|
605810
|
sø08-08 2021
|
10:00
|
|
|
Sødalskolen
|
|
|
|
605814
|
fr13-08 2021
|
18:00
|
|
|
Holme Skole
|
|
|
|
|
605980
|
lø14-08 2021
|
12:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (5)
2
|
|
|
605986
|
to19-08 2021
|
19:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
605988
|
fr20-08 2021
|
19:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (5)
0
|
|
605989
|
sø22-08 2021
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
|
|
|
605993
|
on25-08 2021
|
17:30
|
|
|
Holme Skole
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (5)
5
|
|
605987
|
to26-08 2021
|
19:00
|
|
|
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
|
|
|
|
606000
|
lø28-08 2021
|
13:00
|
|
|
Sødalskolen
|
|
|
|
606001
|
sø29-08 2021
|
10:00
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
|
606003
|
sø29-08 2021
|
14:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (5)
4
|
|
605982
|
ti31-08 2021
|
18:16
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
606012
|
ti31-08 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (5)
0
|
|
605813
|
on01-09 2021
|
18:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (5)
0
|
|
606008
|
fr03-09 2021
|
19:30
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
606006
|
lø04-09 2021
|
14:00
|
|
|
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
606005
|
sø05-09 2021
|
10:00
|
|
|
Sødalskolen
|
|
|
|
605984
|
ti07-09 2021
|
18:30
|
|
|
Sødalskolen
|
|
|
|
606099
|
ti07-09 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
|
|
606045
|
fr10-09 2021
|
18:00
|
|
|
Holme Skole
|
HHT
|
|
|
606014
|
lø11-09 2021
|
12:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (5)
1
|
|
606072
|
sø12-09 2021
|
10:00
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
606061
|
sø12-09 2021
|
14:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
605995
|
ti14-09 2021
|
17:45
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
606090
|
on15-09 2021
|
17:30
|
|
|
Holme Skole
|
HHT
|
|
|
606092
|
lø18-09 2021
|
12:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (5)
6
|
|
606078
|
sø19-09 2021
|
10:00
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
606091
|
sø19-09 2021
|
12:30
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
605983
|
lø25-09 2021
|
12:00
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
606094
|
lø25-09 2021
|
14:00
|
|
|
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (5)
1
|
|
606093
|
sø26-09 2021
|
10:00
|
|
|
Sødalskolen
|
UHT
|
|
|
606095
|
sø26-09 2021
|
11:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
606108
|
ti28-09 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
|
|
606098
|
lø02-10 2021
|
11:00
|
|
|
Holme Skole
|
HHT
|
|
|
606097
|
lø02-10 2021
|
15:00
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
|
|
606100
|
sø03-10 2021
|
10:00
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (5)
2
|
|
606096
|
ti05-10 2021
|
20:00
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
|
|
606103
|
lø09-10 2021
|
12:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
UHT
|
Fuglebakken KFUM Århus (5)
UHT
|
|
606102
|
lø09-10 2021
|
13:00
|
|
|
Sødalskolen
|
UHT
|
|
|
606104
|
lø09-10 2021
|
14:00
|
|
|
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
|
|
|
|
606105
|
sø10-10 2021
|
11:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
605811
|
ti12-10 2021
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
UHT
|
|
|
606107
|
lø16-10 2021
|
11:00
|
|
|
Holme Skole
|
HHT
|
|
|
606106
|
lø16-10 2021
|
14:00
|
|
|
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
|
|
|
|
606002
|
sø17-10 2021
|
11:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
UHT
|
|
|
606109
|
sø17-10 2021
|
14:00
|
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (5)
3
|
|
605996
|
on20-10 2021
|
20:00
|
|
|
Brabrand IF Kunstgræsbane
|
|
|
|
606111
|
lø23-10 2021
|
11:00
|
|
|
Holme Skole
|
HHT
|
|
|
606113
|
lø23-10 2021
|
12:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
UHT
|
Fuglebakken KFUM Århus (5)
UHT
|
|
606110
|
lø23-10 2021
|
12:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
606112
|
sø24-10 2021
|
10:00
|
|
|
Fort Langenæs
|
|
|
|
605812
|
fr29-10 2021
|
19:30
|
|
|
Brabrand IF Kunstgræsbane
|
|
|
|
606115
|
fr29-10 2021
|
19:30
|
|
|
Brabrand IF Kunstgræsbane
|
UHT
|
|
|
606114
|
sø31-10 2021
|
11:00
|
|
|
Sødalskolen
|
UHT
|
Fuglebakken KFUM Århus (5)
UHT
|
|
606116
|
sø31-10 2021
|
13:00
|
|
|
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
|
|
|
|
606117
|
sø31-10 2021
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
|
Følgende 12 hold rykker op fra 2. pladsen:
Aalborg Chang (53), Farsø/Ullits IK (55), Arden IF (56), FS Midtthy (58), Vinding UIF (62), Tarm IF (63), Helsted Fremad IF (66), BSS Sport (70), Aarhus 1900 (71), AIA/Tranbjerg (74), EIF/NSG (75), FC Horsens (76)
De 24 øvrige nr. 2 skal i play-off.