Herrer Serie 4 - Efterår 2021, Pulje 55 (2021)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
Runde 1
542140
07-08 2021
16:00 Farsø/Ullits IK Ranum Overlade/Vester Hornum Sparekassen Danmark Arena (Farsø)
1
-
0
07. aug 2021
16:00
Farsø/Ullits IK
1
Ranum Overlade/Vester Hornum
0
Runde 1
542129
08-08 2021
13:30 Vindblæs B Aars IK Vindblæs Multicenter
5
-
1
08. aug 2021
13:30
Vindblæs B
5
Aars IK
1
Runde 1
542139
ti10-08 2021
18:30 Kvik/Aalestrup (1) Haverslev IF Hvam Stadion
UHT
10. aug 2021
18:30
Kvik/Aalestrup (1)
Haverslev IF
UHT
Runde 1
542146
ti10-08 2021
18:30 Nørager/Rørbæk IF (1) Sønderup/Suldrup IK Frem Nørager IF's Anlæg
3
-
1
10. aug 2021
18:30
Nørager/Rørbæk IF (1)
3
Sønderup/Suldrup IK Frem
1
Runde 2
542150
fr13-08 2021
18:30 Ranum Overlade/Vester Hornum Kvik/Aalestrup (1) Vester Hornum Stadion
3
-
7
13. aug 2021
18:30
Ranum Overlade/Vester Hornum
3
Kvik/Aalestrup (1)
7
Runde 2
542147
14-08 2021
14:00 Haverslev IF Vindblæs B Haverslev Stadion
2
-
4
14. aug 2021
14:00
Haverslev IF
2
Vindblæs B
4
Runde 2
542148
14-08 2021
14:00 Sønderup/Suldrup IK Frem Farsø/Ullits IK Suldrup Stadion
2
-
4
14. aug 2021
14:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
2
Farsø/Ullits IK
4
Runde 3
542151
ti17-08 2021
19:00 Vindblæs B Ranum Overlade/Vester Hornum Vindblæs Multicenter
8
-
0
17. aug 2021
19:00
Vindblæs B
8
Ranum Overlade/Vester Hornum
0
Runde 3
542152
on18-08 2021
18:30 Nørager/Rørbæk IF (1) Haverslev IF Nørager IF's Anlæg
0
-
1
18. aug 2021
18:30
Nørager/Rørbæk IF (1)
0
Haverslev IF
1
Runde 3
542153
on18-08 2021
19:00 Farsø/Ullits IK Kvik/Aalestrup (1) Sparekassen Danmark Arena (Farsø)
1
-
3
18. aug 2021
19:00
Farsø/Ullits IK
1
Kvik/Aalestrup (1)
3
Runde 3
542154
to19-08 2021
18:30 Sønderup/Suldrup IK Frem Aars IK Suldrup Stadion
1
-
2
19. aug 2021
18:30
Sønderup/Suldrup IK Frem
1
Aars IK
2
Runde 4
542159
21-08 2021
12:00 Aars IK Farsø/Ullits IK Sparekassen Danmark Arena (Aars)
2
-
3
21. aug 2021
12:00
Aars IK
2
Farsø/Ullits IK
3
Runde 4
542160
21-08 2021
13:30 Ranum Overlade/Vester Hornum Nørager/Rørbæk IF (1) Vester Hornum Stadion
4
-
1
21. aug 2021
13:30
Ranum Overlade/Vester Hornum
4
Nørager/Rørbæk IF (1)
1
Runde 4
542158
21-08 2021
14:00 Haverslev IF Sønderup/Suldrup IK Frem Haverslev Stadion
5
-
2
21. aug 2021
14:00
Haverslev IF
5
Sønderup/Suldrup IK Frem
2
Runde 4
542157
ti24-08 2021
18:30 Kvik/Aalestrup (1) Vindblæs B Hvam Stadion
6
-
1
24. aug 2021
18:30
Kvik/Aalestrup (1)
6
Vindblæs B
1
Runde 2
542149
to26-08 2021
18:30 Aars IK Nørager/Rørbæk IF (1) Sparekassen Danmark Arena (Aars)
0
-
0
26. aug 2021
18:30
Aars IK
0
Nørager/Rørbæk IF (1)
0
Runde 5
542162
28-08 2021
14:00 Aars IK Haverslev IF Sparekassen Danmark Arena (Aars)
4
-
2
28. aug 2021
14:00
Aars IK
4
Haverslev IF
2
Runde 5
542161
28-08 2021
15:00 Vindblæs B Farsø/Ullits IK Vindblæs Multicenter
1
-
2
28. aug 2021
15:00
Vindblæs B
1
Farsø/Ullits IK
2
Runde 5
542163
ma30-08 2021
18:30 Nørager/Rørbæk IF (1) Kvik/Aalestrup (1) Nørager IF's Anlæg
0
-
6
30. aug 2021
18:30
Nørager/Rørbæk IF (1)
0
Kvik/Aalestrup (1)
6
Runde 6
542168
fr03-09 2021
18:30 Ranum Overlade/Vester Hornum Aars IK Vester Hornum Stadion
4
-
3
03. sep 2021
18:30
Ranum Overlade/Vester Hornum
4
Aars IK
3
Runde 6
542167
fr03-09 2021
19:00 Farsø/Ullits IK Haverslev IF Sparekassen Danmark Arena (Farsø)
5
-
3
03. sep 2021
19:00
Farsø/Ullits IK
5
Haverslev IF
3
Runde 6
542166
05-09 2021
15:00 Vindblæs B Nørager/Rørbæk IF (1) Vindblæs Multicenter
1
-
1
05. sep 2021
15:00
Vindblæs B
1
Nørager/Rørbæk IF (1)
1
Runde 6
542174
ma06-09 2021
18:30 Kvik/Aalestrup (1) Sønderup/Suldrup IK Frem Hvam Stadion
9
-
0
06. sep 2021
18:30
Kvik/Aalestrup (1)
9
Sønderup/Suldrup IK Frem
0
Runde 7
542179
to09-09 2021
18:15 Aars IK Kvik/Aalestrup (1) Sparekassen Danmark Arena (Aars)
1
-
2
09. sep 2021
18:15
Aars IK
1
Kvik/Aalestrup (1)
2
Runde 7
542177
to09-09 2021
18:30 Haverslev IF Ranum Overlade/Vester Hornum Haverslev Stadion
3
-
1
09. sep 2021
18:30
Haverslev IF
3
Ranum Overlade/Vester Hornum
1
Runde 7
542178
11-09 2021
14:00 Nørager/Rørbæk IF (1) Farsø/Ullits IK Nørager IF's Anlæg
0
-
9
11. sep 2021
14:00
Nørager/Rørbæk IF (1)
0
Farsø/Ullits IK
9
Runde 7
542176
11-09 2021
15:00 Sønderup/Suldrup IK Frem Vindblæs B Suldrup Stadion
2
-
4
11. sep 2021
15:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
2
Vindblæs B
4
Runde 8
542182
fr17-09 2021
18:00 Ranum Overlade/Vester Hornum Farsø/Ullits IK Vester Hornum Stadion
0
-
5
17. sep 2021
18:00
Ranum Overlade/Vester Hornum
0
Farsø/Ullits IK
5
Runde 8
542180
18-09 2021
12:00 Aars IK Vindblæs B Sparekassen Danmark Arena (Aars)
3
-
4
18. sep 2021
12:00
Aars IK
3
Vindblæs B
4
Runde 8
542198
18-09 2021
14:00 Sønderup/Suldrup IK Frem Nørager/Rørbæk IF (1) Suldrup Stadion
4
-
2
18. sep 2021
14:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
4
Nørager/Rørbæk IF (1)
2
Runde 8
542181
19-09 2021
14:00 Kvik/Aalestrup (1) Haverslev IF Aalestrup Stadion
UHT
19. sep 2021
14:00
Kvik/Aalestrup (1)
Haverslev IF
UHT
Runde 9
542209
to23-09 2021
19:00 Kvik/Aalestrup (1) Ranum Overlade/Vester Hornum Aalestrup Stadion
14
-
0
23. sep 2021
19:00
Kvik/Aalestrup (1)
14
Ranum Overlade/Vester Hornum
0
Runde 9
542201
fr24-09 2021
19:00 Farsø/Ullits IK Sønderup/Suldrup IK Frem Sparekassen Danmark Arena (Farsø)
1
-
0
24. sep 2021
19:00
Farsø/Ullits IK
1
Sønderup/Suldrup IK Frem
0
Runde 5
542165
26-09 2021
13:00 Sønderup/Suldrup IK Frem Ranum Overlade/Vester Hornum Suldrup Stadion
4
-
1
26. sep 2021
13:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
4
Ranum Overlade/Vester Hornum
1
Runde 9
542199
26-09 2021
15:00 Vindblæs B Haverslev IF Vindblæs Multicenter
2
-
1
26. sep 2021
15:00
Vindblæs B
2
Haverslev IF
1
Runde 9
542208
to30-09 2021
18:30 Aars IK Nørager/Rørbæk IF (1) Sparekassen Danmark Arena (Aars)
3
-
1
30. sep 2021
18:30
Aars IK
3
Nørager/Rørbæk IF (1)
1
Runde 10
542210
fr01-10 2021
18:30 Ranum Overlade/Vester Hornum Vindblæs B Ranum Multicenter
2
-
8
01. okt 2021
18:30
Ranum Overlade/Vester Hornum
2
Vindblæs B
8
Runde 10
542213
02-10 2021
12:00 Aars IK Sønderup/Suldrup IK Frem Sparekassen Danmark Arena (Aars)
2
-
4
02. okt 2021
12:00
Aars IK
2
Sønderup/Suldrup IK Frem
4
Runde 10
542211
02-10 2021
14:00 Haverslev IF Nørager/Rørbæk IF (1) Haverslev Stadion
5
-
0
02. okt 2021
14:00
Haverslev IF
5
Nørager/Rørbæk IF (1)
0
Runde 10
542212
02-10 2021
16:00 Kvik/Aalestrup (1) Farsø/Ullits IK Hvam Stadion
3
-
1
02. okt 2021
16:00
Kvik/Aalestrup (1)
3
Farsø/Ullits IK
1
Runde 11
543182
to07-10 2021
19:00 Farsø/Ullits IK Aars IK Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
1
-
1
07. okt 2021
19:00
Farsø/Ullits IK
1
Aars IK
1
Runde 11
543198
09-10 2021
14:00 Nørager/Rørbæk IF (1) Ranum Overlade/Vester Hornum Nørager IF's Anlæg
4
-
0
09. okt 2021
14:00
Nørager/Rørbæk IF (1)
4
Ranum Overlade/Vester Hornum
0
Runde 11
542219
09-10 2021
15:00 Vindblæs B Kvik/Aalestrup (1) Vindblæs Multicenter
2
-
1
09. okt 2021
15:00
Vindblæs B
2
Kvik/Aalestrup (1)
1
Runde 11
543181
09-10 2021
15:00 Sønderup/Suldrup IK Frem Haverslev IF Suldrup Stadion
1
-
3
09. okt 2021
15:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
1
Haverslev IF
3
Runde 12
543209
fr15-10 2021
18:30 Ranum Overlade/Vester Hornum Sønderup/Suldrup IK Frem Ranum Multicenter
2
-
2
15. okt 2021
18:30
Ranum Overlade/Vester Hornum
2
Sønderup/Suldrup IK Frem
2
Runde 12
543205
16-10 2021
14:00 Haverslev IF Aars IK Haverslev Stadion
2
-
2
16. okt 2021
14:00
Haverslev IF
2
Aars IK
2
Runde 12
543207
16-10 2021
14:00 Kvik/Aalestrup (1) Nørager/Rørbæk IF (1) Hvam Stadion
6
-
0
16. okt 2021
14:00
Kvik/Aalestrup (1)
6
Nørager/Rørbæk IF (1)
0
Runde 12
543199
16-10 2021
16:00 Farsø/Ullits IK Vindblæs B Sparekassen Danmark Arena (Farsø)
3
-
2
16. okt 2021
16:00
Farsø/Ullits IK
3
Vindblæs B
2
Runde 13
543212
fr22-10 2021
18:30 Aars IK Ranum Overlade/Vester Hornum Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
5
-
3
22. okt 2021
18:30
Aars IK
5
Ranum Overlade/Vester Hornum
3
Runde 13
543210
23-10 2021
14:00 Nørager/Rørbæk IF (1) Vindblæs B Nørager IF's Anlæg
1
-
4
23. okt 2021
14:00
Nørager/Rørbæk IF (1)
1
Vindblæs B
4
Runde 13
543211
23-10 2021
14:00 Haverslev IF Farsø/Ullits IK Haverslev Stadion
1
-
9
23. okt 2021
14:00
Haverslev IF
1
Farsø/Ullits IK
9
Runde 13
543214
23-10 2021
15:00 Sønderup/Suldrup IK Frem Kvik/Aalestrup (1) Suldrup Stadion
HHT
23. okt 2021
15:00
Sønderup/Suldrup IK Frem
Kvik/Aalestrup (1)
HHT
Runde 14
543219
to28-10 2021
18:30 Vindblæs B Sønderup/Suldrup IK Frem Vindblæs Multicenter
1
-
3
28. okt 2021
18:30
Vindblæs B
1
Sønderup/Suldrup IK Frem
3
Runde 14
543221
fr29-10 2021
19:00 Farsø/Ullits IK Nørager/Rørbæk IF (1) Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Farsø)
2
-
2
29. okt 2021
19:00
Farsø/Ullits IK
2
Nørager/Rørbæk IF (1)
2
Runde 14
543220
30-10 2021
13:00 Ranum Overlade/Vester Hornum Haverslev IF Vester Hornum Stadion
4
-
6
30. okt 2021
13:00
Ranum Overlade/Vester Hornum
4
Haverslev IF
6
Runde 14
543222
30-10 2021
14:00 Kvik/Aalestrup (1) Aars IK Aalestrup Stadion
8
-
2
30. okt 2021
14:00
Kvik/Aalestrup (1)
8
Aars IK
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Følgende 12 hold rykker op fra 2. pladsen:
Aalborg Chang (53), Farsø/Ullits IK (55), Arden IF (56), FS Midtthy (58), Vinding UIF (62), Tarm IF (63), Helsted Fremad IF (66), BSS Sport (70), Aarhus 1900 (71), AIA/Tranbjerg (74), EIF/NSG (75), FC Horsens (76)
De 24 øvrige nr. 2 skal i play-off.

Log ind