MENU

Serie 4, Pulje 5 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
372804
14-08 2021
Kl. 11:00
FC Lejre Havdrup GI Osted Stadion
3
-
0
372723
14-08 2021
Kl. 11:30
Islev BK Rosenhøj BK (1) Espelundens Idrætsanlæg
1
-
1
372725
14-08 2021
Kl. 12:00
Kirke Hyllinge IF Svogerslev BK Kirke Hyllinge Stadion
0
-
7
372724
14-08 2021
Kl. 14:00
VG Fodbold Røde Stjerne BK Ramsøhallen
1
-
2
372802
15-08 2021
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) Bramsnæs FB Ishøj Idrætscenter
5
-
3
372833
21-08 2021
Kl. 11:30
Svogerslev BK Islev BK Svogerslev Idrætspark
3
-
0
372831
21-08 2021
Kl. 12:30
Havdrup GI FC Ishøj (2) Havdrup Idrætscenter
Udehold taberdømt
372810
21-08 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Kirke Hyllinge IF Roskilde IC (Darup)
0
-
0
372811
21-08 2021
Kl. 13:00
Bramsnæs FB VG Fodbold Bramsnæsvighallen
1
-
4
372808
21-08 2021
Kl. 15:30
Solrød FC FC Lejre Solrød Idrætscenter
1
-
2
372832
22-08 2021
Kl. 13:00
Rosenhøj BK (1) Gevninge IF Avedøre Stadion
2
-
1
373154
on
25-08 2021
Kl. 18:30
Røde Stjerne BK Bramsnæs FB Roskilde IC (Darup)
2
-
2
373239
28-08 2021
Kl. 14:00
Gevninge IF Svogerslev BK Trælleruphallen
0
-
3
372838
28-08 2021
Kl. 15:00
Kirke Hyllinge IF Islev BK Kirke Hyllinge Stadion
1
-
6
373237
29-08 2021
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) Solrød FC Ishøj Idrætscenter
1
-
1
373238
29-08 2021
Kl. 11:00
FC Lejre Rosenhøj BK (1) Osted Stadion
1
-
2
372837
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
VG Fodbold Havdrup GI Viby Idrætsanlæg
2
-
3
373254
04-09 2021
Kl. 11:00
Rosenhøj BK (1) FC Ishøj (2) Avedøre Stadion
2
-
5
373248
04-09 2021
Kl. 11:30
Islev BK Gevninge IF Espelundens Idrætsanlæg
2
-
1
373255
04-09 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK FC Lejre Svogerslev Idrætspark
1
-
4
373252
04-09 2021
Kl. 13:00
Bramsnæs FB Kirke Hyllinge IF Bramsnæsvighallen
0
-
2
373253
05-09 2021
Kl. 12:30
Havdrup GI Røde Stjerne BK Havdrup Idrætscenter
0
-
0
373240
05-09 2021
Kl. 14:30
Solrød FC VG Fodbold Solrød Idrætscenter
7
-
0
373310
11-09 2021
Kl. 11:00
FC Lejre Islev BK Osted Stadion
4
-
2
373260
11-09 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Solrød FC Roskilde IC (Darup)
0
-
4
373256
11-09 2021
Kl. 14:00
VG Fodbold Rosenhøj BK (1) Ramsøhallen
0
-
5
373259
11-09 2021
Kl. 15:00
Kirke Hyllinge IF Gevninge IF Kirke Hyllinge Stadion
3
-
1
373261
12-09 2021
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) Svogerslev BK Ishøj Idrætscenter
3
-
1
373317
18-09 2021
Kl. 11:00
Rosenhøj BK (1) Røde Stjerne BK Sønderkærskolen
4
-
0
373314
18-09 2021
Kl. 11:30
Islev BK FC Ishøj (2) Espelundens Idrætsanlæg
3
-
2
373318
18-09 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK VG Fodbold Svogerslev Idrætspark
4
-
3
373315
18-09 2021
Kl. 12:30
Havdrup GI Kirke Hyllinge IF Havdrup Idrætscenter
0
-
3
373316
18-09 2021
Kl. 14:00
Gevninge IF FC Lejre Trælleruphallen
0
-
7
373313
18-09 2021
Kl. 15:30
Solrød FC Bramsnæs FB Solrød Idrætscenter
1
-
1
373654
25-09 2021
Kl. 12:30
Havdrup GI Solrød FC Havdrup Idrætscenter
1
-
5
373399
25-09 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Svogerslev BK Roskilde IC (Darup)
0
-
6
373559
25-09 2021
Kl. 13:00
Bramsnæs FB Rosenhøj BK (1) Bramsnæsvighallen
2
-
3
373321
25-09 2021
Kl. 14:00
VG Fodbold Islev BK Viby Idrætsanlæg
1
-
4
373322
25-09 2021
Kl. 15:00
FC Lejre Kirke Hyllinge IF Osted Stadion
6
-
0
373556
26-09 2021
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) Gevninge IF Ishøj Idrætscenter
5
-
0
404058
ti
28-09 2021
Kl. 19:00
FC Lejre Bramsnæs FB Osted Stadion, kunst
3
-
0
375459
02-10 2021
Kl. 11:00
Rosenhøj BK (1) Havdrup GI Avedøre Stadion
2
-
1
373656
02-10 2021
Kl. 11:30
Islev BK Røde Stjerne BK Espelundens Idrætsanlæg
7
-
1
390894
02-10 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK Bramsnæs FB Svogerslev Idrætspark
3
-
1
388036
02-10 2021
Kl. 14:00
Gevninge IF VG Fodbold Trælleruphallen
2
-
8
373655
02-10 2021
Kl. 15:30
Solrød FC Kirke Hyllinge IF Solrød Idrætscenter
6
-
0
387756
03-10 2021
Kl. 11:00
FC Lejre FC Ishøj (2) Osted Stadion
9
-
0
392846
09-10 2021
Kl. 12:30
Havdrup GI Svogerslev BK Havdrup Idrætscenter
1
-
1
392213
09-10 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Gevninge IF Roskilde IC (Darup)
Udehold taberdømt
392843
09-10 2021
Kl. 13:00
Bramsnæs FB Islev BK Bramsnæsvighallen
1
-
3
375444
09-10 2021
Kl. 14:00
VG Fodbold FC Lejre Viby Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
375445
09-10 2021
Kl. 15:00
Kirke Hyllinge IF FC Ishøj (2) Kirke Hyllinge Stadion
0
-
5
390895
09-10 2021
Kl. 15:00
Solrød FC Rosenhøj BK (1) Solrød Idrætscenter
6
-
0
394531
ti
12-10 2021
Kl. 18:30
FC Lejre Røde Stjerne BK Osted Stadion
5
-
1
373286 ti
12-10 2021
Kl. 18:45
Havdrup GI Bramsnæs FB Solrød Idrætscenter
0
-
3
393048
16-10 2021
Kl. 11:30
Islev BK Havdrup GI Espelundens Idrætsanlæg
8
-
2
404037
16-10 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK Solrød FC Svogerslev Idrætspark
1
-
3
403766
16-10 2021
Kl. 14:00
Gevninge IF Bramsnæs FB Trælleruphallen
2
-
2
393906
16-10 2021
Kl. 15:00
Kirke Hyllinge IF Rosenhøj BK (1) Kirke Hyllinge Stadion
Hjemmehold taberdømt
394528
17-10 2021
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) VG Fodbold Ishøj Idrætscenter
8
-
3
404060
23-10 2021
Kl. 11:00
Rosenhøj BK (1) Svogerslev BK Sønderkærskolen
1
-
2
404038
23-10 2021
Kl. 12:30
Solrød FC Islev BK Solrød Idrætscenter
4
-
0
404059
23-10 2021
Kl. 12:30
Havdrup GI Gevninge IF Solrød Idrætscenter
2
-
0
404041
23-10 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK FC Ishøj (2) Roskilde IC (Darup)
1
-
2
404040
23-10 2021
Kl. 14:00
VG Fodbold Kirke Hyllinge IF Viby Idrætsanlæg
1
-
4
372805
30-10 2021
Kl. 14:00
Gevninge IF Solrød FC Trælleruphallen
1
-
5
404065
02-04 2022
Kl. 11:00
Rosenhøj BK (1) Islev BK Avedøre Stadion
3
-
0
410152
02-04 2022
Kl. 11:30
Svogerslev BK Kirke Hyllinge IF Svogerslev Idrætspark kunst
4
-
2
404064
02-04 2022
Kl. 12:30
Havdrup GI FC Lejre Havdrup Idrætscenter kunstgræs
0
-
7
404063
02-04 2022
Kl. 13:00
Bramsnæs FB FC Ishøj (2) Bramsnæsvighallen
1
-
1
404061
03-04 2022
Kl. 14:30
Solrød FC Gevninge IF Solrød Idrætscenter
3
-
0
404062
ti
05-04 2022
Kl. 20:00
VG Fodbold Røde Stjerne BK Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
0
-
3
410154 fr
08-04 2022
Kl. 19:00
VG Fodbold Bramsnæs FB Viby Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
410157
09-04 2022
Kl. 11:00
FC Lejre Solrød FC Osted Stadion
1
-
1
410153
09-04 2022
Kl. 12:00
Islev BK Svogerslev BK Espelundens Idrætsanlæg
2
-
4
410155
09-04 2022
Kl. 15:00
Kirke Hyllinge IF Røde Stjerne BK Kirke Hyllinge Stadion
0
-
1
410156
10-04 2022
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) Havdrup GI Ishøj Idrætscenter
5
-
0
410162 to
14-04 2022
Kl. 13:00
Havdrup GI VG Fodbold Havdrup Idrætscenter kunstgræs
Udehold taberdømt
410160
16-04 2022
Kl. 12:00
Islev BK Kirke Hyllinge IF Espelundens Idrætsanlæg
3
-
1
410164
16-04 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK Gevninge IF Svogerslev Idrætspark kunst
Udehold taberdømt
410159
17-04 2022
Kl. 13:00
Solrød FC FC Ishøj (2) Solrød Idrætscenter
4
-
0
410161
17-04 2022
Kl. 14:00
Bramsnæs FB Røde Stjerne BK Bramsnæsvighallen
4
-
1
410163
on
20-04 2022
Kl. 18:30
Rosenhøj BK (1) FC Lejre Avedøre Stadion
0
-
5
410165 fr
22-04 2022
Kl. 19:00
VG Fodbold Solrød FC Viby Idrætsanlæg
1
-
2
410169
23-04 2022
Kl. 11:00
FC Lejre Svogerslev BK Osted Stadion
2
-
2
410167
23-04 2022
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Havdrup GI Roskilde IC (Darup)
4
-
3
410195
23-04 2022
Kl. 14:00
Gevninge IF Islev BK Trælleruphallen
0
-
3
410166
23-04 2022
Kl. 15:00
Kirke Hyllinge IF Bramsnæs FB Kirke Hyllinge Stadion
0
-
1
410168
24-04 2022
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) Rosenhøj BK (1) Ishøj Idrætscenter
1
-
3
410202
30-04 2022
Kl. 11:00
Rosenhøj BK (1) VG Fodbold Avedøre Stadion
2
-
3
427430
30-04 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK FC Ishøj (2) Svogerslev Idrætspark kunst
8
-
1
410198
30-04 2022
Kl. 12:00
Islev BK FC Lejre Espelundens Idrætsanlæg
1
-
4
410199
30-04 2022
Kl. 13:00
Bramsnæs FB Havdrup GI Bramsnæsvighallen
2
-
1
410201
30-04 2022
Kl. 14:00
Gevninge IF Kirke Hyllinge IF Trælleruphallen
0
-
3
410197
30-04 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Røde Stjerne BK Solrød Idrætscenter
3
-
0
410158 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Gevninge IF Rosenhøj BK (1) Trælleruphallen
0
-
3
428210
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
VG Fodbold Svogerslev BK Ramsøhallen
1
-
3
438291
07-05 2022
Kl. 11:00
FC Lejre Gevninge IF Osted Stadion
Udehold taberdømt
428213
07-05 2022
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Rosenhøj BK (1) Roskilde IC (Darup)
1
-
2
428249
07-05 2022
Kl. 13:00
Bramsnæs FB Solrød FC Bramsnæsvighallen
0
-
3
428211
07-05 2022
Kl. 15:00
Kirke Hyllinge IF Havdrup GI Kirke Hyllinge Stadion
1
-
2
428214
08-05 2022
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) Islev BK Ishøj Idrætscenter
3
-
2
458726
to
12-05 2022
Kl. 18:30
Kirke Hyllinge IF FC Lejre Kirke Hyllinge Stadion
0
-
4
458730
14-05 2022
Kl. 11:00
Rosenhøj BK (1) Bramsnæs FB Avedøre Stadion
0
-
5
458722
14-05 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK Røde Stjerne BK Svogerslev Idrætspark
4
-
3
458725
14-05 2022
Kl. 12:00
Islev BK VG Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
3
-
0
458724
14-05 2022
Kl. 14:30
Solrød FC Havdrup GI Solrød Idrætscenter
4
-
2
458727
15-05 2022
Kl. 13:00
Gevninge IF FC Ishøj (2) Trælleruphallen
2
-
2
459315
fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Havdrup GI Rosenhøj BK (1) Havdrup Idrætscenter kunstgræs
2
-
4
458723
fr
20-05 2022
Kl. 19:00
VG Fodbold Gevninge IF Ramsøhallen
3
-
2
459312
fr
20-05 2022
Kl. 19:00
Bramsnæs FB Svogerslev BK Bramsnæsvighallen
0
-
1
458771
21-05 2022
Kl. 13:00
Kirke Hyllinge IF Solrød FC Kirke Hyllinge Stadion
2
-
5
458772
21-05 2022
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Islev BK Roskilde IC (Darup)
2
-
3
459154
22-05 2022
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) FC Lejre Ishøj Idrætscenter
0
-
4
459724
28-05 2022
Kl. 11:00
Rosenhøj BK (1) Solrød FC Sønderkærskolen
0
-
2
459688
28-05 2022
Kl. 11:00
FC Lejre VG Fodbold Osted Stadion
11
-
1
459780
28-05 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK Havdrup GI Svogerslev Idrætspark
Udehold taberdømt
459565
28-05 2022
Kl. 12:00
Islev BK Bramsnæs FB Espelundens Idrætsanlæg
1
-
1
459723
28-05 2022
Kl. 14:00
Gevninge IF Røde Stjerne BK Trælleruphallen
4
-
4
459687
29-05 2022
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) Kirke Hyllinge IF Ishøj Idrætscenter
Udehold taberdømt
459817
fr
03-06 2022
Kl. 19:00
VG Fodbold FC Ishøj (2) Ramsøhallen
4
-
6
459936
04-06 2022
Kl. 11:00
Rosenhøj BK (1) Kirke Hyllinge IF Sønderkærskolen
Udehold taberdømt
459783
04-06 2022
Kl. 12:00
Solrød FC Svogerslev BK Solrød Idrætscenter
3
-
2
459820
04-06 2022
Kl. 12:30
Havdrup GI Islev BK Havdrup Idrætscenter kunstgræs
1
-
4
459818
04-06 2022
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK FC Lejre Roskilde IC (Darup)
2
-
4
459819
04-06 2022
Kl. 13:00
Bramsnæs FB Gevninge IF Bramsnæsvighallen
2
-
2
459937
11-06 2022
Kl. 11:00
Islev BK Solrød FC Espelundens Idrætsanlæg
3
-
3
460048
11-06 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK Rosenhøj BK (1) Svogerslev Idrætspark
4
-
1
460046
11-06 2022
Kl. 13:00
Bramsnæs FB FC Lejre Bramsnæsvighallen
Hjemmehold taberdømt
460047
11-06 2022
Kl. 14:00
Gevninge IF Havdrup GI Trælleruphallen
1
-
1
459951
11-06 2022
Kl. 14:00
Kirke Hyllinge IF VG Fodbold Kirke Hyllinge Stadion
2
-
1
459952
12-06 2022
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) Røde Stjerne BK Ishøj Idrætscenter
4
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind