Serie 4, Pulje 4 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
371361
ti10-08 2021
19:00 IF Hjorten (1) Virum-Sorgenfri BK (1) Skinderskovgård
0
-
4
10. aug 2021
19:00
IF Hjorten (1)
0
Virum-Sorgenfri BK (1)
4
371358
to12-08 2021
18:30 Måløv BK Ejby IF 1968 Måløv Idrætspark
2
-
0
12. aug 2021
18:30
Måløv BK
2
Ejby IF 1968
0
371357
14-08 2021
12:00 Jyllinge FC Herlev IF (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
UHT
14. aug 2021
12:00
Jyllinge FC
Herlev IF (1)
UHT
371440
14-08 2021
14:00 FC Whop en Dei Gundsølille SGIF Stenløse Stadion
3
-
2
14. aug 2021
14:00
FC Whop en Dei
3
Gundsølille SGIF
2
371443
14-08 2021
15:30 ØB 90 Grantoften IF Ølstykke Stadion
14. aug 2021
15:30
ØB 90
Grantoften IF
371362
ti17-08 2021
18:30 Stenløse BK LSF Stenløse Stadion
3
-
3
17. aug 2021
18:30
Stenløse BK
3
LSF
3
371497
to19-08 2021
18:15 Ejby IF 1968 IF Hjorten (1) Ejby Friluftscenter
0
-
2
19. aug 2021
18:15
Ejby IF 1968
0
IF Hjorten (1)
2
371481
21-08 2021
11:30 Grantoften IF FC Whop en Dei Grantofteparken
5
-
5
21. aug 2021
11:30
Grantoften IF
5
FC Whop en Dei
5
371501
21-08 2021
13:30 Herlev IF (1) ØB 90 Herlev IF Engen
21. aug 2021
13:30
Herlev IF (1)
ØB 90
371502
21-08 2021
15:30 Virum-Sorgenfri BK (1) Jyllinge FC Virum Stadion
1
-
6
21. aug 2021
15:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
Jyllinge FC
6
371498
ma23-08 2021
18:00 LSF Måløv BK Smørum Idrætscenter
7
-
5
23. aug 2021
18:00
LSF
7
Måløv BK
5
371505
to26-08 2021
18:15 Ejby IF 1968 LSF Ejby Friluftscenter
1
-
2
26. aug 2021
18:15
Ejby IF 1968
1
LSF
2
371528
28-08 2021
11:00 Stenløse BK Grantoften IF Stenløse Stadion
2
-
3
28. aug 2021
11:00
Stenløse BK
2
Grantoften IF
3
371504
28-08 2021
12:00 IF Hjorten (1) Jyllinge FC Skinderskovgård
5
-
2
28. aug 2021
12:00
IF Hjorten (1)
5
Jyllinge FC
2
371529
29-08 2021
13:00 FC Whop en Dei Herlev IF (1) Stenløse Stadion
4
-
1
29. aug 2021
13:00
FC Whop en Dei
4
Herlev IF (1)
1
371503
29-08 2021
15:00 Måløv BK Gundsølille SGIF Måløv Idrætspark
1
-
10
29. aug 2021
15:00
Måløv BK
1
Gundsølille SGIF
10
371774
ti31-08 2021
19:00 ØB 90 Virum-Sorgenfri BK (1) Ølstykke Stadion
3
-
3
31. aug 2021
19:00
ØB 90
3
Virum-Sorgenfri BK (1)
3
371775
04-09 2021
11:30 Grantoften IF Måløv BK Grantofteparken
9
-
0
04. sep 2021
11:30
Grantoften IF
9
Måløv BK
0
371805
04-09 2021
13:00 Gundsølille SGIF Ejby IF 1968 Gundsølillehallen
3
-
2
04. sep 2021
13:00
Gundsølille SGIF
3
Ejby IF 1968
2
371807
04-09 2021
13:30 Herlev IF (1) Stenløse BK Herlev IF Engen
1
-
5
04. sep 2021
13:30
Herlev IF (1)
1
Stenløse BK
5
371776
04-09 2021
14:30 Jyllinge FC ØB 90 Spraglehøj Idrætsanlæg
UHT
04. sep 2021
14:30
Jyllinge FC
ØB 90
UHT
371808
04-09 2021
15:30 Virum-Sorgenfri BK (1) FC Whop en Dei Virum Stadion
4
-
0
04. sep 2021
15:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
4
FC Whop en Dei
0
371777
ti07-09 2021
18:30 LSF IF Hjorten (1) Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
UHT
07. sep 2021
18:30
LSF
IF Hjorten (1)
UHT
371811
to09-09 2021
18:00 Ejby IF 1968 Grantoften IF Ejby Friluftscenter
1
-
4
09. sep 2021
18:00
Ejby IF 1968
1
Grantoften IF
4
371813
11-09 2021
12:00 LSF Gundsølille SGIF Smørum Idrætscenter
1
-
3
11. sep 2021
12:00
LSF
1
Gundsølille SGIF
3
371809
12-09 2021
12:00 Måløv BK Herlev IF (1) Måløv Idrætspark
4
-
2
12. sep 2021
12:00
Måløv BK
4
Herlev IF (1)
2
371814
12-09 2021
13:00 FC Whop en Dei Jyllinge FC Stenløse Stadion
1
-
3
12. sep 2021
13:00
FC Whop en Dei
1
Jyllinge FC
3
371810
ma13-09 2021
17:45 IF Hjorten (1) ØB 90 Skinderskovgård
6
-
2
13. sep 2021
17:45
IF Hjorten (1)
6
ØB 90
2
371815
18-09 2021
11:30 Grantoften IF LSF Grantofteparken
18. sep 2021
11:30
Grantoften IF
LSF
371816
18-09 2021
11:30 Stenløse BK Jyllinge FC Stenløse Stadion
1
-
1
18. sep 2021
11:30
Stenløse BK
1
Jyllinge FC
1
371819
18-09 2021
13:30 Herlev IF (1) Ejby IF 1968 Herlev IF Engen
2
-
1
18. sep 2021
13:30
Herlev IF (1)
2
Ejby IF 1968
1
371820
18-09 2021
15:30 Virum-Sorgenfri BK (1) Måløv BK Virum Stadion
UHT
18. sep 2021
15:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
Måløv BK
UHT
371812
ti21-09 2021
19:45 Stenløse BK Virum-Sorgenfri BK (1) Stenløse Stadion Kunstgræs
1
-
2
21. sep 2021
19:45
Stenløse BK
1
Virum-Sorgenfri BK (1)
2
371817
on22-09 2021
18:00 Gundsølille SGIF IF Hjorten (1) Gundsølillehallen
0
-
3
22. sep 2021
18:00
Gundsølille SGIF
0
IF Hjorten (1)
3
371836
to23-09 2021
19:00 LSF Herlev IF (1) Smørum Idrætscenter
23. sep 2021
19:00
LSF
Herlev IF (1)
371834
25-09 2021
11:00 Ejby IF 1968 Virum-Sorgenfri BK (1) Ejby Friluftscenter
2
-
5
25. sep 2021
11:00
Ejby IF 1968
2
Virum-Sorgenfri BK (1)
5
371835
25-09 2021
11:00 Stenløse BK ØB 90 Stenløse Stadion
UHT
25. sep 2021
11:00
Stenløse BK
ØB 90
UHT
371821
25-09 2021
12:00 Jyllinge FC Måløv BK Spraglehøj Idrætsanlæg
7
-
1
25. sep 2021
12:00
Jyllinge FC
7
Måløv BK
1
371824
25-09 2021
12:00 IF Hjorten (1) FC Whop en Dei Skinderskovgård
8
-
1
25. sep 2021
12:00
IF Hjorten (1)
8
FC Whop en Dei
1
371837
25-09 2021
13:00 Gundsølille SGIF Grantoften IF Gundsølillehallen
3
-
4
25. sep 2021
13:00
Gundsølille SGIF
3
Grantoften IF
4
371499
ti28-09 2021
19:00 Stenløse BK Gundsølille SGIF Stenløse Stadion Kunstgræs
5
-
0
28. sep 2021
19:00
Stenløse BK
5
Gundsølille SGIF
0
371838
to30-09 2021
17:00 Grantoften IF IF Hjorten (1) Grantofteparken
3
-
2
30. sep 2021
17:00
Grantoften IF
3
IF Hjorten (1)
2
371839
02-10 2021
11:00 Ejby IF 1968 Jyllinge FC Ejby Friluftscenter
HHT
02. okt 2021
11:00
Ejby IF 1968
Jyllinge FC
HHT
371842
02-10 2021
13:30 Herlev IF (1) Gundsølille SGIF Herlev IF Engen
1
-
6
02. okt 2021
13:30
Herlev IF (1)
1
Gundsølille SGIF
6
371841
02-10 2021
14:00 ØB 90 Måløv BK Ølstykke Stadion
2
-
2
02. okt 2021
14:00
ØB 90
2
Måløv BK
2
371840
03-10 2021
13:00 FC Whop en Dei Stenløse BK Stenløse Stadion
1
-
6
03. okt 2021
13:00
FC Whop en Dei
1
Stenløse BK
6
371854
ma04-10 2021
18:15 LSF Virum-Sorgenfri BK (1) Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
1
-
7
04. okt 2021
18:15
LSF
1
Virum-Sorgenfri BK (1)
7
371895
on06-10 2021
18:30 Gundsølille SGIF Virum-Sorgenfri BK (1) Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
0
-
10
06. okt 2021
18:30
Gundsølille SGIF
0
Virum-Sorgenfri BK (1)
10
371894
to07-10 2021
19:00 LSF Jyllinge FC Smørum Idrætscenter
0
-
7
07. okt 2021
19:00
LSF
0
Jyllinge FC
7
371893
09-10 2021
11:00 Ejby IF 1968 ØB 90 Ejby Friluftscenter
8
-
1
09. okt 2021
11:00
Ejby IF 1968
8
ØB 90
1
371855
09-10 2021
11:30 Grantoften IF Herlev IF (1) Grantofteparken
09. okt 2021
11:30
Grantoften IF
Herlev IF (1)
371892
09-10 2021
12:00 IF Hjorten (1) Stenløse BK Skinderskovgård
1
-
1
09. okt 2021
12:00
IF Hjorten (1)
1
Stenløse BK
1
371858
10-10 2021
12:00 Måløv BK FC Whop en Dei Måløv Idrætspark
1
-
4
10. okt 2021
12:00
Måløv BK
1
FC Whop en Dei
4
371901
to14-10 2021
19:00 LSF ØB 90 Smørum Idrætscenter
14. okt 2021
19:00
LSF
ØB 90
371899
16-10 2021
11:00 Stenløse BK Måløv BK Stenløse Stadion
UHT
16. okt 2021
11:00
Stenløse BK
Måløv BK
UHT
371902
16-10 2021
15:30 Virum-Sorgenfri BK (1) Grantoften IF Virum Stadion
6
-
2
16. okt 2021
15:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
6
Grantoften IF
2
371900
17-10 2021
13:00 FC Whop en Dei Ejby IF 1968 Stenløse Stadion
8
-
2
17. okt 2021
13:00
FC Whop en Dei
8
Ejby IF 1968
2
371896
17-10 2021
13:30 Gundsølille SGIF Jyllinge FC Gundsølillehallen
1
-
4
17. okt 2021
13:30
Gundsølille SGIF
1
Jyllinge FC
4
371897
ti19-10 2021
18:15 Herlev IF (1) IF Hjorten (1) Herlev IF Stadion (Kunst)
1
-
9
19. okt 2021
18:15
Herlev IF (1)
1
IF Hjorten (1)
9
371906
to21-10 2021
19:00 LSF FC Whop en Dei Smørum Idrætscenter
2
-
6
21. okt 2021
19:00
LSF
2
FC Whop en Dei
6
371904
23-10 2021
11:00 Måløv BK IF Hjorten (1) Måløv Idrætspark
1
-
4
23. okt 2021
11:00
Måløv BK
1
IF Hjorten (1)
4
371905
23-10 2021
11:00 Ejby IF 1968 Stenløse BK Ejby Friluftscenter
5
-
0
23. okt 2021
11:00
Ejby IF 1968
5
Stenløse BK
0
371903
23-10 2021
12:00 Jyllinge FC Grantoften IF Spraglehøj Idrætsanlæg
UMH
23. okt 2021
12:00
Jyllinge FC
Grantoften IF
UMH
371907
23-10 2021
13:00 Gundsølille SGIF ØB 90 Gundsølillehallen
5
-
0
23. okt 2021
13:00
Gundsølille SGIF
5
ØB 90
0
371908
23-10 2021
13:30 Herlev IF (1) Virum-Sorgenfri BK (1) Herlev IF Engen
HHT
23. okt 2021
13:30
Herlev IF (1)
Virum-Sorgenfri BK (1)
HHT
371818
30-10 2021
14:00 ØB 90 FC Whop en Dei Ølstykke Stadion
2
-
4
30. okt 2021
14:00
ØB 90
2
FC Whop en Dei
4
371919
02-04 2022
12:00 LSF Stenløse BK Smørum Idrætscenter
HHT
02. apr 2022
12:00
LSF
Stenløse BK
HHT
371921
02-04 2022
13:30 Herlev IF (1) Jyllinge FC Herlev IF Engen
HHT
02. apr 2022
13:30
Herlev IF (1)
Jyllinge FC
HHT
371918
02-04 2022
15:00 Ejby IF 1968 Måløv BK Ejby Friluftscenter
UHT
02. apr 2022
15:00
Ejby IF 1968
Måløv BK
UHT
371917
02-04 2022
15:30 Grantoften IF ØB 90 Grantofteparken
02. apr 2022
15:30
Grantoften IF
ØB 90
371922
02-04 2022
16:00 Virum-Sorgenfri BK (1) IF Hjorten (1) Virum Stadion
3
-
4
02. apr 2022
16:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
3
IF Hjorten (1)
4
371923
09-04 2022
12:00 Jyllinge FC Virum-Sorgenfri BK (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
1
09. apr 2022
12:00
Jyllinge FC
1
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
371926
09-04 2022
13:00 IF Hjorten (1) Ejby IF 1968 Skinderskovgård
2
-
0
09. apr 2022
13:00
IF Hjorten (1)
2
Ejby IF 1968
0
371924
09-04 2022
14:30 Måløv BK LSF Måløv Idrætspark
UHT
09. apr 2022
14:30
Måløv BK
LSF
UHT
371931
09-04 2022
15:30 ØB 90 Herlev IF (1) Ølstykke Stadion
09. apr 2022
15:30
ØB 90
Herlev IF (1)
371929
10-04 2022
13:00 Gundsølille SGIF Stenløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
1
-
2
10. apr 2022
13:00
Gundsølille SGIF
1
Stenløse BK
2
371930
10-04 2022
13:00 FC Whop en Dei Grantoften IF Stenløse Stadion
UHT
10. apr 2022
13:00
FC Whop en Dei
Grantoften IF
UHT
371937
16-04 2022
12:00 Grantoften IF Stenløse BK Grantofteparken
HHT
16. apr 2022
12:00
Grantoften IF
Stenløse BK
HHT
371938
16-04 2022
12:00 Jyllinge FC IF Hjorten (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
2
16. apr 2022
12:00
Jyllinge FC
1
IF Hjorten (1)
2
371939
16-04 2022
12:00 LSF Ejby IF 1968 Smørum Idrætscenter
HHT
16. apr 2022
12:00
LSF
Ejby IF 1968
HHT
371941
16-04 2022
13:30 Herlev IF (1) FC Whop en Dei Herlev IF Engen
HHT
16. apr 2022
13:30
Herlev IF (1)
FC Whop en Dei
HHT
372003
16-04 2022
15:30 Virum-Sorgenfri BK (1) ØB 90 Virum Stadion
UHT
16. apr 2022
15:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
ØB 90
UHT
372041
23-04 2022
11:00 Stenløse BK Herlev IF (1) Stenløse Stadion
UHT
23. apr 2022
11:00
Stenløse BK
Herlev IF (1)
UHT
372016
23-04 2022
12:00 Måløv BK Grantoften IF Måløv Idrætspark
UHT
23. apr 2022
12:00
Måløv BK
Grantoften IF
UHT
372018
23-04 2022
12:00 IF Hjorten (1) LSF Skinderskovgård
UHT
23. apr 2022
12:00
IF Hjorten (1)
LSF
UHT
372040
23-04 2022
13:30 Ejby IF 1968 Gundsølille SGIF Ejby Friluftscenter
2
-
3
23. apr 2022
13:30
Ejby IF 1968
2
Gundsølille SGIF
3
372063
23-04 2022
15:30 ØB 90 Jyllinge FC Ølstykke Stadion
HHT
23. apr 2022
15:30
ØB 90
Jyllinge FC
HHT
372042
24-04 2022
13:00 FC Whop en Dei Virum-Sorgenfri BK (1) Stenløse Stadion
1
-
1
24. apr 2022
13:00
FC Whop en Dei
1
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
372105
30-04 2022
11:00 Virum-Sorgenfri BK (1) Stenløse BK Virum Stadion
5
-
2
30. apr 2022
11:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
5
Stenløse BK
2
372074
30-04 2022
12:00 Grantoften IF Ejby IF 1968 Grantofteparken
HHT
30. apr 2022
12:00
Grantoften IF
Ejby IF 1968
HHT
372101
30-04 2022
12:00 Jyllinge FC FC Whop en Dei Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
2
30. apr 2022
12:00
Jyllinge FC
2
FC Whop en Dei
2
372102
30-04 2022
13:00 Gundsølille SGIF LSF Gundsølillehallen
UHT
30. apr 2022
13:00
Gundsølille SGIF
LSF
UHT
372104
30-04 2022
13:30 Herlev IF (1) Måløv BK Herlev IF Engen
HHT
30. apr 2022
13:30
Herlev IF (1)
Måløv BK
HHT
372103
30-04 2022
15:30 ØB 90 IF Hjorten (1) Ølstykke Stadion
HHT
30. apr 2022
15:30
ØB 90
IF Hjorten (1)
HHT
371920
on04-05 2022
18:30 Gundsølille SGIF FC Whop en Dei Gundsølillehallen
1
-
2
04. maj 2022
18:30
Gundsølille SGIF
1
FC Whop en Dei
2
372106
07-05 2022
12:00 Måløv BK Virum-Sorgenfri BK (1) Måløv Idrætspark
0
-
6
07. maj 2022
12:00
Måløv BK
0
Virum-Sorgenfri BK (1)
6
372107
07-05 2022
12:00 IF Hjorten (1) Gundsølille SGIF Skinderskovgård
0
-
0
07. maj 2022
12:00
IF Hjorten (1)
0
Gundsølille SGIF
0
372109
07-05 2022
12:00 Jyllinge FC Stenløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg
3
-
1
07. maj 2022
12:00
Jyllinge FC
3
Stenløse BK
1
372110
07-05 2022
14:00 LSF Grantoften IF Smørum Idrætscenter
07. maj 2022
14:00
LSF
Grantoften IF
372108
07-05 2022
15:00 Ejby IF 1968 Herlev IF (1) Ejby Friluftscenter
UHT
07. maj 2022
15:00
Ejby IF 1968
Herlev IF (1)
UHT
372113
08-05 2022
13:00 FC Whop en Dei ØB 90 Stenløse Stadion
UHT
08. maj 2022
13:00
FC Whop en Dei
ØB 90
UHT
372114
14-05 2022
12:00 Grantoften IF Gundsølille SGIF Grantofteparken
HHT
14. maj 2022
12:00
Grantoften IF
Gundsølille SGIF
HHT
372153
14-05 2022
12:00 Måløv BK Jyllinge FC Måløv Idrætspark
2
-
6
14. maj 2022
12:00
Måløv BK
2
Jyllinge FC
6
372156
14-05 2022
13:30 Herlev IF (1) LSF Herlev IF Engen
14. maj 2022
13:30
Herlev IF (1)
LSF
372203
14-05 2022
15:30 Virum-Sorgenfri BK (1) Ejby IF 1968 Virum Stadion
10
-
0
14. maj 2022
15:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
10
Ejby IF 1968
0
372155
14-05 2022
15:30 ØB 90 Stenløse BK Ølstykke Stadion
HHT
14. maj 2022
15:30
ØB 90
Stenløse BK
HHT
371940
on18-05 2022
18:30 Gundsølille SGIF Måløv BK Gundsølillehallen
0
-
5
18. maj 2022
18:30
Gundsølille SGIF
0
Måløv BK
5
372244
21-05 2022
12:00 IF Hjorten (1) Grantoften IF Skinderskovgård
UHT
21. maj 2022
12:00
IF Hjorten (1)
Grantoften IF
UHT
372246
21-05 2022
12:00 Jyllinge FC Ejby IF 1968 Spraglehøj Idrætsanlæg
9
-
2
21. maj 2022
12:00
Jyllinge FC
9
Ejby IF 1968
2
372248
21-05 2022
12:00 LSF Virum-Sorgenfri BK (1) Smørum Idrætscenter
HHT
21. maj 2022
12:00
LSF
Virum-Sorgenfri BK (1)
HHT
372262
21-05 2022
14:00 Gundsølille SGIF Herlev IF (1) Gundsølillehallen
UHT
21. maj 2022
14:00
Gundsølille SGIF
Herlev IF (1)
UHT
372204
22-05 2022
12:00 Måløv BK ØB 90 Måløv Idrætspark
UHT
22. maj 2022
12:00
Måløv BK
ØB 90
UHT
372299
ti24-05 2022
19:00 Stenløse BK IF Hjorten (1) Stenløse Stadion
2
-
2
24. maj 2022
19:00
Stenløse BK
2
IF Hjorten (1)
2
372154
on25-05 2022
19:00 FC Whop en Dei IF Hjorten (1) Stenløse Stadion
6
-
1
25. maj 2022
19:00
FC Whop en Dei
6
IF Hjorten (1)
1
372298
28-05 2022
12:00 Jyllinge FC LSF Spraglehøj Idrætsanlæg
UHT
28. maj 2022
12:00
Jyllinge FC
LSF
UHT
372444
28-05 2022
13:30 Herlev IF (1) Grantoften IF Herlev IF Engen
28. maj 2022
13:30
Herlev IF (1)
Grantoften IF
372437
28-05 2022
15:30 ØB 90 Ejby IF 1968 Ølstykke Stadion
HHT
28. maj 2022
15:30
ØB 90
Ejby IF 1968
HHT
372247
on01-06 2022
19:00 Stenløse BK FC Whop en Dei Stenløse Stadion
2
-
2
01. jun 2022
19:00
Stenløse BK
2
FC Whop en Dei
2
372459
04-06 2022
12:00 Grantoften IF Virum-Sorgenfri BK (1) Grantofteparken
HHT
04. jun 2022
12:00
Grantoften IF
Virum-Sorgenfri BK (1)
HHT
372460
04-06 2022
12:00 Måløv BK Stenløse BK Måløv Idrætspark
1
-
3
04. jun 2022
12:00
Måløv BK
1
Stenløse BK
3
372462
04-06 2022
12:00 LSF ØB 90 Smørum Idrætscenter
04. jun 2022
12:00
LSF
ØB 90
372493
04-06 2022
12:00 Jyllinge FC Gundsølille SGIF Spraglehøj Idrætsanlæg
4
-
3
04. jun 2022
12:00
Jyllinge FC
4
Gundsølille SGIF
3
372495
04-06 2022
13:30 Herlev IF (1) IF Hjorten (1) Herlev IF Engen
HHT
04. jun 2022
13:30
Herlev IF (1)
IF Hjorten (1)
HHT
372501
ti07-06 2022
19:00 IF Hjorten (1) Måløv BK Skinderskovgård
2
-
1
07. jun 2022
19:00
IF Hjorten (1)
2
Måløv BK
1
372461
on08-06 2022
19:00 Ejby IF 1968 FC Whop en Dei Ejby Friluftscenter
2
-
7
08. jun 2022
19:00
Ejby IF 1968
2
FC Whop en Dei
7
372502
11-06 2022
11:00 Stenløse BK Ejby IF 1968 Stenløse Stadion
UHT
11. jun 2022
11:00
Stenløse BK
Ejby IF 1968
UHT
372503
11-06 2022
11:00 FC Whop en Dei LSF Stenløse Stadion
UHT
11. jun 2022
11:00
FC Whop en Dei
LSF
UHT
372554
11-06 2022
11:00 ØB 90 Gundsølille SGIF Ølstykke Stadion
HHT
11. jun 2022
11:00
ØB 90
Gundsølille SGIF
HHT
372722
11-06 2022
11:00 Virum-Sorgenfri BK (1) Herlev IF (1) Virum Stadion
UHT
11. jun 2022
11:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Herlev IF (1)
UHT
372458
11-06 2022
11:00 Virum-Sorgenfri BK (1) Gundsølille SGIF Virum Stadion
4
-
1
11. jun 2022
11:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
4
Gundsølille SGIF
1
372500
11-06 2022
12:00 Grantoften IF Jyllinge FC Grantofteparken
HHT
11. jun 2022
12:00
Grantoften IF
Jyllinge FC
HHT
372435
11-06 2022
13:00 FC Whop en Dei Måløv BK Stenløse Stadion
5
-
0
11. jun 2022
13:00
FC Whop en Dei
5
Måløv BK
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind