Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. aug 2021
18:00
Heimdal
0
Skjold 6
7
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
19:30
Østerbro IF 2
3
FA 2000 3
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
19:00
Stefan 2
4
HB 2
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
19:45
FB 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
20:45
FA 2000 3
3
Nørrebro United 4
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
22:00
Oversidder
Heimdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
20:30
HIK
3
Stefan 2
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
10:00
HB 2
4
FB 5
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
11:30
Skjold 6
1
Østerbro IF 2
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
13:30
Nørrebro United 4
1
HIK
5
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
22:00
Oversidder
HB 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
18:00
Heimdal
Østerbro IF 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
19:00
Stefan 2
4
FA 2000 3
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
16:45
HIK
3
FB 5
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
13:30
Nørrebro United 4
2
Skjold 6
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
19:30
Østerbro IF 2
1
Nørrebro United 4
4
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
12:00
HIK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
12:00
FA 2000 3
6
FB 5
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
12:30
HB 2
Heimdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
11:30
Skjold 6
2
Stefan 2
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
22:00
Oversidder
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
18:00
Heimdal
Nørrebro United 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
18:30
Stefan 2
1
Østerbro IF 2
6
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2021
18:15
FB 5
3
Skjold 6
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
11:15
HB 2
2
HIK
5
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
19:15
Skjold 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
19:30
Østerbro IF 2
2
FB 5
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
16:00
HIK
Heimdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
14:00
Nørrebro United 4
3
Stefan 2
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
22:00
Oversidder
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
18:00
Heimdal
Stefan 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
20:30
HIK
1
FA 2000 3
5
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
18:15
FB 5
Nørrebro United 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:15
HB 2
1
Skjold 6
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
12:00
Heimdal
FA 2000 3
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
19:15
Skjold 6
6
HIK
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
19:30
Østerbro IF 2
2
HB 2
1
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
12:30
Nørrebro United 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2021
20:45
FA 2000 3
4
HB 2
4
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
14:00
Stefan 2
4
FB 5
6
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
22:00
Oversidder
Stefan 2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2021
19:45
FB 5
Heimdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
10:00
FA 2000 3
Skjold 6
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
12:30
HB 2
1
Nørrebro United 4
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
16:00
HIK
1
Østerbro IF 2
4
|
De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fire puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 8, 9 og 10 i alle fire puljer rykker ned.