MENU

VinterBOLD U15 Drenge Mester , Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
874079
14-11 2021
Kl. 13:00
Solrød FC Kalundborg GB Solrød Idrætscenter
Udehold taberdømt
874077
14-11 2021
Kl. 16:00
Fix Stenløse BK Tingbjerg Idrætspark
3 - 0
874080 on
17-11 2021
Kl. 23:59
FB Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
874076
20-11 2021
Kl. 11:00
Glostrup Hvidovre IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
0 - 1
874078
20-11 2021
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse KB Stadion Vest
1 - 5
874081
04-12 2021
Kl. 14:00
Kalundborg GB FB Munkesø Stadion
1 - 4
874085
04-12 2021
Kl. 23:59
Oversidder B. 73, Slagelse
874083
05-12 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Glostrup Stenløse Stadion
0 - 1
874082
05-12 2021
Kl. 14:15
Hvidovre IF Solrød FC Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 0
874089
12-12 2021
Kl. 13:00
Solrød FC Stenløse BK Solrød Idrætscenter
4 - 0
874088 fr
17-12 2021
Kl. 18:00
Fix Oversidder Tingbjerg Idrætspark
874090
18-12 2021
Kl. 12:00
FB B. 73, Slagelse Kunst, Jens Jessens Vej
Udehold taberdømt
874086
08-01 2022
Kl. 14:00
Kalundborg GB Hvidovre IF Munkesø Stadion
0 - 2
874095
15-01 2022
Kl. 11:00
Oversidder Glostrup
874093
15-01 2022
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Fix Stadion Vest
5 - 0
874094
16-01 2022
Kl. 12:00
KB Solrød FC Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 0
874091
16-01 2022
Kl. 14:15
Hvidovre IF FB Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 8
874084
23-01 2022
Kl. 12:00
KB Fix Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 1
874097
29-01 2022
Kl. 11:00
Glostrup B. 73, Slagelse Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2 - 0
874100
29-01 2022
Kl. 12:00
FB Fix Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 3
874096
30-01 2022
Kl. 13:30
Kalundborg GB KB Munkesø Stadion
2 - 4
874098
30-01 2022
Kl. 14:15
Hvidovre IF Stenløse BK Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 0
874099
30-01 2022
Kl. 16:00
Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
874087
06-02 2022
Kl. 12:00
Glostrup KB Glostrup Idrætspark Kunstgræs
0 - 3
874092
26-02 2022
Kl. 10:00
Stenløse BK Kalundborg GB Stenløse Stadion
0 - 3
874101
27-02 2022
Kl. 17:00
Fix Glostrup Tingbjerg Idrætspark
6 - 0
874104
05-03 2022
Kl. 10:00
KB Hvidovre IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 1
874103
05-03 2022
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Solrød FC Stadion Vest
1 - 4
874102
05-03 2022
Kl. 15:30
Stenløse BK FB Stenløse Stadion
2 - 6
874105
05-03 2022
Kl. 23:59
Oversidder Kalundborg GB
877633
12-03 2022
Kl. 12:00
Kalundborg GB B. 73, Slagelse Munkesø Stadion
1 - 3
878655
13-03 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK KB Stenløse Stadion
1 - 2
878657
13-03 2022
Kl. 12:00
FB Glostrup Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
878656
13-03 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Fix Solrød Idrætscenter
2 - 2
878654
13-03 2022
Kl. 14:15
Hvidovre IF Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
878662 on
16-03 2022
Kl. 23:59
Oversidder Stenløse BK
878658
19-03 2022
Kl. 11:00
Glostrup Solrød FC Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Udehold taberdømt
878661
19-03 2022
Kl. 12:00
FB KB Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 4
878659
19-03 2022
Kl. 12:15
Fix Kalundborg GB Tingbjerg Idrætspark
4 - 0
878667
26-03 2022
Kl. 10:00
KB Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
878663
27-03 2022
Kl. 14:00
Kalundborg GB Glostrup Munkesø Stadion
Udehold taberdømt
878666
27-03 2022
Kl. 14:00
Solrød FC FB Solrød Idrætscenter
5 - 2
878665
27-03 2022
Kl. 15:00
Stenløse BK B. 73, Slagelse Stenløse Stadion
Hjemmehold taberdømt
878664
27-03 2022
Kl. 15:30
Hvidovre IF Fix Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 3
878660
03-04 2022
Kl. 15:00
B. 73, Slagelse Hvidovre IF Stadion Vest
6 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind