MENU

VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
893939
13-11 2021
Kl. 10:00
KB Brøndbyernes IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 2
893941 ma
15-11 2021
Kl. 18:15
Nykøbing IF Jyllinge FC Kongeengen
3 - 6
893942
21-11 2021
Kl. 10:45
B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
893938
21-11 2021
Kl. 12:00
FB IF Bytoften Jens Jessens Vej
Udehold taberdømt
893943
27-11 2021
Kl. 11:15
Jyllinge FC B. 1973, Herlev Spraglehøj Idrætsanlæg
4 - 2
893947 on
01-12 2021
Kl. 23:59
Oversidder BK Skjold
893944
04-12 2021
Kl. 10:00
IF Bytoften Nykøbing IF Gladsaxe skole
0 - 0
893946
04-12 2021
Kl. 12:00
BK Frem KB Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
4 - 1
893940
12-12 2021
Kl. 10:00
BK Skjold BK Frem Ryparken Idrætsanlæg
893951 ma
13-12 2021
Kl. 18:15
Nykøbing IF Brøndbyernes IF Kongeengen
0 - 5
893950 on
15-12 2021
Kl. 23:59
KB Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
893949
19-12 2021
Kl. 10:00
FB BK Frem Jens Jessens Vej
5 - 2
893952
19-12 2021
Kl. 10:45
B. 1973, Herlev BK Skjold Elverroad Kunstgræs
11 - 0
893945
09-01 2022
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF FB Brøndby Stadion
4 - 3
893971
15-01 2022
Kl. 13:00
Nykøbing IF KB Klintsøgaard Efterskole kunstgræs
3 - 4
893956
22-01 2022
Kl. 13:30
BK Frem Nykøbing IF Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
1 - 2
893957 on
26-01 2022
Kl. 23:59
Oversidder FB
893953
29-01 2022
Kl. 10:00
IF Bytoften B. 1973, Herlev Gladsaxe skole
4 - 2
893954
29-01 2022
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Jyllinge FC Brøndby Stadion
11 - 1
893955
29-01 2022
Kl. 13:45
BK Skjold KB Ryparken Idrætsanlæg
4 - 3
893961 on
02-02 2022
Kl. 23:59
Nykøbing IF Oversidder Kongeengen
893958
05-02 2022
Kl. 10:00
Jyllinge FC BK Frem Spraglehøj Idrætsanlæg
1 - 11
893960
05-02 2022
Kl. 10:00
IF Bytoften Brøndbyernes IF Gladsaxe skole
1 - 4
893959
06-02 2022
Kl. 10:00
FB BK Skjold Jens Jessens Vej
2 - 2
893962
06-02 2022
Kl. 10:45
B. 1973, Herlev KB Elverroad Kunstgræs
9 - 0
893967 on
09-02 2022
Kl. 23:59
Oversidder Jyllinge FC
893963 fr
11-02 2022
Kl. 17:30
KB FB Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 2
893964
12-02 2022
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF B. 1973, Herlev Brøndby Stadion
5 - 2
893965
12-02 2022
Kl. 12:00
BK Skjold Nykøbing IF Ryparken Idrætsanlæg
0 - 1
893948
27-02 2022
Kl. 15:30
Jyllinge FC IF Bytoften Spraglehøj Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
893968
05-03 2022
Kl. 10:00
Jyllinge FC BK Skjold Spraglehøj Idrætsanlæg
4 - 2
893969
05-03 2022
Kl. 10:00
IF Bytoften Oversidder Gladsaxe skole
893972
05-03 2022
Kl. 10:45
B. 1973, Herlev FB Elverroad Kunstgræs
0 - 2
893970
05-03 2022
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF BK Frem Brøndby Stadion
8 - 2
893966
06-03 2022
Kl. 12:00
BK Frem IF Bytoften Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
2 - 5
893975 ti
08-03 2022
Kl. 18:00
IF Bytoften BK Skjold Gladsaxe skole
2 - 1
893976
13-03 2022
Kl. 10:45
B. 1973, Herlev BK Frem Elverroad Kunstgræs
Udehold taberdømt
893973
13-03 2022
Kl. 12:00
FB Nykøbing IF Jens Jessens Vej
3 - 0
893974
13-03 2022
Kl. 13:30
KB Jyllinge FC Kunst, KB, P. Bangs Vej
8 - 4
893977
13-03 2022
Kl. 23:59
Oversidder Brøndbyernes IF
893982 ma
14-03 2022
Kl. 18:15
Nykøbing IF B. 1973, Herlev Kongeengen
Udehold taberdømt
893983 on
16-03 2022
Kl. 23:59
BK Frem Oversidder Frem, Valby IP
893978
19-03 2022
Kl. 10:00
Jyllinge FC FB Spraglehøj Idrætsanlæg
893981
19-03 2022
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF BK Skjold Brøndby Stadion
3 - 1
893979
27-03 2022
Kl. 11:00
IF Bytoften KB Gladsaxe skole
9 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind