MENU

Herrer Serie 4 - Efterår 2021, Pulje 57 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
543623 to
05-08 2021
Kl. 19:00
Foulum IF Eastside Viborg (2) Ørum Stadion, Tjele
1
-
0
543622
08-08 2021
Kl. 14:00
Eastside Viborg (1) Kvik/Aalestrup (2) Overlund Kunststofbane
4
-
0
543647
fr
13-08 2021
Kl. 17:00
Eastside Viborg (2) Eastside Viborg (1) Overlund Kunststofbane
2
-
4
543645
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Møldrup/Tostrup IF Foulum IF Møldrup Stadion
3
-
0
543628
15-08 2021
Kl. 12:00
Kvik/Aalestrup (2) Hersom/Bjerregrav IF Hvam Stadion
0
-
1
543646
ti
17-08 2021
Kl. 19:00
Klejtrup BK Nørager/Rørbæk IF (2) Klejtrup Stadion
2
-
0
543650
to
19-08 2021
Kl. 19:00
Foulum IF Eastside Viborg (1) Ørum Stadion, Tjele
1
-
3
543655
21-08 2021
Kl. 12:00
Kvik/Aalestrup (2) Møldrup/Tostrup IF Hvam Stadion
1
-
2
543659
21-08 2021
Kl. 14:00
Klejtrup BK Foulum IF Klejtrup Stadion
2
-
1
543660
21-08 2021
Kl. 16:00
Eastside Viborg (2) Nørager/Rørbæk IF (2) Overlund Stadion
Udehold taberdømt
543654
21-08 2021
Kl. 16:00
Eastside Viborg (1) Hersom/Bjerregrav IF Overlund Kunststofbane
2
-
3
543653
ti
24-08 2021
Kl. 18:45
Møldrup/Tostrup IF Klejtrup BK Møldrup Stadion
1
-
2
543648 ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Hersom/Bjerregrav IF Eastside Viborg (2) Bjerregrav Stadion
2
-
1
543649
on
25-08 2021
Kl. 18:30
Nørager/Rørbæk IF (2) Kvik/Aalestrup (2) Nørager IF's Anlæg
0
-
1
543671
fr
27-08 2021
Kl. 18:00
Møldrup/Tostrup IF Eastside Viborg (2) Møldrup Stadion
3
-
5
543661
28-08 2021
Kl. 13:30
Hersom/Bjerregrav IF Foulum IF Bjerregrav Stadion
3
-
3
543663
28-08 2021
Kl. 15:00
Nørager/Rørbæk IF (2) Eastside Viborg (1) Nørager IF's Anlæg
2
-
4
543686
to
02-09 2021
Kl. 18:30
Eastside Viborg (1) Møldrup/Tostrup IF Overlund Stadion
3
-
5
543673
04-09 2021
Kl. 13:30
Hersom/Bjerregrav IF Nørager/Rørbæk IF (2) Bjerregrav Stadion
5
-
0
543685
04-09 2021
Kl. 13:30
Eastside Viborg (2) Klejtrup BK Overlund Kunststofbane
Hjemmehold taberdømt
543675
05-09 2021
Kl. 18:00
Foulum IF Kvik/Aalestrup (2) Ørum Stadion, Tjele
5
-
1
543627
ti
07-09 2021
Kl. 18:30
Nørager/Rørbæk IF (2) Møldrup/Tostrup IF Nørager IF's Anlæg
0
-
2
543687
11-09 2021
Kl. 13:00
Møldrup/Tostrup IF Hersom/Bjerregrav IF Møldrup Stadion
1
-
4
543690
11-09 2021
Kl. 14:00
Klejtrup BK Eastside Viborg (1) Klejtrup Stadion
2
-
0
543689
11-09 2021
Kl. 15:45
Nørager/Rørbæk IF (2) Foulum IF Nørager IF's Anlæg
Hjemmehold taberdømt
543688
11-09 2021
Kl. 16:00
Kvik/Aalestrup (2) Eastside Viborg (2) Hvam Stadion
Udehold taberdømt
543662
ti
14-09 2021
Kl. 18:15
Klejtrup BK Kvik/Aalestrup (2) Klejtrup Stadion
0
-
0
543698
18-09 2021
Kl. 13:00
Møldrup/Tostrup IF Nørager/Rørbæk IF (2) Møldrup Stadion
Udehold taberdømt
543697
18-09 2021
Kl. 13:30
Eastside Viborg (2) Foulum IF Overlund Kunststofbane
4
-
1
543695
18-09 2021
Kl. 14:00
Klejtrup BK Hersom/Bjerregrav IF Klejtrup Stadion
0
-
0
543696
18-09 2021
Kl. 16:00
Kvik/Aalestrup (2) Eastside Viborg (1) Hvam Stadion
1
-
6
544260 fr
24-09 2021
Kl. 19:00
Eastside Viborg (1) Eastside Viborg (2) Overlund Kunststofbane
Udehold taberdømt
543712
25-09 2021
Kl. 13:30
Hersom/Bjerregrav IF Kvik/Aalestrup (2) Bjerregrav Stadion
4
-
2
544079
25-09 2021
Kl. 15:00
Nørager/Rørbæk IF (2) Klejtrup BK Nørager IF's Anlæg
Hjemmehold taberdømt
544078
25-09 2021
Kl. 15:30
Foulum IF Møldrup/Tostrup IF Ørum Stadion, Tjele
2
-
4
544317
fr
01-10 2021
Kl. 19:00
Eastside Viborg (1) Foulum IF Overlund Kunststofbane
5
-
0
544302
02-10 2021
Kl. 12:00
Kvik/Aalestrup (2) Nørager/Rørbæk IF (2) Hvam Stadion
Udehold taberdømt
544301
02-10 2021
Kl. 13:30
Eastside Viborg (2) Hersom/Bjerregrav IF Overlund Kunststofbane
Hjemmehold taberdømt
544319
02-10 2021
Kl. 14:00
Klejtrup BK Møldrup/Tostrup IF Klejtrup Stadion
2
-
4
544502
09-10 2021
Kl. 13:00
Møldrup/Tostrup IF Kvik/Aalestrup (2) Møldrup Stadion
3
-
0
544325
09-10 2021
Kl. 13:30
Hersom/Bjerregrav IF Eastside Viborg (1) Bjerregrav Stadion
2
-
1
544512
09-10 2021
Kl. 15:45
Nørager/Rørbæk IF (2) Eastside Viborg (2) Nørager IF's Anlæg
Hjemmehold taberdømt
543621
ti
12-10 2021
Kl. 19:00
Hersom/Bjerregrav IF Klejtrup BK Bjerregrav Stadion
2
-
2
544551 fr
15-10 2021
Kl. 19:00
Eastside Viborg (1) Nørager/Rørbæk IF (2) Overlund Kunststofbane
Udehold taberdømt
544513
16-10 2021
Kl. 15:30
Foulum IF Hersom/Bjerregrav IF Ørum Stadion, Tjele
1
-
5
544545
16-10 2021
Kl. 16:00
Kvik/Aalestrup (2) Klejtrup BK Hvam Stadion
1
-
0
544966
16-10 2021
Kl. 16:00
Eastside Viborg (2) Møldrup/Tostrup IF Overlund Kunststofbane
1
-
4
544977
23-10 2021
Kl. 12:00
Kvik/Aalestrup (2) Foulum IF Hvam Stadion
2
-
2
544979
23-10 2021
Kl. 13:00
Møldrup/Tostrup IF Eastside Viborg (1) Møldrup Stadion
1
-
2
544978
23-10 2021
Kl. 14:00
Klejtrup BK Eastside Viborg (2) Klejtrup Stadion
11
-
0
544967
23-10 2021
Kl. 15:45
Nørager/Rørbæk IF (2) Hersom/Bjerregrav IF Nørager IF's Anlæg
Hjemmehold taberdømt
544511
ti
26-10 2021
Kl. 19:00
Foulum IF Klejtrup BK Ørum Stadion, Tjele
1
-
3
544985
30-10 2021
Kl. 15:00
Eastside Viborg (1) Klejtrup BK Overlund Kunststofbane
5
-
2
544981
31-10 2021
Kl. 13:00
Hersom/Bjerregrav IF Møldrup/Tostrup IF Bjerregrav Stadion
2
-
1
544982
31-10 2021
Kl. 13:00
Eastside Viborg (2) Kvik/Aalestrup (2) Overlund Stadion
Udehold taberdømt
544983
31-10 2021
Kl. 13:00
Foulum IF Nørager/Rørbæk IF (2) Ørum Stadion, Tjele
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Følgende 12 hold rykker op fra 2. pladsen:
Aalborg Chang (53), Farsø/Ullits IK (55), Arden IF (56), FS Midtthy (58), Vinding UIF (62), Tarm IF (63), Helsted Fremad IF (66), BSS Sport (70), Aarhus 1900 (71), AIA/Tranbjerg (74), EIF/NSG (75), FC Horsens (76)
De 24 øvrige nr. 2 skal i play-off.

Log ind