Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
168118 |
fr20-08 2021
|
18:00 | Fælledparken |
2
-
2
|
20. aug 2021
18:00
Bk. Viktoria
2
FC Sunshine
2
|
||||||||||||||
167545 |
lø21-08 2021
|
12:00 | Gentofte Sportspark Vest |
0
-
0
|
21. aug 2021
12:00
Jægersborg Bk.
0
Nørrebro FF
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
167610 |
lø21-08 2021
|
12:00 | Engdraget |
2
-
1
|
21. aug 2021
12:00
Bk. Hellas
2
PI Fodbold
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
169932 |
lø21-08 2021
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
0
-
1
|
21. aug 2021
14:00
BK Fix
0
Frederiksholm Sydhavnen
1
|
||||||||||||||
167558 |
lø21-08 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
3
|
21. aug 2021
14:00
ØKF
0
Rødovre
3
|
||||||||||||||
169930 |
sø22-08 2021
|
10:00 | Jens Jessens Vej |
2
-
1
|
22. aug 2021
10:00
CBS Sport
2
CSC
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
167542 |
ti24-08 2021
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
7
|
24. aug 2021
18:00
IF Føroyar
1
B.1960
7
|
||||||||||||||
169945 |
fr27-08 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
2
-
2
|
27. aug 2021
18:00
FC Sunshine
2
CBS Sport
2
|
||||||||||||||
169946 |
fr27-08 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
3
-
3
|
27. aug 2021
18:00
PI Fodbold
3
Bk. Viktoria
3
|
||||||||||||||
169952 |
fr27-08 2021
|
19:00 | Mimersparken |
2
-
1
|
27. aug 2021
19:00
Nørrebro FF
2
ØKF
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
169939 |
lø28-08 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
2
|
28. aug 2021
14:00
CSC
1
BK Fix
2
|
||||||||||||||
169955 |
lø28-08 2021
|
14:00 | Valby Idrætspark |
1
-
0
|
28. aug 2021
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
1
IF Føroyar
0
|
||||||||||||||
221219 |
ti31-08 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
0
-
1
|
31. aug 2021
18:00
FC Sunshine
0
Bk. Hellas
1
|
||||||||||||||
169936 |
ti31-08 2021
|
18:30 | Grønnemosen |
1
-
1
|
31. aug 2021
18:30
B.1960
1
Jægersborg Bk.
1
|
||||||||||||||
221215 |
on01-09 2021
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
3
|
01. sep 2021
18:00
CSC
1
Bk. Viktoria
3
|
||||||||||||||
221214 |
to02-09 2021
|
18:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
2
-
3
|
02. sep 2021
18:00
BK Fix
2
CBS Sport
3
|
||||||||||||||
221356 |
to02-09 2021
|
18:30 | Grønnemosen |
3
-
1
|
02. sep 2021
18:30
B.1960
3
Frederiksholm Sydhavnen
1
|
||||||||||||||
221220 |
to02-09 2021
|
20:00 | Valby Idrætspark |
1
-
0
|
02. sep 2021
20:00
PI Fodbold
1
ØKF
0
|
||||||||||||||
169956 |
fr03-09 2021
|
18:30 | Gentofte Sportspark Vest |
2
-
2
|
03. sep 2021
18:30
Jægersborg Bk.
2
IF Føroyar
2
|
||||||||||||||
169959 |
lø04-09 2021
|
12:00 | Engdraget |
0
-
3
|
04. sep 2021
12:00
Bk. Hellas
0
Nørrebro FF
3
|
||||||||||||||
169960 |
lø04-09 2021
|
14:00 | Fælledparken |
3
-
1
|
04. sep 2021
14:00
Bk. Viktoria
3
Rødovre
1
|
||||||||||||||
169963 |
lø04-09 2021
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
2
-
1
|
04. sep 2021
14:00
BK Fix
2
FC Sunshine
1
|
||||||||||||||
169966 |
lø04-09 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
1
|
04. sep 2021
14:00
CSC
2
Frederiksholm Sydhavnen
1
|
||||||||||||||
169961 |
sø05-09 2021
|
10:00 | Frederiksberg IP, kunst |
0
-
3
|
05. sep 2021
10:00
CBS Sport
0
PI Fodbold
3
|
||||||||||||||
169957 |
on08-09 2021
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
3
|
08. sep 2021
18:00
ØKF
1
B.1960
3
|
||||||||||||||
221223 |
on08-09 2021
|
18:00 | Rødovre Stadion |
5
-
0
|
08. sep 2021
18:00
Rødovre
5
Jægersborg Bk.
0
|
||||||||||||||
169970 |
fr10-09 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
1
-
2
|
10. sep 2021
18:00
FC Sunshine
1
CSC
2
|
||||||||||||||
169972 |
fr10-09 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
3
-
1
|
10. sep 2021
18:00
PI Fodbold
3
BK Fix
1
|
||||||||||||||
169968 |
lø11-09 2021
|
12:00 | Grønnemosen |
2
-
1
|
11. sep 2021
12:00
B.1960
2
Bk. Hellas
1
|
||||||||||||||
169969 |
lø11-09 2021
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
2
|
11. sep 2021
12:00
IF Føroyar
0
ØKF
2
|
||||||||||||||
169973 |
lø11-09 2021
|
12:00 | Rødovre Stadion |
6
-
3
|
11. sep 2021
12:00
Rødovre
6
CBS Sport
3
|
||||||||||||||
169977 |
lø11-09 2021
|
14:00 | Valby Idrætspark |
5
-
0
|
11. sep 2021
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
5
Jægersborg Bk.
0
|
||||||||||||||
169947 |
ti14-09 2021
|
18:00 | Rødovre Stadion |
1
-
2
|
14. sep 2021
18:00
Rødovre
1
Bk. Hellas
2
|
||||||||||||||
169992 |
fr17-09 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
1
-
2
|
17. sep 2021
18:00
FC Sunshine
1
Frederiksholm Sydhavnen
2
|
||||||||||||||
169982 |
lø18-09 2021
|
12:00 | Engdraget |
1
-
4
|
18. sep 2021
12:00
Bk. Hellas
1
IF Føroyar
4
|
||||||||||||||
169984 |
lø18-09 2021
|
14:00 | Fælledparken |
5
-
3
|
18. sep 2021
14:00
Bk. Viktoria
5
B.1960
3
|
||||||||||||||
169989 |
lø18-09 2021
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
2
-
4
|
18. sep 2021
14:00
BK Fix
2
Rødovre
4
|
||||||||||||||
169990 |
lø18-09 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
3
|
18. sep 2021
14:00
CSC
2
PI Fodbold
3
|
||||||||||||||
169981 |
lø18-09 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
4
-
0
|
18. sep 2021
14:00
ØKF
4
Jægersborg Bk.
0
|
||||||||||||||
169988 |
sø19-09 2021
|
10:00 | Jens Jessens Vej |
0
-
9
|
19. sep 2021
10:00
CBS Sport
0
Nørrebro FF
9
|
||||||||||||||
170000 |
fr24-09 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
9
-
0
|
24. sep 2021
18:00
PI Fodbold
9
FC Sunshine
0
|
||||||||||||||
169997 |
fr24-09 2021
|
18:30 | Gentofte Sportspark Vest |
1
-
4
|
24. sep 2021
18:30
Jægersborg Bk.
1
Bk. Hellas
4
|
||||||||||||||
170003 |
fr24-09 2021
|
20:00 | Mimersparken |
2
-
1
|
24. sep 2021
20:00
Nørrebro FF
2
BK Fix
1
|
||||||||||||||
170002 |
lø25-09 2021
|
12:00 | Rødovre Stadion |
2
-
3
|
25. sep 2021
12:00
Rødovre
2
CSC
3
|
||||||||||||||
170004 |
lø25-09 2021
|
14:00 | Valby Idrætspark |
0
-
1
|
25. sep 2021
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
0
ØKF
1
|
||||||||||||||
169995 |
lø25-09 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
3
|
25. sep 2021
14:00
IF Føroyar
1
Bk. Viktoria
3
|
||||||||||||||
170061 |
fr01-10 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
2
-
1
|
01. okt 2021
18:00
FC Sunshine
2
Rødovre
1
|
||||||||||||||
170063 |
fr01-10 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
2
-
2
|
01. okt 2021
18:00
PI Fodbold
2
Frederiksholm Sydhavnen
2
|
||||||||||||||
170005 |
lø02-10 2021
|
12:00 | Engdraget |
2
-
1
|
02. okt 2021
12:00
Bk. Hellas
2
ØKF
1
|
||||||||||||||
170006 |
lø02-10 2021
|
14:00 | Fælledparken |
2
-
0
|
02. okt 2021
14:00
Bk. Viktoria
2
Jægersborg Bk.
0
|
||||||||||||||
170017 |
lø02-10 2021
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
0
-
3
|
02. okt 2021
14:00
BK Fix
0
B.1960
3
|
||||||||||||||
170058 |
lø02-10 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
1
|
02. okt 2021
14:00
CSC
1
Nørrebro FF
1
|
||||||||||||||
170011 |
sø03-10 2021
|
10:00 | Frederiksberg IP, kunst |
3
-
2
|
03. okt 2021
10:00
CBS Sport
3
IF Føroyar
2
|
||||||||||||||
175854 |
fr08-10 2021
|
19:00 | Mimersparken |
4
-
2
|
08. okt 2021
19:00
Nørrebro FF
4
FC Sunshine
2
|
||||||||||||||
173561 |
lø09-10 2021
|
12:00 | Grønnemosen |
6
-
1
|
09. okt 2021
12:00
B.1960
6
CSC
1
|
||||||||||||||
175852 |
lø09-10 2021
|
12:00 | Rødovre Stadion |
4
-
5
|
09. okt 2021
12:00
Rødovre
4
PI Fodbold
5
|
||||||||||||||
174399 |
lø09-10 2021
|
12:00 | Gentofte Sportspark Vest |
4
-
2
|
09. okt 2021
12:00
Jægersborg Bk.
4
CBS Sport
2
|
||||||||||||||
177705 |
lø09-10 2021
|
14:00 | Valby Idrætspark |
3
-
3
|
09. okt 2021
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
3
Bk. Hellas
3
|
||||||||||||||
173562 |
lø09-10 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
0
|
09. okt 2021
14:00
IF Føroyar
0
BK Fix
0
|
||||||||||||||
174400 |
lø09-10 2021
|
16:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
2
|
09. okt 2021
16:00
ØKF
0
Bk. Viktoria
2
|
||||||||||||||
180146 |
fr15-10 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
1
-
5
|
15. okt 2021
18:00
FC Sunshine
1
B.1960
5
|
||||||||||||||
180147 |
fr15-10 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
0
-
2
|
15. okt 2021
18:00
PI Fodbold
0
Nørrebro FF
2
|
||||||||||||||
180148 |
lø16-10 2021
|
12:00 | Rødovre Stadion |
6
-
4
|
16. okt 2021
12:00
Rødovre
6
Frederiksholm Sydhavnen
4
|
||||||||||||||
179464 |
lø16-10 2021
|
14:00 | Fælledparken |
7
-
1
|
16. okt 2021
14:00
Bk. Viktoria
7
Bk. Hellas
1
|
||||||||||||||
180144 |
lø16-10 2021
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
2
-
1
|
16. okt 2021
14:00
BK Fix
2
Jægersborg Bk.
1
|
||||||||||||||
180145 |
lø16-10 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
4
-
4
|
16. okt 2021
14:00
CSC
4
IF Føroyar
4
|
||||||||||||||
179755 |
sø17-10 2021
|
10:00 | Frederiksberg IP, kunst |
1
-
3
|
17. okt 2021
10:00
CBS Sport
1
ØKF
3
|
||||||||||||||
221281 |
on20-10 2021
|
19:00 | Mimersparken |
4
-
2
|
20. okt 2021
19:00
Nørrebro FF
4
IF Føroyar
2
|
||||||||||||||
180150 |
lø23-10 2021
|
12:00 | Grønnemosen |
7
-
0
|
23. okt 2021
12:00
B.1960
7
PI Fodbold
0
|
||||||||||||||
180876 |
lø23-10 2021
|
12:00 | Gentofte Sportspark Vest |
1
-
3
|
23. okt 2021
12:00
Jægersborg Bk.
1
CSC
3
|
||||||||||||||
180879 |
lø23-10 2021
|
12:00 | Jens Jessens Vej |
2
-
4
|
23. okt 2021
12:00
CBS Sport
2
Bk. Hellas
4
|
||||||||||||||
180938 |
lø23-10 2021
|
12:00 | Mimersparken |
1
-
0
|
23. okt 2021
12:00
Nørrebro FF
1
Rødovre
0
|
||||||||||||||
180939 |
lø23-10 2021
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2
-
7
|
23. okt 2021
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
2
Bk. Viktoria
7
|
||||||||||||||
180877 |
lø23-10 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
0
|
23. okt 2021
14:00
ØKF
3
BK Fix
0
|
||||||||||||||
180874 |
lø23-10 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
1
|
23. okt 2021
14:00
IF Føroyar
1
FC Sunshine
1
|
||||||||||||||
169994 |
ti26-10 2021
|
21:00 | Ryparken Idrætsanlæg |
8
-
1
|
26. okt 2021
21:00
B.1960
8
CBS Sport
1
|
||||||||||||||
221186 |
on27-10 2021
|
19:00 | Mimersparken |
3
-
0
|
27. okt 2021
19:00
Nørrebro FF
3
Frederiksholm Sydhavnen
0
|
||||||||||||||
182391 |
fr29-10 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
4
-
2
|
29. okt 2021
18:00
FC Sunshine
4
Jægersborg Bk.
2
|
||||||||||||||
215123 |
fr29-10 2021
|
18:00 | Valby Idrætspark |
3
-
0
|
29. okt 2021
18:00
PI Fodbold
3
IF Føroyar
0
|
||||||||||||||
221169 |
lø30-10 2021
|
12:00 | Rødovre Stadion Kunst |
1
-
2
|
30. okt 2021
12:00
Rødovre
1
B.1960
2
|
||||||||||||||
181219 |
lø30-10 2021
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
1
-
3
|
30. okt 2021
14:00
BK Fix
1
Bk. Hellas
3
|
||||||||||||||
181402 |
lø30-10 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
1
|
30. okt 2021
14:00
CSC
2
ØKF
1
|
||||||||||||||
180944 |
sø31-10 2021
|
10:00 | Frederiksberg IP, kunst |
0
-
4
|
31. okt 2021
10:00
CBS Sport
0
Bk. Viktoria
4
|
||||||||||||||
221188 |
on03-11 2021
|
19:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
5
|
03. nov 2021
19:00
IF Føroyar
0
Rødovre
5
|
||||||||||||||
221192 |
fr05-11 2021
|
20:00 | Valby Idrætspark |
2
-
3
|
05. nov 2021
20:00
Bk. Hellas
2
CSC
3
|
||||||||||||||
221187 |
lø06-11 2021
|
14:00 | Grønnemosen |
0
-
1
|
06. nov 2021
14:00
B.1960
0
Nørrebro FF
1
|
||||||||||||||
221189 |
lø06-11 2021
|
14:00 | Gentofte Sportspark Vest |
0
-
4
|
06. nov 2021
14:00
Jægersborg Bk.
0
PI Fodbold
4
|
||||||||||||||
221190 |
lø06-11 2021
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
2
|
06. nov 2021
14:00
ØKF
0
FC Sunshine
2
|
||||||||||||||
221202 |
lø06-11 2021
|
14:00 | Fælledparken |
5
-
3
|
06. nov 2021
14:00
Bk. Viktoria
5
BK Fix
3
|
||||||||||||||
221204 |
sø07-11 2021
|
10:00 | Frederiksberg IP, kunst |
2
-
2
|
07. nov 2021
10:00
CBS Sport
2
Frederiksholm Sydhavnen
2
|
||||||||||||||
169975 |
on10-11 2021
|
20:00 | Mimersparken |
1
-
2
|
10. nov 2021
20:00
Nørrebro FF
1
Bk. Viktoria
2
|
||||||||||||||
221363 |
to14-04 2022
|
10:00 | Valby Idrætspark |
6
-
3
|
14. apr 2022
10:00
Frederiksholm Sydhavnen
6
BK Fix
3
|
||||||||||||||
221357 |
to14-04 2022
|
12:00 | Grønnemosen |
7
-
0
|
14. apr 2022
12:00
B.1960
7
IF Føroyar
0
|
||||||||||||||
221358 |
to14-04 2022
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
0
|
14. apr 2022
12:00
CSC
0
CBS Sport
0
|
||||||||||||||
221359 |
to14-04 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
3
-
3
|
14. apr 2022
12:00
FC Sunshine
3
Bk. Viktoria
3
|
||||||||||||||
221361 |
to14-04 2022
|
12:00 | Rødovre Stadion Kunst |
1
-
0
|
14. apr 2022
12:00
Rødovre
1
ØKF
0
|
||||||||||||||
221362 |
to14-04 2022
|
12:00 | Mimersparken |
1
-
3
|
14. apr 2022
12:00
Nørrebro FF
1
Jægersborg Bk.
3
|
||||||||||||||
221360 |
to14-04 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
3
-
0
|
14. apr 2022
14:00
PI Fodbold
3
Bk. Hellas
0
|
||||||||||||||
221364 |
ma18-04 2022
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
2
|
18. apr 2022
12:00
IF Føroyar
0
Frederiksholm Sydhavnen
2
|
||||||||||||||
221681 |
ma18-04 2022
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
2
|
18. apr 2022
12:00
ØKF
0
Nørrebro FF
2
|
||||||||||||||
221682 |
ma18-04 2022
|
12:00 | Engdraget |
2
-
2
|
18. apr 2022
12:00
Bk. Hellas
2
Rødovre
2
|
||||||||||||||
221685 |
ma18-04 2022
|
12:00 | Fælledparken |
0
-
0
|
18. apr 2022
12:00
Bk. Viktoria
0
PI Fodbold
0
|
||||||||||||||
221755 |
ma18-04 2022
|
12:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
2
-
2
|
18. apr 2022
12:00
BK Fix
2
CSC
2
|
||||||||||||||
221688 |
ma18-04 2022
|
14:00 | Jens Jessens Vej |
3
-
1
|
18. apr 2022
14:00
CBS Sport
3
FC Sunshine
1
|
||||||||||||||
221680 |
ti19-04 2022
|
20:00 | Gentofte Sportspark Vest |
0
-
7
|
19. apr 2022
20:00
Jægersborg Bk.
0
B.1960
7
|
||||||||||||||
221765 |
fr22-04 2022
|
18:00 | Valby Idrætspark |
2
-
1
|
22. apr 2022
18:00
FC Sunshine
2
BK Fix
1
|
||||||||||||||
221766 |
fr22-04 2022
|
18:00 | Valby Idrætspark |
6
-
0
|
22. apr 2022
18:00
PI Fodbold
6
CBS Sport
0
|
||||||||||||||
221768 |
fr22-04 2022
|
20:00 | Mimersparken |
3
-
3
|
22. apr 2022
20:00
Nørrebro FF
3
Bk. Hellas
3
|
||||||||||||||
221759 |
lø23-04 2022
|
12:00 | Grønnemosen |
3
-
0
|
23. apr 2022
12:00
B.1960
3
ØKF
0
|
||||||||||||||
221767 |
lø23-04 2022
|
12:00 | Rødovre Stadion |
2
-
1
|
23. apr 2022
12:00
Rødovre
2
Bk. Viktoria
1
|
||||||||||||||
221769 |
lø23-04 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
3
-
2
|
23. apr 2022
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
3
CSC
2
|
||||||||||||||
221764 |
lø23-04 2022
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
2
|
23. apr 2022
14:00
IF Føroyar
2
Jægersborg Bk.
2
|
||||||||||||||
221770 |
fr29-04 2022
|
18:30 | Gentofte Sportspark Vest |
2
-
2
|
29. apr 2022
18:30
Jægersborg Bk.
2
Frederiksholm Sydhavnen
2
|
||||||||||||||
221772 |
lø30-04 2022
|
12:00 | Engdraget |
1
-
6
|
30. apr 2022
12:00
Bk. Hellas
1
B.1960
6
|
||||||||||||||
221773 |
lø30-04 2022
|
14:00 | Fælledparken |
1
-
2
|
30. apr 2022
14:00
Bk. Viktoria
1
Nørrebro FF
2
|
||||||||||||||
221775 |
lø30-04 2022
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
0
-
2
|
30. apr 2022
14:00
BK Fix
0
PI Fodbold
2
|
||||||||||||||
221771 |
lø30-04 2022
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
3
|
30. apr 2022
14:00
ØKF
1
IF Føroyar
3
|
||||||||||||||
221776 |
lø30-04 2022
|
16:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
1
|
30. apr 2022
16:00
CSC
2
FC Sunshine
1
|
||||||||||||||
221774 |
sø01-05 2022
|
10:00 | Frederiksberg IP, kunst |
0
-
2
|
01. maj 2022
10:00
CBS Sport
0
Rødovre
2
|
||||||||||||||
221809 |
fr06-05 2022
|
18:00 | Valby Idrætspark |
4
-
2
|
06. maj 2022
18:00
PI Fodbold
4
CSC
2
|
||||||||||||||
221808 |
fr06-05 2022
|
18:30 | Gentofte Sportspark Vest |
2
-
2
|
06. maj 2022
18:30
Jægersborg Bk.
2
ØKF
2
|
||||||||||||||
221821 |
fr06-05 2022
|
20:00 | Mimersparken |
3
-
2
|
06. maj 2022
20:00
Nørrebro FF
3
CBS Sport
2
|
||||||||||||||
221810 |
lø07-05 2022
|
12:00 | Rødovre Stadion |
5
-
2
|
07. maj 2022
12:00
Rødovre
5
BK Fix
2
|
||||||||||||||
221822 |
lø07-05 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
0
-
5
|
07. maj 2022
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
0
FC Sunshine
5
|
||||||||||||||
221807 |
lø07-05 2022
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
7
-
5
|
07. maj 2022
14:00
IF Føroyar
7
Bk. Hellas
5
|
||||||||||||||
221824 |
ti10-05 2022
|
18:00 | Engdraget |
7
-
2
|
10. maj 2022
18:00
Bk. Hellas
7
Jægersborg Bk.
2
|
||||||||||||||
221777 |
ti10-05 2022
|
19:00 | Grønnemosen |
6
-
1
|
10. maj 2022
19:00
B.1960
6
Bk. Viktoria
1
|
||||||||||||||
221843 |
fr13-05 2022
|
18:00 | Valby Idrætspark |
1
-
2
|
13. maj 2022
18:00
FC Sunshine
1
PI Fodbold
2
|
||||||||||||||
221823 |
lø14-05 2022
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
2
|
14. maj 2022
14:00
ØKF
2
Frederiksholm Sydhavnen
2
|
||||||||||||||
221825 |
lø14-05 2022
|
14:00 | Fælledparken |
5
-
1
|
14. maj 2022
14:00
Bk. Viktoria
5
IF Føroyar
1
|
||||||||||||||
221827 |
lø14-05 2022
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
2
-
4
|
14. maj 2022
14:00
BK Fix
2
Nørrebro FF
4
|
||||||||||||||
221828 |
lø14-05 2022
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
6
|
14. maj 2022
14:00
CSC
0
Rødovre
6
|
||||||||||||||
221826 |
sø15-05 2022
|
10:00 | Frederiksberg IP, kunst |
0
-
2
|
15. maj 2022
10:00
CBS Sport
0
B.1960
2
|
||||||||||||||
221846 |
fr20-05 2022
|
18:30 | Gentofte Sportspark Vest |
2
-
1
|
20. maj 2022
18:30
Jægersborg Bk.
2
Bk. Viktoria
1
|
||||||||||||||
221867 |
fr20-05 2022
|
19:00 | Mimersparken |
1
-
1
|
20. maj 2022
19:00
Nørrebro FF
1
CSC
1
|
||||||||||||||
221844 |
lø21-05 2022
|
12:00 | Grønnemosen |
2
-
1
|
21. maj 2022
12:00
B.1960
2
BK Fix
1
|
||||||||||||||
221866 |
lø21-05 2022
|
12:00 | Rødovre Stadion |
6
-
0
|
21. maj 2022
12:00
Rødovre
6
FC Sunshine
0
|
||||||||||||||
221868 |
lø21-05 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
0
-
6
|
21. maj 2022
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
0
PI Fodbold
6
|
||||||||||||||
221845 |
lø21-05 2022
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
0
|
21. maj 2022
14:00
IF Føroyar
1
CBS Sport
0
|
||||||||||||||
221847 |
lø21-05 2022
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
3
-
1
|
21. maj 2022
14:00
ØKF
3
Bk. Hellas
1
|
||||||||||||||
221871 |
to26-05 2022
|
10:00 | Jens Jessens Vej |
2
-
4
|
26. maj 2022
10:00
CBS Sport
2
Jægersborg Bk.
4
|
||||||||||||||
221872 |
to26-05 2022
|
12:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
1
-
1
|
26. maj 2022
12:00
BK Fix
1
IF Føroyar
1
|
||||||||||||||
221873 |
to26-05 2022
|
12:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
3
|
26. maj 2022
12:00
CSC
1
B.1960
3
|
||||||||||||||
221908 |
to26-05 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
2
-
0
|
26. maj 2022
12:00
PI Fodbold
2
Rødovre
0
|
||||||||||||||
221869 |
to26-05 2022
|
12:00 | Engdraget |
2
-
3
|
26. maj 2022
12:00
Bk. Hellas
2
Frederiksholm Sydhavnen
3
|
||||||||||||||
221870 |
to26-05 2022
|
12:00 | Fælledparken |
9
-
1
|
26. maj 2022
12:00
Bk. Viktoria
9
ØKF
1
|
||||||||||||||
221874 |
to26-05 2022
|
16:00 | Valby Idrætspark |
0
-
4
|
26. maj 2022
16:00
FC Sunshine
0
Nørrebro FF
4
|
||||||||||||||
221933 |
lø28-05 2022
|
12:00 | Engdraget |
2
-
6
|
28. maj 2022
12:00
Bk. Hellas
2
Bk. Viktoria
6
|
||||||||||||||
221938 |
lø28-05 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
1
-
0
|
28. maj 2022
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
1
Rødovre
0
|
||||||||||||||
221919 |
lø28-05 2022
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
2
|
28. maj 2022
14:00
IF Føroyar
0
CSC
2
|
||||||||||||||
221921 |
lø28-05 2022
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
UHT
|
28. maj 2022
14:00
ØKF
CBS Sport
UHT
|
||||||||||||||
221937 |
sø29-05 2022
|
12:00 | Mimersparken |
0
-
0
|
29. maj 2022
12:00
Nørrebro FF
0
PI Fodbold
0
|
||||||||||||||
221943 |
fr03-06 2022
|
18:00 | Valby Idrætspark |
3
-
3
|
03. jun 2022
18:00
FC Sunshine
3
IF Føroyar
3
|
||||||||||||||
221944 |
fr03-06 2022
|
18:00 | Valby Idrætspark |
2
-
0
|
03. jun 2022
18:00
PI Fodbold
2
B.1960
0
|
||||||||||||||
221940 |
lø04-06 2022
|
12:00 | Engdraget |
4
-
5
|
04. jun 2022
12:00
Bk. Hellas
4
CBS Sport
5
|
||||||||||||||
221945 |
lø04-06 2022
|
12:00 | Rødovre Stadion |
1
-
3
|
04. jun 2022
12:00
Rødovre
1
Nørrebro FF
3
|
||||||||||||||
221941 |
lø04-06 2022
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
0
-
0
|
04. jun 2022
14:00
BK Fix
0
ØKF
0
|
||||||||||||||
221942 |
lø04-06 2022
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
4
|
04. jun 2022
14:00
CSC
1
Jægersborg Bk.
4
|
||||||||||||||
221939 |
lø04-06 2022
|
16:00 | Fælledparken |
3
-
3
|
04. jun 2022
16:00
Bk. Viktoria
3
Frederiksholm Sydhavnen
3
|
||||||||||||||
221946 |
ma06-06 2022
|
12:00 | Grønnemosen |
4
-
2
|
06. jun 2022
12:00
B.1960
4
Rødovre
2
|
||||||||||||||
221954 |
ma06-06 2022
|
12:00 | Engdraget |
6
-
1
|
06. jun 2022
12:00
Bk. Hellas
6
BK Fix
1
|
||||||||||||||
221955 |
ma06-06 2022
|
12:00 | Fælledparken |
7
-
2
|
06. jun 2022
12:00
Bk. Viktoria
7
CBS Sport
2
|
||||||||||||||
221956 |
ma06-06 2022
|
12:00 | Valby Idrætspark |
0
-
2
|
06. jun 2022
12:00
Frederiksholm Sydhavnen
0
Nørrebro FF
2
|
||||||||||||||
221947 |
ma06-06 2022
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
1
|
06. jun 2022
18:00
IF Føroyar
0
PI Fodbold
1
|
||||||||||||||
221949 |
on08-06 2022
|
18:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
2
-
2
|
08. jun 2022
18:00
ØKF
2
CSC
2
|
||||||||||||||
221948 |
to09-06 2022
|
18:30 | Gentofte Sportspark Vest |
5
-
1
|
09. jun 2022
18:30
Jægersborg Bk.
5
FC Sunshine
1
|
||||||||||||||
221994 |
ti14-06 2022
|
18:15 | Rødovre Stadion |
4
-
2
|
14. jun 2022
18:15
Rødovre
4
IF Føroyar
2
|
||||||||||||||
221920 |
to16-06 2022
|
18:30 | Gentofte Sportspark Vest |
6
-
0
|
16. jun 2022
18:30
Jægersborg Bk.
6
BK Fix
0
|
||||||||||||||
221992 |
fr17-06 2022
|
18:00 | Valby Idrætspark |
HHT
|
17. jun 2022
18:00
FC Sunshine
ØKF
HHT
|
||||||||||||||
221995 |
fr17-06 2022
|
19:00 | Mimersparken |
0
-
3
|
17. jun 2022
19:00
Nørrebro FF
0
B.1960
3
|
||||||||||||||
221957 |
lø18-06 2022
|
14:00 | Pilesvinget/Br.høj Kirkevej |
2
-
3
|
18. jun 2022
14:00
BK Fix
2
Bk. Viktoria
3
|
||||||||||||||
221958 |
lø18-06 2022
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
1
-
0
|
18. jun 2022
14:00
CSC
1
Bk. Hellas
0
|
||||||||||||||
221996 |
lø18-06 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
UHT
|
18. jun 2022
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
CBS Sport
UHT
|
||||||||||||||
221909 |
ma20-06 2022
|
19:00 | Grønnemosen |
UHT
|
20. jun 2022
19:00
B.1960
FC Sunshine
UHT
|
||||||||||||||
221993 |
ti21-06 2022
|
20:00 | Valby Idrætspark |
3
-
3
|
21. jun 2022
20:00
PI Fodbold
3
Jægersborg Bk.
3
|
||||||||||||||
222014 |
lø25-06 2022
|
12:00 | Engdraget |
9
-
1
|
25. jun 2022
12:00
Bk. Hellas
9
FC Sunshine
1
|
||||||||||||||
222015 |
lø25-06 2022
|
14:00 | Fælledparken |
4
-
1
|
25. jun 2022
14:00
Bk. Viktoria
4
CSC
1
|
||||||||||||||
222016 |
lø25-06 2022
|
14:00 | Frederiksberg IP, kunst |
2
-
1
|
25. jun 2022
14:00
CBS Sport
2
BK Fix
1
|
||||||||||||||
222010 |
lø25-06 2022
|
14:00 | Valby Idrætspark |
2
-
4
|
25. jun 2022
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
2
B.1960
4
|
||||||||||||||
222011 |
lø25-06 2022
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
4
|
25. jun 2022
14:00
IF Føroyar
0
Nørrebro FF
4
|
||||||||||||||
222012 |
lø25-06 2022
|
14:00 | Gentofte Sportspark Vest |
8
-
4
|
25. jun 2022
14:00
Jægersborg Bk.
8
Rødovre
4
|
||||||||||||||
222013 |
lø25-06 2022
|
14:00 | Kløvermarkens Idrætsanlæg |
0
-
7
|
25. jun 2022
14:00
ØKF
0
PI Fodbold
7
|
De to bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op i Københavnsserien 2022/23.
Nr. 3 rykker op, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold fra Serie 1, pulje 2 til Københavnsserien efter 2022 forår.
Nedrykning efter forår 2022:
Antallet af hold, der rykker ned, svarer til antallet af DBU København 1.-hold, der rykker ud af Københavnsserien 2021/22.
Dog rykker nr. 14 altid ned.