MENU

Serie 2, P5/6 Efterår, P3 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
471733
ti
24-08 2021
Kl. 21:00
Skjold 2 AB Tårnby 2 Ryparken Idrætsanlæg
4 - 2
471751
fr
27-08 2021
Kl. 19:00
AB Tårnby 2 B.93 4 Tårnby Stadion
2 - 3
471757
28-08 2021
Kl. 12:00
FB 2 Husum 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 3
471758
28-08 2021
Kl. 14:00
GVI 3 HB 2 GVI. Nymosen
3 - 0
471750
28-08 2021
Kl. 14:00
Viktoria 2 Tårnby FF 2 Fælledparken
9 - 1
471749
29-08 2021
Kl. 14:00
Frederiksholm Sydhavnen 2 HIK 3 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
471752
ma
30-08 2021
Kl. 19:45
KB 3 Skjold 2 Frederiksberg IP, kunst
0 - 1
471731
fr
03-09 2021
Kl. 19:15
B.93 4 Viktoria 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2 - 1
471760
04-09 2021
Kl. 12:00
Tårnby FF 2 HB 2 Vestamager Idrætsanlæg
2 - 2
471764
04-09 2021
Kl. 16:00
GVI 3 Husum 2 GVI. Nymosen
5 - 2
471763
05-09 2021
Kl. 14:00
HIK 3 FB 2 HIK
2 - 0
471748
on
08-09 2021
Kl. 19:40
Husum 2 Frederiksholm Sydhavnen 2 Husumparken
6 - 4
471767 fr
10-09 2021
Kl. 19:00
AB Tårnby 2 Tårnby FF 2 Tårnby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

471768 fr
10-09 2021
Kl. 19:00
KB 3 Viktoria 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 4
471769
11-09 2021
Kl. 12:00
FB 2 Skjold 2 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 3
471770
11-09 2021
Kl. 14:00
GVI 3 HIK 3 GVI. Nymosen
2 - 2
471766
11-09 2021
Kl. 16:00
HB 2 Husum 2 Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

471765
12-09 2021
Kl. 14:00
Frederiksholm Sydhavnen 2 B.93 4 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 5
471732
ti
14-09 2021
Kl. 18:30
Tårnby FF 2 GVI 3 Vestamager Idrætsanlæg
4 - 6
471776
18-09 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 KB 3 Tårnby Stadion
2 - 3
471773
18-09 2021
Kl. 16:00
Tårnby FF 2 Husum 2 Vestamager Idrætsanlæg
3 - 7
471782
19-09 2021
Kl. 14:00
HIK 3 HB 2 HIK
2 - 1
471775
19-09 2021
Kl. 16:00
Skjold 2 GVI 3 Ryparken Idrætsanlæg
1 - 2
471771
to
23-09 2021
Kl. 19:30
FB 2 B.93 4 Frederiksberg IP, kunst
1 - 1
471858
25-09 2021
Kl. 12:00
FB 2 Viktoria 2 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 1
471784
25-09 2021
Kl. 16:00
HB 2 Skjold 2 Fælledparken
1 - 11
471857
25-09 2021
Kl. 16:00
Husum 2 HIK 3 Husumparken
1 - 3
471785
26-09 2021
Kl. 12:00
KB 3 Tårnby FF 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 3
471859
26-09 2021
Kl. 12:00
GVI 3 B.93 4 GVI. Nymosen
4 - 1
471783
26-09 2021
Kl. 14:00
Frederiksholm Sydhavnen 2 AB Tårnby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 5
471860
on
29-09 2021
Kl. 20:30
B.93 4 HB 2 B 93 Svanemølleanlæg.
0 - 1
471874
to
30-09 2021
Kl. 20:30
KB 3 Frederiksholm Sydhavnen 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
471873
fr
01-10 2021
Kl. 19:00
AB Tårnby 2 FB 2 Tårnby Stadion
1 - 2
471861
02-10 2021
Kl. 12:00
Tårnby FF 2 HIK 3 Vestamager Idrætsanlæg
0 - 3
471871
02-10 2021
Kl. 14:00
Viktoria 2 GVI 3 Fælledparken
3 - 3
471872
03-10 2021
Kl. 16:00
Skjold 2 Husum 2 Ryparken Idrætsanlæg
4 - 3
471734 on
06-10 2021
Kl. 20:15
HIK 3 KB 3 Gentofte Sportspark
4 - 1
471895
09-10 2021
Kl. 12:00
FB 2 KB 3 Kunst, Jens Jessens Vej
8 - 1
471894
09-10 2021
Kl. 16:00
Husum 2 B.93 4 Husumparken
5 - 5
471884
09-10 2021
Kl. 16:00
HB 2 Viktoria 2 Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

471885
10-10 2021
Kl. 14:00
HIK 3 Skjold 2 HIK
2 - 1
471883
10-10 2021
Kl. 14:00
Frederiksholm Sydhavnen 2 Tårnby FF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
471896
10-10 2021
Kl. 14:00
GVI 3 AB Tårnby 2 GVI. Nymosen
0 - 0
471898
to
14-10 2021
Kl. 20:30
B.93 4 HIK 3 B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 2
471905 fr
15-10 2021
Kl. 19:00
AB Tårnby 2 HB 2 Tårnby Stadion
3 - 1
471899
16-10 2021
Kl. 12:00
Tårnby FF 2 Skjold 2 Vestamager Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

471902
16-10 2021
Kl. 14:00
Viktoria 2 Husum 2 Fælledparken
1 - 3
472147
17-10 2021
Kl. 10:00
KB 3 GVI 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 6
471897
17-10 2021
Kl. 14:00
Frederiksholm Sydhavnen 2 FB 2 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
471774 on
20-10 2021
Kl. 21:00
Viktoria 2 Frederiksholm Sydhavnen 2 Ryparken Idrætsanlæg
2 - 2
471761
23-10 2021
Kl. 14:00
Viktoria 2 AB Tårnby 2 Ryparken Idrætsanlæg
1 - 3
471759
ma
25-10 2021
Kl. 19:45
B.93 4 KB 3 Frederiksberg IP, kunst
1 - 0
471668
ti
26-10 2021
Kl. 21:00
HB 2 FB 2 Ryparken Idrætsanlæg
0 - 5
472151
30-10 2021
Kl. 12:00
Tårnby FF 2 FB 2 Vestamager Idrætsanlæg
3 - 4
472236
30-10 2021
Kl. 16:00
Husum 2 AB Tårnby 2 Husumparken
3 - 4
472237
31-10 2021
Kl. 14:00
GVI 3 Frederiksholm Sydhavnen 2 GVI. Nymosen
1 - 1
472216
31-10 2021
Kl. 14:00
Skjold 2 B.93 4 Ryparken Idrætsanlæg
3 - 1
472235
31-10 2021
Kl. 16:00
HIK 3 Viktoria 2 HIK
3 - 1
472150 ti
02-11 2021
Kl. 21:00
HB 2 KB 3 Ryparken Idrætsanlæg
4 - 2
471762
on
03-11 2021
Kl. 18:15
Skjold 2 Frederiksholm Sydhavnen 2 Ryparken Idrætsanlæg
6 - 1
472253 fr
05-11 2021
Kl. 19:00
AB Tårnby 2 HIK 3 Tårnby Stadion
1 - 4
472254
06-11 2021
Kl. 10:00
KB 3 Husum 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
7 - 5
472255
06-11 2021
Kl. 10:00
FB 2 GVI 3 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 2
472238
06-11 2021
Kl. 10:00
Frederiksholm Sydhavnen 2 HB 2 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 7
472245
06-11 2021
Kl. 10:00
B.93 4 Tårnby FF 2 B 93 Svanemølleanlæg.
4 - 1
472249
06-11 2021
Kl. 10:00
Viktoria 2 Skjold 2 Ryparken Idrætsanlæg
2 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
ingen

Nedrykning:
Nr. 10, 11 og 12 i både pulje 5 og pulje 6 rykker ned

Log ind