MENU

U13 Drenge 8-mands 3 (09) Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
194984
on
11-08 2021
Kl. 19:00
Ramløse IF Himmelev-Veddelev BK Ramløsehallen
13 - 1
194979
14-08 2021
Kl. 10:00
Jyllinge FC Oversidder Spraglehøj Idrætsanlæg
194986
14-08 2021
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub Slagslunde-Ganløse IF Frederiksværk Stadion
0 - 4
195041
ma
16-08 2021
Kl. 18:30
Himmelev-Veddelev BK Lynge-Uggeløse IF Himmelev Idrætspark
4 - 2
194994 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Frederiksværk Fodbold Klub
195043
21-08 2021
Kl. 10:00
IS Skævinge Ramløse IF Baunehøj Stadion
4 - 7
194993
21-08 2021
Kl. 12:00
Slagslunde-Ganløse IF Oversidder Gryden kunstgræs
195016
22-08 2021
Kl. 10:00
FC Hornsherred Jyllinge FC Møllegårdhallen
5 - 0
194987 to
26-08 2021
Kl. 18:00
Oversidder IS Skævinge
195045
28-08 2021
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Oversidder Gryden kunstgræs
195049
28-08 2021
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub FC Hornsherred Frederiksværk Stadion
3 - 3
195047 ma
30-08 2021
Kl. 18:00
Jyllinge FC Himmelev-Veddelev BK Spraglehøj Idrætsanlæg
4 - 4
195054 on
01-09 2021
Kl. 18:45
Oversidder Oversidder
195927
04-09 2021
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK Frederiksværk Fodbold Klub Himmelev Idrætspark
4 - 6
195928
04-09 2021
Kl. 11:00
IS Skævinge Jyllinge FC Baunehøj Stadion
11 - 1
195055
05-09 2021
Kl. 13:30
FC Hornsherred Slagslunde-Ganløse IF Skibby Stadion
1 - 12
195926 ma
06-09 2021
Kl. 17:30
Ramløse IF Lynge-Uggeløse IF Ramløsehallen
9 - 3
195947 on
08-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder FC Hornsherred
195953 to
09-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder Lynge-Uggeløse IF
195935
11-09 2021
Kl. 11:00
Jyllinge FC Ramløse IF Spraglehøj Idrætsanlæg
3 - 24
195952
11-09 2021
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub IS Skævinge Frederiksværk Stadion
5 - 4
196158 on
15-09 2021
Kl. 18:15
Ramløse IF Frederiksværk Fodbold Klub Ramløsehallen
5 - 1
196160
18-09 2021
Kl. 12:00
IS Skævinge Slagslunde-Ganløse IF Baunehøj Stadion
1 - 2
196156
19-09 2021
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Jyllinge FC Lyngehallen
3 - 2
196159
19-09 2021
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Oversidder Himmelev Idrætspark
196157
19-09 2021
Kl. 11:30
FC Hornsherred Oversidder Møllegårdhallen
196211 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder IS Skævinge
196215 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder Jyllinge FC
196212
25-09 2021
Kl. 10:00
FC Hornsherred Himmelev-Veddelev BK Møllegårdhallen
4 - 3
196161
25-09 2021
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Ramløse IF Gryden kunstgræs
5 - 3
196213
25-09 2021
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF Frederiksværk Stadion
1 - 1
196379 on
29-09 2021
Kl. 17:45
Ramløse IF Oversidder Ramløsehallen
196380 on
29-09 2021
Kl. 17:45
Oversidder Himmelev-Veddelev BK
196381
02-10 2021
Kl. 10:00
IS Skævinge FC Hornsherred Baunehøj Stadion
3 - 1
196216
02-10 2021
Kl. 11:00
Jyllinge FC Frederiksværk Fodbold Klub Spraglehøj Idrætsanlæg
1 - 6
196217
03-10 2021
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Slagslunde-Ganløse IF Lyngehallen
1 - 3
194982 on
06-10 2021
Kl. 17:30
Lynge-Uggeløse IF FC Hornsherred Lyngehallen
0 - 5
196383 on
06-10 2021
Kl. 17:30
Oversidder Lynge-Uggeløse IF
196384
09-10 2021
Kl. 09:00
FC Hornsherred Ramløse IF Skibby Stadion Kunstgræs
1 - 4
196386
09-10 2021
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK IS Skævinge Himmelev Idrætspark
1 - 5
196382
09-10 2021
Kl. 12:00
Slagslunde-Ganløse IF Jyllinge FC Gryden kunstgræs
9 - 0
196385
10-10 2021
Kl. 11:30
Frederiksværk Fodbold Klub Oversidder Frederiksværk Stadion
195048 on
13-10 2021
Kl. 17:00
Lynge-Uggeløse IF IS Skævinge Lyngehallen
2 - 2
195050 on
13-10 2021
Kl. 17:30
Oversidder Ramløse IF
195929
16-10 2021
Kl. 11:00
Slagslunde-Ganløse IF Himmelev-Veddelev BK Gryden kunstgræs
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind