|
|
365493
|
ti24-08 2021
|
18:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
365494
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
|
497239
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
|
497243
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
497244
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
507823
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub (Liga 2)
1
Hørsholm-Usserød IK (Liga 2)
3
|
|
|
509671
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
IF Skjold Birkerød (Liga2)
2
|
|
510488
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Vanløse Idrætspark
|
HHT
|
|
|
510503
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
616176
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
|
616178
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
616193
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
616200
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
616204
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
616209
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
616210
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
637299
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
637300
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
637301
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
|
|
637302
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
637303
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
637304
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
365486
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
365488
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev-Veddelev BK (Liga 2)
1
|
|
365489
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Tusehallen
|
UHT
|
|
|
365490
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
KFUM BK, Roskilde (Liga 2)
3
|
|
365491
|
ti24-08 2021
|
18:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
Fløng-Hedehusene Idræt (4)
0
Roskilde Boldklub (Liga 2)
20
|
|
613361
|
ti24-08 2021
|
19:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
616208
|
on25-08 2021
|
18:15
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
365487
|
on25-08 2021
|
18:30
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
|
|
365492
|
to26-08 2021
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
616194
|
to02-09 2021
|
17:30
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
|
430427
|
ma06-09 2021
|
18:00
|
|
|
Elverroad
|
|
|
|
430420
|
ti07-09 2021
|
17:15
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
430418
|
ti07-09 2021
|
17:30
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
430416
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
430419
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
430421
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
Hørsholm-Usserød IK (Liga 2)
4
|
|
430423
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
430424
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Tusehallen
|
|
Roskilde Boldklub (Liga 2)
6
|
|
430428
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
430430
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
430433
|
on08-09 2021
|
18:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
430431
|
on08-09 2021
|
18:20
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
430432
|
on08-09 2021
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
|
|
430426
|
on15-09 2021
|
17:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
430429
|
to16-09 2021
|
19:00
|
|
|
Slagelse Stadion
|
|
|
|
430417
|
on22-09 2021
|
18:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
4
|
|
|
234957
|
on27-10 2021
|
18:30
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
|
|
234962
|
on27-10 2021
|
18:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark
|
|
Roskilde Boldklub (Liga 2)
1
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
2
|
|
234963
|
on27-10 2021
|
19:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
234959
|
lø30-10 2021
|
12:00
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
234960
|
lø30-10 2021
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
234961
|
lø30-10 2021
|
12:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK (Liga 2)
0
|
|
234956
|
on03-11 2021
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
|
|
|
|
234958
|
fr05-11 2021
|
18:30
|
|
|
Måløv Idrætspark, Kunstgræs
|
|
|
|
|
852880
|
on10-11 2021
|
18:30
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
852882
|
lø13-11 2021
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
852879
|
ti16-11 2021
|
19:45
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
852881
|
fr17-12 2021
|
18:30
|
|
|
Måløv Idrætspark, Kunstgræs
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
1
|
|
|
586746
|
ti26-04 2022
|
17:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
586747
|
ti26-04 2022
|
18:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
|
581696
|
sø22-05 2022
|
12:00
|
|
|
Right to Dream Park
|
|
|
1. runde 24.8 - 8 oversiddere - Lodtrækning næste runde 27.8 kl.- 12.00
2. runde 8.9 - Lodtrækning næste runde 10.9.kl.- 12.00
3. runde 30.10 - Lodtrækning næste runde 29.10 kl.- 12.00
4. runde 13.11 - Lodtrækning næste runde 3.12 kl.- 12.00
Semifinale 26.4.22
finale 2022 22.5.22
Husk lodtrækning foregår live på DBU Sjælland facebook.