MENU

M+32 2 7M Efterår, P1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
212389 ma
23-08 2021
Kl. 20:00
Oversidder BK Geranium
212387 on
25-08 2021
Kl. 19:15
Valby Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
212386 on
25-08 2021
Kl. 20:15
Sundby KFUM PI Fodbold Kløvermarkens Idrætsanlæg
2 - 3
212385 to
26-08 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK 2 Nørrebro United Tingbjerg Idrætspark
3 - 2
212390 fr
27-08 2021
Kl. 18:30
GVI Vestia GVI. Nymosen
2 - 2
212394 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
Oversidder Sundby KFUM
212391 ti
31-08 2021
Kl. 20:30
BK Geranium GVI Kunst, Valby IP, tribunen
UHT

Udehold taberdømt

212393 to
02-09 2021
Kl. 21:00
PI Fodbold Brønshøj BK 2 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 5
212392
04-09 2021
Kl. 14:00
Nørrebro United Oversidder Nørrebroparken
212965
04-09 2021
Kl. 16:00
Vestia Valby Bavnehøj Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

213022 ti
07-09 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK 2 Oversidder Tingbjerg Idrætspark
212967 ti
07-09 2021
Kl. 20:30
BK Geranium Nørrebro United Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

213024 on
08-09 2021
Kl. 20:00
Oversidder PI Fodbold
213025
12-09 2021
Kl. 12:00
GVI Valby GVI. Nymosen
3 - 7
212783 ma
13-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
212692 on
15-09 2021
Kl. 19:15
Valby Sundby KFUM Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
213027 to
16-09 2021
Kl. 21:00
PI Fodbold BK Geranium Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 3
213636 fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Vestia Brønshøj BK 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
0 - 3
213026
18-09 2021
Kl. 13:30
Nørrebro United GVI Nørrebroparken
5 - 1
213845 ma
20-09 2021
Kl. 20:00
Brønshøj BK 2 Valby Tingbjerg Idrætspark
4 - 1
213831 ti
21-09 2021
Kl. 20:30
BK Geranium Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
213849 on
22-09 2021
Kl. 20:00
Oversidder Vestia
213850 fr
24-09 2021
Kl. 18:30
GVI Sundby KFUM GVI. Nymosen
UHT

Udehold taberdømt

213847
fr
24-09 2021
Kl. 19:45
Nørrebro United PI Fodbold Nørrebroparken
6 - 1
213863 ma
27-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder Nørrebro United
213853 on
29-09 2021
Kl. 19:15
Valby Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
213851 on
29-09 2021
Kl. 20:15
Sundby KFUM Brønshøj BK 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 7
213852 to
30-09 2021
Kl. 21:00
PI Fodbold GVI Kunst, Valby IP, tribunen
10 - 3
213864
03-10 2021
Kl. 14:00
Vestia BK Geranium Bavnehøj Idrætsanlæg
3 - 3
213865 ti
05-10 2021
Kl. 20:30
BK Geranium Valby Kunst, Valby IP, tribunen
7 - 2
213870 on
06-10 2021
Kl. 20:00
Oversidder Sundby KFUM
213871 on
06-10 2021
Kl. 20:15
GVI Brønshøj BK 2 GVI. Nymosen
0 - 21
213869 to
07-10 2021
Kl. 21:00
PI Fodbold Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
213868
09-10 2021
Kl. 12:30
Nørrebro United Vestia Nørrebroparken
4 - 4
213872 ti
12-10 2021
Kl. 19:30
Brønshøj BK 2 Oversidder Tingbjerg Idrætspark
213874 on
13-10 2021
Kl. 19:15
Valby Nørrebro United Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
213873 on
13-10 2021
Kl. 20:15
Sundby KFUM BK Geranium Kløvermarkens Idrætsanlæg
2 - 5
213876 fr
15-10 2021
Kl. 18:00
Vestia PI Fodbold Bavnehøj Idrætsanlæg
4 - 1
213875
16-10 2021
Kl. 14:00
GVI Oversidder GVI. Nymosen
213023 to
21-10 2021
Kl. 20:15
Sundby KFUM Vestia Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 0
213885 ma
25-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder Vestia
213878 ti
26-10 2021
Kl. 20:30
BK Geranium Brønshøj BK 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 4
213884 on
27-10 2021
Kl. 20:00
Oversidder GVI
213880
30-10 2021
Kl. 10:00
PI Fodbold Valby Kunst, Valby IP, tribunen
6 - 3
213879
30-10 2021
Kl. 14:00
Nørrebro United Sundby KFUM Nørrebroparken
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De fire bedst placerede oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Ingen

Log ind