MENU

Serie 1, P2 21/22 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
483363
ti
17-08 2021
Kl. 20:00
Brønshøj 2 FA 2000 3 Tingbjerg Idrætspark
3 - 2
483366 fr
20-08 2021
Kl. 19:15
Fremad Amager 2 Oversidder Sundby I P. Opvisn.
483361
21-08 2021
Kl. 14:00
GVI 2 HIK 2 GVI. Nymosen
0 - 1
483364
21-08 2021
Kl. 16:00
Vanløse IF 2 KFUM 2 Vanløse Idrætspark
2 - 1
483362
22-08 2021
Kl. 16:00
KB 2 Frem 2 Jens Jessens Vej
1 - 10
483365 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Skovshoved IF 2 B.1908 2 Skovshoved I P
2 - 2
483367 fr
27-08 2021
Kl. 19:15
Fremad Amager 2 Skovshoved IF 2 Sundby Idrætspark
4 - 1
483369
28-08 2021
Kl. 12:00
KFUM 2 KB 2 Emdrupparken
Udehold taberdømt
483373
28-08 2021
Kl. 12:00
B.1908 2 Vanløse IF 2 Sundby Idrætspark
3 - 2
483375
28-08 2021
Kl. 12:00
FA 2000 3 GVI 2 Jens Jessens Vej
Udehold taberdømt
483374
29-08 2021
Kl. 12:00
HIK 2 Oversidder HIK
483386
ti
31-08 2021
Kl. 20:00
Brønshøj 2 GVI 2 Tingbjerg Idrætspark
2 - 5
483387
to
02-09 2021
Kl. 18:30
Frem 2 KFUM 2 Frem, Valby IP
4 - 3
483389 to
02-09 2021
Kl. 18:30
Skovshoved IF 2 HIK 2 Skovshoved I P
1 - 1
483388
04-09 2021
Kl. 16:00
Vanløse IF 2 Fremad Amager 2 Vanløse Idrætspark
4 - 4
483390
05-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder FA 2000 3
483384
05-09 2021
Kl. 16:00
KB 2 B.1908 2 Frederiksberg IP, kunst
1 - 6
483394 to
09-09 2021
Kl. 19:30
Fremad Amager 2 KB 2 Sundby I P. Opvisn.
7 - 0
483396
11-09 2021
Kl. 12:00
KFUM 2 Brønshøj 2 Emdrupparken
3 - 0
483399
11-09 2021
Kl. 12:00
B.1908 2 Frem 2 Sundby Idrætspark
3 - 1
483403
11-09 2021
Kl. 12:00
FA 2000 3 Skovshoved IF 2 Jens Jessens Vej
4 - 2
483395
11-09 2021
Kl. 14:00
GVI 2 Oversidder GVI. Nymosen
483402
12-09 2021
Kl. 12:00
HIK 2 Vanløse IF 2 HIK
2 - 0
483407
ti
14-09 2021
Kl. 17:45
Frem 2 Fremad Amager 2 Frem, Valby IP
6 - 2
483425 ti
14-09 2021
Kl. 18:00
Skovshoved IF 2 GVI 2 Skovshoved I P
2 - 1
483406 ti
14-09 2021
Kl. 19:30
Brønshøj 2 Oversidder Tingbjerg Idrætspark
483424
18-09 2021
Kl. 12:00
KFUM 2 B.1908 2 Emdrupparken
1 - 0
483410
18-09 2021
Kl. 16:00
Vanløse IF 2 FA 2000 3 Vanløse Idrætspark
6 - 0
483404
19-09 2021
Kl. 10:00
KB 2 HIK 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 3
483439 ti
21-09 2021
Kl. 20:15
Oversidder Skovshoved IF 2
483438
fr
24-09 2021
Kl. 19:00
B.1908 2 Brønshøj 2 Sundby Idrætspark
3 - 1
483430 fr
24-09 2021
Kl. 19:15
Fremad Amager 2 KFUM 2 Sundby Idrætspark
2 - 1
483443
25-09 2021
Kl. 12:00
FA 2000 3 KB 2 Jens Jessens Vej
5 - 0
483431
25-09 2021
Kl. 14:00
GVI 2 Vanløse IF 2 GVI. Nymosen
4 - 2
483440
26-09 2021
Kl. 12:00
HIK 2 Frem 2 HIK
1 - 2
483454 ti
28-09 2021
Kl. 20:00
Brønshøj 2 Skovshoved IF 2 Tingbjerg Idrætspark
0 - 3
483457
02-10 2021
Kl. 12:00
KFUM 2 HIK 2 Emdrupparken
4 - 4
483458
02-10 2021
Kl. 14:00
B.1908 2 Fremad Amager 2 Sundby Idrætspark
1 - 4
483456
02-10 2021
Kl. 16:00
Vanløse IF 2 Oversidder Vanløse Idrætspark
483455
03-10 2021
Kl. 12:00
Frem 2 FA 2000 3 Frem, Valby IP
2 - 3
483453
03-10 2021
Kl. 16:00
KB 2 GVI 2 Jens Jessens Vej
1 - 4
483462 ti
05-10 2021
Kl. 20:30
Oversidder KB 2
483459
fr
08-10 2021
Kl. 19:15
Fremad Amager 2 Brønshøj 2 Sundby Idrætspark
2 - 3
483460
09-10 2021
Kl. 14:00
GVI 2 Frem 2 GVI. Nymosen
2 - 3
483465
09-10 2021
Kl. 14:00
FA 2000 3 KFUM 2 Jens Jessens Vej
2 - 1
483464
10-10 2021
Kl. 12:00
HIK 2 B.1908 2 HIK
4 - 1
483472
ti
12-10 2021
Kl. 20:00
Brønshøj 2 Vanløse IF 2 Tingbjerg Idrætspark
4 - 2
483467
on
13-10 2021
Kl. 19:30
KB 2 Skovshoved IF 2 Frederiksberg IP, kunst
1 - 0
483466 fr
15-10 2021
Kl. 19:15
Fremad Amager 2 HIK 2 Sundby Idrætspark
1 - 4
483475
16-10 2021
Kl. 12:00
B.1908 2 FA 2000 3 Sundby Idrætspark
2 - 0
483474
16-10 2021
Kl. 14:00
KFUM 2 GVI 2 Emdrupparken
0 - 0
483368
17-10 2021
Kl. 12:00
Frem 2 Brønshøj 2 Frem, Valby IP
5 - 4
483473
17-10 2021
Kl. 12:00
Frem 2 Oversidder Frem, Valby IP
483461
ma
25-10 2021
Kl. 18:45
Skovshoved IF 2 Vanløse IF 2 Gentofte Sportspark Vest
1 - 3
483477
ti
26-10 2021
Kl. 20:00
Brønshøj 2 HIK 2 Tingbjerg Idrætspark
1 - 3
483480 ti
26-10 2021
Kl. 20:15
Oversidder KFUM 2
483481
30-10 2021
Kl. 12:00
FA 2000 3 Fremad Amager 2 Jens Jessens Vej
3 - 3
483476
30-10 2021
Kl. 14:00
GVI 2 B.1908 2 GVI. Nymosen
2 - 2
483478
30-10 2021
Kl. 14:00
Vanløse IF 2 KB 2 Vanløse Idrætspark
3 - 2
483479
30-10 2021
Kl. 16:00
Skovshoved IF 2 Frem 2 Skovshoved I P
1 - 2
483551
fr
05-11 2021
Kl. 19:15
Fremad Amager 2 GVI 2 Sundby Idrætspark
0 - 1
483563 fr
05-11 2021
Kl. 19:30
KFUM 2 Skovshoved IF 2 Ryparken Idrætsanlæg
3 - 0
483552
06-11 2021
Kl. 12:00
KB 2 Brønshøj 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 4
483564
06-11 2021
Kl. 12:00
B.1908 2 Oversidder Sundby Idrætspark
483565
06-11 2021
Kl. 12:00
HIK 2 FA 2000 3 HIK
4 - 1
483558
07-11 2021
Kl. 12:00
Frem 2 Vanløse IF 2 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
483575
09-04 2022
Kl. 10:00
B.1908 2 Skovshoved IF 2 Sundby Idrætspark
7 - 0
483577
on
13-04 2022
Kl. 19:30
FA 2000 3 Brønshøj 2 Frederiksberg IP, kunst
2 - 5
483576
to
14-04 2022
Kl. 10:00
HIK 2 GVI 2 HIK
0 - 4
483571
to
14-04 2022
Kl. 12:00
Frem 2 KB 2 Frem, Valby IP
5 - 0
483574
to
14-04 2022
Kl. 16:00
KFUM 2 Vanløse IF 2 Emdrupparken
1 - 5
483568 to
14-04 2022
Kl. 16:00
Oversidder Fremad Amager 2
483578
ma
18-04 2022
Kl. 12:00
GVI 2 FA 2000 3 GVI. Nymosen
2 - 1
483587
ma
18-04 2022
Kl. 16:00
Vanløse IF 2 B.1908 2 Vanløse Idrætspark
3 - 2
483829 ma
18-04 2022
Kl. 16:00
Oversidder HIK 2
483830
fr
22-04 2022
Kl. 19:15
Fremad Amager 2 Vanløse IF 2 Sundby Idrætspark
4 - 4
483835
23-04 2022
Kl. 12:00
KFUM 2 Frem 2 Emdrupparken
4 - 0
483836
23-04 2022
Kl. 12:00
B.1908 2 KB 2 Sundby Idrætspark
0 - 0
483838
23-04 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 Oversidder Jens Jessens Vej
483831
23-04 2022
Kl. 14:00
GVI 2 Brønshøj 2 GVI. Nymosen
4 - 2
483837
24-04 2022
Kl. 12:00
HIK 2 Skovshoved IF 2 HIK
2 - 5
483841
ti
26-04 2022
Kl. 18:00
Frem 2 B.1908 2 Frem, Valby IP
4 - 2
485681 ti
26-04 2022
Kl. 20:15
Oversidder GVI 2
483849
on
27-04 2022
Kl. 18:45
Skovshoved IF 2 FA 2000 3 Skovshoved I P
2 - 3
483844
30-04 2022
Kl. 16:00
Vanløse IF 2 HIK 2 Vanløse Idrætspark
8 - 4
483839
01-05 2022
Kl. 16:00
KB 2 Fremad Amager 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 6
485693 ti
03-05 2022
Kl. 20:15
Oversidder Brønshøj 2
485684
fr
06-05 2022
Kl. 19:15
Fremad Amager 2 Frem 2 Sundby Idrætspark
0 - 1
485696
07-05 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 Vanløse IF 2 Jens Jessens Vej
3 - 4
485685
07-05 2022
Kl. 14:00
GVI 2 Skovshoved IF 2 GVI. Nymosen
2 - 4
485694
08-05 2022
Kl. 12:00
HIK 2 KB 2 HIK
5 - 2
483828 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Skovshoved IF 2 Fremad Amager 2 Skovshoved I P
4 - 0
489806 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Skovshoved IF 2 Oversidder Skovshoved I P
489800 ti
10-05 2022
Kl. 20:00
Brønshøj 2 B.1908 2 Tingbjerg Idrætspark
0 - 4
489802
to
12-05 2022
Kl. 18:00
Frem 2 HIK 2 Frem, Valby IP
2 - 1
489805
14-05 2022
Kl. 12:00
KFUM 2 Fremad Amager 2 Emdrupparken
3 - 1
489804
14-05 2022
Kl. 16:00
Vanløse IF 2 GVI 2 Vanløse Idrætspark
1 - 0
485697
15-05 2022
Kl. 16:00
KB 2 FA 2000 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 4
489815
15-05 2022
Kl. 16:00
Skovshoved IF 2 Brønshøj 2 Skovshoved I P
4 - 4
489816 ti
17-05 2022
Kl. 20:15
Oversidder Vanløse IF 2
483840
to
19-05 2022
Kl. 20:00
Brønshøj 2 KFUM 2 Tingbjerg Idrætspark
0 - 1
489813 fr
20-05 2022
Kl. 19:15
Fremad Amager 2 B.1908 2 Sundby Idrætspark
1 - 4
489818
21-05 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 Frem 2 Jens Jessens Vej
0 - 8
489814
21-05 2022
Kl. 14:00
GVI 2 KB 2 GVI. Nymosen
2 - 1
489817
22-05 2022
Kl. 12:00
HIK 2 KFUM 2 Gentofte Sportspark Vest
1 - 0
489825
ti
24-05 2022
Kl. 18:00
Frem 2 GVI 2 Frem, Valby IP
3 - 1
489824 ti
24-05 2022
Kl. 20:00
Brønshøj 2 Fremad Amager 2 Tingbjerg Idrætspark
0 - 1
489827
28-05 2022
Kl. 12:00
KFUM 2 FA 2000 3 Emdrupparken
1 - 5
489840
28-05 2022
Kl. 12:00
B.1908 2 HIK 2 Sundby Idrætspark
2 - 1
489826
28-05 2022
Kl. 16:00
Vanløse IF 2 Skovshoved IF 2 Vanløse Idrætspark
6 - 4
489820
29-05 2022
Kl. 16:00
KB 2 Oversidder Frederiksberg IP, kunst
483582
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Brønshøj 2 Frem 2 Tingbjerg Idrætspark
3 - 5
489870 ti
31-05 2022
Kl. 20:15
Oversidder Frem 2
489866
on
01-06 2022
Kl. 19:15
Skovshoved IF 2 KB 2 Skovshoved I P
1 - 1
489874
04-06 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 B.1908 2 Jens Jessens Vej
2 - 4
489853
04-06 2022
Kl. 14:00
GVI 2 KFUM 2 GVI. Nymosen
0 - 2
489854
04-06 2022
Kl. 16:00
Vanløse IF 2 Brønshøj 2 Vanløse Idrætspark
6 - 3
489871
05-06 2022
Kl. 12:00
HIK 2 Fremad Amager 2 HIK
2 - 0
483579
12-06 2022
Kl. 16:00
KB 2 KFUM 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 2
489895
ti
14-06 2022
Kl. 18:00
Frem 2 Skovshoved IF 2 Frem, Valby IP
4 - 3
490139 fr
17-06 2022
Kl. 18:30
Skovshoved IF 2 KFUM 2 Skovshoved I P
2 - 3
489876
fr
17-06 2022
Kl. 19:15
Fremad Amager 2 FA 2000 3 Sundby Idrætspark
3 - 2
490094
18-06 2022
Kl. 12:00
KFUM 2 Oversidder Emdrupparken
490104
18-06 2022
Kl. 12:00
B.1908 2 GVI 2 Sundby Idrætspark
2 - 3
490108
19-06 2022
Kl. 12:00
HIK 2 Brønshøj 2 HIK
2 - 2
489878
19-06 2022
Kl. 16:00
KB 2 Vanløse IF 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 2
490141 ti
21-06 2022
Kl. 20:15
Oversidder B.1908 2
485692
25-06 2022
Kl. 10:00
B.1908 2 KFUM 2 Sundby Idrætspark
Udehold taberdømt
490142
25-06 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 HIK 2 Jens Jessens Vej
3 - 4
490110
25-06 2022
Kl. 13:00
Brønshøj 2 KB 2 Tingbjerg Idrætspark
6 - 1
490109
25-06 2022
Kl. 14:00
GVI 2 Fremad Amager 2 GVI. Nymosen
3 - 1
490131
25-06 2022
Kl. 16:00
Vanløse IF 2 Frem 2 Vanløse Idrætspark
11 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning efter forår 2022:
Bedste oprykningsberettigede hold rykker op – såfremt holdet er sluttet som nr. 1 - 3.

Nedrykning efter forår 2022:
Nr. 11 og 12

Nedrykningen forøges med det antal ikke-1. hold, der rykker ned fra Københavnsserien efter foråret 2022.
Nedrykningen forøges med 1 hold, såfremt der ikke rykker et hold op fra denne Serie 1 pulje 2 efter foråret 2022.

Log ind