MENU

VinterBOLD Herresenior S4-S6, Pulje 6 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
868430 fr
04-02 2022
Kl. 19:45
Kontra BK (1) Copenhagen Celtic Brøndby Stadion Kunst
1 - 2
868429
05-02 2022
Kl. 16:15
B 1903 MU FC B1903
3 - 0
868427
06-02 2022
Kl. 14:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Bk. Skjold (2) Birkerød Stadion
3 - 4
868428
06-02 2022
Kl. 14:00
B. 1973, Herlev (1) Torslunde-Ishøj IF (2) Elverroad Kunstgræs
2 - 0
868432
13-02 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF (2) B 1903 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3 - 2
868487
13-02 2022
Kl. 13:00
Copenhagen Celtic IF "Skjold" Birkerød Fodbold Valby IP, Gl. Afdeling
3 - 2
868431
13-02 2022
Kl. 13:15
Bk. Skjold (2) Kontra BK (1) Ryparken Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
868433
20-02 2022
Kl. 13:45
B. 1973, Herlev (1) MU FC Elverroad Kunstgræs
5 - 0
868491 fr
25-02 2022
Kl. 19:45
Kontra BK (1) MU FC Brøndby Stadion Kunst
4 - 2
868490
26-02 2022
Kl. 14:30
B 1903 Bk. Skjold (2) B1903
Udehold taberdømt
868488
27-02 2022
Kl. 14:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Torslunde-Ishøj IF (2) Birkerød Stadion
0 - 5
868489
27-02 2022
Kl. 14:00
B. 1973, Herlev (1) Copenhagen Celtic Elverroad Kunstgræs
2 - 2
868495
06-03 2022
Kl. 13:00
Copenhagen Celtic B 1903 Valby IP, Gl. Afdeling
1 - 2
868492
06-03 2022
Kl. 13:15
Bk. Skjold (2) B. 1973, Herlev (1) Ryparken Idrætsanlæg
2 - 2
868494
06-03 2022
Kl. 13:45
MU FC IF "Skjold" Birkerød Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt
868493
06-03 2022
Kl. 14:00
Torslunde-Ishøj IF (2) Kontra BK (1) Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3 - 1
868498 on
09-03 2022
Kl. 20:15
B 1903 Kontra BK (1) B1903
4 - 1
868497
13-03 2022
Kl. 10:00
Bk. Skjold (2) Torslunde-Ishøj IF (2) Ryparken Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
868496
13-03 2022
Kl. 12:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold B. 1973, Herlev (1) Birkerød Stadion
0 - 7
868499
13-03 2022
Kl. 13:45
MU FC Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
868502 fr
18-03 2022
Kl. 19:45
Kontra BK (1) IF "Skjold" Birkerød Fodbold Brøndby Stadion Kunst
Udehold taberdømt
868501
20-03 2022
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF (2) MU FC Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
6 - 0
868503
20-03 2022
Kl. 13:00
Copenhagen Celtic Bk. Skjold (2) Valby IP, Gl. Afdeling
3 - 4
868500
20-03 2022
Kl. 14:00
B. 1973, Herlev (1) B 1903 Elverroad Kunstgræs
Udehold taberdømt
868507 fr
25-03 2022
Kl. 19:45
Kontra BK (1) B. 1973, Herlev (1) Brøndby Stadion Kunst
868504
27-03 2022
Kl. 12:00
Torslunde-Ishøj IF (2) Copenhagen Celtic Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
6 - 2
868505
27-03 2022
Kl. 13:15
B 1903 IF "Skjold" Birkerød Fodbold B1903
5 - 4
868506
27-03 2022
Kl. 13:45
MU FC Bk. Skjold (2) Kunst, Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind