MENU

M+40 M 7M Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
327787 ma
16-08 2021
Kl. 18:30
KFUM Oversidder Emdrupparken
332912 ma
16-08 2021
Kl. 20:30
Skovshoved IF Sønderbro Fight Skovshoved I P
3 - 0
327785 ma
16-08 2021
Kl. 22:00
Oversidder Prespa
327899
on
18-08 2021
Kl. 19:00
Dragør Dragør 2 Dragør Bk
1 - 1
327786 to
19-08 2021
Kl. 19:00
Hellas Bispebjerg Bk. Engdraget
5 - 1
333321 ma
23-08 2021
Kl. 18:30
KFUM Bispebjerg Bk. Emdrupparken
4 - 0
333328 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
333319 to
26-08 2021
Kl. 19:00
Sønderbro Fight Dragør Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 6
333324 fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Nørrebro United Hellas Nørrebroparken
1 - 4
333326
28-08 2021
Kl. 11:15
Dragør 2 NB 99 Dragør Bk
4 - 0
333327
28-08 2021
Kl. 15:45
Prespa Skovshoved IF Ryparken Idrætsanlæg
HMH
333330 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
KFUM Oversidder Emdrupparken
333336 ti
31-08 2021
Kl. 20:30
Skovshoved IF Oversidder Skovshoved I P
333335
on
01-09 2021
Kl. 19:00
Dragør Prespa Dragør Bk
1 - 2
333331 to
02-09 2021
Kl. 18:30
Bispebjerg Bk. Nørrebro United Lersøparken
6 - 2
333329
04-09 2021
Kl. 12:00
Hellas Dragør 2 Engdraget
6 - 1
333332
05-09 2021
Kl. 12:00
NB 99 Sønderbro Fight Gentofte Sportspark
1 - 4
333446 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder Dragør
333338 ma
06-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder Skovshoved IF
333341 fr
10-09 2021
Kl. 18:30
Nørrebro United KFUM Nørrebroparken
1 - 4
333342
11-09 2021
Kl. 11:15
Dragør 2 Bispebjerg Bk. Dragør Bk
1 - 5
334521
12-09 2021
Kl. 12:00
NB 99 Oversidder Gentofte Sportspark
333449 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
KFUM Skovshoved IF Emdrupparken
6 - 1
334804 ma
13-09 2021
Kl. 22:00
Dragør Oversidder Dragør Bk
333537 to
16-09 2021
Kl. 18:30
Bispebjerg Bk. Sønderbro Fight Lersøparken
6 - 0
334522 fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Nørrebro United Dragør 2 Nørrebroparken
UHT

Udehold taberdømt

333447
18-09 2021
Kl. 12:00
Hellas Prespa Engdraget
7 - 1
335312 ma
20-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder Hellas
334805 ma
20-09 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Nørrebro United Kløvermarkens Idrætsanlæg
4 - 3
335309 ma
20-09 2021
Kl. 20:30
Skovshoved IF Dragør Skovshoved I P
4 - 1
334954 ma
20-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder NB 99
335308
on
22-09 2021
Kl. 20:00
Dragør 2 KFUM Dragør Bk
2 - 4
327788
25-09 2021
Kl. 10:00
NB 99 Nørrebro United Gentofte Sportspark
1 - 4
335311
25-09 2021
Kl. 15:45
Prespa Bispebjerg Bk. Ryparken Idrætsanlæg
7 - 3
335351 ma
27-09 2021
Kl. 18:30
KFUM Dragør Emdrupparken
6 - 4
335350 ma
27-09 2021
Kl. 22:00
Hellas Oversidder Engdraget
335430 to
30-09 2021
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. Oversidder Lersøparken
335671
to
30-09 2021
Kl. 20:00
Dragør 2 Sønderbro Fight Dragør Bk
2 - 2
335670 fr
01-10 2021
Kl. 18:30
Nørrebro United Prespa Nørrebroparken
8 - 10
335734
02-10 2021
Kl. 16:00
Skovshoved IF Hellas Skovshoved I P
4 - 0
336143 ma
04-10 2021
Kl. 20:15
Oversidder Nørrebro United
333337 ma
04-10 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Hellas Kløvermarkens Idrætsanlæg
2 - 1
335731 ma
04-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder Bispebjerg Bk.
335732 on
06-10 2021
Kl. 19:00
Dragør NB 99 Dragør Bk
3 - 2
335730 to
07-10 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight KFUM Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 7
336146 ma
11-10 2021
Kl. 20:15
KFUM NB 99 Emdrupparken
0 - 0
336144 on
13-10 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Prespa Kløvermarkens Idrætsanlæg
2 - 4
336147 to
14-10 2021
Kl. 20:15
Bispebjerg Bk. Skovshoved IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
2 - 6
336148 fr
15-10 2021
Kl. 18:30
Nørrebro United Oversidder Nørrebroparken
336149
16-10 2021
Kl. 12:00
Dragør 2 Oversidder Dragør Bk
336145
16-10 2021
Kl. 12:00
Hellas Dragør Engdraget
3 - 2
335431
17-10 2021
Kl. 10:00
NB 99 Skovshoved IF Gentofte Sportspark
1 - 6
336153 ma
18-10 2021
Kl. 20:15
KFUM Prespa Emdrupparken
7 - 1
336151 ma
18-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder Dragør 2
336309 on
20-10 2021
Kl. 19:00
Dragør Bispebjerg Bk. Dragør Bk
6 - 1
337331 on
20-10 2021
Kl. 20:15
Oversidder Sønderbro Fight
336308
23-10 2021
Kl. 12:00
NB 99 Hellas Gentofte Sportspark
1 - 4
336313
24-10 2021
Kl. 14:00
Skovshoved IF Nørrebro United Skovshoved I P
3 - 0
336134 on
27-10 2021
Kl. 20:00
Prespa Dragør 2 Dragør Bk
2 - 5
337432 on
27-10 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
337435 on
27-10 2021
Kl. 21:00
Bispebjerg Bk. NB 99 Ryparken Idrætsanlæg
3 - 2
306021 fr
29-10 2021
Kl. 18:30
Nørrebro United Dragør Nørrebroparken
3 - 7
306289
30-10 2021
Kl. 10:00
Dragør 2 Skovshoved IF Dragør Bk
2 - 4
337433
30-10 2021
Kl. 12:00
Hellas KFUM Engdraget
1 - 4
338494
30-10 2021
Kl. 15:45
Prespa Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
333403
31-10 2021
Kl. 12:00
Prespa NB 99 Gentofte Sportspark
3 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
Ingen

Nedrykning:
Nr. 9, 10 og 11 rykker ned

Log ind