MENU

U15 Drenge Liga 2A (2007) 11M - efterår 2021 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
775696
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
BBB/SB FC Sønderborg Bellinge Stadion
1 - 1
775699
15-08 2021
Kl. 11:00
FC Århus Syd Esbjerg fB Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
1 - 1
775701
ti
17-08 2021
Kl. 19:00
MG & BK ASA, Aarhus MG & BK.s anlæg
2 - 4
775705 fr
20-08 2021
Kl. 19:00
HEI FC Århus Syd Invita Arena, Skæring
5 - 1
775702
21-08 2021
Kl. 11:30
Esbjerg fB BBB/SB Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
0 - 0
775704
ti
24-08 2021
Kl. 19:00
FC Sønderborg MG & BK Sønderborg Stadion
3 - 1
775708
on
25-08 2021
Kl. 18:30
Dalum FC Århus Syd Dalum Stadion
1 - 2
775706
fr
27-08 2021
Kl. 19:30
BBB/SB HEI Bellinge Stadion
2 - 3
775711
ti
31-08 2021
Kl. 19:15
Esbjerg fB ASA, Aarhus Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
0 - 0
775712
to
02-09 2021
Kl. 19:00
FC Sønderborg Dalum Sønderborg Stadion
4 - 3
775703
to
09-09 2021
Kl. 18:15
ASA, Aarhus Dalum Robotize Park
8 - 1
775710
12-09 2021
Kl. 11:00
FC Århus Syd BBB/SB Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
1 - 3
775721
ti
14-09 2021
Kl. 18:00
FC Århus Syd ASA, Aarhus Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
1 - 2
775707
ti
14-09 2021
Kl. 19:00
MG & BK Esbjerg fB MG & BK.s anlæg
3 - 0
775714
to
16-09 2021
Kl. 17:30
BBB/SB Dalum Vestfalen Stadion
1 - 4
775717
18-09 2021
Kl. 10:40
ASA, Aarhus HEI Robotize Park
3 - 1
775715
18-09 2021
Kl. 12:00
FC Sønderborg Esbjerg fB Sønderborg Stadion
2 - 3
775716
ti
21-09 2021
Kl. 19:00
MG & BK FC Århus Syd MG & BK.s anlæg
7 - 1
775720
25-09 2021
Kl. 15:00
HEI FC Sønderborg Invita Arena, Skæring
1 - 2
775724
on
29-09 2021
Kl. 18:30
MG & BK Dalum MG & BK.s anlæg
2 - 0
775723
02-10 2021
Kl. 11:30
Esbjerg fB HEI Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
3 - 2
775725
02-10 2021
Kl. 12:20
FC Sønderborg FC Århus Syd Sønderborg Stadion
2 - 2
775722
03-10 2021
Kl. 12:00
ASA, Aarhus BBB/SB Robotize Park
2 - 1
775713
ti
05-10 2021
Kl. 19:00
HEI MG & BK Invita Arena, Skæring
6 - 2
775726
09-10 2021
Kl. 12:00
FC Sønderborg BBB/SB Sønderborg Stadion
5 - 3
775727
09-10 2021
Kl. 15:00
Esbjerg fB FC Århus Syd Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
0 - 0
775728
09-10 2021
Kl. 15:00
HEI Dalum Invita Arena, Skæring
7 - 1
775729
10-10 2021
Kl. 12:00
ASA, Aarhus MG & BK Robotize Park
5 - 1
775733 on
13-10 2021
Kl. 20:00
FC Århus Syd HEI Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
4 - 4
775732
16-10 2021
Kl. 12:00
MG & BK FC Sønderborg MG & BK.s anlæg
5 - 1
775731
16-10 2021
Kl. 13:00
Dalum ASA, Aarhus Dalum Stadion
0 - 5
775700
ti
26-10 2021
Kl. 19:30
Dalum HEI Dalum Stadion
3 - 0
775730
to
28-10 2021
Kl. 18:30
BBB/SB Esbjerg fB Bellinge Stadion - kunstgræs
2 - 2
775736
30-10 2021
Kl. 11:00
FC Århus Syd Dalum Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
3 - 3
775737
30-10 2021
Kl. 12:00
FC Sønderborg ASA, Aarhus Sønderborg Stadion
1 - 1
775735
30-10 2021
Kl. 12:00
Esbjerg fB MG & BK Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
0 - 4
775734
30-10 2021
Kl. 13:00
HEI BBB/SB Invita Park Kunstgræs, Skæring
0 - 0
775738
07-11 2021
Kl. 11:00
BBB/SB FC Århus Syd Vestfalen Stadion
3 - 1
775740
07-11 2021
Kl. 12:00
Dalum FC Sønderborg Dalum - Kunstgræsbane
0 - 1
775741
07-11 2021
Kl. 12:00
MG & BK HEI MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
5 - 3
775739
07-11 2021
Kl. 14:30
ASA, Aarhus Esbjerg fB Robotize Park
3 - 0
775743
13-11 2021
Kl. 12:00
Esbjerg fB FC Sønderborg Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
3 - 2
775742
14-11 2021
Kl. 10:00
Dalum BBB/SB Dalum - Kunstgræsbane
2 - 0
775745
14-11 2021
Kl. 13:00
HEI ASA, Aarhus Invita Park Kunstgræs, Skæring
4 - 1
775709
fr
19-11 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus FC Sønderborg Robotize Park
4 - 0
775718
20-11 2021
Kl. 12:30
BBB/SB MG & BK Vestfalen Stadion
1 - 3
775719
21-11 2021
Kl. 17:00
Dalum Esbjerg fB Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
3 - 3
775744
ti
23-11 2021
Kl. 19:00
FC Århus Syd MG & BK MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
3 - 5
775749
27-11 2021
Kl. 12:00
ASA, Aarhus FC Århus Syd Robotize Park
1 - 0
775746
27-11 2021
Kl. 12:00
MG & BK BBB/SB MG & BK.s anlæg
2 - 3
775747
27-11 2021
Kl. 12:00
Esbjerg fB Dalum Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
3 - 0
775748
27-11 2021
Kl. 14:00
FC Sønderborg HEI Linak Arena Kunstgræsbane
4 - 2
775750
04-12 2021
Kl. 11:00
BBB/SB ASA, Aarhus Bellinge Stadion - kunstgræs
0 - 3
775752
04-12 2021
Kl. 13:00
Dalum MG & BK Dalum - Kunstgræsbane
4 - 2
775751
04-12 2021
Kl. 15:00
HEI Esbjerg fB Invita Park Kunstgræs, Skæring
2 - 1
775753
04-12 2021
Kl. 16:00
FC Århus Syd FC Sønderborg Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
Se hvordan turneringen ombrydes her

Log ind