MENU

Serie 4, Pulje 12 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
546254
to
12-08 2021
Kl. 19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Faxe BK Stensved Stadion
4
-
1
546311
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Ladeplads IF Toksværd Idrætsplads
1
-
2
546253
14-08 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) IF Svend Gønge Ørslev Stadion
2
-
2
546331
14-08 2021
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Endeslev-Vråby IF Fladsåhallen
1
-
3
546252
15-08 2021
Kl. 13:00
Karise IK Hellested IF Karise Stadion
5
-
0
546348
21-08 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads Stadion
3
-
1
546347
21-08 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Nyråd/Langebæk Alliancen Køng Idrætsplads
3
-
3
546351
21-08 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Karise IK Faxe Stadion
2
-
4
546345
22-08 2021
Kl. 12:00
Store Heddinge BK FK Sydsjælland 05 St. Heddinge Stadion
0
-
2
546353
to
26-08 2021
Kl. 18:30
Nyråd/Langebæk Alliancen Karise IK Stensved Stadion
5
-
0
546355
to
26-08 2021
Kl. 18:30
Toksværd Olstrup Fodbold Store Heddinge BK Toksværd Idrætsplads
2
-
1
546352
28-08 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Endeslev-Vråby IF Ørslev Stadion
1
-
1
546354
28-08 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Faxe Ladeplads IF Køng Idrætsplads
1
-
5
546358
28-08 2021
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Hellested IF Fladsåhallen
Udehold taberdømt
546349
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Endeslev-Vråby IF Toksværd Olstrup Fodbold Endeslev-Vråby Stadion
4
-
1
546361
04-09 2021
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Ørslev GIF (V) St. Heddinge Stadion
2
-
3
546363
04-09 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Nyråd/Langebæk Alliancen Faxe Ladeplads Stadion
Udehold taberdømt
546364
04-09 2021
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF IF Svend Gønge Endeslev-Vråby Stadion
3
-
3
546368
04-09 2021
Kl. 15:00
Faxe BK FK Sydsjælland 05 Faxe Stadion
3
-
1
546366
04-09 2021
Kl. 15:30
Hellested IF Toksværd Olstrup Fodbold Hellested Stadion
3
-
1
546362
05-09 2021
Kl. 13:00
Karise IK Østmøn SGI Karise Stadion
Hjemmehold taberdømt
546371
fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) Hellested IF Ørslev Stadion
3
-
1
546375
11-09 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Endeslev-Vråby IF Faxe Ladeplads Stadion
5
-
0
546376
11-09 2021
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Karise IK Fladsåhallen
6
-
0
546373
11-09 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Store Heddinge BK Køng Idrætsplads
0
-
3
546374
11-09 2021
Kl. 14:00
Toksværd Olstrup Fodbold Faxe BK Toksværd Idrætsplads
0
-
1
546372
11-09 2021
Kl. 15:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Østmøn SGI Stensved Stadion
8
-
5
546452
18-09 2021
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Faxe Ladeplads IF St. Heddinge Stadion
0
-
4
546533
18-09 2021
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Nyråd/Langebæk Alliancen Endeslev-Vråby Stadion
3
-
1
546622
18-09 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Ørslev GIF (V) Faxe Stadion
1
-
1
546614
18-09 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI FK Sydsjælland 05 Hjertebjerg Stadion
2
-
0
546621
19-09 2021
Kl. 11:00
Hellested IF IF Svend Gønge Hellested Stadion
0
-
2
546502
19-09 2021
Kl. 13:00
Karise IK Toksværd Olstrup Fodbold Karise Stadion
1
-
3
546626
to
23-09 2021
Kl. 18:30
Nyråd/Langebæk Alliancen FK Sydsjælland 05 Stensved Stadion
2
-
7
546359
to
23-09 2021
Kl. 19:00
Østmøn SGI Faxe BK Mønshallerne
2
-
3
546624
25-09 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Karise IK Ørslev Stadion
6
-
2
546627
25-09 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Faxe BK Køng Idrætsplads
0
-
3
546628
25-09 2021
Kl. 14:00
Toksværd Olstrup Fodbold Østmøn SGI Toksværd Idrætsplads
Udehold taberdømt
546648 on
29-09 2021
Kl. 19:30
Faxe Ladeplads IF Hellested IF Faxe Stadion
5
-
0
546650
02-10 2021
Kl. 12:00
Store Heddinge BK Nyråd/Langebæk Alliancen St. Heddinge Stadion
2
-
2
546949
02-10 2021
Kl. 12:00
Hellested IF Endeslev-Vråby IF Hellested Stadion
2
-
4
546655
02-10 2021
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Toksværd Olstrup Fodbold Fladsåhallen
0
-
6
546950
02-10 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Faxe Ladeplads IF Faxe Stadion
1
-
5
546944
02-10 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Ørslev GIF (V) Hjertebjerg Stadion
3
-
4
546652
03-10 2021
Kl. 13:00
Karise IK IF Svend Gønge Karise Stadion
4
-
2
546649
ti
05-10 2021
Kl. 19:00
Endeslev-Vråby IF Store Heddinge BK Endeslev-Vråby Stadion
3
-
1
546954
09-10 2021
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Hellested IF St. Heddinge Stadion
2
-
0
546955
09-10 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) FK Sydsjælland 05 Ørslev Stadion
4
-
0
546966
09-10 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Karise IK Faxe Ladeplads Stadion
Udehold taberdømt
546967
09-10 2021
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Faxe BK Endeslev-Vråby Stadion
0
-
1
546965
09-10 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Østmøn SGI Køng Idrætsplads
2
-
1
546964
09-10 2021
Kl. 15:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Toksværd Olstrup Fodbold Stensved Stadion
1
-
10
546972
16-10 2021
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold Ørslev GIF (V) Toksværd Idrætsplads
4
-
2
546973
16-10 2021
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 IF Svend Gønge Fladsåhallen
1
-
0
546975
16-10 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Store Heddinge BK Faxe Stadion
1
-
3
546970
16-10 2021
Kl. 15:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Hellested IF Stensved Stadion
5
-
1
546968
17-10 2021
Kl. 13:00
Karise IK Endeslev-Vråby IF Karise Stadion
Hjemmehold taberdømt
546976
23-10 2021
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Karise IK St. Heddinge Stadion
1
-
0
546980
23-10 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Nyråd/Langebæk Alliancen Ørslev Stadion
1
-
1
546982
23-10 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF FK Sydsjælland 05 Faxe Ladeplads Stadion
Udehold taberdømt
546983
23-10 2021
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Østmøn SGI Endeslev-Vråby Stadion
1
-
0
546981
23-10 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Toksværd Olstrup Fodbold Køng Idrætsplads
1
-
4
546984
23-10 2021
Kl. 15:30
Hellested IF Faxe BK Hellested Stadion
1
-
3
546974 ti
26-10 2021
Kl. 19:00
Østmøn SGI Faxe Ladeplads IF Mønshallerne
1
-
8
546332
30-10 2021
Kl. 13:00
Østmøn SGI Store Heddinge BK Hjertebjerg Stadion
1
-
1
546350
06-11 2021
Kl. 13:00
Hellested IF Østmøn SGI Hellested Stadion
3
-
4
546992
fr
01-04 2022
Kl. 18:00
Hellested IF Karise IK Hellested Stadion
2
-
1
546985
02-04 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Østmøn SGI St. Heddinge Stadion
1
-
0
546988
02-04 2022
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Ladeplads Stadion
3
-
1
546993
02-04 2022
Kl. 15:00
Faxe BK Nyråd/Langebæk Alliancen Faxe Stadion
6
-
2
546986
02-04 2022
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) IF Svend Gønge Ørslev Stadion
2
-
0
546995
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads IF Ørslev Stadion
0
-
3
546997
09-04 2022
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold Endeslev-Vråby IF Toksværd Idrætsplads
4
-
0
547001
09-04 2022
Kl. 13:30
Østmøn SGI Hellested IF Hjertebjerg Stadion
2
-
2
546994
10-04 2022
Kl. 13:00
Karise IK Faxe BK Karise Stadion
1
-
6
547011
fr
15-04 2022
Kl. 11:00
Hellested IF FK Sydsjælland 05 Hellested Stadion
3
-
3
547009
16-04 2022
Kl. 11:00
Endeslev-Vråby IF Ørslev GIF (V) Endeslev-Vråby Stadion
6
-
1
547003
16-04 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Toksværd Olstrup Fodbold St. Heddinge Stadion
0
-
4
547012
16-04 2022
Kl. 15:00
Faxe BK Østmøn SGI Faxe Stadion
7
-
1
547004
17-04 2022
Kl. 13:00
Karise IK Nyråd/Langebæk Alliancen Karise Stadion
Udehold taberdømt
546998
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Store Heddinge BK Fladsåhallen
3
-
2
547013
23-04 2022
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Store Heddinge BK Ørslev Stadion
0
-
2
547016
23-04 2022
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold Hellested IF Toksværd Idrætsplads
Udehold taberdømt
547018
23-04 2022
Kl. 13:30
Østmøn SGI Karise IK Hjertebjerg Stadion
0
-
1
547017
23-04 2022
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Faxe BK Fladsåhallen
5
-
3
547015
23-04 2022
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Endeslev-Vråby IF Køng Idrætsplads
4
-
1
547014
24-04 2022
Kl. 11:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Faxe Ladeplads IF Stensved Stadion
0
-
4
546990
ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Endeslev-Vråby IF FK Sydsjælland 05 Endeslev-Vråby Stadion
1
-
3
547005 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Faxe Ladeplads IF IF Svend Gønge Faxe Ladeplads Stadion
4
-
2
547023
fr
29-04 2022
Kl. 19:00
Hellested IF Ørslev GIF (V) Hellested Stadion
1
-
3
547021
30-04 2022
Kl. 11:00
Endeslev-Vråby IF Faxe Ladeplads IF Endeslev-Vråby Stadion
3
-
3
547019
30-04 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK IF Svend Gønge St. Heddinge Stadion
3
-
1
547022
30-04 2022
Kl. 13:30
Østmøn SGI Nyråd/Langebæk Alliancen Hjertebjerg Stadion
7
-
0
547028
30-04 2022
Kl. 15:00
Faxe BK Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Stadion
1
-
5
547020
01-05 2022
Kl. 13:00
Karise IK FK Sydsjælland 05 Karise Stadion
0
-
6
547175
to
05-05 2022
Kl. 18:30
Nyråd/Langebæk Alliancen Endeslev-Vråby IF Stensved Stadion
Hjemmehold taberdømt
547214
07-05 2022
Kl. 12:00
FK Sydsjælland 05 Østmøn SGI Fladsåhallen
Udehold taberdømt
547029
07-05 2022
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Faxe BK Ørslev Stadion
1
-
0
547212
07-05 2022
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold Karise IK Toksværd Idrætsplads
Udehold taberdømt
547213
07-05 2022
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Store Heddinge BK Faxe Ladeplads Stadion
4
-
1
547211
07-05 2022
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Hellested IF Køng Idrætsplads
2
-
3
546996 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen IF Svend Gønge Stensved Stadion
2
-
2
547219 to
12-05 2022
Kl. 19:00
Hellested IF Faxe Ladeplads IF Hellested Stadion
2
-
1
547215
14-05 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Endeslev-Vråby IF St. Heddinge Stadion
1
-
0
547218
14-05 2022
Kl. 13:30
Østmøn SGI Toksværd Olstrup Fodbold Hjertebjerg Stadion
0
-
6
547220
14-05 2022
Kl. 15:00
Faxe BK IF Svend Gønge Faxe Stadion
3
-
2
547216
15-05 2022
Kl. 13:00
Karise IK Ørslev GIF (V) Karise Stadion
3
-
2
547217
ma
16-05 2022
Kl. 18:00
FK Sydsjælland 05 Nyråd/Langebæk Alliancen Fladsåhallen
10
-
1
547221
to
19-05 2022
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Østmøn SGI Ørslev Stadion
5
-
0
547238 to
19-05 2022
Kl. 18:30
Nyråd/Langebæk Alliancen Store Heddinge BK Stensved Stadion
0
-
4
547274
21-05 2022
Kl. 11:00
Endeslev-Vråby IF Hellested IF Endeslev-Vråby Stadion
3
-
1
547272
21-05 2022
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold FK Sydsjælland 05 Toksværd Idrætsplads
0
-
0
547273
21-05 2022
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Faxe BK Faxe Ladeplads Stadion
0
-
0
547239
21-05 2022
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Karise IK Køng Idrætsplads
10
-
0
547339 fr
27-05 2022
Kl. 19:00
Hellested IF Store Heddinge BK Hellested Stadion
3
-
2
547337
28-05 2022
Kl. 12:00
FK Sydsjælland 05 Ørslev GIF (V) Lov Stadion
6
-
0
547336
28-05 2022
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold Nyråd/Langebæk Alliancen Toksværd Idrætsplads
Udehold taberdømt
547330
29-05 2022
Kl. 13:00
Karise IK Faxe Ladeplads IF Karise Stadion
1
-
6
547340
ti
31-05 2022
Kl. 18:00
Faxe BK Endeslev-Vråby IF Faxe Stadion
4
-
1
547350 fr
03-06 2022
Kl. 19:00
Hellested IF Nyråd/Langebæk Alliancen Hellested Stadion
2
-
4
547349
04-06 2022
Kl. 11:00
Endeslev-Vråby IF Karise IK Endeslev-Vråby Stadion
Hjemmehold taberdømt
547342
04-06 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Faxe BK St. Heddinge Stadion
1
-
0
547343
04-06 2022
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Toksværd Olstrup Fodbold Ørslev Stadion
3
-
4
547348
04-06 2022
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Østmøn SGI Faxe Ladeplads Stadion
Udehold taberdømt
547347
04-06 2022
Kl. 14:00
IF Svend Gønge FK Sydsjælland 05 Køng Idrætsplads
1
-
2
547338
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Østmøn SGI IF Svend Gønge Hjertebjerg Stadion
2
-
5
547352
11-06 2022
Kl. 11:00
Karise IK Store Heddinge BK Karise Stadion
Hjemmehold taberdømt
547355
11-06 2022
Kl. 12:00
FK Sydsjælland 05 Faxe Ladeplads IF Lov Stadion
3
-
1
547354
11-06 2022
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold IF Svend Gønge Toksværd Idrætsplads
7
-
0
547387
11-06 2022
Kl. 13:30
Østmøn SGI Endeslev-Vråby IF Hjertebjerg Stadion
Udehold taberdømt
547394
11-06 2022
Kl. 15:00
Faxe BK Hellested IF Faxe Stadion
4
-
0
547353
11-06 2022
Kl. 15:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Ørslev GIF (V) Stensved Stadion
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind