|
546254
|
to12-08 2021
|
19:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
|
|
546311
|
fr13-08 2021
|
19:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
|
546253
|
lø14-08 2021
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
|
546331
|
lø14-08 2021
|
14:00
|
|
|
Fladsåhallen
|
|
|
|
546252
|
sø15-08 2021
|
13:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
|
|
546348
|
lø21-08 2021
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
|
546347
|
lø21-08 2021
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
546351
|
lø21-08 2021
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
546345
|
sø22-08 2021
|
12:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
546353
|
to26-08 2021
|
18:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
|
|
|
546355
|
to26-08 2021
|
18:30
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
546352
|
lø28-08 2021
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
546354
|
lø28-08 2021
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
546358
|
lø28-08 2021
|
14:00
|
|
|
Fladsåhallen
|
UHT
|
|
|
546349
|
ti31-08 2021
|
18:30
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
|
|
|
546361
|
lø04-09 2021
|
13:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
546363
|
lø04-09 2021
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
UHT
|
|
|
546364
|
lø04-09 2021
|
14:00
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
|
|
|
546368
|
lø04-09 2021
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
546366
|
lø04-09 2021
|
15:30
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
546362
|
sø05-09 2021
|
13:00
|
|
|
Karise Stadion
|
HHT
|
|
|
546371
|
fr10-09 2021
|
18:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
546375
|
lø11-09 2021
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
546376
|
lø11-09 2021
|
14:00
|
|
|
Fladsåhallen
|
|
|
|
546373
|
lø11-09 2021
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
546374
|
lø11-09 2021
|
14:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
546372
|
lø11-09 2021
|
15:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
|
|
546452
|
lø18-09 2021
|
13:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
546533
|
lø18-09 2021
|
14:00
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
|
|
|
546622
|
lø18-09 2021
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
546614
|
lø18-09 2021
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
546621
|
sø19-09 2021
|
11:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
546502
|
sø19-09 2021
|
13:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
|
|
546626
|
to23-09 2021
|
18:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
|
|
546359
|
to23-09 2021
|
19:00
|
|
|
Moena Mønshallerne Kunst
|
|
|
|
546624
|
lø25-09 2021
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
546627
|
lø25-09 2021
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
546628
|
lø25-09 2021
|
14:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
546648
|
on29-09 2021
|
19:30
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
546650
|
lø02-10 2021
|
12:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
546949
|
lø02-10 2021
|
12:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
546655
|
lø02-10 2021
|
14:00
|
|
|
Fladsåhallen
|
|
|
|
546950
|
lø02-10 2021
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
546944
|
lø02-10 2021
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
546652
|
sø03-10 2021
|
13:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
|
|
546649
|
ti05-10 2021
|
19:00
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
|
|
|
546954
|
lø09-10 2021
|
13:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
546955
|
lø09-10 2021
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
546966
|
lø09-10 2021
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
UHT
|
|
|
546967
|
lø09-10 2021
|
14:00
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
|
|
|
546965
|
lø09-10 2021
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
546964
|
lø09-10 2021
|
15:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
|
|
546972
|
lø16-10 2021
|
13:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
546973
|
lø16-10 2021
|
14:00
|
|
|
Fladsåhallen
|
|
|
|
546975
|
lø16-10 2021
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
546970
|
lø16-10 2021
|
15:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
|
|
546968
|
sø17-10 2021
|
13:00
|
|
|
Karise Stadion
|
HHT
|
|
|
546976
|
lø23-10 2021
|
13:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
546980
|
lø23-10 2021
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
546982
|
lø23-10 2021
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
UHT
|
|
|
546983
|
lø23-10 2021
|
14:00
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
|
|
|
546981
|
lø23-10 2021
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
546984
|
lø23-10 2021
|
15:30
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
546974
|
ti26-10 2021
|
19:00
|
|
|
Moena Mønshallerne Kunst
|
|
|
|
546332
|
lø30-10 2021
|
13:00
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
546350
|
lø06-11 2021
|
13:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
546992
|
fr01-04 2022
|
18:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
546985
|
lø02-04 2022
|
13:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
546988
|
lø02-04 2022
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
546993
|
lø02-04 2022
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
546986
|
lø02-04 2022
|
15:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
546995
|
fr08-04 2022
|
18:30
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
546997
|
lø09-04 2022
|
13:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
547001
|
lø09-04 2022
|
13:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
546994
|
sø10-04 2022
|
13:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
|
|
547011
|
fr15-04 2022
|
11:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
547009
|
lø16-04 2022
|
11:00
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
|
|
|
547003
|
lø16-04 2022
|
13:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
547012
|
lø16-04 2022
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
547004
|
sø17-04 2022
|
13:00
|
|
|
Karise Stadion
|
UHT
|
|
|
546998
|
ti19-04 2022
|
18:30
|
|
|
Fladsåhallen
|
|
|
|
547013
|
lø23-04 2022
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
547016
|
lø23-04 2022
|
13:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
547018
|
lø23-04 2022
|
13:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
547017
|
lø23-04 2022
|
14:00
|
|
|
Fladsåhallen
|
|
|
|
547015
|
lø23-04 2022
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
547014
|
sø24-04 2022
|
11:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
|
|
546990
|
ti26-04 2022
|
19:00
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
|
|
|
547005
|
on27-04 2022
|
19:00
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
547023
|
fr29-04 2022
|
19:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
547021
|
lø30-04 2022
|
11:00
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
|
|
|
547019
|
lø30-04 2022
|
13:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
547022
|
lø30-04 2022
|
13:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
547028
|
lø30-04 2022
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
547020
|
sø01-05 2022
|
13:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
|
|
547175
|
to05-05 2022
|
18:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
HHT
|
|
|
547214
|
lø07-05 2022
|
12:00
|
|
|
Fladsåhallen
|
UHT
|
|
|
547029
|
lø07-05 2022
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
547212
|
lø07-05 2022
|
13:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
547213
|
lø07-05 2022
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
547211
|
lø07-05 2022
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
546996
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
|
|
547219
|
to12-05 2022
|
19:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
547215
|
lø14-05 2022
|
13:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
547218
|
lø14-05 2022
|
13:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
547220
|
lø14-05 2022
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
547216
|
sø15-05 2022
|
13:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
|
|
547217
|
ma16-05 2022
|
18:00
|
|
|
Fladsåhallen
|
|
|
|
547221
|
to19-05 2022
|
18:30
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
547238
|
to19-05 2022
|
18:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
|
|
547274
|
lø21-05 2022
|
11:00
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
|
|
|
547272
|
lø21-05 2022
|
13:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
547273
|
lø21-05 2022
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
547239
|
lø21-05 2022
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
547339
|
fr27-05 2022
|
19:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
547337
|
lø28-05 2022
|
12:00
|
|
|
Lov Stadion
|
|
|
|
547336
|
lø28-05 2022
|
13:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
547330
|
sø29-05 2022
|
13:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
|
|
547340
|
ti31-05 2022
|
18:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
547350
|
fr03-06 2022
|
19:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
547349
|
lø04-06 2022
|
11:00
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
HHT
|
|
|
547342
|
lø04-06 2022
|
13:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
547343
|
lø04-06 2022
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
547348
|
lø04-06 2022
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
UHT
|
|
|
547347
|
lø04-06 2022
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
547338
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
547352
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
Karise Stadion
|
HHT
|
|
|
547355
|
lø11-06 2022
|
12:00
|
|
|
Lov Stadion
|
|
|
|
547354
|
lø11-06 2022
|
13:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
547387
|
lø11-06 2022
|
13:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
UHT
|
|
|
547394
|
lø11-06 2022
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
547353
|
lø11-06 2022
|
15:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2