MENU

Serie 4, Pulje 11 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
545528
to
12-08 2021
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Boeslunde BK Frederiksberg Skole
3
-
2
545539
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Slagelse B&I Skælskør B&I Slagelse Stadion Kunst
4
-
4
545530
14-08 2021
Kl. 15:30
Oversidder NNU
545529
ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Suså IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Herlufmaglehallen
3
-
2
545541 fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Oversidder Grønbro Stadion
545540
21-08 2021
Kl. 12:00
Skælskør B&I FS Hashøj Skælskør Stadion
4
-
1
545544
21-08 2021
Kl. 13:15
Oversidder Suså IF
Udehold taberdømt
545531 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Sørbymagle IF Oversidder Sørbyhallen
545567
on
25-08 2021
Kl. 19:00
Slagelse B&I Lynge-Broby IF Slagelse Stadion Kunst
2
-
5
545558 fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Oversidder Grønbro Stadion
545562
fr
27-08 2021
Kl. 19:00
Slagelse B&I NNU Slagelse Stadion Kunst
3
-
1
545556
28-08 2021
Kl. 14:00
Karrebæk IF Suså IF Karrebæk Skole
8
-
1
545560
28-08 2021
Kl. 14:00
Sørbymagle IF Skælskør B&I Sørbyhallen
2
-
1
545557
28-08 2021
Kl. 15:30
Oversidder Lynge-Broby IF
545570
fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Karrebæk Skole
2
-
1
545565
04-09 2021
Kl. 12:00
Skælskør B&I Suså IF Skælskør Stadion
5
-
0
545569
04-09 2021
Kl. 13:15
Oversidder Oversidder
545571
04-09 2021
Kl. 15:00
Boeslunde BK Sørbymagle IF Boeslunde Stadion
2
-
1
545572
05-09 2021
Kl. 14:00
NNU FS Hashøj Nygårdsvej Idrætsanlæg
4
-
2
545547
on
08-09 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Sørbymagle IF Karrebæk Skole
0
-
4
545573
11-09 2021
Kl. 12:00
Suså IF Boeslunde BK Herlufmaglehallen
2
-
2
545576
11-09 2021
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Skælskør B&I Grønbro Stadion
1
-
1
545578
11-09 2021
Kl. 13:15
Oversidder Karrebæk IF
545577
11-09 2021
Kl. 14:00
Sørbymagle IF NNU Sørbyhallen
7
-
0
545575
11-09 2021
Kl. 15:30
Oversidder Slagelse B&I
545548
on
15-09 2021
Kl. 18:00
Boeslunde BK Slagelse B&I Boeslunde Stadion
2
-
0
545581
to
16-09 2021
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Sørbymagle IF Frederiksberg Skole
0
-
8
545582 fr
17-09 2021
Kl. 18:00
Karrebæk IF Oversidder Karrebæk Skole
545583
fr
17-09 2021
Kl. 19:00
Slagelse B&I FS Hashøj Slagelse Stadion Kunst
5
-
1
545580
18-09 2021
Kl. 12:00
Skælskør B&I Oversidder Skælskør Stadion
545584
18-09 2021
Kl. 15:00
Boeslunde BK Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Boeslunde Stadion
2
-
2
545585
19-09 2021
Kl. 14:00
NNU Suså IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
3
-
2
545588
25-09 2021
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark NNU Grønbro Stadion
1
-
3
545590
25-09 2021
Kl. 13:15
Oversidder Boeslunde BK
545589
25-09 2021
Kl. 14:00
Sørbymagle IF Slagelse B&I Sørbyhallen
3
-
3
545587
25-09 2021
Kl. 14:00
FS Hashøj Oversidder Dalmose Idræts- & Kulturcenter
Hjemmehold taberdømt
545561
25-09 2021
Kl. 15:00
FS Hashøj Boeslunde BK Dalmose Idræts- & Kulturcenter
1
-
5
545591
25-09 2021
Kl. 15:15
Karrebæk IF Skælskør B&I Karrebæk Skole
0
-
7
545593
to
30-09 2021
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Frederiksberg Skole
2
-
3
545592
02-10 2021
Kl. 12:00
Skælskør B&I Oversidder Skælskør Stadion
545594
02-10 2021
Kl. 13:00
FS Hashøj Sørbymagle IF Dalmose Idræts- & Kulturcenter
Hjemmehold taberdømt
545722
02-10 2021
Kl. 15:00
Boeslunde BK Karrebæk IF Boeslunde Stadion
3
-
0
545550
03-10 2021
Kl. 14:00
NNU Lynge-Broby IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
3
-
4
545723
03-10 2021
Kl. 14:00
NNU Oversidder Nygårdsvej Idrætsanlæg
545602
on
06-10 2021
Kl. 19:00
Slagelse B&I Suså IF Slagelse Stadion Kunst
2
-
2
545725
09-10 2021
Kl. 12:00
Skælskør B&I Boeslunde BK Skælskør Stadion
Udehold taberdømt
545738
09-10 2021
Kl. 12:00
Suså IF FS Hashøj Herlufmaglehallen
545743
09-10 2021
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Slagelse B&I Grønbro Stadion
0
-
4
545744
09-10 2021
Kl. 13:15
Oversidder Lynge-Broby IF
545748
09-10 2021
Kl. 15:15
Karrebæk IF NNU Karrebæk Skole
2
-
1
545741
09-10 2021
Kl. 15:30
Oversidder Sørbymagle IF
545834
ti
12-10 2021
Kl. 19:00
Skælskør B&I Lynge-Broby IF Skælskør Stadion
6
-
1
545749 to
14-10 2021
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Karrebæk IF Frederiksberg Skole
3
-
2
545831 fr
15-10 2021
Kl. 19:00
Slagelse B&I Oversidder Slagelse Stadion Kunst
545800
16-10 2021
Kl. 13:00
FS Hashøj Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Dalmose Idræts- & Kulturcenter
4
-
2
545799
16-10 2021
Kl. 14:00
Sørbymagle IF Suså IF Sørbyhallen
3
-
1
545798
16-10 2021
Kl. 15:30
Oversidder Boeslunde BK
545832
17-10 2021
Kl. 14:00
NNU Skælskør B&I Nygårdsvej Idrætsanlæg
0
-
7
545835
23-10 2021
Kl. 12:00
Suså IF Oversidder Herlufmaglehallen
Hjemmehold taberdømt
545836
23-10 2021
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Sørbymagle IF Grønbro Stadion
3
-
3
545897
23-10 2021
Kl. 13:15
Oversidder FS Hashøj
Udehold taberdømt
546045
23-10 2021
Kl. 15:00
Boeslunde BK NNU Boeslunde Stadion
Udehold taberdømt
545988
23-10 2021
Kl. 15:15
Karrebæk IF Slagelse B&I Karrebæk Skole
7
-
3
545586
ti
26-10 2021
Kl. 19:00
Suså IF Lynge-Broby IF Herlufmaglehallen
Hjemmehold taberdømt
545538
30-10 2021
Kl. 13:00
FS Hashøj Karrebæk IF Dalmose Idræts- & Kulturcenter
0
-
1
545579
07-11 2021
Kl. 11:00
Lynge-Broby IF FS Hashøj Frederiksberg Skole
7
-
0
546051 fr
01-04 2022
Kl. 18:30
Karrebæk IF FS Hashøj Karrebæk Skole
Udehold taberdømt
546047
02-04 2022
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Suså IF Grønbro Stadion
Udehold taberdømt
546050
02-04 2022
Kl. 13:15
Oversidder Sørbymagle IF
546052
02-04 2022
Kl. 15:00
Boeslunde BK Lynge-Broby IF Boeslunde Stadion
3
-
1
546053
03-04 2022
Kl. 14:00
NNU Oversidder Nygårdsvej Idrætsanlæg
546060 to
07-04 2022
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF NNU Frederiksberg Skole
3
-
1
546142
to
07-04 2022
Kl. 19:00
Slagelse B&I Boeslunde BK Slagelse Stadion Kunst
6
-
2
546061
09-04 2022
Kl. 12:00
Suså IF Oversidder Herlufmaglehallen
Hjemmehold taberdømt
546068
09-04 2022
Kl. 13:00
FS Hashøj Skælskør B&I Sørbyhallen
Hjemmehold taberdømt
546065
09-04 2022
Kl. 14:00
Sørbymagle IF Karrebæk IF Sørbyhallen
8
-
0
546062
09-04 2022
Kl. 15:30
Oversidder Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
546144 on
13-04 2022
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Oversidder Frederiksberg Skole
546143
16-04 2022
Kl. 12:00
Skælskør B&I Sørbymagle IF Skælskør Stadion
2
-
5
546146
16-04 2022
Kl. 13:15
Oversidder Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
546147
16-04 2022
Kl. 14:00
Suså IF Karrebæk IF Herlufmaglehallen
Hjemmehold taberdømt
546148
16-04 2022
Kl. 16:00
Boeslunde BK FS Hashøj Boeslunde Stadion
Udehold taberdømt
546152
fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Karrebæk IF Grønbro Stadion
0
-
1
546150
23-04 2022
Kl. 12:00
Suså IF Skælskør B&I Herlufmaglehallen
Hjemmehold taberdømt
546157
23-04 2022
Kl. 13:00
FS Hashøj NNU Sørbyhallen
Hjemmehold taberdømt
546153
23-04 2022
Kl. 14:00
Sørbymagle IF Boeslunde BK Sørbyhallen
8
-
0
546149
23-04 2022
Kl. 14:00
NNU Slagelse B&I Nygårdsvej Idrætsanlæg
0
-
8
546151
23-04 2022
Kl. 15:30
Oversidder Oversidder
546180
to
28-04 2022
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Slagelse B&I Frederiksberg Skole
2
-
3
546182 to
28-04 2022
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF FS Hashøj Frederiksberg Skole
Udehold taberdømt
546183 fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Karrebæk IF Oversidder Karrebæk Skole
546181
30-04 2022
Kl. 12:00
Skælskør B&I Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Skælskør Stadion
4
-
2
546187
30-04 2022
Kl. 14:00
NNU Sørbymagle IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
0
-
3
546186
30-04 2022
Kl. 15:00
Boeslunde BK Suså IF Boeslunde Stadion
Udehold taberdømt
546185
30-04 2022
Kl. 15:30
Slagelse B&I Oversidder Slagelse Stadion Kunst
546046
07-05 2022
Kl. 12:00
Skælskør B&I Slagelse B&I Skælskør Stadion
2
-
3
546188
07-05 2022
Kl. 12:00
Suså IF NNU Herlufmaglehallen
Hjemmehold taberdømt
546197
07-05 2022
Kl. 13:00
FS Hashøj Slagelse B&I Sørbyhallen
Hjemmehold taberdømt
546196
07-05 2022
Kl. 13:15
Oversidder Skælskør B&I
546189
07-05 2022
Kl. 15:30
Oversidder Karrebæk IF
546191
on
11-05 2022
Kl. 18:30
Sørbymagle IF Lynge-Broby IF Sørbyhallen
4
-
0
546190
on
11-05 2022
Kl. 19:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Boeslunde BK Grønbro Stadion
2
-
2
546202 to
12-05 2022
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Suså IF Frederiksberg Skole
Udehold taberdømt
546198
14-05 2022
Kl. 12:00
Skælskør B&I Karrebæk IF Skælskør Stadion
1
-
0
546213
14-05 2022
Kl. 15:30
Oversidder FS Hashøj
Udehold taberdømt
546215
14-05 2022
Kl. 16:00
Boeslunde BK Oversidder Boeslunde Stadion
546214
15-05 2022
Kl. 17:00
Slagelse B&I Sørbymagle IF Slagelse Stadion Kunst
0
-
2
546223 fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Karrebæk IF Boeslunde BK Karrebæk Skole
0
-
7
546220
fr
20-05 2022
Kl. 19:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Lynge-Broby IF Grønbro Stadion
0
-
6
546218
21-05 2022
Kl. 12:00
Suså IF Slagelse B&I Herlufmaglehallen
Hjemmehold taberdømt
546222
21-05 2022
Kl. 13:15
Oversidder NNU
546221
21-05 2022
Kl. 14:00
Sørbymagle IF FS Hashøj Sørbyhallen
Udehold taberdømt
546219
21-05 2022
Kl. 15:30
Oversidder Skælskør B&I
546243 on
25-05 2022
Kl. 18:30
Karrebæk IF Lynge-Broby IF Karrebæk Skole
2
-
4
546226 to
26-05 2022
Kl. 11:00
Lynge-Broby IF Oversidder Frederiksberg Skole
546234
28-05 2022
Kl. 12:00
Suså IF Sørbymagle IF Herlufmaglehallen
Hjemmehold taberdømt
546229
28-05 2022
Kl. 13:00
FS Hashøj Suså IF Sørbyhallen
546228
28-05 2022
Kl. 14:00
Sørbymagle IF Oversidder Sørbyhallen
546231
28-05 2022
Kl. 15:00
Boeslunde BK Skælskør B&I Boeslunde Stadion
0
-
2
546232
29-05 2022
Kl. 15:00
NNU Karrebæk IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
2
-
1
546230
ti
31-05 2022
Kl. 20:00
Slagelse B&I Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Slagelse Stadion Kunst
9
-
0
546233
04-06 2022
Kl. 12:00
Skælskør B&I NNU Skælskør Stadion
Udehold taberdømt
546235
04-06 2022
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark FS Hashøj Grønbro Stadion
Udehold taberdømt
546236
04-06 2022
Kl. 13:15
Oversidder Slagelse B&I
546244
04-06 2022
Kl. 16:00
Boeslunde BK Oversidder Boeslunde Stadion
546217
ti
07-06 2022
Kl. 19:00
NNU Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Nygårdsvej Idrætsanlæg
5
-
3
546245
to
09-06 2022
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Skælskør B&I Frederiksberg Skole
1
-
5
546246
11-06 2022
Kl. 11:00
Oversidder Suså IF
Udehold taberdømt
546248
11-06 2022
Kl. 13:00
FS Hashøj Oversidder Sørbyhallen
Hjemmehold taberdømt
546251
11-06 2022
Kl. 14:00
NNU Boeslunde BK Nygårdsvej Idrætsanlæg
2
-
7
546247
11-06 2022
Kl. 14:00
Sørbymagle IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Sørbyhallen
12
-
3
546249
11-06 2022
Kl. 16:00
Slagelse B&I Karrebæk IF Slagelse Stadion Kunst
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind