|
540631
|
lø07-08 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
540630
|
ti10-08 2021
|
19:00
|
|
|
Nord & Norre Arena (Biersted)
|
|
|
|
|
540628
|
to12-08 2021
|
19:00
|
|
|
Brovst IF's Anlæg
|
|
|
|
|
540764
|
lø14-08 2021
|
14:00
|
|
|
Skovsgård Stadion
|
|
|
|
540632
|
sø15-08 2021
|
12:00
|
|
|
Selektro Stadium (Aalborg)
|
|
|
|
540724
|
ma16-08 2021
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
|
540853
|
on18-08 2021
|
19:00
|
|
|
Halvrimmen Stadion
|
|
|
|
540983
|
on18-08 2021
|
19:00
|
|
|
Nord & Norre Arena (Biersted)
|
|
|
|
540982
|
to19-08 2021
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
540984
|
to19-08 2021
|
18:30
|
|
|
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
|
|
|
|
|
541005
|
lø21-08 2021
|
14:00
|
|
|
Skovsgård Stadion
|
|
|
|
540986
|
sø22-08 2021
|
12:00
|
|
|
Selektro Stadium (Aalborg)
|
|
|
|
540985
|
ti24-08 2021
|
19:00
|
|
|
ØB Park (Ø Sundby)
|
|
|
|
541013
|
fr27-08 2021
|
19:00
|
|
|
Brovst IF's Anlæg
|
|
|
|
541400
|
lø28-08 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
541532
|
lø28-08 2021
|
15:00
|
|
|
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
|
|
|
|
541025
|
ti31-08 2021
|
18:45
|
|
|
Trekroner Stadion (Fjerritslev)
|
|
|
|
540723
|
on01-09 2021
|
18:15
|
|
|
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
|
HHT
|
|
|
541533
|
to02-09 2021
|
18:30
|
|
|
Halvrimmen Stadion
|
|
|
|
541547
|
lø04-09 2021
|
13:00
|
|
|
ØB Park (Ø Sundby)
|
|
|
|
541538
|
lø04-09 2021
|
13:30
|
|
|
Nord & Norre Arena (Biersted)
|
|
|
|
541541
|
lø04-09 2021
|
14:00
|
|
|
Skovsgård Stadion
|
|
|
|
540987
|
ti07-09 2021
|
18:30
|
|
|
Trekroner Stadion (Fjerritslev)
|
|
|
|
540629
|
ti07-09 2021
|
19:00
|
|
|
ØB Park (Ø Sundby)
|
|
|
|
541549
|
fr10-09 2021
|
18:15
|
|
|
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
|
|
|
|
541551
|
lø11-09 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
541550
|
sø12-09 2021
|
11:00
|
|
|
Selektro Stadium (Aalborg)
|
|
|
|
541552
|
ti14-09 2021
|
18:15
|
|
|
Trekroner Stadion (Fjerritslev)
|
|
|
|
541578
|
to16-09 2021
|
18:00
|
|
|
Skovsgård Stadion
|
|
|
|
541553
|
lø18-09 2021
|
14:00
|
|
|
Trekroner Stadion (Fjerritslev)
|
|
|
|
541579
|
lø18-09 2021
|
15:00
|
|
|
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
|
|
|
|
541577
|
sø19-09 2021
|
14:00
|
|
|
Selektro Stadium (Aalborg)
|
|
|
|
541678
|
fr24-09 2021
|
19:00
|
|
|
ØB Park (Ø Sundby)
|
HHT
|
|
|
541632
|
lø25-09 2021
|
13:00
|
|
|
Trekroner Stadion (Fjerritslev)
|
|
|
|
541629
|
lø25-09 2021
|
13:30
|
|
|
Nord & Norre Arena (Biersted)
|
|
|
|
541581
|
lø25-09 2021
|
14:00
|
|
|
Brovst IF's Anlæg
|
|
|
|
541680
|
fr01-10 2021
|
17:00
|
|
|
Skovsgård Stadion
|
|
|
|
541736
|
lø02-10 2021
|
10:00
|
|
|
Selektro Stadium (Aalborg)
|
|
|
|
541737
|
lø02-10 2021
|
13:00
|
|
|
ØB Park (Ø Sundby)
|
|
|
|
541742
|
lø02-10 2021
|
13:00
|
|
|
Trekroner Stadion (Fjerritslev)
|
|
|
|
541765
|
lø09-10 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
541758
|
lø09-10 2021
|
13:30
|
|
|
Nord & Norre Arena (Biersted)
|
|
|
|
541745
|
lø09-10 2021
|
15:00
|
|
|
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
|
|
|
|
541744
|
lø09-10 2021
|
16:00
|
|
|
Halvrimmen Stadion
|
|
|
|
541771
|
to14-10 2021
|
19:00
|
|
|
ØB Park (Ø Sundby)
|
|
|
|
541768
|
lø16-10 2021
|
13:30
|
|
|
Nord & Norre Arena (Biersted)
|
|
|
|
541772
|
lø16-10 2021
|
14:00
|
|
|
Skovsgård Stadion
|
|
|
|
541770
|
sø17-10 2021
|
13:00
|
|
|
Selektro Stadium (Aalborg)
|
|
|
|
541773
|
lø23-10 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
541775
|
lø23-10 2021
|
15:00
|
|
|
Trekroner Stadion (Fjerritslev)
|
|
|
|
541778
|
lø23-10 2021
|
15:00
|
|
|
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
|
|
|
|
541774
|
sø24-10 2021
|
13:00
|
|
|
Selektro Stadium (Aalborg)
|
|
|
|
541779
|
lø30-10 2021
|
13:30
|
|
|
Brovst IF's Anlæg
|
|
|
|
541780
|
lø30-10 2021
|
13:30
|
|
|
Skovsgård Stadion
|
|
|
|
541781
|
lø30-10 2021
|
13:30
|
|
|
Nord & Norre Arena (Biersted)
|
|
|
|
541782
|
lø30-10 2021
|
13:30
|
|
|
ØB Park (Ø Sundby)
|
|
|
De 2 bedste hold på 6. pladsen i serie 3 undgår play-off og forbliver i rækken: Mørke IF (pulje 36) og IFSK (pulje 39).
De 2 bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Skals FF (pulje 29) og Sole IF (pulje 42).