MENU

M+55 M 7M Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
409212 ma
16-08 2021
Kl. 22:00
Vigerslev Oversidder Valby IP, tribunen
409357 on
18-08 2021
Kl. 18:15
AB Tårnby 2 AB Tårnby Tårnby Stadion
3 - 1
409141 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Kastrup Bk. Fix Røllikevej
3 - 0
409142 on
18-08 2021
Kl. 19:35
B 1908 Brønshøj Sundby Idrætspark
6 - 5
409352 to
19-08 2021
Kl. 20:30
Vanløse Dragør Bk. Vanløse Idrætspark
3 - 3
409143
22-08 2021
Kl. 12:00
SSB Fremad Valby Bavnehøj Idrætsanlæg
4 - 5
409358 ma
23-08 2021
Kl. 18:30
Fix B 1908 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5 - 1
409363 ma
23-08 2021
Kl. 18:30
KFUM Vanløse Emdrupparken
2 - 1
409398 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Amager
409515 ti
24-08 2021
Kl. 19:30
Brønshøj SSB Tingbjerg Idrætspark
7 - 4
409400 on
25-08 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Vigerslev Kunst, Valby IP, tribunen
9 - 1
409516 on
25-08 2021
Kl. 18:30
AB Tårnby Kastrup Bk. Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
1 - 5
409359
28-08 2021
Kl. 10:00
Dragør Bk. AB Tårnby 2 Dragør Bk
4 - 4
415231 ma
30-08 2021
Kl. 20:30
Vigerslev Brønshøj Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 8
415298 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
Vanløse Oversidder Vanløse Idrætspark
415301 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Dragør Bk. AB Tårnby Dragør Bk
UHT

Udehold taberdømt

415233 ti
31-08 2021
Kl. 20:15
Fremad Amager Fremad Valby Sundby Idrætspark
7 - 1
415300 on
01-09 2021
Kl. 18:15
AB Tårnby 2 KFUM Tårnby Stadion
5 - 3
409517 on
01-09 2021
Kl. 19:35
B 1908 Kastrup Bk. Sundby Idrætspark
0 - 3
409518
05-09 2021
Kl. 12:00
SSB Fix Bavnehøj Idrætsanlæg
4 - 1
415429 ma
06-09 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Vanløse Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 2
415427 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
KFUM Dragør Bk. Emdrupparken
1 - 5
415369
ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Fix Vigerslev Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
8 - 2
415428 ma
06-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder AB Tårnby 2
415435 ti
07-09 2021
Kl. 19:30
Brønshøj Fremad Amager Tingbjerg Idrætspark
6 - 4
415426 on
08-09 2021
Kl. 18:30
Kastrup Bk. SSB Røllikevej
7 - 1
415436 on
08-09 2021
Kl. 18:30
AB Tårnby B 1908 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
1 - 6
415485 ma
13-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder SSB
415495 ti
14-09 2021
Kl. 19:30
Brønshøj Kastrup Bk. Tingbjerg Idrætspark
3 - 3
415493 on
15-09 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby B 1908 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 4
415444 on
15-09 2021
Kl. 18:15
AB Tårnby 2 Vanløse Tårnby Stadion
4 - 1
415496 on
15-09 2021
Kl. 18:30
AB Tårnby Fix Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
4 - 1
415484 on
15-09 2021
Kl. 18:30
KFUM Vigerslev Emdrupparken
3 - 3
415445
18-09 2021
Kl. 10:20
Dragør Bk. Fremad Amager Dragør Bk
1 - 4
417031 ma
20-09 2021
Kl. 18:30
KFUM AB Tårnby Emdrupparken
4 - 2
417020 ma
20-09 2021
Kl. 19:15
Vigerslev Kastrup Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
417030 ma
20-09 2021
Kl. 22:00
Dragør Bk. Oversidder Dragør Bk
417027 ti
21-09 2021
Kl. 20:00
Fremad Amager Fix Sundby Idrætspark
10 - 4
417028 to
23-09 2021
Kl. 20:30
Vanløse Brønshøj Vanløse Idrætspark
HMH
417029
25-09 2021
Kl. 11:15
AB Tårnby 2 Fremad Valby Tårnby Stadion
4 - 4
416979
26-09 2021
Kl. 12:30
SSB B 1908 Bavnehøj Idrætsanlæg
3 - 1
417094 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
Kastrup Bk. Fremad Amager Røllikevej
4 - 4
417032 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
Fix Vanløse Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
2 - 0
417097 ma
27-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder KFUM
417099 ti
28-09 2021
Kl. 19:30
Brønshøj AB Tårnby 2 Tingbjerg Idrætspark
3 - 6
417098 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Dragør Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 5
417100 on
29-09 2021
Kl. 18:30
AB Tårnby SSB Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
2 - 5
417096 on
29-09 2021
Kl. 19:35
B 1908 Vigerslev Sundby Idrætspark
2 - 0
417130 ma
04-10 2021
Kl. 19:00
Vigerslev SSB Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

417136 ma
04-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder AB Tårnby
417131 ti
05-10 2021
Kl. 20:00
Fremad Amager B 1908 Sundby Idrætspark
8 - 1
417135 on
06-10 2021
Kl. 20:15
KFUM Fremad Valby Emdrupparken
3 - 1
417132 to
07-10 2021
Kl. 20:30
Vanløse Kastrup Bk. Vanløse Idrætspark
4 - 4
417134
09-10 2021
Kl. 09:00
Dragør Bk. Brønshøj Dragør Bk
7 - 2
417133
09-10 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 Fix Tårnby Stadion
3 - 4
417638 ti
12-10 2021
Kl. 19:30
Brønshøj KFUM Tingbjerg Idrætspark
9 - 0
417406 on
13-10 2021
Kl. 18:00
Fix Dragør Bk. Tingbjerg Idrætspark
1 - 2
417567 on
13-10 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
417733 on
13-10 2021
Kl. 18:30
AB Tårnby Vigerslev Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
2 - 14
417565 on
13-10 2021
Kl. 19:35
B 1908 Vanløse Sundby Idrætspark
4 - 3
417563 on
13-10 2021
Kl. 20:00
Kastrup Bk. AB Tårnby 2 Kunst, John Tranums Alle
3 - 1
417566
17-10 2021
Kl. 12:30
SSB Fremad Amager Bavnehøj Idrætsanlæg
417748 ma
18-10 2021
Kl. 17:00
KFUM Fix Emdrupparken
417750 ma
18-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder Brønshøj
417737 ti
19-10 2021
Kl. 20:00
Fremad Amager Vigerslev Sundby Idrætspark
417751 on
20-10 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby AB Tårnby Kunst, Valby IP, tribunen
417740 to
21-10 2021
Kl. 20:30
Vanløse SSB Vanløse Idrætspark
417744
23-10 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 B 1908 Tårnby Stadion
433201
23-10 2021
Kl. 10:00
Kastrup Bk. KFUM Kunst, John Tranums Alle
433202 ma
25-10 2021
Kl. 19:35
B 1908 Dragør Bk. Sundby Idrætspark
433214 ma
25-10 2021
Kl. 20:30
Vigerslev Vanløse Kunst, Valby IP, tribunen
417753 ma
25-10 2021
Kl. 22:00
Fix Oversidder Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
433216 ti
26-10 2021
Kl. 19:30
Brønshøj Fremad Valby Tingbjerg Idrætspark
433222 on
27-10 2021
Kl. 18:00
AB Tårnby Fremad Amager Tårnby Stadion
417745
30-10 2021
Kl. 10:00
Dragør Bk. Kastrup Bk. Dragør Bk
433211
31-10 2021
Kl. 12:30
SSB AB Tårnby 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
433228 ma
01-11 2021
Kl. 19:30
Fix Brønshøj Tingbjerg Idrætspark
117946 ma
01-11 2021
Kl. 20:30
Vanløse AB Tårnby Kunst, Vanløse I P
483676 ma
01-11 2021
Kl. 22:00
B 1908 Oversidder Sundby Idrætspark
117940 ti
02-11 2021
Kl. 20:00
Fremad Amager AB Tårnby 2 Sundby Idrætspark
483677 to
04-11 2021
Kl. 19:45
SSB KFUM Bavnehøj Idrætsanlæg
486949 fr
05-11 2021
Kl. 20:00
Vigerslev Dragør Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
466587
06-11 2021
Kl. 10:00
Kastrup Bk. Fremad Valby Kunst, John Tranums Alle
122343 ma
08-11 2021
Kl. 20:15
KFUM B 1908 Emdrupparken
122394 ma
08-11 2021
Kl. 22:00
Oversidder Kastrup Bk.
122412 ti
09-11 2021
Kl. 19:30
Brønshøj AB Tårnby Tingbjerg Idrætspark
122409 on
10-11 2021
Kl. 20:30
Fremad Valby Fix Kunst, Valby IP, tribunen
117947 to
11-11 2021
Kl. 20:30
Vanløse Fremad Amager Kunst, Vanløse I P
117949
13-11 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 Vigerslev Tårnby Stadion
409213
13-11 2021
Kl. 10:00
Fremad Amager KFUM Sundby Idrætspark
117950
13-11 2021
Kl. 11:00
Dragør Bk. SSB Dragør Bk
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind