MENU

Herrer Serie 3 - Efterår 2021, Pulje 26 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
540631
07-08 2021
Kl. 12:00
Oversidder Løgstør IF
540630
ti
10-08 2021
Kl. 19:00
Biersted IF Skovsgaard B Nord & Norre Arena (Biersted)
5
-
0
540628
to
12-08 2021
Kl. 19:00
BIF/ØHIK Trekroner IF 98 Brovst IF's Anlæg
0
-
1
540764
14-08 2021
Kl. 14:00
Skovsgaard B Øster Sundby B 32 Skovsgård Stadion
6
-
3
540632
15-08 2021
Kl. 12:00
HB Nordens Paris FC (1) BIF/ØHIK Selektro Stadium (Aalborg)
6
-
5
540724 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Trekroner IF 98
540853
on
18-08 2021
Kl. 19:00
BIF/ØHIK Skovsgaard B Halvrimmen Stadion
1
-
3
540983
on
18-08 2021
Kl. 19:00
Biersted IF Øster Sundby B 32 Nord & Norre Arena (Biersted)
8
-
1
540982 to
19-08 2021
Kl. 18:30
Oversidder HB Nordens Paris FC (1)
540984
to
19-08 2021
Kl. 18:30
Løgstør IF Trekroner IF 98 Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
2
-
1
541005
21-08 2021
Kl. 14:00
Skovsgaard B Oversidder Skovsgård Stadion
540986
22-08 2021
Kl. 12:00
HB Nordens Paris FC (1) Løgstør IF Selektro Stadium (Aalborg)
6
-
1
540985
ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Øster Sundby B 32 BIF/ØHIK ØB Park (Ø Sundby)
3
-
3
541013
fr
27-08 2021
Kl. 19:00
BIF/ØHIK Biersted IF Brovst IF's Anlæg
2
-
2
541400
28-08 2021
Kl. 12:00
Oversidder Øster Sundby B 32
541532
28-08 2021
Kl. 15:00
Løgstør IF Skovsgaard B Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
2
-
4
541025
ti
31-08 2021
Kl. 18:45
Trekroner IF 98 HB Nordens Paris FC (1) Trekroner Stadion (Fjerritslev)
1
-
1
540723 on
01-09 2021
Kl. 18:15
Løgstør IF Biersted IF Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
Hjemmehold taberdømt
541533 to
02-09 2021
Kl. 18:30
BIF/ØHIK Oversidder Halvrimmen Stadion
541547
04-09 2021
Kl. 13:00
Øster Sundby B 32 Løgstør IF ØB Park (Ø Sundby)
4
-
1
541538
04-09 2021
Kl. 13:30
Biersted IF HB Nordens Paris FC (1) Nord & Norre Arena (Biersted)
4
-
4
541541
04-09 2021
Kl. 14:00
Skovsgaard B Trekroner IF 98 Skovsgård Stadion
4
-
1
540987
ti
07-09 2021
Kl. 18:30
Trekroner IF 98 Biersted IF Trekroner Stadion (Fjerritslev)
2
-
3
540629
ti
07-09 2021
Kl. 19:00
Øster Sundby B 32 HB Nordens Paris FC (1) ØB Park (Ø Sundby)
3
-
2
541549
fr
10-09 2021
Kl. 18:15
Løgstør IF BIF/ØHIK Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
0
-
1
541551
11-09 2021
Kl. 12:00
Oversidder Biersted IF
541550
12-09 2021
Kl. 11:00
HB Nordens Paris FC (1) Skovsgaard B Selektro Stadium (Aalborg)
1
-
4
541552
ti
14-09 2021
Kl. 18:15
Trekroner IF 98 Øster Sundby B 32 Trekroner Stadion (Fjerritslev)
3
-
2
541578
to
16-09 2021
Kl. 18:00
Skovsgaard B Biersted IF Skovsgård Stadion
3
-
3
541553
18-09 2021
Kl. 14:00
Trekroner IF 98 BIF/ØHIK Trekroner Stadion (Fjerritslev)
1
-
0
541579
18-09 2021
Kl. 15:00
Løgstør IF Oversidder Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
541577
19-09 2021
Kl. 14:00
HB Nordens Paris FC (1) Øster Sundby B 32 Selektro Stadium (Aalborg)
4
-
2
541678 fr
24-09 2021
Kl. 19:00
Øster Sundby B 32 Skovsgaard B ØB Park (Ø Sundby)
Hjemmehold taberdømt
541632
25-09 2021
Kl. 13:00
Trekroner IF 98 Oversidder Trekroner Stadion (Fjerritslev)
541629
25-09 2021
Kl. 13:30
Biersted IF Løgstør IF Nord & Norre Arena (Biersted)
5
-
3
541581
25-09 2021
Kl. 14:00
BIF/ØHIK HB Nordens Paris FC (1) Brovst IF's Anlæg
2
-
0
541680
fr
01-10 2021
Kl. 17:00
Skovsgaard B BIF/ØHIK Skovsgård Stadion
4
-
2
541736
02-10 2021
Kl. 10:00
HB Nordens Paris FC (1) Oversidder Selektro Stadium (Aalborg)
541737
02-10 2021
Kl. 13:00
Øster Sundby B 32 Biersted IF ØB Park (Ø Sundby)
1
-
6
541742
02-10 2021
Kl. 13:00
Trekroner IF 98 Løgstør IF Trekroner Stadion (Fjerritslev)
1
-
2
541765
09-10 2021
Kl. 12:00
Oversidder Skovsgaard B
541758
09-10 2021
Kl. 13:30
Biersted IF Trekroner IF 98 Nord & Norre Arena (Biersted)
5
-
0
541745
09-10 2021
Kl. 15:00
Løgstør IF HB Nordens Paris FC (1) Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
1
-
7
541744
09-10 2021
Kl. 16:00
BIF/ØHIK Øster Sundby B 32 Halvrimmen Stadion
2
-
1
541771 to
14-10 2021
Kl. 19:00
Øster Sundby B 32 Oversidder ØB Park (Ø Sundby)
541768
16-10 2021
Kl. 13:30
Biersted IF BIF/ØHIK Nord & Norre Arena (Biersted)
7
-
0
541772
16-10 2021
Kl. 14:00
Skovsgaard B Løgstør IF Skovsgård Stadion
9
-
0
541770
17-10 2021
Kl. 13:00
HB Nordens Paris FC (1) Trekroner IF 98 Selektro Stadium (Aalborg)
5
-
4
541773
23-10 2021
Kl. 12:00
Oversidder BIF/ØHIK
541775
23-10 2021
Kl. 15:00
Trekroner IF 98 Skovsgaard B Trekroner Stadion (Fjerritslev)
4
-
2
541778
23-10 2021
Kl. 15:00
Løgstør IF Øster Sundby B 32 Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
1
-
4
541774
24-10 2021
Kl. 13:00
HB Nordens Paris FC (1) Biersted IF Selektro Stadium (Aalborg)
0
-
3
541779
30-10 2021
Kl. 13:30
BIF/ØHIK Løgstør IF Brovst IF's Anlæg
0
-
1
541780
30-10 2021
Kl. 13:30
Skovsgaard B HB Nordens Paris FC (1) Skovsgård Stadion
7
-
5
541781
30-10 2021
Kl. 13:30
Biersted IF Oversidder Nord & Norre Arena (Biersted)
541782
30-10 2021
Kl. 13:30
Øster Sundby B 32 Trekroner IF 98 ØB Park (Ø Sundby)
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

De 2 bedste hold på 6. pladsen i serie 3 undgår play-off og forbliver i rækken: Mørke IF (pulje 36) og IFSK (pulje 39).

De 2 bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Skals FF (pulje 29) og Sole IF (pulje 42).


Log ind