MENU

Veteran-LP, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
168289 on
03-11 2021
Kl. 19:00
Hundested IK Espergærde IF Hundested Stadion
UHT

Udehold taberdømt

168290 on
03-11 2021
Kl. 19:00
Olympia 1921 Skovshoved IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
0 - 2
168291 on
03-11 2021
Kl. 19:00
Skjold Birkerød Bagsværd BK Birkerød Stadion
5 - 4
168286 on
03-11 2021
Kl. 19:00
Tingsted Herlufsholm GF Tingsted stadion
0 - 4
168287 on
03-11 2021
Kl. 19:00
Borup IF Oversidder Borup Stadion
168295 on
03-11 2021
Kl. 19:00
Dragør AB Dragør Bk
9 - 0
168296 on
03-11 2021
Kl. 19:00
BSF Fix Ballerup Idrætspark
9 - 0
168294 on
03-11 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK Skjold Tingbjerg Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

168293 ma
08-11 2021
Kl. 20:30
BK Friheden Pioneren Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 0
168288 on
10-11 2021
Kl. 20:00
Nivå-Kokkedal FK Fredensborg BI Karsemosegård
HHT

Hjemmehold taberdømt

168292 on
10-11 2021
Kl. 20:30
LSF Helsinge Fodbold Smørum Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

175160 ma
15-11 2021
Kl. 20:30
Skjold Birkerød LSF Birkerød Stadion
2 - 0
173592 on
17-11 2021
Kl. 19:00
Herlufsholm GF Borup IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
UHT

Udehold taberdømt

174924 on
17-11 2021
Kl. 19:00
Hundested IK Fredensborg BI Hundested Stadion
UHT

Udehold taberdømt

175163 on
17-11 2021
Kl. 19:00
BSF BK Friheden Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
3 - 5
175164
on
17-11 2021
Kl. 19:00
Brønshøj BK Allerød Fodbold Klub Kunst, Tingbjerg IP
1 - 5
175009 on
17-11 2021
Kl. 20:15
Skovshoved IF B.93 Gentofte Sportspark
1 - 3
175165
on
17-11 2021
Kl. 20:45
Lyngby Boldklub GVI/Jægersborg Lyngby Stadion
3 - 5
175161
on
24-11 2021
Kl. 19:00
Dragør KB Dragør Bk
1 - 4
586999 ti
05-04 2022
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Skjold Birkerød Allerød Idrætspark
586998 on
06-04 2022
Kl. 19:00
Herlufsholm GF KB Herlufsholm Stadion
586996 on
06-04 2022
Kl. 19:00
B.93 BK Friheden B 93 Svanemølleanlæg.
586997 on
06-04 2022
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg Hundested IK GVI. Nymosen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Øst

1. runde uge 43-44 5 oversiddere Allerød, Lyngby, B93, GVI/Jægersborg,KB
2. runde uge 46-47
3. runde uge 14
4. runde uge 17
5- runde uge 20
Finale i Vest søndag den 12.6.22.

Log ind