MENU

U14 Piger 1 (08) 7M Efterår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
185036
28-08 2021
Kl. 12:00
Jægersborg BK HIK Gentofte Sportspark
Udehold taberdømt
183760
28-08 2021
Kl. 12:00
Sundby Bk. Union Kløvermarkens Idrætsanlæg
7 - 1
183762
28-08 2021
Kl. 13:00
Oversidder KFUM
185037
29-08 2021
Kl. 12:00
Fix Oversidder Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
185567 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
185041 ti
31-08 2021
Kl. 18:45
HIK Fix Gentofte Sportspark
2 - 0
185566
04-09 2021
Kl. 10:00
KFUM Vestia Emdrupparken
1 - 0
185562
05-09 2021
Kl. 10:00
B 1908 Sundby Bk. Sundby Idrætspark
1 - 8
185559
05-09 2021
Kl. 14:00
Union Jægersborg BK Genforeningspladsen
8 - 0
185568 ti
07-09 2021
Kl. 18:45
HIK Union Gentofte Sportspark
5 - 2
183761 on
08-09 2021
Kl. 18:40
Vestia B 1908 Bavnehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
185806
11-09 2021
Kl. 10:00
Jægersborg BK B 1908 Gentofte Sportspark
1 - 9
185803
11-09 2021
Kl. 12:00
Sundby Bk. KFUM Kløvermarkens Idrætsanlæg
6 - 2
185805
11-09 2021
Kl. 12:00
Vestia Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
185807
11-09 2021
Kl. 14:00
Fix Oversidder Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
185812 ma
13-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder Sundby Bk.
185809
19-09 2021
Kl. 10:00
B 1908 HIK Sundby Idrætspark
Udehold taberdømt
185810
19-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder Vestia
185811
19-09 2021
Kl. 12:00
KFUM Jægersborg BK Emdrupparken
4 - 2
185808
19-09 2021
Kl. 14:00
Union Fix Grøndal Multicenter
1 - 0
185817 ma
20-09 2021
Kl. 22:00
Jægersborg BK Oversidder Gentofte Sportspark
185813 ti
21-09 2021
Kl. 18:45
HIK KFUM Gentofte Sportspark
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
185814
25-09 2021
Kl. 12:00
Sundby Bk. Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
185816
26-09 2021
Kl. 10:00
Union B 1908 Genforeningspladsen
3 - 0
185818
26-09 2021
Kl. 14:00
Fix Vestia Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Hjemmehold taberdømt
186025 ma
27-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder HIK
Udehold taberdømt
186004
02-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder Jægersborg BK
185819
02-10 2021
Kl. 14:00
Vestia Sundby Bk. Bavnehøj Idrætsanlæg
0 - 11
186022
03-10 2021
Kl. 12:00
KFUM Union Emdrupparken
2 - 1
186003
03-10 2021
Kl. 14:00
B 1908 Fix Sundby Idrætspark
2 - 2
186026 ti
05-10 2021
Kl. 18:45
HIK Oversidder Gentofte Sportspark
Hjemmehold taberdømt
186029
09-10 2021
Kl. 10:00
Jægersborg BK Vestia Gentofte Sportspark
0 - 4
186027
10-10 2021
Kl. 10:00
Union Oversidder Genforeningspladsen
186028
10-10 2021
Kl. 10:00
B 1908 KFUM Sundby Idrætspark
1 - 3
186030
10-10 2021
Kl. 14:00
Fix Sundby Bk. Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
2 - 2
186032 on
13-10 2021
Kl. 18:30
Vestia HIK Bavnehøj Idrætsanlæg
3 - 5
186034 to
14-10 2021
Kl. 17:00
Fix KFUM Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
0 - 2
186033
16-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder Union
186031
16-10 2021
Kl. 14:00
Sundby Bk. Jægersborg BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
16 - 0
186041
17-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder B 1908
186969 ma
25-10 2021
Kl. 22:00
KFUM Oversidder Emdrupparken
186841
30-10 2021
Kl. 11:00
Jægersborg BK Fix Gentofte Sportspark
0 - 3
186042
30-10 2021
Kl. 14:00
HIK Sundby Bk. HIK
Hjemmehold taberdømt
186432
31-10 2021
Kl. 10:00
Union Vestia Genforeningspladsen
0 - 2
186840
31-10 2021
Kl. 12:00
B 1908 Oversidder Sundby Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind