MENU

VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
900361
20-11 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK B93 Hørsholm Idrætspark
2 - 3
900364
20-11 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Dragør BK Virum Stadion
UHT

Udehold taberdømt

900365
20-11 2021
Kl. 13:00
Bk. Hekla Brønshøj BK Hekla Park
UHT

Udehold taberdømt

900362
21-11 2021
Kl. 14:00
Husum Bk Nørrebro United Husumparken
4 - 1
900363
28-11 2021
Kl. 08:45
Oversidder Sundby Bk.
900367
04-12 2021
Kl. 11:30
B93 Virum-Sorgenfri BK B 93 Svanemølleanlæg.
6 - 3
900368
04-12 2021
Kl. 11:30
Nørrebro United Hørsholm-Usserød IK Kunst, Mimersparken
1 - 8
900366
04-12 2021
Kl. 12:30
Dragør BK Bk. Hekla Dragør Bk
0 - 7
900370
05-12 2021
Kl. 12:00
Brønshøj BK Oversidder Tingbjerg Idrætspark
900369
05-12 2021
Kl. 14:00
Sundby Bk. Husum Bk Sundby/Kløvermarken
5 - 4
900395
18-12 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Sundby Bk. Hørsholm Idrætspark
UDS
900425
19-12 2021
Kl. 09:30
Bk. Hekla Oversidder Hekla Park
900399
16-01 2022
Kl. 12:00
Husum Bk Brønshøj BK Husumparken
3 - 1
900391
22-01 2022
Kl. 11:15
Dragør BK B93 Dragør Bk
3 - 5
900554
29-01 2022
Kl. 11:30
Nørrebro United Dragør BK Kunst, Mimersparken
900686
30-01 2022
Kl. 09:00
Oversidder Husum Bk
900701
30-01 2022
Kl. 10:00
Sundby Bk. Virum-Sorgenfri BK Sundby/Kløvermarken
900702
30-01 2022
Kl. 14:00
Brønshøj BK Hørsholm-Usserød IK Tingbjerg Idrætspark
900480
30-01 2022
Kl. 14:30
B93 Bk. Hekla B 93 Svanemølleanlæg.
900708
05-02 2022
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
900812
05-02 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Brønshøj BK Virumgård kunstgræsbane
900707
05-02 2022
Kl. 12:30
Dragør BK Sundby Bk. Dragør Bk
900811
06-02 2022
Kl. 10:00
B93 Nørrebro United B 93 Svanemølleanlæg.
900815
06-02 2022
Kl. 12:00
Bk. Hekla Husum Bk Hekla Park
900817
12-02 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United Bk. Hekla Kunst, Mimersparken
900819
13-02 2022
Kl. 10:00
Sundby Bk. B93 Sundby/Kløvermarken
900820
13-02 2022
Kl. 10:00
Brønshøj BK Dragør BK Tingbjerg Idrætspark
900816
13-02 2022
Kl. 12:00
Husum Bk Hørsholm-Usserød IK Husumparken
900818
13-02 2022
Kl. 14:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
900401
27-02 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Nørrebro United Virumgård kunstgræsbane
900821
05-03 2022
Kl. 15:00
Dragør BK Oversidder Dragør Bk
900823
06-03 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United Sundby Bk. Kunst, Mimersparken
900824
06-03 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Husum Bk Virumgård kunstgræsbane
900822
06-03 2022
Kl. 13:00
B93 Brønshøj BK B 93 Svanemølleanlæg.
900825
06-03 2022
Kl. 14:45
Bk. Hekla Hørsholm-Usserød IK Hekla Park
900826
12-03 2022
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Virum-Sorgenfri BK Hørsholm Idrætspark
900828
13-03 2022
Kl. 10:00
Oversidder B93
900830
13-03 2022
Kl. 10:00
Brønshøj BK Nørrebro United Tingbjerg Idrætspark
900827
13-03 2022
Kl. 14:00
Husum Bk Dragør BK Husumparken
900829
13-03 2022
Kl. 15:00
Bk. Hekla Sundby Bk. Hekla Park
900834
19-03 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Bk. Hekla Virumgård kunstgræsbane
900833
19-03 2022
Kl. 11:30
Nørrebro United Oversidder Kunst, Mimersparken
900835
20-03 2022
Kl. 10:00
Sundby Bk. Brønshøj BK Sundby/Kløvermarken
900831
20-03 2022
Kl. 12:30
Dragør BK Hørsholm-Usserød IK Dragør Bk
900832
20-03 2022
Kl. 13:00
B93 Husum Bk B 93 Svanemølleanlæg.
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind