MENU

M+50 2 Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
783714 ma
23-08 2021
Kl. 20:15
Husum FB Husumparken
1 - 2
783712 ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Vestia Østerbro IF Bavnehøj Idrætsanlæg
1 - 0
783721 ma
30-08 2021
Kl. 18:30
Skovshoved IF Husum Gentofte Sportspark
2 - 3
783722 to
02-09 2021
Kl. 18:00
Østerbro IF Valby Bk. Fælledparken
UHT

Udehold taberdømt

783720 to
02-09 2021
Kl. 19:30
FB Vestia Frederiksberg IP, kunst
6 - 2
783723 ti
07-09 2021
Kl. 19:00
Vestia Husum Bavnehøj Idrætsanlæg
4 - 2
783728 to
09-09 2021
Kl. 18:00
Østerbro IF Skovshoved IF Fælledparken
4 - 3
783726 to
09-09 2021
Kl. 20:00
Valby Bk. FB Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
783818 ti
14-09 2021
Kl. 19:00
Vestia Skovshoved IF Bavnehøj Idrætsanlæg
2 - 1
783822 to
16-09 2021
Kl. 19:30
FB Østerbro IF Frederiksberg IP, kunst
0 - 2
783824 to
16-09 2021
Kl. 19:40
Husum Valby Bk. Husumparken
4 - 5
785081 ma
20-09 2021
Kl. 20:30
Skovshoved IF FB Gentofte Sportspark
0 - 3
783827 to
23-09 2021
Kl. 20:00
Valby Bk. Vestia Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 4
785082
25-09 2021
Kl. 10:00
Østerbro IF Husum Fælledparken
UHT

Udehold taberdømt

785122 ma
27-09 2021
Kl. 20:30
Skovshoved IF Valby Bk. Gentofte Sportspark
5 - 6
785121 to
30-09 2021
Kl. 19:30
FB Husum Frederiksberg IP, kunst
3 - 0
785153
02-10 2021
Kl. 10:00
Østerbro IF Vestia Fælledparken
UHT

Udehold taberdømt

785200 ti
05-10 2021
Kl. 19:00
Vestia FB Bavnehøj Idrætsanlæg
5 - 1
785227 to
07-10 2021
Kl. 19:40
Husum Skovshoved IF Husumparken
0 - 5
785201 to
07-10 2021
Kl. 20:00
Valby Bk. Østerbro IF Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
792807 ma
11-10 2021
Kl. 20:30
Skovshoved IF Østerbro IF Gentofte Sportspark
1 - 1
785228 to
14-10 2021
Kl. 19:30
FB Valby Bk. Frederiksberg IP, kunst
1 - 2
792822 to
14-10 2021
Kl. 19:40
Husum Vestia Husumparken
1 - 3
783713 ti
19-10 2021
Kl. 20:00
Valby Bk. Skovshoved IF Kunst, Valby IP, tribunen
6 - 2
792831 on
27-10 2021
Kl. 18:30
Skovshoved IF Vestia Gentofte Sportspark
1 - 3
792827 to
28-10 2021
Kl. 20:00
Valby Bk. Husum Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 0
792832
30-10 2021
Kl. 10:00
Østerbro IF FB Fælledparken
3 - 2
792866 to
04-11 2021
Kl. 19:30
FB Skovshoved IF Frederiksberg IP, kunst
3 - 4
803079
06-11 2021
Kl. 12:00
Husum Østerbro IF Husumparken
4 - 1
792865
06-11 2021
Kl. 12:00
Vestia Valby Bk. Bavnehøj Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De to bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op

Nedrykning efter 2021 efterår :
Ingen.

DBU København forbeholder sig ret til at slå M+50 1 og M+50 2 sammen i tilfælde af et lavt tilmeldingstal til 2022 forår.

Log ind