|
606299
|
lø07-08 2021
|
11:30
|
|
|
Lisbjerg Skole
|
|
|
|
606301
|
fr13-08 2021
|
18:30
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
UHT
|
|
|
|
606304
|
sø15-08 2021
|
12:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
|
606302
|
ma16-08 2021
|
19:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (4)
3
|
|
606307
|
to19-08 2021
|
18:30
|
|
|
Lisbjerg Skole
|
|
|
|
606305
|
to19-08 2021
|
19:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
|
606310
|
fr20-08 2021
|
18:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (4)
1
|
|
606309
|
sø22-08 2021
|
12:00
|
|
|
Rosenvangsskolen
|
|
|
|
606312
|
sø22-08 2021
|
15:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
606297
|
on25-08 2021
|
18:30
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
|
606298
|
to26-08 2021
|
18:30
|
|
|
Rosenvangsskolen
|
HHT
|
|
|
606316
|
lø28-08 2021
|
11:30
|
|
|
Lisbjerg Skole
|
|
|
|
606324
|
sø29-08 2021
|
12:00
|
|
|
Holme Skole
|
|
|
|
606317
|
sø29-08 2021
|
15:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
606325
|
ma30-08 2021
|
18:30
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (4)
1
|
|
606306
|
to02-09 2021
|
18:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
606336
|
lø04-09 2021
|
11:10
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
606333
|
lø04-09 2021
|
11:30
|
|
|
Lisbjerg Skole
|
|
|
|
606683
|
sø05-09 2021
|
12:00
|
|
|
Holme Skole
|
|
|
|
606337
|
sø05-09 2021
|
13:00
|
|
|
Rosenvangsskolen
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (4)
3
|
|
606308
|
ti07-09 2021
|
18:30
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (4)
2
|
|
606315
|
ti07-09 2021
|
18:30
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
606338
|
lø11-09 2021
|
14:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
HHT
|
Fuglebakken KFUM Århus (4)
HHT
|
|
606356
|
sø12-09 2021
|
15:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
606300
|
ma13-09 2021
|
18:00
|
|
|
Holme Skole
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (4)
0
|
|
606303
|
to16-09 2021
|
18:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
606363
|
to16-09 2021
|
18:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
606361
|
fr17-09 2021
|
18:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
|
|
606355
|
lø18-09 2021
|
12:00
|
|
|
Holme Skole
|
|
|
|
606358
|
sø19-09 2021
|
15:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
606364
|
ma20-09 2021
|
17:45
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (4)
3
|
|
606350
|
ti21-09 2021
|
18:30
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
|
|
606368
|
lø25-09 2021
|
11:30
|
|
|
Lisbjerg Skole
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (4)
1
|
|
606462
|
lø25-09 2021
|
13:00
|
|
|
Rosenvangsskolen
|
UHT
|
|
|
606367
|
sø26-09 2021
|
16:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
|
|
|
606373
|
sø26-09 2021
|
16:00
|
|
|
Holme Skole
|
|
|
|
606586
|
fr01-10 2021
|
18:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
|
|
606555
|
lø02-10 2021
|
11:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
UHT
|
|
|
606623
|
lø02-10 2021
|
13:00
|
|
|
Rosenvangsskolen
|
|
|
|
606626
|
sø03-10 2021
|
15:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (4)
1
|
|
606673
|
lø09-10 2021
|
11:15
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
HHT
|
|
|
606642
|
lø09-10 2021
|
11:30
|
|
|
Lisbjerg Skole
|
|
|
|
606635
|
lø09-10 2021
|
14:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (4)
0
|
|
606634
|
sø10-10 2021
|
16:00
|
|
|
Fælleden - Øvre
|
|
|
|
606680
|
fr15-10 2021
|
20:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
|
|
606682
|
lø16-10 2021
|
11:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (4)
5
|
|
606679
|
lø16-10 2021
|
11:30
|
|
|
Lisbjerg Skole
|
|
|
|
606681
|
lø16-10 2021
|
13:00
|
|
|
Rosenvangsskolen
|
|
|
|
606684
|
fr22-10 2021
|
18:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
606686
|
lø23-10 2021
|
16:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
Fuglebakken KFUM Århus (4)
1
|
|
606685
|
sø24-10 2021
|
15:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
606326
|
sø24-10 2021
|
16:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
HHT
|
|
|
606689
|
lø30-10 2021
|
14:30
|
|
|
Lisbjerg Skole
|
|
|
|
606687
|
sø31-10 2021
|
12:00
|
|
|
Fælleden kunstgræsbane
|
HHT
|
Fuglebakken KFUM Århus (4)
HHT
|
|
606688
|
sø31-10 2021
|
13:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
HHT
|
|
|
606690
|
sø31-10 2021
|
13:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
Følgende 12 hold rykker op fra 2. pladsen:
Aalborg Chang (53), Farsø/Ullits IK (55), Arden IF (56), FS Midtthy (58), Vinding UIF (62), Tarm IF (63), Helsted Fremad IF (66), BSS Sport (70), Aarhus 1900 (71), AIA/Tranbjerg (74), EIF/NSG (75), FC Horsens (76)
De 24 øvrige nr. 2 skal i play-off.