Serie 2, P1 21/22 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
222019
fr20-08 2021
18:00 Amager FF Valby Bk. Kastrup IA ved Diget
2
-
2
20. aug 2021
18:00
Amager FF
2
Valby Bk.
2
222028
fr20-08 2021
18:00 FC Randoms FK Prespa Valby Idrætspark
4
-
6
20. aug 2021
18:00
FC Randoms
4
FK Prespa
6
222030
fr20-08 2021
18:00 Oversidder Amalie
20. aug 2021
18:00
Oversidder
Amalie
222029
21-08 2021
12:00 Nørrebro United FC Nordhavn Mimersparken
3
-
3
21. aug 2021
12:00
Nørrebro United
3
FC Nordhavn
3
222031
21-08 2021
12:00 Sønderbro Fight Bk. Vestia Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
21. aug 2021
12:00
Sønderbro Fight
4
Bk. Vestia
0
222017
21-08 2021
14:00 KFB FC Nyhavn Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
0
21. aug 2021
14:00
KFB
1
FC Nyhavn
0
222018
22-08 2021
12:00 Sunred Beach FC Østerbro IF Ryparken Idrætsanlæg
0
-
8
22. aug 2021
12:00
Sunred Beach FC
0
Østerbro IF
8
222032
on25-08 2021
18:00 FC Nyhavn Sunred Beach FC Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
0
25. aug 2021
18:00
FC Nyhavn
5
Sunred Beach FC
0
222037
to26-08 2021
18:00 Amalie Sønderbro Fight Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
26. aug 2021
18:00
Amalie
2
Sønderbro Fight
2
222044
fr27-08 2021
18:00 Valby Bk. FC Randoms Valby Idrætspark
5
-
0
27. aug 2021
18:00
Valby Bk.
5
FC Randoms
0
222043
fr27-08 2021
19:30 FK Prespa Nørrebro United Ryparken Idrætsanlæg
1
-
4
27. aug 2021
19:30
FK Prespa
1
Nørrebro United
4
222049
28-08 2021
14:00 Østerbro IF Amager FF Fælledparken
2
-
1
28. aug 2021
14:00
Østerbro IF
2
Amager FF
1
222038
29-08 2021
10:00 FC Nordhavn Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
29. aug 2021
10:00
FC Nordhavn
Oversidder
222050
29-08 2021
14:00 Bk. Vestia KFB Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
3
29. aug 2021
14:00
Bk. Vestia
3
KFB
3
226456
ti31-08 2021
18:00 Sønderbro Fight Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
31. aug 2021
18:00
Sønderbro Fight
Oversidder
226671
ti31-08 2021
19:30 Østerbro IF KFB Fælledparken
1
-
2
31. aug 2021
19:30
Østerbro IF
1
KFB
2
226664
on01-09 2021
18:00 Valby Bk. Sunred Beach FC Valby Idrætspark
3
-
2
01. sep 2021
18:00
Valby Bk.
3
Sunred Beach FC
2
226457
to02-09 2021
18:00 Amalie Nørrebro United Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
02. sep 2021
18:00
Amalie
3
Nørrebro United
1
222052
fr03-09 2021
18:00 Amager FF FC Nyhavn Kastrup IA ved Diget
2
-
6
03. sep 2021
18:00
Amager FF
2
FC Nyhavn
6
222053
fr03-09 2021
18:00 FC Randoms Østerbro IF Valby Idrætspark
1
-
5
03. sep 2021
18:00
FC Randoms
1
Østerbro IF
5
222907
fr03-09 2021
18:00 Oversidder FK Prespa
03. sep 2021
18:00
Oversidder
FK Prespa
222908
04-09 2021
12:00 Sønderbro Fight FC Nordhavn Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
1
04. sep 2021
12:00
Sønderbro Fight
5
FC Nordhavn
1
222054
04-09 2021
12:15 Nørrebro United Valby Bk. Mimersparken
3
-
1
04. sep 2021
12:15
Nørrebro United
3
Valby Bk.
1
222051
05-09 2021
12:00 Sunred Beach FC KFB Ryparken Idrætsanlæg
HHT
05. sep 2021
12:00
Sunred Beach FC
KFB
HHT
222909
on08-09 2021
18:00 Amalie Bk. Vestia Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
08. sep 2021
18:00
Amalie
2
Bk. Vestia
2
226458
on08-09 2021
21:00 FC Nordhavn FC Randoms Ryparken Idrætsanlæg
0
-
0
08. sep 2021
21:00
FC Nordhavn
0
FC Randoms
0
222918
fr10-09 2021
18:00 Valby Bk. Oversidder Valby Idrætspark
10. sep 2021
18:00
Valby Bk.
Oversidder
222917
fr10-09 2021
20:00 FK Prespa Sønderbro Fight Ryparken Idrætsanlæg
1
-
6
10. sep 2021
20:00
FK Prespa
1
Sønderbro Fight
6
222910
11-09 2021
14:00 FC Nyhavn FC Randoms Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
0
11. sep 2021
14:00
FC Nyhavn
6
FC Randoms
0
222911
11-09 2021
14:00 KFB Amager FF Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
0
11. sep 2021
14:00
KFB
0
Amager FF
0
222919
11-09 2021
14:00 Østerbro IF Nørrebro United Fælledparken
3
-
1
11. sep 2021
14:00
Østerbro IF
3
Nørrebro United
1
222920
11-09 2021
14:00 Bk. Vestia Sunred Beach FC Bavnehøj Idrætsanlæg
6
-
0
11. sep 2021
14:00
Bk. Vestia
6
Sunred Beach FC
0
222915
12-09 2021
10:00 FC Nordhavn Amalie Ryparken Idrætsanlæg
3
-
0
12. sep 2021
10:00
FC Nordhavn
3
Amalie
0
226706
on15-09 2021
20:00 Bk. Vestia FC Nyhavn Bavnehøj Idrætsanlæg
4
-
2
15. sep 2021
20:00
Bk. Vestia
4
FC Nyhavn
2
224239
to16-09 2021
18:00 Amalie FK Prespa Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
1
16. sep 2021
18:00
Amalie
5
FK Prespa
1
222925
to16-09 2021
19:35 KFB FC Randoms Sundby Idrætspark
1
-
2
16. sep 2021
19:35
KFB
1
FC Randoms
2
222921
fr17-09 2021
18:00 Amager FF Sunred Beach FC Kastrup IA ved Diget
UHT
17. sep 2021
18:00
Amager FF
Sunred Beach FC
UHT
224136
fr17-09 2021
18:00 Oversidder Østerbro IF
17. sep 2021
18:00
Oversidder
Østerbro IF
224135
18-09 2021
12:00 Nørrebro United FC Nyhavn Mimersparken
1
-
2
18. sep 2021
12:00
Nørrebro United
1
FC Nyhavn
2
224238
18-09 2021
12:00 Sønderbro Fight Valby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
18. sep 2021
12:00
Sønderbro Fight
1
Valby Bk.
3
224241
18-09 2021
16:30 FC Nordhavn Bk. Vestia Emdrupparken
0
-
2
18. sep 2021
16:30
FC Nordhavn
0
Bk. Vestia
2
224483
fr24-09 2021
18:00 Valby Bk. Amalie Valby Idrætspark
5
-
1
24. sep 2021
18:00
Valby Bk.
5
Amalie
1
224482
fr24-09 2021
20:00 FK Prespa FC Nordhavn Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
24. sep 2021
20:00
FK Prespa
1
FC Nordhavn
2
224479
25-09 2021
12:00 FC Nyhavn Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
25. sep 2021
12:00
FC Nyhavn
Oversidder
224480
25-09 2021
14:00 KFB Nørrebro United Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
25. sep 2021
14:00
KFB
2
Nørrebro United
0
224602
25-09 2021
14:00 Østerbro IF Sønderbro Fight Fælledparken
3
-
3
25. sep 2021
14:00
Østerbro IF
3
Sønderbro Fight
3
224603
25-09 2021
14:00 Bk. Vestia Amager FF Bavnehøj Idrætsanlæg
5
-
4
25. sep 2021
14:00
Bk. Vestia
5
Amager FF
4
224481
26-09 2021
12:00 Sunred Beach FC FC Randoms Ryparken Idrætsanlæg
26. sep 2021
12:00
Sunred Beach FC
FC Randoms
224611
to30-09 2021
20:15 Amalie Østerbro IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
4
30. sep 2021
20:15
Amalie
2
Østerbro IF
4
224609
fr01-10 2021
17:00 Oversidder KFB
01. okt 2021
17:00
Oversidder
KFB
224613
fr01-10 2021
19:30 FK Prespa Bk. Vestia Ryparken Idrætsanlæg
1
-
4
01. okt 2021
19:30
FK Prespa
1
Bk. Vestia
4
224604
fr01-10 2021
20:00 FC Randoms Amager FF Valby Idrætspark
HHT
01. okt 2021
20:00
FC Randoms
Amager FF
HHT
224610
02-10 2021
12:00 Sønderbro Fight FC Nyhavn Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
02. okt 2021
12:00
Sønderbro Fight
0
FC Nyhavn
2
224607
02-10 2021
12:15 Nørrebro United Sunred Beach FC Mimersparken
UHT
02. okt 2021
12:15
Nørrebro United
Sunred Beach FC
UHT
224612
03-10 2021
10:00 FC Nordhavn Valby Bk. Ryparken Idrætsanlæg
1
-
3
03. okt 2021
10:00
FC Nordhavn
1
Valby Bk.
3
224617
fr08-10 2021
18:00 Amager FF Nørrebro United Kastrup IA ved Diget
2
-
1
08. okt 2021
18:00
Amager FF
2
Nørrebro United
1
224618
fr08-10 2021
18:00 Valby Bk. FK Prespa Valby Idrætspark
3
-
1
08. okt 2021
18:00
Valby Bk.
3
FK Prespa
1
224614
09-10 2021
12:00 FC Nyhavn Amalie Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
09. okt 2021
12:00
FC Nyhavn
3
Amalie
2
224615
09-10 2021
14:00 KFB Sønderbro Fight Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
09. okt 2021
14:00
KFB
2
Sønderbro Fight
3
224640
09-10 2021
14:00 Østerbro IF FC Nordhavn Fælledparken
1
-
0
09. okt 2021
14:00
Østerbro IF
1
FC Nordhavn
0
224616
10-10 2021
10:00 Sunred Beach FC Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
HHT
10. okt 2021
10:00
Sunred Beach FC
Oversidder
HHT
224641
ma11-10 2021
20:00 Bk. Vestia FC Randoms Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
0
11. okt 2021
20:00
Bk. Vestia
3
FC Randoms
0
226459
on13-10 2021
18:00 Amager FF FK Prespa Kastrup IA ved Diget
3
-
4
13. okt 2021
18:00
Amager FF
3
FK Prespa
4
224669
to14-10 2021
19:45 KFB Amalie Sundby Idrætspark
3
-
4
14. okt 2021
19:45
KFB
3
Amalie
4
224647
fr15-10 2021
17:00 Oversidder Amager FF
15. okt 2021
17:00
Oversidder
Amager FF
224672
fr15-10 2021
18:00 Valby Bk. Bk. Vestia Valby Idrætspark
1
-
1
15. okt 2021
18:00
Valby Bk.
1
Bk. Vestia
1
224671
fr15-10 2021
19:30 FK Prespa Østerbro IF Ryparken Idrætsanlæg
HHT
15. okt 2021
19:30
FK Prespa
Østerbro IF
HHT
224648
16-10 2021
12:00 Sønderbro Fight Sunred Beach FC Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
16. okt 2021
12:00
Sønderbro Fight
Sunred Beach FC
UHT
224643
16-10 2021
16:00 Nørrebro United FC Randoms Mimersparken
UHT
16. okt 2021
16:00
Nørrebro United
FC Randoms
UHT
224670
17-10 2021
10:00 FC Nordhavn FC Nyhavn Ryparken Idrætsanlæg
3
-
1
17. okt 2021
10:00
FC Nordhavn
3
FC Nyhavn
1
198629
fr22-10 2021
18:00 Amager FF Sønderbro Fight Kastrup IA ved Diget
1
-
3
22. okt 2021
18:00
Amager FF
1
Sønderbro Fight
3
225104
fr22-10 2021
18:00 FC Randoms Oversidder Valby Idrætspark
HHT
22. okt 2021
18:00
FC Randoms
Oversidder
HHT
224673
23-10 2021
12:00 FC Nyhavn FK Prespa Sundby Idrætspark
7
-
1
23. okt 2021
12:00
FC Nyhavn
7
FK Prespa
1
224867
23-10 2021
14:00 KFB FC Nordhavn Sundby Idrætspark
0
-
0
23. okt 2021
14:00
KFB
0
FC Nordhavn
0
225266
23-10 2021
14:00 Østerbro IF Valby Bk. Fælledparken
5
-
2
23. okt 2021
14:00
Østerbro IF
5
Valby Bk.
2
225267
23-10 2021
14:00 Bk. Vestia Nørrebro United Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
0
23. okt 2021
14:00
Bk. Vestia
1
Nørrebro United
0
224870
24-10 2021
12:00 Sunred Beach FC Amalie Ryparken Idrætsanlæg
HHT
24. okt 2021
12:00
Sunred Beach FC
Amalie
HHT
225268
fr29-10 2021
17:00 Oversidder Nørrebro United
29. okt 2021
17:00
Oversidder
Nørrebro United
225322
fr29-10 2021
18:00 Valby Bk. FC Nyhavn Valby Idrætspark
2
-
6
29. okt 2021
18:00
Valby Bk.
2
FC Nyhavn
6
225272
fr29-10 2021
20:00 FK Prespa KFB Ryparken Idrætsanlæg
0
-
3
29. okt 2021
20:00
FK Prespa
0
KFB
3
225269
30-10 2021
12:00 Sønderbro Fight FC Randoms Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
30. okt 2021
12:00
Sønderbro Fight
FC Randoms
UHT
225492
30-10 2021
14:00 Østerbro IF Bk. Vestia Fælledparken
1
-
0
30. okt 2021
14:00
Østerbro IF
1
Bk. Vestia
0
225271
31-10 2021
10:00 FC Nordhavn Sunred Beach FC Ryparken Idrætsanlæg
UHT
31. okt 2021
10:00
FC Nordhavn
Sunred Beach FC
UHT
226344
to04-11 2021
19:00 Valby Bk. KFB Valby Idrætspark
1
-
2
04. nov 2021
19:00
Valby Bk.
1
KFB
2
226455
fr05-11 2021
17:00 Oversidder Bk. Vestia
05. nov 2021
17:00
Oversidder
Bk. Vestia
226349
fr05-11 2021
18:00 Amager FF FC Nordhavn Kastrup IA ved Diget
1
-
2
05. nov 2021
18:00
Amager FF
1
FC Nordhavn
2
226358
fr05-11 2021
18:00 FC Randoms Amalie Valby Idrætspark
HHT
05. nov 2021
18:00
FC Randoms
Amalie
HHT
226362
06-11 2021
14:00 Nørrebro United Sønderbro Fight Mimersparken
2
-
5
06. nov 2021
14:00
Nørrebro United
2
Sønderbro Fight
5
226348
07-11 2021
12:00 Sunred Beach FC FK Prespa Ryparken Idrætsanlæg
HHT
07. nov 2021
12:00
Sunred Beach FC
FK Prespa
HHT
225884
07-11 2021
18:00 FC Nyhavn Østerbro IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
07. nov 2021
18:00
FC Nyhavn
3
Østerbro IF
1
225270
on10-11 2021
20:30 Amalie Amager FF Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
10. nov 2021
20:30
Amalie
2
Amager FF
3
226807
on13-04 2022
20:00 Bk. Vestia Sønderbro Fight Bavnehøj Idrætsanlæg
4
-
1
13. apr 2022
20:00
Bk. Vestia
4
Sønderbro Fight
1
226737
to14-04 2022
12:00 Amalie Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
14. apr 2022
12:00
Amalie
Oversidder
226738
to14-04 2022
12:00 FC Nordhavn Nørrebro United Ryparken Idrætsanlæg
1
-
3
14. apr 2022
12:00
FC Nordhavn
1
Nørrebro United
3
226740
to14-04 2022
12:00 FK Prespa FC Randoms Ryparken Idrætsanlæg
UHT
14. apr 2022
12:00
FK Prespa
FC Randoms
UHT
226751
to14-04 2022
12:00 Valby Bk. Amager FF Valby Idrætspark
1
-
1
14. apr 2022
12:00
Valby Bk.
1
Amager FF
1
226806
to14-04 2022
12:00 Østerbro IF Sunred Beach FC Fælledparken
UHT
14. apr 2022
12:00
Østerbro IF
Sunred Beach FC
UHT
226986
ma18-04 2022
10:00 Nørrebro United FK Prespa Mimersparken
4
-
0
18. apr 2022
10:00
Nørrebro United
4
FK Prespa
0
226987
ma18-04 2022
12:00 Oversidder FC Nordhavn
18. apr 2022
12:00
Oversidder
FC Nordhavn
227007
ma18-04 2022
12:00 Sønderbro Fight Amalie Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
18. apr 2022
12:00
Sønderbro Fight
0
Amalie
2
226809
ma18-04 2022
12:00 Sunred Beach FC FC Nyhavn Ryparken Idrætsanlæg
HHT
18. apr 2022
12:00
Sunred Beach FC
FC Nyhavn
HHT
226984
ma18-04 2022
12:00 Amager FF Østerbro IF Kastrup IA ved Diget
0
-
3
18. apr 2022
12:00
Amager FF
0
Østerbro IF
3
226985
ma18-04 2022
12:00 FC Randoms Valby Bk. Valby Idrætspark
HHT
18. apr 2022
12:00
FC Randoms
Valby Bk.
HHT
226808
ti19-04 2022
18:30 KFB Bk. Vestia Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
19. apr 2022
18:30
KFB
2
Bk. Vestia
1
228154
fr22-04 2022
18:00 Valby Bk. Nørrebro United Valby Idrætspark
1
-
1
22. apr 2022
18:00
Valby Bk.
1
Nørrebro United
1
227461
fr22-04 2022
20:00 FK Prespa Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
22. apr 2022
20:00
FK Prespa
Oversidder
227161
23-04 2022
12:00 FC Nyhavn Amager FF Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
23. apr 2022
12:00
FC Nyhavn
4
Amager FF
1
227162
23-04 2022
14:00 KFB Sunred Beach FC Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
23. apr 2022
14:00
KFB
Sunred Beach FC
UHT
228162
23-04 2022
14:00 Østerbro IF FC Randoms Fælledparken
UHT
23. apr 2022
14:00
Østerbro IF
FC Randoms
UHT
228537
23-04 2022
14:00 Bk. Vestia Amalie Bavnehøj Idrætsanlæg
4
-
0
23. apr 2022
14:00
Bk. Vestia
4
Amalie
0
227308
23-04 2022
18:00 FC Nordhavn Sønderbro Fight Emdrupparken
7
-
2
23. apr 2022
18:00
FC Nordhavn
7
Sønderbro Fight
2
226709
ti26-04 2022
18:30 FC Nyhavn KFB Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
0
26. apr 2022
18:30
FC Nyhavn
1
KFB
0
228544
to28-04 2022
18:00 Amalie FC Nordhavn Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
28. apr 2022
18:00
Amalie
4
FC Nordhavn
1
228540
fr29-04 2022
18:00 FC Randoms FC Nyhavn Valby Idrætspark
HHT
29. apr 2022
18:00
FC Randoms
FC Nyhavn
HHT
228542
fr29-04 2022
18:00 Oversidder Valby Bk.
29. apr 2022
18:00
Oversidder
Valby Bk.
228539
fr29-04 2022
18:30 Amager FF KFB Kastrup IA ved Diget
4
-
0
29. apr 2022
18:30
Amager FF
4
KFB
0
228543
30-04 2022
12:00 Sønderbro Fight FK Prespa Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
30. apr 2022
12:00
Sønderbro Fight
4
FK Prespa
2
228541
30-04 2022
14:00 Nørrebro United Østerbro IF Mimersparken
0
-
5
30. apr 2022
14:00
Nørrebro United
0
Østerbro IF
5
228538
01-05 2022
12:00 Sunred Beach FC Bk. Vestia Ryparken Idrætsanlæg
HHT
01. maj 2022
12:00
Sunred Beach FC
Bk. Vestia
HHT
229220
fr06-05 2022
18:00 Valby Bk. Sønderbro Fight Valby Idrætspark
4
-
4
06. maj 2022
18:00
Valby Bk.
4
Sønderbro Fight
4
228680
fr06-05 2022
20:00 FK Prespa Amalie Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
06. maj 2022
20:00
FK Prespa
2
Amalie
3
228545
07-05 2022
14:00 FC Nyhavn Nørrebro United Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
07. maj 2022
14:00
FC Nyhavn
2
Nørrebro United
3
228546
07-05 2022
14:00 KFB FC Randoms Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
07. maj 2022
14:00
KFB
FC Randoms
UHT
229221
07-05 2022
14:00 Østerbro IF Oversidder Fælledparken
07. maj 2022
14:00
Østerbro IF
Oversidder
229222
07-05 2022
18:00 Bk. Vestia FC Nordhavn Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
1
07. maj 2022
18:00
Bk. Vestia
1
FC Nordhavn
1
228547
08-05 2022
12:00 Sunred Beach FC Amager FF Ryparken Idrætsanlæg
HHT
08. maj 2022
12:00
Sunred Beach FC
Amager FF
HHT
229228
to12-05 2022
18:00 Amalie Valby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
12. maj 2022
18:00
Amalie
3
Valby Bk.
0
229223
fr13-05 2022
13:00 Amager FF Bk. Vestia Kastrup IA ved Diget
0
-
2
13. maj 2022
13:00
Amager FF
0
Bk. Vestia
2
229224
fr13-05 2022
18:00 FC Randoms Sunred Beach FC Valby Idrætspark
13. maj 2022
18:00
FC Randoms
Sunred Beach FC
229226
fr13-05 2022
18:00 Oversidder FC Nyhavn
13. maj 2022
18:00
Oversidder
FC Nyhavn
229227
14-05 2022
12:00 Sønderbro Fight Østerbro IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
14. maj 2022
12:00
Sønderbro Fight
0
Østerbro IF
2
229225
14-05 2022
14:00 Nørrebro United KFB Mimersparken
1
-
1
14. maj 2022
14:00
Nørrebro United
1
KFB
1
229229
14-05 2022
18:00 FC Nordhavn FK Prespa Emdrupparken
0
-
1
14. maj 2022
18:00
FC Nordhavn
0
FK Prespa
1
229234
fr20-05 2022
18:00 Amager FF FC Randoms Kastrup IA ved Diget
UHT
20. maj 2022
18:00
Amager FF
FC Randoms
UHT
229235
fr20-05 2022
18:00 Valby Bk. FC Nordhavn Valby Idrætspark
2
-
1
20. maj 2022
18:00
Valby Bk.
2
FC Nordhavn
1
229230
21-05 2022
12:00 FC Nyhavn Sønderbro Fight Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
21. maj 2022
12:00
FC Nyhavn
4
Sønderbro Fight
1
229236
21-05 2022
12:00 Østerbro IF Amalie Fælledparken
4
-
5
21. maj 2022
12:00
Østerbro IF
4
Amalie
5
229240
21-05 2022
14:00 Bk. Vestia FK Prespa Bavnehøj Idrætsanlæg
7
-
0
21. maj 2022
14:00
Bk. Vestia
7
FK Prespa
0
229231
21-05 2022
14:00 KFB Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
21. maj 2022
14:00
KFB
Oversidder
229233
22-05 2022
12:00 Sunred Beach FC Nørrebro United Ryparken Idrætsanlæg
HHT
22. maj 2022
12:00
Sunred Beach FC
Nørrebro United
HHT
229241
on25-05 2022
12:00 FC Randoms Bk. Vestia Valby Idrætspark
HHT
25. maj 2022
12:00
FC Randoms
Bk. Vestia
HHT
229242
to26-05 2022
12:00 Nørrebro United Amager FF Mimersparken
3
-
1
26. maj 2022
12:00
Nørrebro United
3
Amager FF
1
229243
to26-05 2022
12:00 Oversidder Sunred Beach FC
UHT
26. maj 2022
12:00
Oversidder
Sunred Beach FC
UHT
229244
to26-05 2022
12:00 Sønderbro Fight KFB Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
26. maj 2022
12:00
Sønderbro Fight
1
KFB
2
229245
to26-05 2022
12:00 Amalie FC Nyhavn Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
26. maj 2022
12:00
Amalie
1
FC Nyhavn
2
229246
to26-05 2022
14:00 FC Nordhavn Østerbro IF Emdrupparken
1
-
4
26. maj 2022
14:00
FC Nordhavn
1
Østerbro IF
4
229247
to26-05 2022
14:00 FK Prespa Valby Bk. Ryparken Idrætsanlæg
2
-
6
26. maj 2022
14:00
FK Prespa
2
Valby Bk.
6
229442
fr27-05 2022
18:00 Amager FF Oversidder Kastrup IA ved Diget
27. maj 2022
18:00
Amager FF
Oversidder
229443
fr27-05 2022
18:00 FC Randoms Nørrebro United Valby Idrætspark
HHT
27. maj 2022
18:00
FC Randoms
Nørrebro United
HHT
229444
28-05 2022
14:00 Østerbro IF FK Prespa Fælledparken
5
-
1
28. maj 2022
14:00
Østerbro IF
5
FK Prespa
1
229451
28-05 2022
14:00 Bk. Vestia Valby Bk. Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
0
28. maj 2022
14:00
Bk. Vestia
3
Valby Bk.
0
229441
29-05 2022
12:00 Sunred Beach FC Sønderbro Fight Ryparken Idrætsanlæg
HHT
29. maj 2022
12:00
Sunred Beach FC
Sønderbro Fight
HHT
229248
ma30-05 2022
18:30 FC Nyhavn FC Nordhavn Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
30. maj 2022
18:30
FC Nyhavn
2
FC Nordhavn
1
229249
ti31-05 2022
19:00 KFB Amalie Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
31. maj 2022
19:00
KFB
1
Amalie
4
229645
to02-06 2022
18:00 Amalie Sunred Beach FC Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
02. jun 2022
18:00
Amalie
Sunred Beach FC
UHT
229496
fr03-06 2022
18:00 Oversidder FC Randoms
UHT
03. jun 2022
18:00
Oversidder
FC Randoms
UHT
230675
fr03-06 2022
18:00 Valby Bk. Østerbro IF Valby Idrætspark
1
-
8
03. jun 2022
18:00
Valby Bk.
1
Østerbro IF
8
230674
fr03-06 2022
20:00 FK Prespa FC Nyhavn Ryparken Idrætsanlæg
3
-
5
03. jun 2022
20:00
FK Prespa
3
FC Nyhavn
5
229644
04-06 2022
12:00 Sønderbro Fight Amager FF Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
04. jun 2022
12:00
Sønderbro Fight
3
Amager FF
1
229452
04-06 2022
16:00 Nørrebro United Bk. Vestia Mimersparken
2
-
1
04. jun 2022
16:00
Nørrebro United
2
Bk. Vestia
1
229646
04-06 2022
18:00 FC Nordhavn KFB Emdrupparken
3
-
0
04. jun 2022
18:00
FC Nordhavn
3
KFB
0
230680
ma06-06 2022
12:00 FC Randoms Sønderbro Fight Valby Idrætspark
HHT
06. jun 2022
12:00
FC Randoms
Sønderbro Fight
HHT
230681
ma06-06 2022
12:00 Nørrebro United Oversidder Mimersparken
06. jun 2022
12:00
Nørrebro United
Oversidder
230682
ma06-06 2022
12:00 Bk. Vestia Østerbro IF Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
1
06. jun 2022
12:00
Bk. Vestia
0
Østerbro IF
1
230676
ma06-06 2022
17:30 FC Nyhavn Valby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
06. jun 2022
17:30
FC Nyhavn
2
Valby Bk.
1
230677
on08-06 2022
17:30 KFB FK Prespa Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
08. jun 2022
17:30
KFB
0
FK Prespa
4
230678
on08-06 2022
20:00 Sunred Beach FC FC Nordhavn Ryparken Idrætsanlæg
HHT
08. jun 2022
20:00
Sunred Beach FC
FC Nordhavn
HHT
230684
to16-06 2022
18:00 Amalie FC Randoms Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
16. jun 2022
18:00
Amalie
FC Randoms
UHT
230687
fr17-06 2022
18:00 KFB Valby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
5
17. jun 2022
18:00
KFB
3
Valby Bk.
5
230686
fr17-06 2022
19:30 FK Prespa Sunred Beach FC Ryparken Idrætsanlæg
UHT
17. jun 2022
19:30
FK Prespa
Sunred Beach FC
UHT
230683
18-06 2022
12:00 Sønderbro Fight Nørrebro United Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
18. jun 2022
12:00
Sønderbro Fight
2
Nørrebro United
3
230688
18-06 2022
12:00 Østerbro IF FC Nyhavn Fælledparken
5
-
2
18. jun 2022
12:00
Østerbro IF
5
FC Nyhavn
2
230689
18-06 2022
14:00 Bk. Vestia Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
18. jun 2022
14:00
Bk. Vestia
Oversidder
230685
18-06 2022
18:00 FC Nordhavn Amager FF Emdrupparken
1
-
2
18. jun 2022
18:00
FC Nordhavn
1
Amager FF
2
230679
on22-06 2022
18:30 Amager FF Amalie Kastrup IA ved Diget
7
-
1
22. jun 2022
18:30
Amager FF
7
Amalie
1
230690
25-06 2022
12:00 FC Nyhavn Bk. Vestia Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
4
25. jun 2022
12:00
FC Nyhavn
3
Bk. Vestia
4
230691
25-06 2022
12:00 KFB Østerbro IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
25. jun 2022
12:00
KFB
4
Østerbro IF
2
230692
25-06 2022
12:00 Sunred Beach FC Valby Bk. Ryparken Idrætsanlæg
HHT
25. jun 2022
12:00
Sunred Beach FC
Valby Bk.
HHT
230693
25-06 2022
12:00 FK Prespa Amager FF Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
25. jun 2022
12:00
FK Prespa
2
Amager FF
3
230694
25-06 2022
12:00 FC Randoms FC Nordhavn Valby Idrætspark
HHT
25. jun 2022
12:00
FC Randoms
FC Nordhavn
HHT
230695
25-06 2022
12:00 Nørrebro United Amalie Mimersparken
1
-
2
25. jun 2022
12:00
Nørrebro United
1
Amalie
2
230696
25-06 2022
12:00 Oversidder Sønderbro Fight
25. jun 2022
12:00
Oversidder
Sønderbro Fight
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De to bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op i Serie 1 pulje 1 2022/23.
Nr. 3 rykker op, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold fra Serie 1 pulje 2 til Københavnsserien efter forår 2022. 

Oprykningen forøges med 1 hold, såfremt der ikke rykker DBU København 1.-hold ud af Københavnsserien 2021/22.

Nedrykning:
Antallet af hold, der rykker ned, svarer til det antal, som nedrykkede DBU København 1.-hold fra Københavnsserien 2021/22 overstiger 1 hold. 

Log ind