MENU

Herre-DS 2021-22, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
858751
fr
06-08 2021
Kl. 19:00
Ringkøbing Holstebro Green Arena
3 - 0
858753
07-08 2021
Kl. 13:00
Fuglebakken KFUM Nørresundby FB Højlyngen
1 - 3
858754
07-08 2021
Kl. 13:00
Vejgaard B Kjellerup IF Spar Nord Arena
1 - 0
858755
07-08 2021
Kl. 14:00
Odder AaB Spektrum Odder
3 - 1
858752
ti
10-08 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus VRI Robotize Park
1 - 5
858756
fr
13-08 2021
Kl. 18:30
Kjellerup IF Odder XL-BYG ARENA
0 - 3
858760
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
AaB Fuglebakken KFUM AaB's Anlæg
2 - 1
858758
14-08 2021
Kl. 13:00
VRI Ringkøbing NES Park
4 - 1
858759
14-08 2021
Kl. 13:30
Nørresundby FB ASA, Aarhus Nordjyske Bank Arena (NFB)
2 - 0
858757
15-08 2021
Kl. 13:00
Holstebro Vejgaard B Holstebro Idrætspark
2 - 1
858793
ti
17-08 2021
Kl. 19:00
VRI Fuglebakken KFUM NES Park
2 - 2
858761
fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Kjellerup IF Holstebro XL-BYG ARENA
0 - 0
858762
21-08 2021
Kl. 12:00
Ringkøbing Nørresundby FB Green Arena
3 - 2
858763
21-08 2021
Kl. 12:00
ASA, Aarhus AaB Robotize Park
0 - 5
858764
21-08 2021
Kl. 13:00
Vejgaard B VRI Spar Nord Arena
2 - 0
858765
ti
24-08 2021
Kl. 18:30
Odder Fuglebakken KFUM Spektrum Odder
1 - 2
858770
28-08 2021
Kl. 12:30
AaB Ringkøbing AaB's Anlæg
1 - 3
858768
28-08 2021
Kl. 13:00
Fuglebakken KFUM ASA, Aarhus Højlyngen
2 - 2
858769
28-08 2021
Kl. 13:30
Nørresundby FB Vejgaard B Nordjyske Bank Arena (NFB)
1 - 2
858766
29-08 2021
Kl. 13:00
Holstebro Odder Holstebro Idrætspark
2 - 1
858774
04-09 2021
Kl. 13:00
Vejgaard B AaB Spar Nord Arena
2 - 1
868249
04-09 2021
Kl. 13:00
Fuglebakken KFUM Ringkøbing Højlyngen
0 - 1
858771
04-09 2021
Kl. 13:30
Kjellerup IF Nørresundby FB XL-BYG ARENA
3 - 2
858775
04-09 2021
Kl. 14:00
Odder ASA, Aarhus Spektrum Odder
2 - 0
858773
05-09 2021
Kl. 13:00
Holstebro VRI Holstebro Idrætspark
2 - 0
858767
ti
07-09 2021
Kl. 18:00
VRI Kjellerup IF NES Park
0 - 3
858776
11-09 2021
Kl. 13:00
ASA, Aarhus Ringkøbing Robotize Park
1 - 2
858777
11-09 2021
Kl. 13:00
VRI Odder NES Park
0 - 1
858779
11-09 2021
Kl. 13:30
Nørresundby FB Holstebro Nordjyske Bank Arena (NFB)
1 - 2
858778
11-09 2021
Kl. 14:00
Fuglebakken KFUM Vejgaard B Højlyngen
0 - 3
858780
11-09 2021
Kl. 16:15
AaB Kjellerup IF AaB's Anlæg
1 - 3
858783
18-09 2021
Kl. 13:00
VRI Nørresundby FB NES Park
2 - 3
858784
18-09 2021
Kl. 13:00
Vejgaard B ASA, Aarhus Spar Nord Arena
1 - 2
858781
18-09 2021
Kl. 13:30
Kjellerup IF Fuglebakken KFUM XL-BYG ARENA
2 - 0
858785
18-09 2021
Kl. 14:00
Odder Ringkøbing Spektrum Odder
4 - 2
858782
19-09 2021
Kl. 13:00
Holstebro AaB Holstebro Idrætspark
1 - 2
858787
25-09 2021
Kl. 13:00
ASA, Aarhus Kjellerup IF Robotize Park
2 - 2
858788
25-09 2021
Kl. 13:00
Fuglebakken KFUM Holstebro Højlyngen
1 - 2
858790
25-09 2021
Kl. 13:00
AaB VRI AaB's Anlæg
2 - 1
858789
25-09 2021
Kl. 14:00
Odder Nørresundby FB Spektrum Odder
3 - 0
858786
26-09 2021
Kl. 14:00
Ringkøbing Vejgaard B Green Arena
1 - 1
858794
02-10 2021
Kl. 13:00
Vejgaard B Odder Spar Nord Arena
5 - 4
858795
02-10 2021
Kl. 13:30
Nørresundby FB AaB Nordjyske Bank Arena (NFB)
2 - 2
858791
02-10 2021
Kl. 13:30
Kjellerup IF Ringkøbing XL-BYG ARENA
1 - 2
858792
03-10 2021
Kl. 13:00
Holstebro ASA, Aarhus Holstebro Idrætspark
2 - 0
858799
fr
08-10 2021
Kl. 19:00
Holstebro Ringkøbing Holstebro Idrætspark
3 - 0
858800
09-10 2021
Kl. 13:00
VRI ASA, Aarhus NES Park
1 - 3
858801
09-10 2021
Kl. 13:30
Nørresundby FB Fuglebakken KFUM Nordjyske Bank Arena (NFB)
3 - 1
858796
09-10 2021
Kl. 13:30
Kjellerup IF Vejgaard B XL-BYG ARENA
5 - 3
858802
09-10 2021
Kl. 16:15
AaB Odder AaB's Anlæg
1 - 4
868233
16-10 2021
Kl. 13:00
ASA, Aarhus Nørresundby FB Robotize Park
1 - 1
868234
16-10 2021
Kl. 13:00
Fuglebakken KFUM AaB Højlyngen
1 - 0
868235
16-10 2021
Kl. 14:00
Vejgaard B Holstebro Spar Nord Arena
0 - 0
868236
16-10 2021
Kl. 14:00
Odder Kjellerup IF Spektrum Odder
1 - 1
858803
17-10 2021
Kl. 14:00
Ringkøbing VRI Green Arena
2 - 0
868238
23-10 2021
Kl. 13:00
VRI Vejgaard B NES Park
2 - 2
868239
23-10 2021
Kl. 13:00
Fuglebakken KFUM Odder Højlyngen
1 - 4
868240
23-10 2021
Kl. 13:30
Nørresundby FB Ringkøbing Nordjyske Bank Arena (NFB)
1 - 1
868237
24-10 2021
Kl. 13:00
Holstebro Kjellerup IF Holstebro Idrætspark
2 - 1
868241
24-10 2021
Kl. 13:00
AaB ASA, Aarhus AaB's Anlæg
6 - 2
868245
30-10 2021
Kl. 13:00
Vejgaard B Nørresundby FB Spar Nord Arena
5 - 2
868242
30-10 2021
Kl. 13:30
Kjellerup IF VRI XL-BYG ARENA
4 - 1
868246
30-10 2021
Kl. 14:00
Odder Holstebro Spektrum Odder
4 - 1
868244
30-10 2021
Kl. 16:00
ASA, Aarhus Fuglebakken KFUM Robotize Park
5 - 3
868243
31-10 2021
Kl. 14:00
Ringkøbing AaB Green Arena
3 - 2
868247
06-11 2021
Kl. 13:00
ASA, Aarhus Odder Robotize Park
3 - 5
868248
06-11 2021
Kl. 13:00
VRI Holstebro NES Park
0 - 1
868250
06-11 2021
Kl. 13:30
Nørresundby FB Kjellerup IF Nordjyske Bank Arena (NFB)
0 - 1
858772
06-11 2021
Kl. 14:00
Ringkøbing Fuglebakken KFUM Green Arena
2 - 3
868251
07-11 2021
Kl. 12:30
AaB Vejgaard B AaB's Anlæg
0 - 1
868256
26-03 2022
Kl. 12:00
VRI Odder NES Park
1 - 2
868252
26-03 2022
Kl. 13:30
Kjellerup IF AaB Kjellerup Kunstgræsbane
1 - 0
868255
26-03 2022
Kl. 14:00
Vejgaard B Fuglebakken KFUM Gistrup kunstgræsanlæg
2 - 1
868254
27-03 2022
Kl. 13:00
Holstebro Nørresundby FB Holstebro Idrætspark
2 - 1
868253
27-03 2022
Kl. 14:00
Ringkøbing ASA, Aarhus Green Arena
1 - 0
868259
02-04 2022
Kl. 13:00
Fuglebakken KFUM Kjellerup IF Højlyngen
0 - 0
868260
02-04 2022
Kl. 13:30
Nørresundby FB VRI NFB Kunstgræs Lindholm
2 - 1
868258
03-04 2022
Kl. 13:00
ASA, Aarhus Vejgaard B Robotize Park
0 - 3
868261
03-04 2022
Kl. 13:00
AaB Holstebro AaB's Anlæg
1 - 2
868257
03-04 2022
Kl. 14:00
Ringkøbing Odder Green Arena
1 - 1
868264
09-04 2022
Kl. 13:00
VRI AaB NES Park
1 - 0
868265
09-04 2022
Kl. 13:00
Vejgaard B Ringkøbing Spar Nord Arena
3 - 1
868266
09-04 2022
Kl. 13:30
Nørresundby FB Odder NFB Kunstgræs Lindholm
3 - 4
868262
09-04 2022
Kl. 13:30
Kjellerup IF ASA, Aarhus XL-BYG ARENA
1 - 3
868263
10-04 2022
Kl. 13:00
Holstebro Fuglebakken KFUM Holstebro Idrætspark
3 - 1
868270
to
14-04 2022
Kl. 14:00
Odder Vejgaard B Spektrum Odder
1 - 1
868271
to
14-04 2022
Kl. 16:00
AaB Nørresundby FB AaB's Anlæg
3 - 2
868268
ma
18-04 2022
Kl. 13:00
ASA, Aarhus Holstebro Robotize Park
0 - 1
868267
ma
18-04 2022
Kl. 14:00
Ringkøbing Kjellerup IF Green Arena
7 - 0
868269
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Fuglebakken KFUM VRI Højlyngen
1 - 1
868272
fr
22-04 2022
Kl. 18:00
Ringkøbing Holstebro Green Arena
1 - 0
868274
23-04 2022
Kl. 13:00
Fuglebakken KFUM Nørresundby FB Højlyngen
1 - 1
868275
23-04 2022
Kl. 13:00
Vejgaard B Kjellerup IF Spar Nord Arena
4 - 3
868276
23-04 2022
Kl. 14:00
Odder AaB Spektrum Odder
3 - 0
868273
24-04 2022
Kl. 14:00
ASA, Aarhus VRI Robotize Park
0 - 1
868279
to
28-04 2022
Kl. 18:30
VRI Ringkøbing NES Park - Kunstgræsbanen
1 - 2
868277
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
Kjellerup IF Odder XL-BYG ARENA
4 - 2
868280
30-04 2022
Kl. 13:30
Nørresundby FB ASA, Aarhus Nordjyske Bank Arena (NFB)
0 - 1
868281
30-04 2022
Kl. 14:00
AaB Fuglebakken KFUM AaB's Anlæg
1 - 0
868278
30-04 2022
Kl. 14:00
Holstebro Vejgaard B Holstebro Idrætspark
3 - 0
868282
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
Kjellerup IF Holstebro XL-BYG ARENA
1 - 2
868284
07-05 2022
Kl. 13:00
ASA, Aarhus AaB Robotize Park
1 - 0
868285
07-05 2022
Kl. 13:00
Vejgaard B VRI Spar Nord Arena
5 - 0
868286
07-05 2022
Kl. 14:00
Odder Fuglebakken KFUM Spektrum Odder
2 - 2
868283
08-05 2022
Kl. 14:00
Ringkøbing Nørresundby FB Green Arena
0 - 2
868289
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM ASA, Aarhus Højlyngen
3 - 2
868290
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Nørresundby FB Vejgaard B Nordjyske Bank Arena (NFB)
1 - 3
868288
14-05 2022
Kl. 13:00
VRI Kjellerup IF NES Park
2 - 2
868287
14-05 2022
Kl. 14:00
Holstebro Odder Holstebro Idrætspark
4 - 3
868291
14-05 2022
Kl. 16:00
AaB Ringkøbing AaB's Anlæg
3 - 1
868295
fr
20-05 2022
Kl. 19:00
Vejgaard B AaB Spar Nord Arena
3 - 4
868293
fr
20-05 2022
Kl. 19:15
Ringkøbing Fuglebakken KFUM Green Arena
1 - 0
868296
21-05 2022
Kl. 14:00
Odder ASA, Aarhus Spektrum Odder
1 - 3
868292
21-05 2022
Kl. 15:30
Kjellerup IF Nørresundby FB XL-BYG ARENA
3 - 2
868294
22-05 2022
Kl. 13:00
Holstebro VRI Holstebro Idrætspark
1 - 3
868297 to
26-05 2022
Kl. 13:00
ASA, Aarhus Ringkøbing Robotize Park
868301 to
26-05 2022
Kl. 13:00
AaB Kjellerup IF AaB's Anlæg
868298 fr
27-05 2022
Kl. 19:00
Odder VRI Spektrum Odder
868300 fr
27-05 2022
Kl. 19:00
Nørresundby FB Holstebro Nordjyske Bank Arena (NFB)
868299
28-05 2022
Kl. 13:00
Fuglebakken KFUM Vejgaard B Højlyngen
868302 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Kjellerup IF Fuglebakken KFUM XL-BYG ARENA
868305
04-06 2022
Kl. 13:00
Vejgaard B ASA, Aarhus Spar Nord Arena
868303
05-06 2022
Kl. 13:00
Holstebro AaB Holstebro Idrætspark
868304 ma
06-06 2022
Kl. 13:00
VRI Nørresundby FB NES Park
868306 ma
06-06 2022
Kl. 14:00
Odder Ringkøbing Spektrum Odder
868308
11-06 2022
Kl. 13:00
ASA, Aarhus Kjellerup IF Robotize Park
868309
11-06 2022
Kl. 13:00
Fuglebakken KFUM Holstebro Højlyngen
868310
11-06 2022
Kl. 14:00
Odder Nørresundby FB Spektrum Odder
868311
11-06 2022
Kl. 14:00
AaB VRI AaB's Anlæg
868307
12-06 2022
Kl. 14:00
Ringkøbing Vejgaard B Green Arena
868312
18-06 2022
Kl. 14:00
Kjellerup IF Ringkøbing XL-BYG ARENA
868313
18-06 2022
Kl. 14:00
Holstebro ASA, Aarhus Holstebro Idrætspark
868326
18-06 2022
Kl. 14:00
VRI Fuglebakken KFUM NES Park
868446
18-06 2022
Kl. 14:00
Vejgaard B Odder Spar Nord Arena
868447
18-06 2022
Kl. 14:00
Nørresundby FB AaB Nordjyske Bank Arena (NFB)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind