MENU

Serie 4, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
371361 ti
10-08 2021
Kl. 19:00
IF Hjorten (1) Virum-Sorgenfri BK (1) Skinderskovgård
0
-
4
371358 to
12-08 2021
Kl. 18:30
Måløv BK Ejby IF 1968 Måløv Idrætspark
2
-
0
371357
14-08 2021
Kl. 12:00
Jyllinge FC Herlev IF (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
371440
14-08 2021
Kl. 14:00
FC Whop en Dei Gundsølille SGIF Stenløse Stadion
3
-
2
371443
14-08 2021
Kl. 15:30
ØB 90 Grantoften IF Ølstykke Stadion
371362
ti
17-08 2021
Kl. 18:30
Stenløse BK LSF Stenløse Stadion
3
-
3
371497 to
19-08 2021
Kl. 18:15
Ejby IF 1968 IF Hjorten (1) Ejby Friluftscenter
0
-
2
371481
21-08 2021
Kl. 11:30
Grantoften IF FC Whop en Dei Grantofteparken
5
-
5
371501
21-08 2021
Kl. 13:30
Herlev IF (1) ØB 90 Herlev IF Engen
371502
21-08 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) Jyllinge FC Virum Stadion
1
-
6
371498 ma
23-08 2021
Kl. 18:00
LSF Måløv BK Smørum Idrætscenter
7
-
5
371505 to
26-08 2021
Kl. 18:15
Ejby IF 1968 LSF Ejby Friluftscenter
1
-
2
371528
28-08 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Grantoften IF Stenløse Stadion
2
-
3
371504
28-08 2021
Kl. 12:00
IF Hjorten (1) Jyllinge FC Skinderskovgård
5
-
2
371529
29-08 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Herlev IF (1) Stenløse Stadion
4
-
1
371503
29-08 2021
Kl. 15:00
Måløv BK Gundsølille SGIF Måløv Idrætspark
1
-
10
371774 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
ØB 90 Virum-Sorgenfri BK (1) Ølstykke Stadion
3
-
3
371775
04-09 2021
Kl. 11:30
Grantoften IF Måløv BK Grantofteparken
9
-
0
371805
04-09 2021
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF Ejby IF 1968 Gundsølillehallen
3
-
2
371807
04-09 2021
Kl. 13:30
Herlev IF (1) Stenløse BK Herlev IF Engen
1
-
5
371776
04-09 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC ØB 90 Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
371808
04-09 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) FC Whop en Dei Virum Stadion
4
-
0
371777
ti
07-09 2021
Kl. 18:30
LSF IF Hjorten (1) Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
Udehold taberdømt
371811
to
09-09 2021
Kl. 18:00
Ejby IF 1968 Grantoften IF Ejby Friluftscenter
1
-
4
371813
11-09 2021
Kl. 12:00
LSF Gundsølille SGIF Smørum Idrætscenter
1
-
3
371809
12-09 2021
Kl. 12:00
Måløv BK Herlev IF (1) Måløv Idrætspark
4
-
2
371814
12-09 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Jyllinge FC Stenløse Stadion
1
-
3
371810 ma
13-09 2021
Kl. 17:45
IF Hjorten (1) ØB 90 Skinderskovgård
6
-
2
371815
18-09 2021
Kl. 11:30
Grantoften IF LSF Grantofteparken
371816
18-09 2021
Kl. 11:30
Stenløse BK Jyllinge FC Stenløse Stadion
1
-
1
371819
18-09 2021
Kl. 13:30
Herlev IF (1) Ejby IF 1968 Herlev IF Engen
2
-
1
371820
18-09 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) Måløv BK Virum Stadion
Udehold taberdømt
371812
ti
21-09 2021
Kl. 19:45
Stenløse BK Virum-Sorgenfri BK (1) Stenløse Stadion Kunstgræs
1
-
2
371817
on
22-09 2021
Kl. 18:00
Gundsølille SGIF IF Hjorten (1) Gundsølillehallen
0
-
3
371836 to
23-09 2021
Kl. 19:00
LSF Herlev IF (1) Smørum Idrætscenter
371834
25-09 2021
Kl. 11:00
Ejby IF 1968 Virum-Sorgenfri BK (1) Ejby Friluftscenter
2
-
5
371835
25-09 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK ØB 90 Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
371821
25-09 2021
Kl. 12:00
Jyllinge FC Måløv BK Spraglehøj Idrætsanlæg
7
-
1
371824
25-09 2021
Kl. 12:00
IF Hjorten (1) FC Whop en Dei Skinderskovgård
8
-
1
371837
25-09 2021
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF Grantoften IF Gundsølillehallen
3
-
4
371499
ti
28-09 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Gundsølille SGIF Stenløse Stadion Kunstgræs
5
-
0
371838
to
30-09 2021
Kl. 17:00
Grantoften IF IF Hjorten (1) Grantofteparken
3
-
2
371839
02-10 2021
Kl. 11:00
Ejby IF 1968 Jyllinge FC Ejby Friluftscenter
Hjemmehold taberdømt
371842
02-10 2021
Kl. 13:30
Herlev IF (1) Gundsølille SGIF Herlev IF Engen
1
-
6
371841
02-10 2021
Kl. 14:00
ØB 90 Måløv BK Ølstykke Stadion
2
-
2
371840
03-10 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Stenløse BK Stenløse Stadion
1
-
6
371854 ma
04-10 2021
Kl. 18:15
LSF Virum-Sorgenfri BK (1) Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
1
-
7
371895
on
06-10 2021
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF Virum-Sorgenfri BK (1) Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
0
-
10
371894
to
07-10 2021
Kl. 19:00
LSF Jyllinge FC Smørum Idrætscenter
0
-
7
371893
09-10 2021
Kl. 11:00
Ejby IF 1968 ØB 90 Ejby Friluftscenter
8
-
1
371855
09-10 2021
Kl. 11:30
Grantoften IF Herlev IF (1) Grantofteparken
371892
09-10 2021
Kl. 12:00
IF Hjorten (1) Stenløse BK Skinderskovgård
1
-
1
371858
10-10 2021
Kl. 12:00
Måløv BK FC Whop en Dei Måløv Idrætspark
1
-
4
371901 to
14-10 2021
Kl. 19:00
LSF ØB 90 Smørum Idrætscenter
371899
16-10 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Måløv BK Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
371902
16-10 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) Grantoften IF Virum Stadion
6
-
2
371900
17-10 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Ejby IF 1968 Stenløse Stadion
8
-
2
371896
17-10 2021
Kl. 13:30
Gundsølille SGIF Jyllinge FC Gundsølillehallen
1
-
4
371897 ti
19-10 2021
Kl. 18:15
Herlev IF (1) IF Hjorten (1) Herlev IF Stadion (Kunst)
1
-
9
371906 to
21-10 2021
Kl. 19:00
LSF FC Whop en Dei Smørum Idrætscenter
2
-
6
371904
23-10 2021
Kl. 11:00
Måløv BK IF Hjorten (1) Måløv Idrætspark
1
-
4
371905
23-10 2021
Kl. 11:00
Ejby IF 1968 Stenløse BK Ejby Friluftscenter
5
-
0
371903
23-10 2021
Kl. 12:00
Jyllinge FC Grantoften IF Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
371907
23-10 2021
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF ØB 90 Gundsølillehallen
5
-
0
371908
23-10 2021
Kl. 13:30
Herlev IF (1) Virum-Sorgenfri BK (1) Herlev IF Engen
Hjemmehold taberdømt
371818
30-10 2021
Kl. 14:00
ØB 90 FC Whop en Dei Ølstykke Stadion
2
-
4
371919
02-04 2022
Kl. 12:00
LSF Stenløse BK Smørum Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
371921
02-04 2022
Kl. 13:30
Herlev IF (1) Jyllinge FC Herlev IF Engen
Hjemmehold taberdømt
371918
02-04 2022
Kl. 15:00
Ejby IF 1968 Måløv BK Ejby Friluftscenter
Udehold taberdømt
371917
02-04 2022
Kl. 15:30
Grantoften IF ØB 90 Grantofteparken
371922
02-04 2022
Kl. 16:00
Virum-Sorgenfri BK (1) IF Hjorten (1) Virum Stadion
3
-
4
371923
09-04 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC Virum-Sorgenfri BK (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
1
371926
09-04 2022
Kl. 13:00
IF Hjorten (1) Ejby IF 1968 Skinderskovgård
2
-
0
371924
09-04 2022
Kl. 14:30
Måløv BK LSF Måløv Idrætspark
Udehold taberdømt
371931
09-04 2022
Kl. 15:30
ØB 90 Herlev IF (1) Ølstykke Stadion
371929
10-04 2022
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF Stenløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
1
-
2
371930
10-04 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Grantoften IF Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
371937
16-04 2022
Kl. 12:00
Grantoften IF Stenløse BK Grantofteparken
Hjemmehold taberdømt
371938
16-04 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC IF Hjorten (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
2
371939
16-04 2022
Kl. 12:00
LSF Ejby IF 1968 Smørum Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
371941
16-04 2022
Kl. 13:30
Herlev IF (1) FC Whop en Dei Herlev IF Engen
Hjemmehold taberdømt
372003
16-04 2022
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) ØB 90 Virum Stadion
Udehold taberdømt
372041
23-04 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Herlev IF (1) Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
372016
23-04 2022
Kl. 12:00
Måløv BK Grantoften IF Måløv Idrætspark
Udehold taberdømt
372018
23-04 2022
Kl. 12:00
IF Hjorten (1) LSF Skinderskovgård
Udehold taberdømt
372040
23-04 2022
Kl. 13:30
Ejby IF 1968 Gundsølille SGIF Ejby Friluftscenter
2
-
3
372063
23-04 2022
Kl. 15:30
ØB 90 Jyllinge FC Ølstykke Stadion
Hjemmehold taberdømt
372042
24-04 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Virum-Sorgenfri BK (1) Stenløse Stadion
1
-
1
372105
30-04 2022
Kl. 11:00
Virum-Sorgenfri BK (1) Stenløse BK Virum Stadion
5
-
2
372074
30-04 2022
Kl. 12:00
Grantoften IF Ejby IF 1968 Grantofteparken
Hjemmehold taberdømt
372101
30-04 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC FC Whop en Dei Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
2
372102
30-04 2022
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF LSF Gundsølillehallen
Udehold taberdømt
372104
30-04 2022
Kl. 13:30
Herlev IF (1) Måløv BK Herlev IF Engen
Hjemmehold taberdømt
372103
30-04 2022
Kl. 15:30
ØB 90 IF Hjorten (1) Ølstykke Stadion
Hjemmehold taberdømt
371920
on
04-05 2022
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF FC Whop en Dei Gundsølillehallen
1
-
2
372106
07-05 2022
Kl. 12:00
Måløv BK Virum-Sorgenfri BK (1) Måløv Idrætspark
0
-
6
372107
07-05 2022
Kl. 12:00
IF Hjorten (1) Gundsølille SGIF Skinderskovgård
0
-
0
372109
07-05 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC Stenløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg
3
-
1
372110
07-05 2022
Kl. 14:00
LSF Grantoften IF Smørum Idrætscenter
372108
07-05 2022
Kl. 15:00
Ejby IF 1968 Herlev IF (1) Ejby Friluftscenter
Udehold taberdømt
372113
08-05 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei ØB 90 Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
372114
14-05 2022
Kl. 12:00
Grantoften IF Gundsølille SGIF Grantofteparken
Hjemmehold taberdømt
372153
14-05 2022
Kl. 12:00
Måløv BK Jyllinge FC Måløv Idrætspark
2
-
6
372156
14-05 2022
Kl. 13:30
Herlev IF (1) LSF Herlev IF Engen
372203
14-05 2022
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) Ejby IF 1968 Virum Stadion
10
-
0
372155
14-05 2022
Kl. 15:30
ØB 90 Stenløse BK Ølstykke Stadion
Hjemmehold taberdømt
371940 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF Måløv BK Gundsølillehallen
0
-
5
372244
21-05 2022
Kl. 12:00
IF Hjorten (1) Grantoften IF Skinderskovgård
Udehold taberdømt
372246
21-05 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC Ejby IF 1968 Spraglehøj Idrætsanlæg
9
-
2
372248
21-05 2022
Kl. 12:00
LSF Virum-Sorgenfri BK (1) Smørum Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
372262
21-05 2022
Kl. 14:00
Gundsølille SGIF Herlev IF (1) Gundsølillehallen
Udehold taberdømt
372204
22-05 2022
Kl. 12:00
Måløv BK ØB 90 Måløv Idrætspark
Udehold taberdømt
372299
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Stenløse BK IF Hjorten (1) Stenløse Stadion
2
-
2
372154 on
25-05 2022
Kl. 19:00
FC Whop en Dei IF Hjorten (1) Stenløse Stadion
6
-
1
372298
28-05 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC LSF Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
372444
28-05 2022
Kl. 13:30
Herlev IF (1) Grantoften IF Herlev IF Engen
372437
28-05 2022
Kl. 15:30
ØB 90 Ejby IF 1968 Ølstykke Stadion
Hjemmehold taberdømt
372247 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Stenløse BK FC Whop en Dei Stenløse Stadion
2
-
2
372459
04-06 2022
Kl. 12:00
Grantoften IF Virum-Sorgenfri BK (1) Grantofteparken
Hjemmehold taberdømt
372460
04-06 2022
Kl. 12:00
Måløv BK Stenløse BK Måløv Idrætspark
1
-
3
372462
04-06 2022
Kl. 12:00
LSF ØB 90 Smørum Idrætscenter
372493
04-06 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC Gundsølille SGIF Spraglehøj Idrætsanlæg
4
-
3
372495
04-06 2022
Kl. 13:30
Herlev IF (1) IF Hjorten (1) Herlev IF Engen
Hjemmehold taberdømt
372501 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
IF Hjorten (1) Måløv BK Skinderskovgård
2
-
1
372461 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 FC Whop en Dei Ejby Friluftscenter
2
-
7
372502
11-06 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Ejby IF 1968 Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
372503
11-06 2022
Kl. 11:00
FC Whop en Dei LSF Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
372554
11-06 2022
Kl. 11:00
ØB 90 Gundsølille SGIF Ølstykke Stadion
Hjemmehold taberdømt
372722
11-06 2022
Kl. 11:00
Virum-Sorgenfri BK (1) Herlev IF (1) Virum Stadion
Udehold taberdømt
372458
11-06 2022
Kl. 11:00
Virum-Sorgenfri BK (1) Gundsølille SGIF Virum Stadion
4
-
1
372500
11-06 2022
Kl. 12:00
Grantoften IF Jyllinge FC Grantofteparken
Hjemmehold taberdømt
372435
11-06 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Måløv BK Stenløse Stadion
5
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind