MENU

U14 Drenge M (08) Efterår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
363119
28-08 2021
Kl. 10:00
B 1908 2 Union Sundby Idrætspark
1 - 4
363120
28-08 2021
Kl. 10:00
Frem 2 HIK 2 Frem, Valby IP
3 - 3
363117
28-08 2021
Kl. 15:30
KB 3 Elite Bornholm Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 5
363099
29-08 2021
Kl. 12:00
Hekla AB Tårnby 2 Hekla Park
6 - 2
363118
on
01-09 2021
Kl. 18:00
Hellas B93 2 Engdraget
3 - 7
363121
fr
03-09 2021
Kl. 18:00
Union Frem 2 Genforeningspladsen
0 - 1
363127
04-09 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 B 1908 2 Tårnby Stadion
2 - 7
363129
04-09 2021
Kl. 16:00
B93 2 KB 3 B 93 Svanemølleanlæg.
3 - 1
363130
05-09 2021
Kl. 10:00
HIK 2 Hellas HIK
2 - 1
363128
05-09 2021
Kl. 15:30
Elite Bornholm Hekla Åkirkeby Stadion
5 - 1
363211 on
08-09 2021
Kl. 18:00
Hellas AB Tårnby 2 Engdraget
5 - 4
363131
11-09 2021
Kl. 10:00
Union AB Tårnby 2 Genforeningspladsen
4 - 4
363156
11-09 2021
Kl. 10:00
Frem 2 Hellas Frem, Valby IP
3 - 0
363155
11-09 2021
Kl. 15:30
B 1908 2 Elite Bornholm Sundby Idrætspark
2 - 3
363154
12-09 2021
Kl. 10:00
KB 3 HIK 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 6
363153
12-09 2021
Kl. 14:00
Hekla B93 2 Hekla Park
2 - 4
363157
18-09 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 Frem 2 Tårnby Stadion
1 - 5
363180
18-09 2021
Kl. 15:30
Elite Bornholm Union Åkirkeby Stadion
0 - 2
363182
18-09 2021
Kl. 15:30
B93 2 B 1908 2 B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 3
363183
19-09 2021
Kl. 10:00
HIK 2 Hekla HIK
2 - 0
363181
19-09 2021
Kl. 12:00
Hellas KB 3 Engdraget
4 - 1
363187
25-09 2021
Kl. 10:00
B 1908 2 HIK 2 Sundby Idrætspark
2 - 2
363188
25-09 2021
Kl. 10:00
Frem 2 KB 3 Frem, Valby IP
0 - 2
363184
25-09 2021
Kl. 14:00
Union B93 2 Genforeningspladsen
0 - 0
363186
25-09 2021
Kl. 15:30
AB Tårnby 2 Elite Bornholm Tårnby Stadion
2 - 5
363185
26-09 2021
Kl. 12:00
Hekla Hellas Hekla Park
4 - 1
363196
02-10 2021
Kl. 10:00
Hellas B 1908 2 Engdraget
3 - 2
363195
02-10 2021
Kl. 15:30
Elite Bornholm Frem 2 Åkirkeby Stadion
3 - 1
363197
02-10 2021
Kl. 16:00
B93 2 AB Tårnby 2 B 93 Svanemølleanlæg.
6 - 0
363198
03-10 2021
Kl. 10:00
HIK 2 Union HIK
2 - 4
363194
03-10 2021
Kl. 14:00
KB 3 Hekla Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 1
363200
09-10 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 HIK 2 Tårnby Stadion
1 - 9
363202
09-10 2021
Kl. 10:00
B 1908 2 KB 3 Sundby Idrætspark
0 - 3
363203
09-10 2021
Kl. 10:00
Frem 2 Hekla Frem, Valby IP
5 - 1
363199
09-10 2021
Kl. 14:00
Union Hellas Genforeningspladsen
2 - 0
363201
09-10 2021
Kl. 15:30
Elite Bornholm B93 2 Åkirkeby Stadion
5 - 1
363212
16-10 2021
Kl. 10:00
Frem 2 B93 2 Frem, Valby IP
Hjemmehold taberdømt
363248
16-10 2021
Kl. 15:30
HIK 2 Elite Bornholm HIK
0 - 3
363209
17-10 2021
Kl. 10:00
Hekla B 1908 2 Hekla Park
2 - 10
363210
17-10 2021
Kl. 10:00
KB 3 Union Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 6
363251
30-10 2021
Kl. 12:00
Elite Bornholm Hellas Åkirkeby Stadion
8 - 1
363252
30-10 2021
Kl. 16:00
B 1908 2 Frem 2 Sundby I P. Opvisn.
Udehold taberdømt
363249
30-10 2021
Kl. 16:00
Union Hekla Genforeningspladsen
7 - 2
363250
30-10 2021
Kl. 16:00
AB Tårnby 2 KB 3 Tårnby Stadion
0 - 4
363253
30-10 2021
Kl. 16:30
B93 2 HIK 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind