MENU

VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
933223 ti
16-11 2021
Kl. 20:30
Greve Fodbold BK Frem (2) Greve Idræts Center
3 - 4
933222
21-11 2021
Kl. 13:30
Albertslund BS 72 Høje Tåstrup IF Albertslund Stadion Kunstgræs
4 - 5
933221 on
24-11 2021
Kl. 19:45
Køge BK (2) Gundsømagle IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
7 - 2
933226 ma
29-11 2021
Kl. 20:30
Gundsømagle IF Albertslund BS 72 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
1 - 8
933224
05-12 2021
Kl. 13:30
BK Frem (2) Køge BK (2) Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
1 - 2
933225 fr
10-12 2021
Kl. 20:30
Høje Tåstrup IF Greve Fodbold Greve Idræts Center
6 - 3
933229 ma
13-12 2021
Kl. 20:30
Gundsømagle IF Høje Tåstrup IF Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
933227 on
15-12 2021
Kl. 19:45
Køge BK (2) Greve Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 2
933228
19-12 2021
Kl. 13:30
Albertslund BS 72 BK Frem (2) Albertslund Stadion Kunstgræs
3 - 6
933232 ti
11-01 2022
Kl. 20:30
Greve Fodbold Albertslund BS 72 Greve Idræts Center
3 - 2
933230 on
12-01 2022
Kl. 19:45
Køge BK (2) Høje Tåstrup IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 6
933231
16-01 2022
Kl. 13:30
BK Frem (2) Gundsømagle IF Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
8 - 1
933235 ma
24-01 2022
Kl. 20:30
Gundsømagle IF Greve Fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
3 - 15
933233
30-01 2022
Kl. 13:30
Albertslund BS 72 Køge BK (2) Albertslund Stadion Kunstgræs
0 - 4
933238 ma
31-01 2022
Kl. 20:30
Gundsømagle IF Køge BK (2) Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
2 - 4
933236
06-02 2022
Kl. 13:30
BK Frem (2) Greve Fodbold Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
1 - 0
933240
13-02 2022
Kl. 12:00
Albertslund BS 72 Gundsømagle IF Albertslund Stadion Kunstgræs
Kamp udsat
933237 on
16-02 2022
Kl. 17:00
Høje Tåstrup IF Albertslund BS 72 Gadehaveskolen kunstgræs
6 - 1
933239 on
16-02 2022
Kl. 19:45
Køge BK (2) BK Frem (2) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 3
933234 fr
18-02 2022
Kl. 20:30
Høje Tåstrup IF BK Frem (2) Gadehaveskolen kunstgræs
2 - 3
933241 ma
21-02 2022
Kl. 20:30
Greve Fodbold Høje Tåstrup IF Greve Idræts Center
3 - 4
933244 ti
01-03 2022
Kl. 20:30
Greve Fodbold Køge BK (2) Greve Idræts Center
1 - 4
933243 fr
04-03 2022
Kl. 20:00
Høje Tåstrup IF Gundsømagle IF Gadehaveskolen kunstgræs
Udehold taberdømt
933242
06-03 2022
Kl. 15:15
BK Frem (2) Albertslund BS 72 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
Udehold taberdømt
933267 ma
07-03 2022
Kl. 20:30
Gundsømagle IF BK Frem (2) Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
1 - 2
933246 fr
11-03 2022
Kl. 20:00
Høje Tåstrup IF Køge BK (2) Gadehaveskolen kunstgræs
5 - 0
933245
13-03 2022
Kl. 16:15
Albertslund BS 72 Greve Fodbold Albertslund Stadion Kunstgræs
933270 ti
15-03 2022
Kl. 20:30
Greve Fodbold Gundsømagle IF Greve Idræts Center
933268 on
16-03 2022
Kl. 19:45
Køge BK (2) Albertslund BS 72 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Udehold taberdømt
933269
20-03 2022
Kl. 15:15
BK Frem (2) Høje Tåstrup IF Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
3 - 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind