MENU

U15 Drenge M (07) Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
521097 ma
23-08 2021
Kl. 18:30
HIK 2 KB 2 Gentofte Sportspark
5 - 1
526626
28-08 2021
Kl. 12:00
KB 2 B93 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 2
526624
29-08 2021
Kl. 12:00
B 1903 AB Tårnby 2 B1903
1 - 3
526625
29-08 2021
Kl. 12:00
Hvidovre IF 2 Skovshoved IF Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 1
526586
29-08 2021
Kl. 14:00
Oversidder HIK 2
526584
29-08 2021
Kl. 16:00
FB Aakanden GF Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 2
521098
to
02-09 2021
Kl. 18:00
AB Tårnby 2 Fix Tårnby Stadion
3 - 4
526684
04-09 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 FB Tårnby Stadion
1 - 7
526687
04-09 2021
Kl. 12:00
Skovshoved IF KB 2 Skovshoved I P
3 - 4
526685
05-09 2021
Kl. 12:00
Aakanden GF Hvidovre IF 2 Gentofte Sportspark
2 - 5
526627
05-09 2021
Kl. 12:00
Kastrup 2 B 1903 Kastrup IA ved Røllikevej
2 - 0
526628
05-09 2021
Kl. 14:00
HIK 2 B93 2 HIK
1 - 1
526629
05-09 2021
Kl. 14:00
Oversidder Fix
526688
11-09 2021
Kl. 10:00
FB Kastrup 2 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 2
526693
11-09 2021
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 AB Tårnby 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
4 - 1
527640
11-09 2021
Kl. 12:00
KB 2 Aakanden GF Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 0
526689
12-09 2021
Kl. 12:00
Skovshoved IF B93 2 Skovshoved I P
4 - 2
526691
12-09 2021
Kl. 12:00
B 1903 Oversidder B1903
526690
12-09 2021
Kl. 14:00
Fix HIK 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
2 - 7
732703
18-09 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 KB 2 Tårnby Stadion
1 - 4
732704
19-09 2021
Kl. 10:00
Fix B 1903 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5 - 3
732705
19-09 2021
Kl. 12:00
Aakanden GF B93 2 Gentofte Sportspark
2 - 1
612502
19-09 2021
Kl. 12:00
Kastrup 2 Hvidovre IF 2 Kastrup IA ved Røllikevej
2 - 3
726586
19-09 2021
Kl. 12:00
HIK 2 Skovshoved IF HIK
1 - 0
727036
19-09 2021
Kl. 14:00
Oversidder FB
732752
25-09 2021
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 Oversidder Hvidovre IF's baner
732753
25-09 2021
Kl. 12:00
KB 2 Kastrup 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 1
732748
25-09 2021
Kl. 17:15
B93 2 AB Tårnby 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2 - 1
732747
26-09 2021
Kl. 10:00
FB Fix Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
732749
26-09 2021
Kl. 12:00
B 1903 HIK 2 B1903
0 - 8
741758 on
29-09 2021
Kl. 18:45
B 1903 KB 2 B1903
0 - 2
732759
02-10 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 Skovshoved IF Tårnby Stadion
3 - 4
732755
03-10 2021
Kl. 10:00
Kastrup 2 B93 2 Kastrup IA ved Røllikevej
2 - 1
732771
03-10 2021
Kl. 12:00
B 1903 FB B1903
1 - 5
732765
03-10 2021
Kl. 14:00
Fix Hvidovre IF 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
0 - 0
732758
03-10 2021
Kl. 14:00
Oversidder KB 2
732757
03-10 2021
Kl. 16:00
HIK 2 Aakanden GF HIK
0 - 4
732778
09-10 2021
Kl. 12:00
Hvidovre IF 2 B 1903 Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 1
732779
09-10 2021
Kl. 12:00
KB 2 Fix Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 0
732777
09-10 2021
Kl. 16:00
Skovshoved IF Kastrup 2 Skovshoved I P
1 - 3
732772
10-10 2021
Kl. 10:00
FB HIK 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 2
732774
10-10 2021
Kl. 12:00
B93 2 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
732775
10-10 2021
Kl. 12:00
Aakanden GF AB Tårnby 2 Gentofte Sportspark
5 - 2
526587
on
13-10 2021
Kl. 18:00
Fix Kastrup 2 Tingbjerg Idrætspark
2 - 1
526583
on
13-10 2021
Kl. 18:30
Skovshoved IF FB Gentofte Sportspark
5 - 0
732893
to
14-10 2021
Kl. 18:00
AB Tårnby 2 HIK 2 Tårnby Stadion
2 - 2
732780
17-10 2021
Kl. 10:00
FB Hvidovre IF 2 Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

732892
17-10 2021
Kl. 10:00
Kastrup 2 Aakanden GF Kastrup IA ved Diget
1 - 0
732894
17-10 2021
Kl. 14:00
Oversidder Skovshoved IF
741384
17-10 2021
Kl. 14:00
Fix B93 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
2 - 0
521088
24-10 2021
Kl. 10:00
Kastrup 2 Oversidder Kastrup IA ved Røllikevej
521174
on
27-10 2021
Kl. 17:15
Aakanden GF B 1903 Gentofte Sportspark
5 - 0
521087
fr
29-10 2021
Kl. 19:00
Hvidovre IF 2 B93 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 4
742986
30-10 2021
Kl. 10:00
Skovshoved IF Fix Gentofte Sportspark
2 - 3
742987
30-10 2021
Kl. 12:00
KB 2 FB Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 1
742983
30-10 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 Kastrup 2 Tårnby Stadion
1 - 2
741759
31-10 2021
Kl. 10:00
B93 2 B 1903 B 93 Svanemølleanlæg.
8 - 0
742982
31-10 2021
Kl. 10:00
HIK 2 Hvidovre IF 2 HIK
3 - 1
742985
31-10 2021
Kl. 14:00
Aakanden GF Oversidder Gentofte Sportspark
732750
on
03-11 2021
Kl. 18:30
Skovshoved IF Aakanden GF Gentofte Sportspark
1 - 4
757549
07-11 2021
Kl. 12:00
FB B93 2 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 4
757550
07-11 2021
Kl. 12:00
Kastrup 2 HIK 2 Kastrup IA ved Diget
2 - 4
761606
07-11 2021
Kl. 12:00
Oversidder AB Tårnby 2
761608
07-11 2021
Kl. 12:00
Fix Aakanden GF Tingbjerg Idrætspark
0 - 2
761737
07-11 2021
Kl. 12:45
Hvidovre IF 2 KB 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

761609
07-11 2021
Kl. 14:00
B 1903 Skovshoved IF B1903
3 - 7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind