1) FC Ballerup Værløse Stadion
4
-
2
370834
10-04 2022
Kl. 14:00
Hareskov IF Liria FK Birkevang
Hjemmehold taberdømt
371063
16-04 2022
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Herlev IF (2) Elverroad Kunstgræs
3
-
0
371066
16-04 2022
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF FIF, Hillerød (3) Sandet Stadion
Hjemmehold taberdømt
371067
16-04 2022
Kl. 15:30
IF Hjorten (2) Virum-Sorgenfri BK (2) Skinderskovgård
Hjemmehold taberdømt
371065
16-04 2022
Kl. 15:30
FC Ballerup Hareskov IF Højagerskolen
Udehold taberdømt
371064
17-04 2022
Kl. 13:30
Liria FK Mladost IF Skinderskovgård
7
-
3
371081
23-04 2022
Kl. 11:00
Værløse BK (1) Kr. Værløse IF Værløse Stadion
Udehold taberdømt
371069
23-04 2022
Kl. 12:30
Herlev IF (2) Liria FK Herlev IF Engen
0
-
4
371082
23-04 2022
Kl. 13:30
FIF, Hillerød (3) IF Hjorten (2) FIF-Stadion
Udehold taberdømt
371070
23-04 2022
Kl. 15:30
Mladost IF FC Ballerup Damgårdsparken, Ballerup
1
-
3
371068
24-04 2022
Kl. 14:00
Hareskov IF IF Bytoften (2) Birkevang
Hjemmehold taberdømt
371083 to
28-04 2022
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK (2) B. 1973, Herlev Virum Stadion
2
-
1
371086
to
28-04 2022
Kl. 18:30
FC Ballerup Liria FK Højagerskolen
0
-
3
371088
30-04 2022
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF Hareskov IF Sandet Stadion
371085
30-04 2022
Kl. 13:15
B. 1973, Herlev FIF, Hillerød (3) Elverroad
5
-
0
371087
30-04 2022
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Herlev IF (2) Virum Stadion
2
-
0
371089
30-04 2022
Kl. 15:30
IF Hjorten (2) Værløse BK (1) Skinderskovgård
Hjemmehold taberdømt
371084
30-04 2022
Kl. 16:15
IF Bytoften (2) Mladost IF Gladsaxe skole
2
-
4
371094
07-05 2022
Kl. 11:00
Værløse BK (1) B. 1973, Herlev Værløse Stadion
2
-
2
371092
07-05 2022
Kl. 12:30
Herlev IF (2) FC Ballerup Herlev IF Engen
2
-
7
371096
07-05 2022
Kl. 15:00
FIF, Hillerød (3) Virum-Sorgenfri BK (2) FIF-Stadion Kunstgræs
0
-
1
371093
07-05 2022
Kl. 15:30
Mladost IF Kr. Værløse IF Damgårdsparken, Ballerup
Udehold taberdømt
371095
08-05 2022
Kl. 13:30
Liria FK IF Bytoften (2) Skinderskovgård
2
-
1
371091
08-05 2022
Kl. 14:00
Hareskov IF IF Hjorten (2) Birkevang
371099
to
12-05 2022
Kl. 18:30
FIF, Hillerød (3) Herlev IF (2) FIF-Stadion Kunstgræs
12
-
1
371101
14-05 2022
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF Liria FK Sandet Stadion
Hjemmehold taberdømt
371100
14-05 2022
Kl. 13:30
Virum-Sorgenfri BK (2) Værløse BK (1) Virum Stadion
1
-
0
371097
14-05 2022
Kl. 14:15
IF Bytoften (2) FC Ballerup Gladsaxe skole
4
-
1
371098
14-05 2022
Kl. 15:30
B. 1973, Herlev Hareskov IF Elverroad
Udehold taberdømt
371198
14-05 2022
Kl. 15:30
IF Hjorten (2) Mladost IF Skinderskovgård
Hjemmehold taberdømt
371202
21-05 2022
Kl. 11:00
Værløse BK (1) FIF, Hillerød (3) Værløse Stadion
7
-
0
371200
21-05 2022
Kl. 12:30
Herlev IF (2) IF Bytoften (2) Herlev IF Engen
3
-
1
371201
21-05 2022
Kl. 15:30
Mladost IF B. 1973, Herlev Damgårdsparken, Ballerup
1
-
8
371204
21-05 2022
Kl. 15:30
FC Ballerup Kr. Værløse IF Højagerskolen
Udehold taberdømt
371203
22-05 2022
Kl. 13:30
Liria FK IF Hjorten (2) Skinderskovgård
Udehold taberdømt
371199
22-05 2022
Kl. 14:00
Hareskov IF Virum-Sorgenfri BK (2) Birkevang
Hjemmehold taberdømt
371206
28-05 2022
Kl. 11:00
Værløse BK (1) Herlev IF (2) Værløse Stadion
8
-
0
371225
28-05 2022
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF IF Bytoften (2) Sandet Stadion
Hjemmehold taberdømt
371205
28-05 2022
Kl. 13:00
B. 1973, Herlev Liria FK Elverroad
2
-
3
371223
28-05 2022
Kl. 13:30
FIF, Hillerød (3) Hareskov IF FIF-Stadion
Udehold taberdømt
371224
28-05 2022
Kl. 13:30
Virum-Sorgenfri BK (2) Mladost IF Virum Stadion
3
-
1
370837
28-05 2022
Kl. 15:00
FIF, Hillerød (3) IF Bytoften (2) FIF-Stadion Kunstgræs
4
-
0
371257
28-05 2022
Kl. 15:30
IF Hjorten (2) FC Ballerup Skinderskovgård
Hjemmehold taberdømt
371326
to
02-06 2022
Kl. 18:30
FC Ballerup B. 1973, Herlev Højagerskolen
3
-
2
371327
04-06 2022
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF Herlev IF (2) Sandet Stadion
Hjemmehold taberdømt
371322
04-06 2022
Kl. 15:30
IF Bytoften (2) IF Hjorten (2) Gladsaxe skole
Udehold taberdømt
371324
04-06 2022
Kl. 15:30
Mladost IF FIF, Hillerød (3) Damgårdsparken, Ballerup
5
-
3
370982
04-06 2022
Kl. 16:15
IF Bytoften (2) Værløse BK (1) Gladsaxe skole
Hjemmehold taberdømt
371325
05-06 2022
Kl. 13:30
Liria FK Virum-Sorgenfri BK (2) Skinderskovgård
1
-
1
371323
05-06 2022
Kl. 14:00
Hareskov IF Værløse BK (1) Birkevang
Hjemmehold taberdømt
371334
11-06 2022
Kl. 11:00
Værløse BK (1) Mladost IF Værløse Stadion
2
-
3
371352
11-06 2022
Kl. 11:00
IF Hjorten (2) Kr. Værløse IF Skinderskovgård
371328
11-06 2022
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev IF Bytoften (2) Elverroad Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
371332
11-06 2022
Kl. 12:30
Herlev IF (2) Hareskov IF Herlev IF Engen
Udehold taberdømt
371335
11-06 2022
Kl. 14:30
FIF, Hillerød (3) Liria FK FIF-Stadion Kunstgræs
3
-
6
371351
11-06 2022
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) FC Ballerup Virum Stadion
3
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind