|
624272
|
fr20-08 2021
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
624269
|
sø22-08 2021
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
624278
|
fr27-08 2021
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
|
624277
|
lø28-08 2021
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
507380
|
lø28-08 2021
|
16:00
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
UHT
|
|
|
507388
|
sø29-08 2021
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
|
927887
|
sø29-08 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
507369
|
sø29-08 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
624241
|
ti31-08 2021
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
508629
|
fr03-09 2021
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
HHT
|
|
|
|
508607
|
fr03-09 2021
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
507389
|
sø05-09 2021
|
12:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
508606
|
sø05-09 2021
|
14:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
508610
|
sø05-09 2021
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
508630
|
sø05-09 2021
|
14:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
508679
|
lø11-09 2021
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
508759
|
lø11-09 2021
|
16:00
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
UHT
|
|
|
508760
|
sø12-09 2021
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
508756
|
sø12-09 2021
|
14:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
508757
|
sø12-09 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UHT
|
|
|
508758
|
sø12-09 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
508761
|
on15-09 2021
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
517718
|
fr17-09 2021
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UHT
|
|
|
508763
|
lø18-09 2021
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
508762
|
sø19-09 2021
|
14:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
508764
|
sø19-09 2021
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
508765
|
sø19-09 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UHT
|
|
|
518503
|
lø25-09 2021
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
518948
|
lø25-09 2021
|
16:00
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
518950
|
sø26-09 2021
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
518505
|
sø26-09 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
518946
|
sø26-09 2021
|
14:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
518504
|
sø26-09 2021
|
16:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
518953
|
fr01-10 2021
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
518951
|
sø03-10 2021
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
518952
|
sø03-10 2021
|
14:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
518954
|
sø03-10 2021
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
518955
|
sø03-10 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
519122
|
sø03-10 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
519130
|
fr08-10 2021
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
519128
|
lø09-10 2021
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
519136
|
lø09-10 2021
|
16:00
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
UHT
|
|
|
519129
|
sø10-10 2021
|
12:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
519157
|
sø10-10 2021
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
519131
|
sø10-10 2021
|
14:00
|
|
|
Husumparken
|
UHT
|
|
|
519632
|
fr15-10 2021
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
519303
|
lø16-10 2021
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
519304
|
sø17-10 2021
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
519520
|
sø17-10 2021
|
14:00
|
|
|
B1903
|
UHT
|
|
|
519635
|
sø17-10 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
529039
|
sø17-10 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
624242
|
sø24-10 2021
|
14:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
624273
|
sø24-10 2021
|
14:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
624240
|
on27-10 2021
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
534131
|
fr29-10 2021
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
534133
|
sø31-10 2021
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
534124
|
sø31-10 2021
|
14:00
|
|
|
B1903
|
UHT
|
|
|
534129
|
sø31-10 2021
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
534132
|
sø31-10 2021
|
14:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
534123
|
ma01-11 2021
|
20:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
534194
|
lø06-11 2021
|
12:00
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
534143
|
sø07-11 2021
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
534144
|
sø07-11 2021
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
534145
|
sø07-11 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
534146
|
sø07-11 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
534134
|
ma08-11 2021
|
20:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 8 til og med 11 rykker op
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 11 og 12 i både pulje 8, 9, 10 og 11 rykker ned