MENU

M+40 (Veteran) 8M 2021/22 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
189717 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
NFB Horslunde KL Køleteknik Arena
2
-
3
189804 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Nykøbing FC SIF NFC Anlæg Syd
Udehold taberdømt
189807
ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Guldborg Rudbjerg Guldborg stadion
7
-
0
189809
ma
16-08 2021
Kl. 19:00
LUIF MB LUIF´s anlæg
0
-
6
190107 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Tingsted
193376 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
MB Oversidder MB's anlæg
193377
ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Horslunde LUIF Dickows vvs arena
4
-
5
193378 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
SIF NFB Søllested stadion
Udehold taberdømt
193379
ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Rudbjerg Nykøbing FC Rudbjerg FB´s anlæg
4
-
10
193380 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Tingsted Guldborg Tingsted stadion
Hjemmehold taberdømt
193382
ma
30-08 2021
Kl. 18:45
MB Horslunde MB's anlæg
5
-
1
193384 ma
30-08 2021
Kl. 18:45
NFB Rudbjerg KL Køleteknik Arena
Udehold taberdømt
193998 ma
30-08 2021
Kl. 18:45
Nykøbing FC Tingsted NFC Anlæg Syd
Udehold taberdømt
193999 ma
30-08 2021
Kl. 18:45
LUIF SIF LUIF´s anlæg
7
-
2
194007 ma
30-08 2021
Kl. 18:45
Oversidder Guldborg
194018 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Horslunde Oversidder Dickows vvs arena
229250
ma
06-09 2021
Kl. 18:30
SIF MB Søllested stadion
2
-
7
229251
ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Guldborg Nykøbing FC Guldborg stadion
2
-
1
229252 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Rudbjerg LUIF Rudbjerg FB´s anlæg
2
-
9
229253 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Tingsted NFB Tingsted stadion
Hjemmehold taberdømt
229357
ma
13-09 2021
Kl. 18:15
MB Rudbjerg MB's anlæg
9
-
0
229358
ma
13-09 2021
Kl. 18:15
NFB Guldborg KL Køleteknik Arena
0
-
8
229359
ma
13-09 2021
Kl. 18:15
Horslunde SIF Dickows vvs arena
3
-
2
229360 ma
13-09 2021
Kl. 18:15
LUIF Tingsted LUIF´s anlæg
Udehold taberdømt
229361 ma
13-09 2021
Kl. 18:15
Oversidder Nykøbing FC
229363 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
SIF Oversidder Søllested stadion
Hjemmehold taberdømt
229364
ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Guldborg LUIF Guldborg stadion
2
-
10
229836 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Tingsted MB Tingsted stadion
Hjemmehold taberdømt
592728
ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Rudbjerg Horslunde Rudbjerg FB´s anlæg
1
-
2
229362
ma
20-09 2021
Kl. 19:00
Nykøbing FC NFB NFC Anlæg Syd
10
-
2
229838
ma
27-09 2021
Kl. 17:45
MB Guldborg MB's anlæg
5
-
1
229839 ma
27-09 2021
Kl. 17:45
Horslunde Tingsted Dickows vvs arena
Udehold taberdømt
229840 ma
27-09 2021
Kl. 17:45
SIF Rudbjerg Søllested stadion
4
-
2
229841
ma
27-09 2021
Kl. 17:45
LUIF Nykøbing FC LUIF´s anlæg
4
-
6
229842 ma
27-09 2021
Kl. 17:45
Oversidder NFB
229843 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
NFB LUIF KL Køleteknik Arena
1
-
7
230082
ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Nykøbing FC MB NFC Anlæg Syd
1
-
1
230083
ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Guldborg Horslunde Guldborg stadion
6
-
1
230084 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder Rudbjerg
230085 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Tingsted SIF Tingsted stadion
0
-
3
230086 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
MB NFB MB's anlæg
Udehold taberdømt
230094
ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Horslunde Nykøbing FC Dickows vvs arena
3
-
1
230102 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
LUIF Oversidder LUIF´s anlæg
230103 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Rudbjerg Tingsted Rudbjerg FB´s anlæg
3
-
0
230101
to
28-04 2022
Kl. 19:00
SIF Guldborg Søllested stadion
2
-
6
230112 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
MB LUIF MB's anlæg
4
-
4
230113 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Horslunde NFB Dickows vvs arena
Udehold taberdømt
230114
ma
02-05 2022
Kl. 19:00
SIF Nykøbing FC Søllested stadion
2
-
10
230116
ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Rudbjerg Guldborg Rudbjerg FB´s anlæg
2
-
4
230117 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Tingsted Oversidder Tingsted stadion
230118 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
NFB SIF KL Køleteknik Arena
5
-
0
230119
ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Nykøbing FC Rudbjerg NFC Anlæg Syd
1
-
2
230120
ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Guldborg Tingsted Guldborg stadion
3
-
0
230152
ma
09-05 2022
Kl. 19:00
LUIF Horslunde LUIF´s anlæg
3
-
2
230154 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder MB
230155
ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Horslunde MB Dickows vvs arena
1
-
5
230226 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
SIF LUIF Søllested stadion
2
-
9
230336 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Guldborg Oversidder Guldborg stadion
230381
ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Tingsted Nykøbing FC Tingsted stadion
0
-
3
230341 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Rudbjerg NFB Rudbjerg FB´s anlæg
4
-
0
230382 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
MB SIF MB's anlæg
4
-
0
230383
ma
23-05 2022
Kl. 19:00
NFB Tingsted KL Køleteknik Arena
0
-
3
230384
ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Nykøbing FC Guldborg NFC Anlæg Syd
2
-
1
230385 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
LUIF Rudbjerg LUIF´s anlæg
3
-
0
230389 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Horslunde
230422 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Nykøbing FC Oversidder NFC Anlæg Syd
230423 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
SIF Horslunde Søllested stadion
Hjemmehold taberdømt
230424 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Guldborg NFB Guldborg stadion
Udehold taberdømt
230903 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Rudbjerg MB Rudbjerg FB´s anlæg
3
-
1
230904
ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Tingsted LUIF Tingsted stadion
4
-
5
230908 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
MB Tingsted MB's anlæg
3
-
1
231346
ti
07-06 2022
Kl. 19:00
NFB Nykøbing FC KL Køleteknik Arena
4
-
8
231502
ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Horslunde Rudbjerg Dickows vvs arena
3
-
3
232223
ti
07-06 2022
Kl. 19:00
LUIF Guldborg LUIF´s anlæg
4
-
0
232224 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder SIF
Udehold taberdømt
232225 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
NFB Oversidder KL Køleteknik Arena
232239
ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Nykøbing FC LUIF NFC Anlæg Syd
4
-
4
232240 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Guldborg MB Guldborg stadion
Hjemmehold taberdømt
232241 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Rudbjerg SIF Rudbjerg FB´s anlæg
Udehold taberdømt
232242
ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Tingsted Horslunde Tingsted stadion
6
-
4
232243
ma
20-06 2022
Kl. 19:00
MB Nykøbing FC MB's anlæg
0
-
0
232244
ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Horslunde Guldborg Dickows vvs arena
2
-
4
232245 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
SIF Tingsted Søllested stadion
Hjemmehold taberdømt
232247
ma
20-06 2022
Kl. 19:00
LUIF NFB LUIF´s anlæg
4
-
5
232251 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Rudbjerg Oversidder Rudbjerg FB´s anlæg
232252 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
NFB MB KL Køleteknik Arena
1
-
6
232253
ma
27-06 2022
Kl. 19:00
Nykøbing FC Horslunde NFC Anlæg Syd
7
-
0
232254 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
Guldborg SIF Guldborg stadion
Udehold taberdømt
232255 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder LUIF
232256
ma
27-06 2022
Kl. 19:00
Tingsted Rudbjerg Tingsted stadion
2
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller på tlf: 5482 6768

Log ind