MENU

U13 Drenge 4 (09) 8M Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
849455
21-08 2021
Kl. 12:00
Fremad Valby 2 Fix 3 Valby IP, tribunen
2 - 5
849451
22-08 2021
Kl. 14:00
Husum B 1908 3 Husumparken
UHT

Udehold taberdømt

849475
28-08 2021
Kl. 10:00
KB 7 Nørrebro United 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
10 - 0
849462
29-08 2021
Kl. 10:00
Fix 3 Husum Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4 - 8
849457
29-08 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 4 Fremad Valby 2 Tårnby Stadion
2 - 2
849458
29-08 2021
Kl. 10:30
B93 4 FB 2 B 93 Svanemølleanlæg.
4 - 2
849461
29-08 2021
Kl. 10:30
B 1908 3 Kastrup 3 Sundby Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

849464
29-08 2021
Kl. 16:00
HIK 4 Skovshoved 3 HIK
5 - 2
849477
04-09 2021
Kl. 10:00
FB 2 Nørrebro United 2 Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

849499
04-09 2021
Kl. 10:00
Skovshoved 3 KB 7 Skovshoved I P
3 - 3
849491
04-09 2021
Kl. 12:30
Fremad Valby 2 HIK 4 Valby IP, tribunen
0 - 6
849487
05-09 2021
Kl. 10:00
B93 4 B 1908 3 B 93 Svanemølleanlæg.
4 - 5
849476
05-09 2021
Kl. 10:00
Kastrup 3 Fix 3 Kastrup IA ved Røllikevej
10 - 1
849489
05-09 2021
Kl. 14:00
Husum AB Tårnby 4 Husumparken
9 - 0
935616
11-09 2021
Kl. 10:00
KB 7 Fremad Valby 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
6 - 3
849511
11-09 2021
Kl. 11:30
Nørrebro United 2 Skovshoved 3 Kunst, Mimersparken
6 - 5
849513
12-09 2021
Kl. 09:00
Fix 3 B93 4 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3 - 4
849512
12-09 2021
Kl. 10:00
B 1908 3 FB 2 Sundby Idrætspark
4 - 2
849500
12-09 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 4 Kastrup 3 Tårnby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

935614
12-09 2021
Kl. 16:00
HIK 4 Husum HIK
3 - 3
946371
18-09 2021
Kl. 10:00
FB 2 Skovshoved 3 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
946373
18-09 2021
Kl. 17:00
B93 4 AB Tårnby 4 B 93 Svanemølleanlæg.
5 - 4
946375
19-09 2021
Kl. 10:30
B 1908 3 Fix 3 Sundby Idrætspark
4 - 3
946379
19-09 2021
Kl. 12:00
Fremad Valby 2 Nørrebro United 2 Valby IP, tribunen
4 - 5
945607
19-09 2021
Kl. 12:00
Kastrup 3 HIK 4 Kastrup IA ved Røllikevej
UMH
946374
19-09 2021
Kl. 14:00
Husum KB 7 Husumparken
6 - 1
946386 fr
24-09 2021
Kl. 17:30
KB 7 Kastrup 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5 - 3
946384
25-09 2021
Kl. 10:00
Skovshoved 3 Fremad Valby 2 Skovshoved I P
1 - 0
946382
25-09 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 Husum Kunst, Mimersparken
0 - 6
946385
25-09 2021
Kl. 14:00
HIK 4 B93 4 HIK
2 - 2
946383
26-09 2021
Kl. 09:30
Fix 3 FB 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
8 - 1
946380
26-09 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 4 B 1908 3 Tårnby Stadion
0 - 3
946388
02-10 2021
Kl. 10:00
FB 2 Fremad Valby 2 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 1
946389
02-10 2021
Kl. 14:15
B93 4 KB 7 B 93 Svanemølleanlæg.
4 - 2
946392
03-10 2021
Kl. 10:00
B 1908 3 HIK 4 Sundby Idrætspark
0 - 0
946393
03-10 2021
Kl. 10:00
Fix 3 AB Tårnby 4 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3 - 2
946387
03-10 2021
Kl. 12:00
Kastrup 3 Nørrebro United 2 Kastrup IA ved Røllikevej
3 - 8
946390
03-10 2021
Kl. 14:00
Husum Skovshoved 3 Husumparken
7 - 2
946396
09-10 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 B93 4 Kunst, Mimersparken
1 - 13
953894
09-10 2021
Kl. 12:00
KB 7 B 1908 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 4
946399
09-10 2021
Kl. 12:30
Fremad Valby 2 Husum Valby IP, tribunen
0 - 8
946394
10-10 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 4 FB 2 Tårnby Stadion
0 - 5
946405
10-10 2021
Kl. 12:00
Skovshoved 3 Kastrup 3 Skovshoved I P
2 - 3
953809
10-10 2021
Kl. 12:00
HIK 4 Fix 3 HIK
7 - 1
982017
fr
15-10 2021
Kl. 18:15
B 1908 3 Nørrebro United 2 Sundby Idrætspark
8 - 0
960958
16-10 2021
Kl. 10:00
FB 2 Husum Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 4
962809
17-10 2021
Kl. 10:00
B93 4 Skovshoved 3 B 93 Svanemølleanlæg.
4 - 1
982018
17-10 2021
Kl. 10:00
Fix 3 KB 7 Tingbjerg Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

953895
17-10 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 4 HIK 4 Tårnby Stadion
6 - 4
959587
17-10 2021
Kl. 12:00
Kastrup 3 Fremad Valby 2 Kastrup IA ved Diget
UHT

Udehold taberdømt

849450
23-10 2021
Kl. 10:00
FB 2 KB 7 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 0
849440
23-10 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 HIK 4 Kunst, Mimersparken
UHT

Udehold taberdømt

849456
23-10 2021
Kl. 15:00
Skovshoved 3 AB Tårnby 4 Skovshoved I P
2 - 6
849442
24-10 2021
Kl. 14:00
Kastrup 3 B93 4 Kastrup IA ved Diget
0 - 4
982900
30-10 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 Fix 3 Kunst, Mimersparken
HMH
982901
30-10 2021
Kl. 10:00
FB 2 HIK 4 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 0
982903
30-10 2021
Kl. 10:00
Fremad Valby 2 B93 4 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 4
983324
30-10 2021
Kl. 10:00
KB 7 AB Tårnby 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5 - 1
983323
30-10 2021
Kl. 12:00
Skovshoved 3 B 1908 3 Skovshoved I P
2 - 8
982902
31-10 2021
Kl. 14:00
Husum Kastrup 3 Husumparken
4 - 1
983663
07-11 2021
Kl. 10:00
Kastrup 3 FB 2 Kastrup IA ved Diget
2 - 1
983664
07-11 2021
Kl. 12:00
B93 4 Husum B 93 Svanemølleanlæg.
5 - 2
983667
07-11 2021
Kl. 12:00
B 1908 3 Fremad Valby 2 Sundby Idrætspark
5 - 2
983336
07-11 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 4 Nørrebro United 2 Tårnby Stadion
3 - 1
983674
07-11 2021
Kl. 12:00
HIK 4 KB 7 HIK
6 - 2
983671
07-11 2021
Kl. 16:00
Fix 3 Skovshoved 3 Tingbjerg Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind