MENU

Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (09) 21/22 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
269469 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK (3) B93 (Liga 1) Hørsholm Idrætspark
0 - 22
269470 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK (2) FB (Liga 1) Virum Stadion
3 - 4
269959 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Hvidovre IF (2) Vestamager (Liga 1) Hvidovre IF's baner
Hjemmehold taberdømt
511887 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Hårlev BK (3) FC Lejre (3) Hårlev BK
Hjemmehold taberdømt
511888
on
01-09 2021
Kl. 18:30
VG Fodbold (3) Greve Fodbold (Liga 1) Viby Idrætsanlæg
1 - 11
512014 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Køge Nord FC (3) Herstedøster IC (2) Rishøj Stadion
2 - 4
512060 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Skælskør BI (3) HB Køge (Liga 1) Skælskør Stadion
Hjemmehold taberdømt
512545 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Stenløse BK (2) LSF (Liga 1) Stenløse Stadion
Hjemmehold taberdømt
512546 on
01-09 2021
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev (2) Brønshøj BK (Liga 1) Elverroad
2 - 22
512547
on
01-09 2021
Kl. 18:30
Svogerslev BK (2) Brøndbyernes IF (Liga 1) Svogerslev Idrætspark
0 - 15
512548 on
01-09 2021
Kl. 18:30
B 1908 (2) Kastrup (1) Sundby Idrætspark
0 - 2
512559
on
01-09 2021
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub (Liga 1) Farum BK (Liga 1) Allerød Idrætspark
0 - 3
627579
on
01-09 2021
Kl. 18:30
FC Damsø (M) FA 2000 (Liga 1) Vanløse Idrætspark
1 - 11
627586 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Vallensbæk IF (2) Sundby Bk.(Liga 1) Vallensbæk Idrætscenter
2 - 13
627587 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder BSF (Liga 1)
627582
fr
03-09 2021
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød (2) HIK (Liga 1) Birkerød Stadion
7 - 0
121359 ma
20-09 2021
Kl. 17:30
Herstedøster IC (2) HB Køge (Liga 1) Herstedøster Stadion
1 - 5
121363
ti
21-09 2021
Kl. 17:30
Sundby Bk.(Liga 1) Vestamager (Liga 1) Kløvermarkens Idrætsanlæg
2 - 1
121357
on
22-09 2021
Kl. 17:30
BSF (Liga 1) B93 (Liga 1) Ballerup Idrætspark
3 - 4
121358
on
22-09 2021
Kl. 17:30
FC Lejre (3) Brøndbyernes IF (Liga 1) Lejrehallen
1 - 8
121360 on
22-09 2021
Kl. 17:30
FB (Liga 1) Brønshøj BK (Liga 1) Jens Jessens Vej
2 - 3
121361
on
22-09 2021
Kl. 17:30
Kastrup (1) Greve Fodbold (Liga 1) Kastrup IA ved Røllikevej
0 - 10
121362
on
22-09 2021
Kl. 17:30
Farum BK (Liga 1) FA 2000 (Liga 1) Farum Park
13 - 0
121364 on
22-09 2021
Kl. 17:30
IF Skjold Birkerød (2) LSF (Liga 1) Birkerød Stadion
0 - 4
601446
20-11 2021
Kl. 12:00
HB Køge (Liga 1) B93 (Liga 1) Køge Stadion, Kunstgræs
2 - 7
601447
21-11 2021
Kl. 10:00
Sundby Bk.(Liga 1) Brøndbyernes IF (Liga 1) Kløvermarkens Idrætsanlæg
8 - 7
601448
27-11 2021
Kl. 12:00
Brønshøj BK (Liga 1) LSF (Liga 1) Tingbjerg Idrætspark
0 - 6
601445
on
01-12 2021
Kl. 18:30
Farum BK (Liga 1) Greve Fodbold (Liga 1) Farum Park
4 - 1
575291
ti
26-04 2022
Kl. 18:30
LSF (Liga 1) Sundby Bk.(Liga 1) Smørum Idrætscenter
0 - 2
575292
ti
26-04 2022
Kl. 18:30
Farum BK (Liga 1) B93 (Liga 1) Farum Park
4 - 3
581951
22-05 2022
Kl. 10:00
Farum BK (Liga 1) Sundby Bk.(Liga 1) Allerød Idrætspark
1 - 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

1. runde 1.9 Lodtrækning næste runde 3.9 kl.- 12.00
2. runde 22.9 Lodtrækning næste runde 1.10 kl.- 12.00
3. runde 20.11 Lodtrækning næste runde 3.12 kl.- 12.00

Semifinale   26.4.22
finale 2022  22.5.22 

 Husk lodtrækning foregår live på DBU Sjælland facebook.

 

Log ind