|
585620
|
ma23-08 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
585572
|
ti24-08 2021
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
585618
|
lø28-08 2021
|
13:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
|
585621
|
sø29-08 2021
|
11:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
585624
|
sø29-08 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
585640
|
ma30-08 2021
|
18:45
|
|
|
Engdraget
|
|
|
|
|
585631
|
ti31-08 2021
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
585626
|
on01-09 2021
|
19:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
585639
|
to02-09 2021
|
19:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
585633
|
to02-09 2021
|
20:30
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
|
593664
|
ma06-09 2021
|
20:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
593173
|
on08-09 2021
|
19:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
593682
|
to09-09 2021
|
20:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
593663
|
sø12-09 2021
|
16:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
593684
|
sø12-09 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
593690
|
ma13-09 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
593692
|
ma13-09 2021
|
18:30
|
|
|
Engdraget
|
|
|
|
593688
|
ma13-09 2021
|
20:30
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
593687
|
ti14-09 2021
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
593691
|
sø19-09 2021
|
10:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
593696
|
ti21-09 2021
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
593697
|
ti21-09 2021
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
593699
|
to23-09 2021
|
20:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
593693
|
sø26-09 2021
|
17:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
593702
|
ma27-09 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
593701
|
ma27-09 2021
|
20:30
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
593704
|
on29-09 2021
|
17:45
|
|
|
Engdraget
|
|
|
|
593703
|
to30-09 2021
|
19:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
593700
|
lø02-10 2021
|
13:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
UHT
|
|
|
593706
|
lø02-10 2021
|
16:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
593707
|
ma04-10 2021
|
20:30
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
593705
|
on06-10 2021
|
19:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
593711
|
to07-10 2021
|
19:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
593712
|
sø10-10 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
596709
|
ma11-10 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
593713
|
ti12-10 2021
|
20:15
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
596719
|
on13-10 2021
|
17:15
|
|
|
Engdraget
|
|
|
|
594069
|
lø16-10 2021
|
12:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
593698
|
lø16-10 2021
|
14:00
|
|
|
Engdraget
|
HHT
|
|
|
596717
|
ti19-10 2021
|
20:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
596724
|
ma25-10 2021
|
19:45
|
|
|
Engdraget
|
|
|
|
596722
|
ma25-10 2021
|
20:30
|
|
|
Skovshoved I P
|
UHT
|
|
|
596720
|
on27-10 2021
|
19:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
UMH
|
|
|
596721
|
lø30-10 2021
|
15:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
596723
|
sø31-10 2021
|
11:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 8 puljer rykker ned