MENU

U14 Drenge/11 (2008) - DBU Jylland Pokal (2022) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
839109
1 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Stensballe IK (L4/647) Vinding SF (L2B/614) Stensballe Hallen
2 - 3
839114 1 ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Kolind/Perstrup IF (L5/670) Lystrup IF (L4/645) KPI's Klubhus
2 - 6
839101
1 on
25-08 2021
Kl. 18:00
VUHG (L5/661) RKG (L3/622) Vester Hassing Stadion
0 - 1
839099
1 on
25-08 2021
Kl. 19:00
SEIF/KRIF (L4/641) Jetsmark IF (L3/621) Nordjyske Bank Arena Strandby
4 - 1
839103 1 to
26-08 2021
Kl. 18:00
Måbjerg IF (L3/623) Vildbjerg SF (L5/666) STS Biler Arena
Udehold taberdømt
839104
1 to
26-08 2021
Kl. 19:00
Seest B (L4/649) FC Kolding Nord (L3/627) Seest Idrætspark
3 - 2
839105 1 to
26-08 2021
Kl. 19:00
tst Fodbold (L4/645) Stavtrup/Viby IF (L3/625) Tilst Idrætsanlæg (tst)
3 - 6
839106 1 to
26-08 2021
Kl. 19:00
Team BFO (L5/673) HTS (L3/628) Filskov Stadion
Hjemmehold taberdømt
839107 1 to
26-08 2021
Kl. 19:00
Spangsbjerg IF (L4/649) SGI/SSK (L3/628) Star VVS Arena (Gjesing)
Hjemmehold taberdømt
839110
1 to
26-08 2021
Kl. 19:00
Fårvang IF (L5/668) Hornbæk SF (L3/624) Fårvang Stadion
0 - 3
839111
1 to
26-08 2021
Kl. 19:00
Grenaa IF (L4/645) Dronningborg B (L3/622) HSM Arena Grenå
5 - 2
839112
1 to
26-08 2021
Kl. 19:00
Gødvad GIF (L3/624) Harlev IK (L3/625) Gødvad Hallen
18 - 19
839113 1 to
26-08 2021
Kl. 19:00
Hatting-Torsted Fodbold (L5/672) Hedensted IF (L3/626) Hatting Stadion
Hjemmehold taberdømt
839100 1 to
26-08 2021
Kl. 19:00
Nibe B (L4/642) Aars IK (L3/622) Nibe Stadion
0 - 3
839102
1 to
26-08 2021
Kl. 19:00
Svenstrup-Godthåb IF (L4/642) Vejgaard B (L3/621) Kunstgræsbane Svenstrup J
0 - 2
839108
1
05-09 2021
Kl. 12:00
Harreslev-K. UF (L5/675) Rødekro IF (L3/627) Harreslev Danske Skole
1 - 6
839115
1 ma
06-09 2021
Kl. 17:30
AC Norddjurs (L4/645) TRIF (L3/625) Stenvad Stadion
1 - 5
430108
2 on
08-09 2021
Kl. 18:15
Harlev IK (L3/625) IF Lyseng (L2A/Fyn) MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
2 - 5
430105
2 to
16-09 2021
Kl. 18:00
Seest B (L4/649) Ammitsbøl/Egtved (L2A/Fyn) Seest Idrætspark
1 - 6
430095
2 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
RKG (L3/622) SHI/BTI (L2A/611) Bixen Arena
0 - 2
430096 2 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Aars IK (L3/622) Aalborg KFUM (L2A/611) Sondrup Park (Aars)
0 - 3
430106
2 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Lystrup IF (L4/645) ASA, Aarhus (L2B/614) Lystrup Idrætsanlæg
1 - 7
430110
2 to
23-09 2021
Kl. 17:30
Hornbæk SF (L3/624) TRIF (L3/625) Volkswagen Park Randers (kunst)
2 - 1
430111 2 to
23-09 2021
Kl. 18:00
Hedensted IF (L3/626) FC Horsens (L2B/614) Hedensted Stadion
Hjemmehold taberdømt
430094
2 to
23-09 2021
Kl. 18:00
SEIF/KRIF (L4/641) Vejgaard B (L3/621) Nordjyske Bank Arena Strandby
2 - 7
430098
2 to
23-09 2021
Kl. 18:00
FC Salling (L2B/613) FS Holstebro (L2A/611) Egeris Idrætsanlæg
5 - 6
430100
2 to
23-09 2021
Kl. 18:00
Sjørring/Koldby Hørdum (L3/623) Thisted FC (L2B/613) Sjørring Stadion
4 - 6
430101
2 to
23-09 2021
Kl. 18:00
Ikast FC (L2B/614) Team LS (L2A/611) Ikast FC Stadion Allé
0 - 3
430109
2 to
23-09 2021
Kl. 18:00
Bjert IF (L4/649) Vinding SF (L2B/614) Sdr. Bjert Stadion
2 - 5
430097
2 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Måbjerg IF (L3/623) RIF-RSU (L2B/614) STS Biler Arena
7 - 5
430104
2 ti
05-10 2021
Kl. 17:30
SGI/SSK (L3/628) Varde IF (L2B/Fyn) Guldager Idrætscenter
0 - 6
430103
2 to
07-10 2021
Kl. 18:00
Rødekro IF (L3/627) FC Sønderborg (L2A/Fyn) Fladhøj Idrætscenter
2 - 5
787077
3 on
27-10 2021
Kl. 19:00
AGF (L1/601) Vejle B (L1/602) Fredensvang - Kunst Bane 6
6 - 2
430107
2 ma
01-11 2021
Kl. 17:40
GUI/SGF (L2B/613) HEI (L2A/611) Grundfør Stadion
0 - 2
787078 3 ti
02-11 2021
Kl. 18:30
Silkeborg IF (L1/601) Kolding IF (L1/602) JYSK Park (kunstgræs)
5 - 0
787069
3 ti
02-11 2021
Kl. 19:00
Thisted FC (L2B/613) Team LS (L2A/611) Thisted Kunstgræsbane
0 - 3
787072 3 on
03-11 2021
Kl. 19:15
Herning Fremad (L1/601) Esbjerg fB (L1/602) Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
7 - 3
787068
3 to
11-11 2021
Kl. 17:00
SHI/BTI (L2A/611) Aalborg KFUM (L2A/611) Hjørring Kunstgræsbane
9 - 3
787080 3 to
11-11 2021
Kl. 17:00
ASA, Aarhus (L2B/614) Horsens fS (L1/602) Robotize Park
0 - 2
787071
3 to
11-11 2021
Kl. 17:30
FC Sønderborg (L2A/Fyn) Haderslev FK (L1/602) Linak Arena Kunstgræsbane
2 - 0
787070
3 to
11-11 2021
Kl. 18:00
HTS (L3/628) Varde IF (L2B/Fyn) Tistrup Stadion
1 - 4
787066 3 to
11-11 2021
Kl. 18:00
Måbjerg IF (L3/623) FS Holstebro (L2A/611) STS Biler Arena
1 - 4
787079
3 to
11-11 2021
Kl. 19:00
FC Skanderborg (L2B/614) IF Lyseng (L2A/Fyn) Fælleden kunstgræsbane
0 - 4
787076
3 ti
16-11 2021
Kl. 19:00
HEI (L2A/611) Randers Freja (L1/601) Invita Park Kunstgræs, Skæring
2 - 1
787075
3 to
18-11 2021
Kl. 18:00
Grenaa IF (L4/645) Hornbæk SF (L3/624) HSM Arena Grenå
3 - 1
787067
3 fr
19-11 2021
Kl. 18:00
AaB (L1/601) Vejgaard B (L3/621) AaB's Anlæg
10 - 0
787074
3 fr
19-11 2021
Kl. 18:15
Stavtrup/Viby IF (L3/625) FC Horsens (L2B/614) MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1 - 3
787073
3 ma
22-11 2021
Kl. 19:00
Vinding SF (L2B/614) Ammitsbøl/Egtved (L2A/Fyn) Vinding Kunstgræsbane
4 - 1
599449
4 to
02-12 2021
Kl. 18:00
HEI (L2A/611) AGF (L1/601) Invita Park Kunstgræs, Skæring
0 - 5
599461 4
11-12 2021
Kl. 13:00
Varde IF (L2B/Fyn) Team LS (L2A/611) Frøstruphave Efterskole Kunstgræs
Udehold taberdømt
599616
4
12-12 2021
Kl. 12:00
IF Lyseng (L2A/Fyn) Herning Fremad (L1/601) Lyseng Kunstgræs
0 - 5
599615
4
20-02 2022
Kl. 12:30
FS Holstebro (L2A/611) FK Viborg (L1/601) Holstebro Kunstgræsbane
1 - 4
599448 4
06-03 2022
Kl. 12:00
SHI/BTI (L2A/611) Silkeborg IF (L1/601) Højene Hallen
0 - 4
599613
4
06-03 2022
Kl. 16:00
FC Horsens (L2B/614) FC Sønderborg (L2A/Fyn) Designa Arena
0 - 3
599450
4
12-03 2022
Kl. 11:00
Grenaa IF (L4/645) AaB (L1/601) HSM Arena Grenå
0 - 11
599451
4
12-03 2022
Kl. 12:30
Vinding SF (L2B/614) Horsens fS (L1/602) Vinding Kunstgræsbane
1 - 4
546748 5 ti
22-03 2022
Kl. 18:15
Silkeborg IF (L1/601) Herning Fremad (L1/601) JYSK Park (kunstgræs)
5 - 0
546747
5 on
23-03 2022
Kl. 18:45
FC Sønderborg (L2A/Fyn) FK Viborg (L1/601) Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
1 - 3
546746
5 ti
29-03 2022
Kl. 18:30
Varde IF (L2B/Fyn) AaB (L1/601) Sydbank Stadion, Kunstgræs
0 - 6
546749
5 on
27-04 2022
Kl. 18:00
AGF (L1/601) Horsens fS (L1/602) AGF's anlæg - Fredensvang
4 - 1
888178 6 to
05-05 2022
Kl. 19:00
FK Viborg (L1/601) Silkeborg IF (L1/601) Viborg FF´s anlæg
0 - 3
888177
6 on
18-05 2022
Kl. 18:30
AaB (L1/601) AGF (L1/601) AaB's Anlæg
1 - 0
570131
7 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Silkeborg IF (L1/601) AaB (L1/601) Klejtrup Stadion
4 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind