MENU

ØOB Oldboys 55 år 7 mands, Kreds 16 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
407421 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Stavtrup IF Aabyhøj Stadion
1 - 2
407418 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus Oversidder Højlyngen
407420 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
BMI AGF, Aarhus Egelund Idrætscenter
2 - 4
407419 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Hasle B Kolt/Hasselager IF Ellehøjskolen
1 - 5
414870 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF BMI SuperBrugsen Kolt Park
1 - 2
435331 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Hasle B
407422 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF Fuglebakken KFUM Århus AURA Park (Stavtrup)
3 - 5
407423 ma
16-08 2021
Kl. 19:30
AGF, Aarhus Aabyhøj IF AGF's anlæg - Fredensvang
5 - 4
435940 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF Oversidder AURA Park (Stavtrup)
435932 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus AGF, Aarhus Højlyngen
10 - 6
435943 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Kolt/Hasselager IF Aabyhøj Stadion
4 - 1
435941 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
BMI Hasle B Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
4 - 1
435981 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Stavtrup IF AGF's anlæg - Fredensvang
4 - 3
435983 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Hasle B Aabyhøj IF Ellehøjskolen
2 - 2
435986 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder BMI
435982 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF Fuglebakken KFUM Århus SuperBrugsen Kolt Park
3 - 5
435992 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
AGF, Aarhus Oversidder AGF's anlæg - Fredensvang
435993 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Aabyhøj IF BMI Aabyhøj Stadion
4 - 2
435987 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Fuglebakken KFUM Århus Hasle B Højlyngen
16 - 2
435991 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Stavtrup IF Kolt/Hasselager IF AURA Park (Stavtrup)
4 - 1
435996 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
BMI Fuglebakken KFUM Århus Egelund Idrætscenter
2 - 7
435995 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Hasle B Stavtrup IF Ellehøjskolen
0 - 5
435994 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Kolt/Hasselager IF AGF, Aarhus SuperBrugsen Kolt Park
0 - 3
436003 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder Aabyhøj IF
436020 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Kolt/Hasselager IF Oversidder SuperBrugsen Kolt Park
436017 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Stavtrup IF BMI AURA Park (Stavtrup)
5 - 2
436016 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Fuglebakken KFUM Århus Aabyhøj IF Højlyngen
1 - 1
436019 ma
20-09 2021
Kl. 19:15
AGF, Aarhus Hasle B Fredensvang - Kunst Bane 4
6 - 3
436076 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
Stavtrup IF Aabyhøj IF AURA Park (Stavtrup)
4 - 5
436022 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
Kolt/Hasselager IF Hasle B SuperBrugsen Kolt Park
5 - 2
436021 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder Fuglebakken KFUM Århus
436075 ma
27-09 2021
Kl. 19:15
AGF, Aarhus BMI Fredensvang - Kunst Bane 4
HHT

Hjemmehold taberdømt

436080 ma
04-10 2021
Kl. 18:00
Hasle B Oversidder Ellehøjskolen
436079 ma
04-10 2021
Kl. 18:00
BMI Kolt/Hasselager IF Egelund Idrætscenter
3 - 2
436077 ma
04-10 2021
Kl. 18:00
Fuglebakken KFUM Århus Stavtrup IF Højlyngen
5 - 3
436078 ma
04-10 2021
Kl. 18:00
Aabyhøj IF AGF, Aarhus Aabyhøj Stadion
2 - 5
438620 ma
04-04 2022
Kl. 19:00
Hasle B BMI Ellehøjskolen
436081 ma
04-04 2022
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Fuglebakken KFUM Århus AGF's anlæg - Fredensvang
436542 ma
04-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder Stavtrup IF
438626 ma
04-04 2022
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF Aabyhøj IF SuperBrugsen Kolt Park
438631 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Hasle B Aabyhøj Stadion
438629 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus Kolt/Hasselager IF Højlyngen
438632 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
BMI Oversidder Egelund Idrætscenter
438627 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF AGF, Aarhus AURA Park (Stavtrup)
438636 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
BMI Aabyhøj IF Egelund Idrætscenter
438634 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF Stavtrup IF SuperBrugsen Kolt Park
438635 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder AGF, Aarhus
438633 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Hasle B Fuglebakken KFUM Århus Ellehøjskolen
438638 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Kolt/Hasselager IF AGF's anlæg - Fredensvang
438639 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF Hasle B AURA Park (Stavtrup)
438659 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus BMI Højlyngen
438660 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Oversidder Aabyhøj Stadion
438675 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Fuglebakken KFUM Århus Aabyhøj Stadion
438676 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
BMI Stavtrup IF Egelund Idrætscenter
438677 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Hasle B AGF, Aarhus Ellehøjskolen
438678 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Kolt/Hasselager IF
438682 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Hasle B Kolt/Hasselager IF Ellehøjskolen
438691 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
BMI AGF, Aarhus Egelund Idrætscenter
438692 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Stavtrup IF Aabyhøj Stadion
438680 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus Oversidder Højlyngen
438693 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF Fuglebakken KFUM Århus AURA Park (Stavtrup)
438694 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Aabyhøj IF AGF's anlæg - Fredensvang
438800 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Hasle B
438798 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF BMI SuperBrugsen Kolt Park
447243 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF Oversidder AURA Park (Stavtrup)
447245 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
BMI Hasle B Egelund Idrætscenter
438870 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus AGF, Aarhus Højlyngen
447251 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Kolt/Hasselager IF Aabyhøj Stadion
447257 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF Fuglebakken KFUM Århus SuperBrugsen Kolt Park
447261 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder BMI
447253 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Stavtrup IF AGF's anlæg - Fredensvang
447259 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Hasle B Aabyhøj IF Ellehøjskolen
447278 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Oversidder AGF's anlæg - Fredensvang
447279 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Aabyhøj IF BMI Aabyhøj Stadion
447262 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus Hasle B Højlyngen
447263 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF Kolt/Hasselager IF AURA Park (Stavtrup)
447282 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
BMI Fuglebakken KFUM Århus Egelund Idrætscenter
447281 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Hasle B Stavtrup IF Ellehøjskolen
447283 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Aabyhøj IF
447280 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF AGF, Aarhus SuperBrugsen Kolt Park
447288 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF Oversidder SuperBrugsen Kolt Park
447286 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
AGF, Aarhus Hasle B AGF's anlæg - Fredensvang
447285 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF BMI AURA Park (Stavtrup)
447284 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus Aabyhøj IF Højlyngen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind