MENU

U19 Drenge 2 (03/04) Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
514946 fr
27-08 2021
Kl. 18:00
Oversidder Fix
514944
28-08 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 3 KB 2 Vestamager Idrætsanlæg
8 - 5
514945
28-08 2021
Kl. 10:00
Oversidder AB Tårnby 2
514950
28-08 2021
Kl. 10:00
KFUM Oversidder Emdrupparken
514951
29-08 2021
Kl. 13:00
Skovshoved IF Vestia 2 Gentofte Sportspark
3 - 2
514953
fr
03-09 2021
Kl. 19:00
KB 2 KFUM Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 7
514956
04-09 2021
Kl. 12:00
Vestia 2 Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
514955
04-09 2021
Kl. 16:00
Fix Oversidder Gadelandet
514952
04-09 2021
Kl. 16:00
Oversidder Skovshoved IF
514954
ma
06-09 2021
Kl. 18:00
AB Tårnby 2 AB Tårnby 3 Vestamager Idrætsanlæg
6 - 13
514957
11-09 2021
Kl. 12:00
Oversidder KB 2
514959
11-09 2021
Kl. 12:00
Oversidder Vestia 2
514960
11-09 2021
Kl. 14:00
KFUM AB Tårnby 2 Emdrupparken
6 - 5
514961
11-09 2021
Kl. 16:00
Skovshoved IF Oversidder Skovshoved I P
514958
12-09 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 3 Fix Vestamager Idrætsanlæg
9 - 7
514965 fr
17-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder Oversidder
514962 fr
17-09 2021
Kl. 19:00
KB 2 Skovshoved IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 6
517730
18-09 2021
Kl. 12:00
Vestia 2 AB Tårnby 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
7 - 3
514966
18-09 2021
Kl. 16:00
Fix KFUM Gadelandet
2 - 2
514964
19-09 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
517734
fr
24-09 2021
Kl. 19:00
KB 2 AB Tårnby 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
7 - 5
517733
25-09 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 3 Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
517735
25-09 2021
Kl. 14:00
KFUM Vestia 2 Emdrupparken
2 - 2
517736
25-09 2021
Kl. 16:00
Skovshoved IF Oversidder Skovshoved I P
517731
25-09 2021
Kl. 16:00
Oversidder Fix
365078 fr
01-10 2021
Kl. 18:00
Oversidder KFUM
365085
02-10 2021
Kl. 12:00
Vestia 2 Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
517738
02-10 2021
Kl. 12:00
Oversidder AB Tårnby 3
365080
02-10 2021
Kl. 16:00
Fix KB 2 Gadelandet
3 - 2
365077
03-10 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 Skovshoved IF Vestamager Idrætsanlæg
8 - 6
365087 fr
08-10 2021
Kl. 19:00
KB 2 Vestia 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 3
365089
09-10 2021
Kl. 14:00
KFUM Oversidder Emdrupparken
365086
09-10 2021
Kl. 14:00
Oversidder Oversidder
365090
09-10 2021
Kl. 15:00
Skovshoved IF AB Tårnby 3 Skovshoved I P
5 - 0
365088
on
13-10 2021
Kl. 19:20
AB Tårnby 2 Fix Vestamager Idrætsanlæg
6 - 5
365093 fr
15-10 2021
Kl. 18:00
Oversidder KB 2
365094
16-10 2021
Kl. 12:00
Skovshoved IF Fix Gentofte Sportspark
2 - 4
365095
16-10 2021
Kl. 12:00
Vestia 2 AB Tårnby 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

365092
16-10 2021
Kl. 12:00
Oversidder Oversidder
365091
on
27-10 2021
Kl. 20:00
AB Tårnby 3 KFUM Vestamager Idrætsanlæg
3 - 1
365100
30-10 2021
Kl. 12:00
KFUM Skovshoved IF Emdrupparken
3 - 5
365236
30-10 2021
Kl. 16:00
Fix Vestia 2 Gadelandet
3 - 2
365096
30-10 2021
Kl. 16:00
Oversidder AB Tårnby 3
365097
30-10 2021
Kl. 16:00
KB 2 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
365099
30-10 2021
Kl. 16:00
AB Tårnby 2 Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind